Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2947. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29452946294729482949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalahamari

ben daha geçen sene belhanda kötü dedim belhandacı tayfadan linç yedim artık savunucusu kalmadığı için rahatım

jimmy ve emre mor u bilemezdim sene başında ama haklısın onlarda kötü çıktı

Alıntıları Göster
    Bu takıma sağ kanat,sol kanat,sağ bek ve sol bek şart. Babel,Jimmy,Mor,Feg bunlarla olmuyor. Morda akıl yok Feg ve Babel ise çok statik oyuncular. Bekler zaten söylemeye gerek yok. Ayrıca takımda şuan forvette yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 4 Aralık 2019; 22:47:38 >
  • Daha hâlâ ismi lazım değili oyuna alıyor. Bundan hâlâ medet umuyor. Yazıklar olsun !

• Bu emre mor bir işe yaradı mı hiç bu sene? Yani komple bu seneki maçlarda fayda sağladığı bir an gördünüz mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Bu emre mor bir işe yaradı mı hiç bu sene? Yani komple bu seneki maçlarda fayda sağladığı bir an gördünüz mü?
    Üzülerek söylüyorum Sinan Gümüşün sonradan girip verdiği katkının %1'ini bile vermedi adam.
  • Ocakta kimi satacağız söylemisiniz muhtemelen transfer olmaz yönetime topu atar seneye tekrar deneyeceğiz vs.der nasıl olsa arkasında askerleri var bizim gibi 3 5 kisi terimi eleştirince futbol cahili derler geçerler.

• Mağlubiyetin sorumlusu Ümit Davala ve Hasan Şaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insan gider bi rakip teknik direktörün elini sıkar
    hemen içeri kaçıyorsun
    ego böyle birşey işte

• Ahmet Çalık ile Emre Mor, bizim okul takımında bile oynatmazlar.

• Emre Mor için söylediklerimi geri alıyorum, sen oynamasanda olur kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Galatasaray zaten şampiyon olduğu her sezona böyle başlıyor şaka mı bu yorum?
    Galatasaray'ın başında Fatih Terim varken şampiyonluğu başka takımın alacağına olan inanç asıl beni hayretler içerisine düşürüyor.

Terim varken ciddi ciddi başka bir takımın şampiyon olabileceğini düşünüyor musunuz, çok ilginç gerçekten.

Alıntıları Göster
  • Egolu kibirli teknik direktörümüz mac sonu tuzlasporun teknik adamindan bikac defans ve kontraatak nasil yapılır konulu bi ders filan alsa da bizde sahada "taktigi" olan bi takım izleyebilsek.

Ogrenmenin yaşı yok bence, tuzlanin teknik adamını bizim takımın başına koy bundan kötü olamaz takim. En azindan milyon dolarlari sacmayiz bu ayakli egoya. Fatihterimin miyadi dolmustur, daha kac şamar yememiz lazım bunu ogrenmemiz için.

Gitsin artik milyon dolarlik yazlığında milyon dolarlik yatında balık tutsun, bu takıma bir faydasının dokunmasını istiyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 4 Aralık 2019; 22:53:26 >
  • FT takımı kuramado her şey ona yazar her şey
    ...

• ne kadar 3 lig halı saha topçusu varsa gs kadroya doldurmuş lan fatih terime yazık lan sen as kadron bile berbat leşken sen hangi kafayla yedeklerle çıkıyorsun komple..3 lig takımına 1 tane pozisyona giremedi gs alayı çöp futbolcu değil gs yedeklerinin tr en büyük takımlarından bu kadar mı kötü adamlar doldurulur şaka gibi
  • Rezillik

• Fatih Terim sen de büyük bir antrenörsün, baktın taraftar maçta küfür edecek bir oyuncu bulamıyor, hemen taraftar rahat rahat sövsün diye Belhanda’yı oyuna aldın, Allah senden razı olsun.

• Keşke tek maç olsaydida direk elenseydik. En kisa zamanda takimdan gitmen dilegiyle Terim

• Bugün Emre Mor beni delirtti. Bu adam nasıl bir topçu ben anlamıyorum. Yanında boş adam var üç kişinin arasına girip çalım atmaya çalışıyor. Emre Mor dan ancak top toplayıcı olur.

• Ocak sözleri yine gelir mi?

• 
Sayfa: önceki 29452946294729482949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.