Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24952496249724982499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Silverlight

Yok öyle ettirmezler falan zamanında etmedik mi? Ligi domine edemeyiz çünkü bu ülkede taraftar bilinçli değil. Bir sene şampiyon oluyorsun herkes artık bu senede avrupada başarı isteriz demeye başlıyor. 3 ay kapısında beklediğimiz Falcaoya 3 maç sonra laf etmeye başladık. Böyle bir kafayla zaten edemeyiz domine falan.

Alıntıları Göster
    Dostum sen Türkiye'de yaşadığının farkında mısın? Zamanında futbol bu kadar paraların döndüğü endüstriyel bir halde değildi. Şimdi ise ortada inanılmaz bir pasta var. Lige bak son 20 yılda 2'den fazla üst üste şampiyon olabilen yok. Bir şekilde önü kesiliyor. Diğer dediklerine katılıyorum ama bu ligde bir takımın (kim olursa olsun) alıp başını gitmesine müsaade etmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Geçen seneki gibi devre arası transferleri ile şampiyon olma ihtimalimiz yüksek o zaman.

Alıntıları Göster
    şu anda puan farkı çok açılmadı.ama bizim bu kötü dururumuz devam ederse ilk yarı bitene kadar havlu atarız.7 haftada 6 gol attık resmen.ligin en az kaleyi şutu olan takımı biziz
  • quote:

Yok öyle ettirmezler falan zamanında etmedik mi? Ligi domine edemeyiz çünkü bu ülkede taraftar bilinçli değil. Bir sene şampiyon oluyorsun herkes artık bu senede avrupada başarı isteriz demeye başlıyor. 3 ay kapısında beklediğimiz Falcaoya 3 maç sonra laf etmeye başladık. Böyle bir kafayla zaten edemeyiz domine falan.

Alıntıları Göster
    şuanda bu borç durumlarıyla hiç bir takım 2 seneden fazla üst üste şampiyonluk alamaz.2 sene önceki kurulan takımdan sadece 3-4 oyuncu kaldı.her sene bambaşka bir takım oluyor.beşiktaş 2 yıl üst düzey kadro ile oynadı fakat borçlar yüzünden maaşlar ödenmedi takım dagıldı.ne yazikki bizdede borç var.

• quote:

Alıntıları Göster
    Taraftarla alakası yok. Sahada oynanan futbol ile mi şampiyon olunduğunu sanıyorsun. Eğer öyleyse sevgi pıtırcığı olmuşsun sen kardeşim. 4 sene üst üste şampiyon olan dönemde şampiyonluk sahadaki futbola bakıyordu. Sen ligi domine edersen, Bayern, Juve olursan ülkemizdeki kırılgan taraftar yapısı nedeniyle Fenerli, BJK'li taraftarlar futbola küser. Hadi oradan diyorsan sezon sonu oynanan büyüklerin maçlarına bak. Fenerin, Beşiktaşın stadları bomboş. Eğer büyük takımsan ve şampiyonluğa oynamıyorsan yalnızsın, tek başınasın. O yüzden yayıncı kuruluş ve futbolu ticaret olarak görenler ligi tek bir takımın domine etmesinden ciddi zarara uğrar. Ligde rekabet olmazsa ülke ekonomisi bile rayından çıkar. Borç batağındaki diğer kulüpler iflas eder. Bütün bunlar göz önüne alındığında bir takım artık sadece 2 kez üst üste şampiyon olabilir. Yaptırmazlar kardeşim yaptırmazlar. Bu sene seyret ve gör. Şampiyon olursak gel alıntıla beni, özür dileyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muslera'nın röportajını izledim. Kişisel nedenlerden ötürü Türkçe'yi öğrenemedim diyor, neymiş o nedenler merak ettim. 4 yıl İtalya'da kalıp İtalyanca öğrenen adam, 8-9 yıldır yaşadığı ülkenin dilinde 2 cümlelik röportaj veremez mi? Üstelik kendisi bu takımın kaptanı.
  • Bugünkü hazırlık maçında Selçuk forma giymiş, kaç dakika bilmiyorum ama. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan
  • Kötü oynayacaksa Emre'yle Taylan kötü oynasın arkadaş. Selçuk da otursun kenardan gençleri motive etsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu goruntulere bak Allah'ım ya bu takımın bu adamlarla başarılı olma ihtimali vallahi yok ya.

