Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burgazlix39x

Bazi taraftarlarımız ortalığı ayağa kaldırıyorlardi,Taylan'ı neden oynatmıyorsun Fatih hoca diyorlardi.
    Lemina ve Seri yerine oynasın dedikleri adam Tuzla karşısında bile varlık gösteremedi. İnşallah ileride açılır yoksa bu hali ile lig maçlarında forma bulma şansı zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca 3 tana sağ kanat ile çıkmış. Kim forvette ben anlamadım. Taylanı da beğendim gayet iyi oynuyor bence. Seride iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 4 Aralık 2019; 21:40:29 >
  • Yazık ya yedek bile olsan tuzla gibi takıma ilk yarıdan 1 gol atamıyorsun, kabahat bende , şu takıma güvenip de ilk yarı 1 oynuyorum.Bitmiş sizin bu takım,umarım bir an önce takımı bu hale getiren kanserli hücrelerden kurtulursunuz.

• Hoca sanki takımı başkası sahaya sürmüş gibi tepkiliymis, futbolu bırakmış Selçuk la zaten eksik oynuyorsun üstüne futbolu unutmuş Yunus ta eklenmiş. Sanki beraberligi istiyor gibi forvet te koymamış. Bu sezon takımdan çok malesef hoca formsuz.

• Akıyor yine 01KıroTeam. Adana'lı bile daha ilk yarı bitmeden futbola doydu ve sofradan kalktı ..
  • Fatih terimin tripleri kime acaba? Bu takımın kondisyondan taktigine altyapısına kadar sorumlu olan kendisi. 2 senedir şu selcuk denen bagkur emeklisi adam yerine altyapıdan bir oyuncu cikarilamadiysa, bunun hesabını yönetim sormalı artik. Takımdaki başıboşluk aldı başını gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Fatih terimin tripleri kime acaba? Bu takımın kondisyondan taktigine altyapısına kadar sorumlu olan kendisi. 2 senedir şu selcuk denen bagkur emeklisi adam yerine altyapıdan bir oyuncu cikarilamadiysa, bunun hesabını yönetim sormalı artik. Takımdaki başıboşluk aldı başını gidiyor.
    Kötü futboldan dolayı Ümit Davala ve Hasan Şaş sorumludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 4 Aralık 2019; 21:56:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xavi reyiz güldürdü
  • Fatih hocam hala faul yok mu falan diyor :D umudum kalmadı artık
  • iyi oldu yedik. boş beleş oynuyorlar.
  • Nasil bir rezil takim olduk biz ya

• İkinci yarı baslamis niye demiyosunuz ve golü yemisiz

• Maç sonu Adana'lı Tuzla FFP'ye tabi değil. Bu nedenle istediği transferleri yapmış. Haksız rekabet var der mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SimurgFC

Rica etsem kendi konuna gider misin?
    İnternet kullanma konusunda destek alabilirsin diyorsun bence sen destek almalısın.
    Attığın konu Beşiktaş bölümüne açılmış,oradaki linkteki kaynak da Bjk'li taraftar blogu?
    Ha doğru ha yanlış onunla uğraşmadım, çünkü saçmalıktan başka bir şey değil.Eğer ki toplam katkıya bakarsan o zaman 314'e 200 gibi devasa bir fark oluyor.
    Tamam abiğ gidiyorum.

Umarım bizim konuya da gelip yine saçma sapan şeyler yazarsınız ve Beşiktaş konusunu baltalarsınız. O zaman bu mesajı alıntı yapacağım gelen herkese.

Hayırlı forumlar.
  • tüh be girse efsane oalcaktı yazık oldu. tam çataldan dönmüş.
  • Asistin asistinin asisti reyiz giriyor:)

• arab giriyor. maçı kapatabilirim. bu arab yüzünden 30 yıldır tuttuğum uğruna öleceğim takımı bırakacağım az kaldı. yeter lan.
  • Yatmaya başladılar
  • 
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.