Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24922493249424952496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşref Hamamcıoğlu: "Mustafa Cengiz’i aradım ve Özbek'le bir araya getirmek üzere ofisimde kahvaltıya davet ettim. Sayın Cengiz, katılmama hakkını kullanarak, Dursun Özbek’i eleştirip, ‘Ben kimseyle kenetlenmeyeceğim. Bu toplantının uygunluğuna ve faydasına inanmıyorum.’ dedi."
  • Bu Falcao'nun da uzun süredir takımla çalıştığını görmedim. Maçtan maça takım arkadaşlarıyla buluşuyor adeta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aragramir kullanıcısına yanıt
    Sözleşme şartlarında neredeyse tüm ipleri karşı tarafa vermiş GS yönetimi. Dursun Özbek cidden ağır ihanet etmiş GS'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Sözleşme şartlarında neredeyse tüm ipleri karşı tarafa vermiş GS yönetimi. Dursun Özbek cidden ağır ihanet etmiş GS'ye.
    Riva ve floryayı satmak için getirmişlerdi zaten onu başa . Derin gs dursunu kullanarak tüm planlarını gerçekleştirdi ve sonra ilk zor durumda gene dursunu harcadılar Cengiz i getirdiler .

Şimdi de Mustafa Cengiz i harcayacaklar ilk seçim de

Bu derin gs ne Galatasaray’ın batmasını istiyor nede çok yükselmesini , avuçlarının içinde kalmasını istiyorlar hep

• luyindama dönmüş milli takımdan.sakatlıgı geçmiş

lemina ayrı çalışıyor

falcao tedavi ediliyormuş
  • Hani ya falcao sakatlamamış sadece tedbir amacli görülmemişti.Hani psg fb maçında çok koştuğu için yorulmuştu geçiniz bunları artik sakat oyuncuyu bile savunacam diye bahaneler üretmeyin

• Ndiaye devre arasında gelecek diyorlar

Aşırı iyi bi iş yapmış olurlar . Oyunu hızlandıran bir oyuncu

• [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 10 Ekim 2019; 20:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Ndiaye devre arasında gelecek diyorlar

Aşırı iyi bi iş yapmış olurlar . Oyunu hızlandıran bir oyuncu
    lemina varken ndiaye bana saçma geldi.onyekuru iddaları var fakat nasıl yer açılcak.linnes için mariano gidecek büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

lemina varken ndiaye bana saçma geldi.onyekuru iddaları var fakat nasıl yer açılcak.linnes için mariano gidecek büyük ihtimalle

Alıntıları Göster
    4-4-2 ye dönecekse bir tarafa ndiaye bir tarafa lemina bence güzel işler hocam

• Babel şuan bu kadar kötü olduğu halde nasıl hollanda'da ilk 11 oynuyor

• Ozan'ın (sadece 12 dakika görev alabilmiş) kiralanması gündemdeymiş.Onyekuru, Ozan, sol bek ve Linnes'in kadroya yazılması ile sorunları bir nebze çözebiliriz.

Belhanda, Naga, Mariano gönderilir muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

4-4-2 ye dönecekse bir tarafa ndiaye bir tarafa lemina bence güzel işler hocam

Alıntıları Göster
    Nzonzi nerde santraforda mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jens Lehmann

Alıntıları Göster
    seri

ndiaye. lemina

nzonzi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jens Lehmann

Alıntıları Göster
    Şunu anlamayıp sorduysan cidden oha hocam ya

2011 gs si gibi oynatacaksa

Ndiaye. Seri nzonzi lemina ile 4lü orta saha yapıp 4-4-2 yada seriyi öne atıp 4-3-1-2 yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Ozan'ın (sadece 12 dakika görev alabilmiş) kiralanması gündemdeymiş.Onyekuru, Ozan, sol bek ve Linnes'in kadroya yazılması ile sorunları bir nebze çözebiliriz.

Benim kendi fikrim stoper ikilisinden birisi ocakta satılır

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Babel şuan bu kadar kötü olduğu halde nasıl hollanda'da ilk 11 oynuyor
    Babel kötü değil takım kötü. Hücumda tek iş yapan oyuncu Babel. Tamam topu alıp gidemiyor harikalar yaratamıyor ama en azından ileride olumlu hareketleri olan tek futbolcu.

Bizim taraftar sürü psikolojisiyle ilerliyor. Biri asılırsa herkes onu asar. Biri kesilirse herkes onu keser. Biri övülürse herkes onu över.

Ben Feghouli'nin balon olduğunu söylerken bütün yaz herkes Feghouli'nin ne kadar muazzam oyuncu olduğu vs. konuşuyordu. Adam 1-2 sürpriz gol atıp 3-4 maç iyi oynadı diye oldu bunlar. Bu adamın top sürmeye mecali yok.

Ha keza Onyekuru. Bence o da ayrı balon. 11-12 gol atmış diye adamı baş tacı ediyorlar şuan. Bu takıma devre arası gelsin herkes söver. Bitiriciliği 0, kafası 0 bir oyuncu. Muadilleri Rodri ve Bruma gibi.

Attığı gollerin çoğu kontra veya karambol. Karşı karşıya. Öyle muazzam bitiricilik istemeyen goller.

Şuanki içler acısı takımımızda Onyekuru da iş yapamaz zira topu ileri götürecek bir hücum planımız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Babel şuan bu kadar kötü olduğu halde nasıl hollanda'da ilk 11 oynuyor
    Forvet olarak iyi is yapiyor milli takimda enteresan sekilde.babel sol kanat oynuyacak yasi gecmis.forvetde verim alinir anca.gol attirma gibi dusuncesi yok babelin.o yuzden bizde baya kotu su aralar

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Ozan'ın (sadece 12 dakika görev alabilmiş) kiralanması gündemdeymiş.Onyekuru, Ozan, sol bek ve Linnes'in kadroya yazılması ile sorunları bir nebze çözebiliriz.

Nagatomo gitmez.sozlesmesi sezon sonu bitecek.teklif gelmiyor buyuk ihtimal belhanda satilcak.mariano brezilyaya doncek.belki supriz isim belki feghuli olabilir.hoca bilenecek gibi feghuliye

• Biraz da gülelim

"Sezon sonunda Nagatomo ve Mariano ile yollarını ayırmayı düşünen Galatasaray, Tottenham’ın sağ ve sol beki Serge Aurier ile Danny Rose’yi transfer etmek istiyor. (Skorer)"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 11 Ekim 2019; 9:53:10 >
  • 
Sayfa: önceki 24922493249424952496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.