Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2831. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28292830283128322833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzozan

Milli maçların oynandığı stadlarda o takımın taraftarının çoğunlukla geldiğini düşünürsek normal bir durum. Diğer iki takım çekirdekçi tayfa zaten

Alıntıları Göster
    Hocam kendinizi alıntılamışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga şu taraftarlar kadar virüs bir kitle yoktur.Neymis bugün terim olsaymış milli takim galibiyet alırmış şenol cesareti yokmuş ulan terim anadolu takımına 1 gol atıyor geriye çekiliyor kendi evinde.

• bugün bile twitter da terim gündemde, acıları o derece büyük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Klopp var adam her sene üstüne koya koya oynuyor 2 CL finali oynadı birinde kupayı aldı bu sene %99 ihtimal Premier Ligi alcak %80 de CL yi alcak bana göre ama adamlar kadroyu ve oyunu bozmuyor ki aynı şekilde devam ve oyuncular başarıya aç.

Az önce ilk yarısı bitti milli maçın hepside yurt dışında oynuyor ama ortada futbol yok kağıt üstünde çoğu iyi tıpkı GS gibi lakin oyun yok futbol yok saha içinde bunun da bi çok sebebi var ruhsuz olmak pres yapmamak tempo yükseltememek basit oynamamak böyle gider neyse 1-0 olsunda bizim olsun yıllar sonra gruptan lider çıkarak gideceğiz.
    Onun bile son Dortmund sezonu kötüydü
    Dünyada hiçbir teknik direktör yokki her sene başarılı olsun
    Klopp un da Liverpool’da da başarısız sezonları olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Ali Koç'un ve Fenerbahçe'nin sürekli hakemlere olan isyanını anlamak mümkün değil. Bu istatistikler hakemlerin kartlarda ne kadar adaletsiz olduğunu ve Fenerbahçe'nin nasıl kayrıldığının göstergesi.

Ligde en az sarı kart gören takım Fenerbahçe'ymiş. 16 kart görmüşler sadece. En yakın takipçisi 22 kart görmüş. Daha sonra 25, 26, 27, 28 diye artıyor. Nedense 22'den sonra birden 16'ya düşüyor ve o takım Fenerbahçe.

Bu kartların sadece 6 tanesini faulden görmüşler. Faulden sarı kart görme sayısı Fenerbahçe'den sonra 14, 16, 18 diye yükseliyor. 14'ten sonra birden 6'ya düşüyor ve bu takım yine Fenerbahçe. Adalet isteyen Fenerbahçelileri bekleriz. Şuan gözümün önüne Vedat'ın ve Gustavo'nun görmediği en az 5 tane kartlık pozisyon geldi bile
    İsyanlarını anlamak gayet mümkün. Adamlar her puan kaybından sonra ağlıyorlar ki hakemlerin yaptıkları ortaya çıkmadan Fenerbahçe'ye kart göstermemeye devam edebilsin.

Şimdi 4-5 hafta hakemler yine fener'e maçı satar. Daha sonra normal yönetilen bir maçta fener berabere kalır ya da yenilirse Ali Koç'tan tekrar açıklama gelir. Bu döngü böyle devam eder lig sonuna kadar. Arada bir de kural hatası başvurusunda bulunulur. Reddedilince TFF taraflı davranmıyor algısı oluşur bir güzel.

Bizim Galatasaray taraftarı da Belhanda'nın penaltısının verilmediği maçta zaten 3 puanı haketmiyorduk demeye devam etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Aga şu taraftarlar kadar virüs bir kitle yoktur.Neymis bugün terim olsaymış milli takim galibiyet alırmış şenol cesareti yokmuş ulan terim anadolu takımına 1 gol atıyor geriye çekiliyor kendi evinde.
    İki isim de cesaret konusunda birbirinden beter durumda güncel halleriyle.Birisi ligde elinde ki kadronun 10 da bir değerinde rakiplere karşı bala göte attığı bir golün üstüne yatmaya oynatırken diğeri de dün akşam görüldüğü gibi sanki süper starlar karmasına karşı oynayacakmış gibi maça 3 defansif orta saha ile ben bu maç beraberliğe yatıcam felsefesiyle başlayıp yaptığı rezalet ötesi korkaklıktan kaynaklı değişikliklerle az kalsın maçı da veriyordu.Her milli maç sonrası şu ikisinin kıyaslandığı başlıklarda birinin övülürken diğerinin gömülmesi trajikomedi resmen!!!