Lan omuz atmak öteye git demek off offf

• Ben kadroda bir degisiklik olacagini zannetmiyorum. Yine benzer dizilis ve kadro ile cikariz. Milli arada cok calismislardir tekrardan denerler.

• Bugün oynanan maçı izleyebileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Resmi maçımıza 5 dk dayanamıyorum bu sene en az 1 saati uyumakla geçiyor bulupta izlemeye katlanırsan helal olsun hocam

• h065 H kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abi sosyal medyada linnes sevdalıları türedi tamam mariano berbat ama linnesin ne farki var hızı var ha birde norveçli pasları mi iyi şutlarımı ortalarımı neymiş efendi biriymiş ses çıkartmıyormuş Linnesi 11 yazan var biz cl liginde başarı istiyoruz derler linnesi 11 yazarlar 2 bekte berbat nagatomo dahil gitmeli hepsi hiçbiri cl seviyesinde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Muslera'nın röportajını izledim. Kişisel nedenlerden ötürü Türkçe'yi öğrenemedim diyor, neymiş o nedenler merak ettim. 4 yıl İtalya'da kalıp İtalyanca öğrenen adam, 8-9 yıldır yaşadığı ülkenin dilinde 2 cümlelik röportaj veremez mi? Üstelik kendisi bu takımın kaptanı.
    Alex de öğrenmedi

Türkçe öğrenmelerini niye istiyosun ki, bi faydası olmayacak onlara. Fransızca, italyanca tabiki daha faydalı bi dil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Abi sosyal medyada linnes sevdalıları türedi tamam mariano berbat ama linnesin ne farki var hızı var ha birde norveçli pasları mi iyi şutlarımı ortalarımı neymiş efendi biriymiş ses çıkartmıyormuş Linnesi 11 yazan var biz cl liginde başarı istiyoruz derler linnesi 11 yazarlar 2 bekte berbat nagatomo dahil gitmeli hepsi hiçbiri cl seviyesinde değil.
    Linnes için tamam ayıp edildi geçen sene sözleşme yeniledi bu sene kadro dışı fakat bu adamı da çok ilahlaştırıyor taraftar. Çok duygusalız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Linnes için tamam ayıp edildi geçen sene sözleşme yeniledi bu sene kadro dışı fakat bu adamı da çok ilahlaştırıyor taraftar. Çok duygusalız.

Alıntıları Göster
    Neler denildi yok derbide koreografi yapılsın,linnese özel klip yapılsın,hastag açılsın 4 yıldır yedek adam bu sene bala kesti.Hatta transfer olmayınca linnes gitmek istemedi neolur beni göndermeyin tarzı haberler çıkıyordu bizim ergenler helal aslan felan diyordu geçen açıklama yaptı süre yetmemiş yoksa gidiyormuş.

• quote:

Muslera'nın röportajını izledim. Kişisel nedenlerden ötürü Türkçe'yi öğrenemedim diyor, neymiş o nedenler merak ettim. 4 yıl İtalya'da kalıp İtalyanca öğrenen adam, 8-9 yıldır yaşadığı ülkenin dilinde 2 cümlelik röportaj veremez mi? Üstelik kendisi bu takımın kaptanı.
    hocam varsın öğrenmesin adam böyle kalecilik yapsın yeter bize biz ona dil öğrensin diye para vermiyoruz. adam galatasarayın efsanesi oldu kaç önemli maç kaç şampiyonluk kazandırdı bize bizi oyunda tutarak hedefte tutarak. O yüzden umrumda değil türkçe bilmemesi .
  • quote:

Adam Türkçe biliyor ama akıcı konuşamıyor

Kendi ülkesinden röportaj yapmaya gelen bir gazeteciyi bi keresinde yemek yedirmeye götürmüş . Garsonlarla falan çok güzel Türkçe anlaşıyor kendisi ama sürekli konuşması yok .

Hem Türkçe öğrense ne olur öğrenmese , kalbi gönlü bizimle olsun o yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Alıntıları Göster
    İlahlaştırmakla alakası yok

2 tane 34 yaşında bek den birini kesip bu 27-28 yaşındaki adamı oynatmıyorsunuz tepki ona

• Galatasaray, devre arası transfer döneminde Henry Onyekuru için Monaco'ya kiralama teklifinde bulunacak. (TRT Spor)
  • 
Sayfa: önceki 24952496249724982499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.