Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28322833283428352836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dünyanın en gerizekalı taraftar topluluğu ödülünü Cenevre’de mi veriyolar bu sene?

Ortamlarda da “galatasaray yönetimi, taraftarın sözünden çıkamaz“ diye gevşek gevşek gezersiniz artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Hocam işte bu yüzden tamamen iyileşmeden sahaya çıkmaması gerektiğini düşünüyorum ben . Geçen maç daki oyun formasyonun da oynarsak falcao ya çok top gelecektir . Çok depar atmamalı bu saatten sonra zaten .

Dediğim gibi tamamen iyileşmeden kesinlikle sahaya çıkmasın . Oynasın diye baskı yaptıkça adam da hırslanıyor ve hırsının kurbanı olmasın bu saatten sonra . Bakın andone çok hırslandı çok gaza geldi . Bi kontrolsüz topa dalması adamın belki de 1-2 ayına mâl oldu .

Alıntıları Göster
    Haklisin tabii, dogrusu bu. Ama sizin taraftar tam tersini yapiyor, adama sahtekar muamelesi yapmak cok sacma, profesyonel futbolcu bu adam, mirasi GSden gidince de anilacak. Ama boyle baski yapilirsa kendini kanitlama cabalariyla Andone vakasina donusebilir. Tabii umarim oyle olmaz, hicbir yildiz oyuncuyu izlemeden gitsin istemez kimse, bakalim, hayirlisi...

• Hollandada yedekte luuk de jong, boadu, weghorst gibi forvetler varken hoca babelle baslamis demek ki guveniyor bizimkine. Bence bizde de forvet oynamali. Kanat icin yavas kaliyor ama forvette falcao babel ikilisi denenmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bu taraftar falcaonun gelmesinde en büyük etkendir, taraftara kulak verilecek durumlar var erilmeyecek durumlar var, yazıklar olsun, 20-25 milyon euroyu çöpe attık, bu takımların beli doğrulmaz asla.
    Boşta Balotelli dururken bütün transfer dönemi sakat falcao için koşturdular

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    yönetimin transfer konularında fiyasko olduğunu zaten biliyorduk ama falcao konusunda taraftar yaptıklarıyla en büyük payı alıp bu yönetimi bile, falcao özelinde konuşursak temize çıkarmayı başardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Boşta Balotelli dururken bütün transfer dönemi sakat falcao için koşturdular

Alıntıları Göster
    Balotelli gelse Türkiye’de çok güzel işler yapabilirdi . Yönetim uğraşmadı bile . Adam ırkçılıktan çok dert yanıyor . Türkiye de kendini bulabilir di . Bizim tribünler sever siyahi oyuncuları bağrına basardı.

• quote:

GS TV'nin Akademi Günlüğü programında sorulan 'sahada en iyi anlaştığın oyuncu kim' sorusuna Emre Akbaba: "Oynasam anlaşacağım da oynayamıyorum maalesef." (Gülerek)

Üzüldüm adama. Tam ihtiyacımız olduğu dönemlerden birisi 10 nuamra yok elimizde ve emre sakat.
  • Falcao konusunda yönetimi de eleştiremiyorum. Bizim etikete bakan, kuduruk taraftarımız yüzünden oldu bu transfer. Gelmeden önce ŞL'de maç kazandırır, gruptan çıkarır muhabbeti vardı. ŞL'de Burak kadar gol atmış adamdan girilen beklentiye bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Falcao konusunda yönetimi de eleştiremiyorum. Bizim etikete bakan, kuduruk taraftarımız yüzünden oldu bu transfer. Gelmeden önce ŞL'de maç kazandırır, gruptan çıkarır muhabbeti vardı. ŞL'de Burak kadar gol atmış adamdan girilen beklentiye bak.
    Ah şu cl 2 gol atar parasını çıkarır, böyle yıldızlar cl gruptan çıkarır vs. Gibi laflar taraftarin ağzından düşmüyordu.Tvlerde gs yorumcularına gs herzaman böyle oyuncular almalıdır gsye yakışacak yıldızlar gelmeli tarzi söylemleri iyice körüklediler.Kendi düşen ağlamaz

• Falcao konusunda yönetime çok gereksiz bir serzeniş var genel olarak. İlk olarak sattığın kadar al kuralını unutmayın sakın. Transferin son günü Diagne 3 milyona Brugge'a kiralanmasaydı bugün ceza yemiş olabilirdik. Bedelsiz olarak oyuncu almamız şarttı. Bu yüzden Falcao'nun bedelsiz gelmesi bence iyi bir transfer.

Sakatlık konusunda ise şanssızlık oldu. Geçen sezon Monaco'da 3-4 maç kaçırdı sadece. Çok ciddi sakatlıklarının üstünden yıllar geçti. Sakatlık sorunu olduğu bilinen bir oyuncu. Gelir gelmez Fenerbahçe, PSG, Brugge gibi yüksek tempo gereken maçlarda üst üste oynatılması yanlıştı. Fazla yüklenince sakatlandı. Yapacak bir şey yok. İyileşmesini bekleyeceğiz.