• Galatasaray'da Emre Kılıç ve Mert Hakan sesleri

• Andone marta kadar yokmuymus dogrumu bu haber -_-

• Dün gece Şenol güneşin korkak oyunu yüzünden şu grupta lider çıkma şansımızı kaybettik .

3 defansif orta saha ile çıkmam tamamen Anadolu takımı td si gibi bir düşünce yapısında olmaktır . Ben dün gece cidden utandım . Kenarda Yusuf Ömer gibi hızlı adamlar varken gidip saçma sapan bir orta saha ile çıkması . Yazıklar olsun böyle giderse 2020 de hiçbişi yapamaz bu takım hoca Ordada korkak oynatır .

• Andone hakkında kulüp neden detaylı bir açıklama yapmıyor da bu TRT spor a spor gibi kanallardaki duyumdular fırsat çıkartıyorlar ?

• tortote kullanıcısına yanıt
    ft daha 10 gün önce yerinden kipirdayamadan 6 gol yemedi mi? nasıl kazanacakmış İzlanda maçını.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

ft daha 10 gün önce yerinden kipirdayamadan 6 gol yemedi mi? nasıl kazanacakmış İzlanda maçını.
    Dün Yusuf Ömer ozan ortasahası ile oynasak maç farka gitmişti . Kendi evimizde 3 dos ile oynamak ancak Şenola yakışır bi şey . Hadi ozanı geçtim Yusuf okay Ömer de yapabilirdi okay defansif kalırdı

• quote:

Adamın cümleye girişinden iliklerine kadar Terim nefreti olduğu anlaşılıyor zaten, bir de cevap veriyorsunuz buna.
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Ömer'i GS Real Madrid 11 de göremedim şimdi baktım maç kadrosuna benim mi gözümden kaçmış. Kendi takımının Avrupa maçında bile oynamamış adam.

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Taraf tutmaktan gözünüz kör olmuş. Sen milli takımın hiç bir eleme grubunda bu kadar puan topladığını gördün mü? Adam fransadan 4 puan aldı. Terim olsa görürdün 4 puan mı alıyoruz 4 gol mü yiyoruz.
    Fransadan 1 puan izlandadan 4 puan alsa bu sefer "fransayı yenemedik yaa" diye ağlarsınız.
    Ayrıca terimin avrupa maçlarında güvenip sahaya sürmediği ömeri güneş shaya çıkarmayınca gidip güneşe saldırıyorsun. Terim oynattı mı ömeri?

• Ya beyler bırakın Şenol kimi oynattı nasıl oynattı niye takıyosunuz bu kadar. Yine başlamışız Terim-Güneş kıyası yapmaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Andone marta kadar yokmuymus dogrumu bu haber -_-
    O kadar sakat kalacağını sanmıyorum. Her yazılana inanmamak gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Hocam kendinizi alıntılamışsınız.

Alıntıları Göster
  • quote:

Ömer'i GS Real Madrid 11 de göremedim şimdi baktım maç kadrosuna benim mi gözümden kaçmış. Kendi takımının Avrupa maçında bile oynamamış adam.
    46'da girdi İkinci yarı full oynadı.

• quote:

Daha önce Euro'ya 3 kere nasıl katıldıysa, yarı final oynadıysa gene yapardı.
    Ayrıca daha kötü kadroyla kazanmışlığı da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eski Açık Sarı Desene -- 16 Kasım 2019; 10:8:17 >
  • 
Sayfa: önceki 28292830283128322833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.