Sözleşme şartlarına gelince yıllık 5 milyon alması ve 33 yaşında olması yüksek. Fakat ismi en az yıllık 5'ten başlar.

Falcao yerine ben kesinlikle 19-23 yaş arasında bir scouting transferi isterdim. Ama konu yine sattığın kadar al kuralına dönüyor. Zaten Diagne'yi 10-13 civarına satabilseydik bence Samatta gelecekti. Fatih Hoca da oyuncuların geçmişine yatırım yapmaktan şikayetçiydi geçen basın toplantısında.

Edit: Diagne konusunda ise yönetim kesinlikle rezalet bir hata yaptı. O adama 10 milyon koymak kulübe ihanettir. Ze Luis gibi bir adamı Porto 8.5'e aldığı piyasada Diagne'ye 10 verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manciaa -- 17 Kasım 2019; 0:6:3 >

• Falcao yu gs bir sene öncesinden takip ediyormuş, zaten ismi çıkaran kendileri, forvetsiz taraftarın bastırması normaldir ancak sen profesyonel olarak bu süreci yönetmelisin. Gider başkasını alırsın olur biter. Herkes yaz döneminde bol scouting transferi bekliyordu sonuç ortada.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Falcao yerine Balotelli'yi getirseler taraftar yine memnun olurdu.

Bence Balotelli'yi disiplinsiz diye Fatih Terim istemedi. Yönetim o yüzden Falcao'yu almak zorunda kaldı.

FT yerine adam akıllı bir td bulamıyoruz yıllardır esas rezillik burada.

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Balotelli Fatih Terim'in işine gelmezdi. Jimmy Durmaz oynadığı bütün maçlarda iyi performans göstermesine rağmen Terim inatla oynatmıyor. Egosu kimi isterse onu oynatıyor. Selçuk, Mariano, Nagotomo ve Belhanda'da ısrar etme nedeni bu.

Balotelli gelse disiplinsiz olmasına rağmen sürekli ilk 11 başlatmak zorunda kalacaktı. Egosunu zedeler böyle şeyler hocamızın.

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Balotelli Fatih Terim'in işine gelmezdi. Jimmy Durmaz oynadığı bütün maçlarda iyi performans göstermesine rağmen Terim inatla oynatmıyor. Egosu kimi isterse onu oynatıyor. Selçuk, Mariano, Nagotomo ve Belhanda'da ısrar etme nedeni bu.

Balotelli gelse disiplinsiz olmasına rağmen sürekli ilk 11 başlatmak zorunda kalacaktı. Egosunu zedeler böyle şeyler hocamızın.
    Keşke bir alternatifi olsa da kurtulsak şu terimden hoca moca değil onun hocalığı 2012'de bitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Falcao ve Andone yok. Terim yine tek forvete, 4-1-4-1 formasyonuna dönmez inşallah. Gerekirse altyapıdan forvet koyun bu lanet formasyona dönmeyin lütfen.
    Hoca üçlü defansı bozmaz marcao ve luyindama nin ortasında ahmet oynar artık bekleri de emre şener yapar

• Kanadiyan K kullanıcısına yanıt
    yo geçen bizim ocağa geldi dertleştik 30 yaşıma geldim hala milli olamadım ama şenol hocaya işittir dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 17 Kasım 2019; 3:35:31 >
  • “Galatasaray'da en iyi anlaştığınız oyuncu kim?”

Emre Akbaba: “Oynasam anlaşacağım da, oynayamıyorum maalesef...”

Ciğer kalmadı şunu gördükten sonra :(
  • Falcao konusunda suç Fatih Terim, sağlık ekibi ve Falcao'nun kendisindedir. Fatih Terim Fener maçı sonrası PSG gibi bir takıma karşı yaşlı oyuncularına maç boyunca yoğun pres yaptırmıştır. Sakatlığa davetiyedir.Suçludur. Sağlık ekibi Falcao'nun antrenmansız olduğunu bilip bu maçlarda oynamasına karşı çıkmamışlardır, suçludurlar. Falcao kendini fazla zorlamıştır o da suçludur.

En başa PSG ye karşı bu kadroyla olmayacak bir pres oyunu oynatan Fatih Terim'i koyarım.
  • Falcao olayında insanların bu derece sinirlenip Falcao’yu suçlamasının tek sebebi yönetimdir. Arkadaş bu adam belliki sakatlandı ve birkaç ay oynayamayacak. Çık bir açıklama yap şundan sakatlandı, şurası şöyle oldu vs. de. Açıklama yapılmış olsaydı bu kadar büyük bir tepki olacağını sanmıyorum ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Sana ne? Biz memnunuz sana ne yani onu anlamadım? Adamların takımının başında Trabzondayken Bursa küme düşmesin diye maç satan adam var, gelmiş Terim'i konuşuyor burada.

Alıntıları Göster
    Şu ekmek arası klavye ve bu troll kendi konularından çok buradalar ya. Gs'li olmayan giremesin şu konuya monitörü yumruklayasım geliyor gördükçe
  • 
Sayfa: önceki 28322833283428352836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.