Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amarecevik

Terim Çöp'ünü övün övün.
    Sivas ve bjk maçlarında puan alamayınca ağlarsınız burda.
    sizin için şuan en formda teknik direktör kim.yada şuan en iyi teknik direktör olarak kimi görüyorsunuz.
  • eğer bir başkan "hocamızın sonuna kadar arkasındayız,hiç bir sıkıntı yok hocamız takımın başındadır vb." şeyler söylüyorsa o hoca gidicidir.

Demedi demeyin. Bir Galatasaray taraftarı olarak artık yeter denilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse bizim baskanla ali koç yemek yemis Divanda. Neymiş ali koç bizim baskanla fotoğraf cektirmis. Hazretleri de sinirlenmis.
    tarihin en sükseli kadrosunun rakip kaleye gidemeyecek kadar utanç verici halde olmasının sebebi statta divan'dan yemek yenilmesi oldu.
    derdimiz bu çünkü bizim.

divan'dan yemek yenildiği için;
    -takım sahada şuursuz antilop sürüsü gibi dolanıyor.
    -tarihin en hücumcu, en kaliteli kadrosu ligin en az gol atan takımı.
    -kadrosunda falcao olan bir takımın gol yemekten ödü kopuyor.
    -son 84 maçın (terim'in son gelişinden yana olan süreç) birkaçı hariç takım ittire ittire maç kazanıyor. deplasman fobisi devam ediyor. dış sahadaki ezik, silik, pasif futbol artık iç sahadaki basit maçlara bile taşındı (kasımpaşa, konya, fenerbahçe).

hepsi divan'da yediğimiz boklar yüzünden.
    yalnız hocam bu zamana kadar ortalığı velveleye vermek için çok sağlam şeyler bulurdun. herhalde bu son divan olayı en tırtı olmuş kusura bakma.

• terim bizlere harika sezonlar yaşattı. ama kabul edilmesi gereken bir şey var şunu anlayın artık. adam 2016 avrupa şampiyonası'ndan sonra hücumcu kimliğini kaybetti.
    o dönemden itibaren formu giderek düştü. kabul etmek gerek formu düşerken bile iki şampiyonluk yaşattı ama ortada futbol yoktu. hep ittire ittire saçma sapan oyunlarla kazandık.
    bu sezon ise onu da beceremiyoruz. hem de tarihin en sükseli, en zengin, en alternatifli kadrosu eline verilmiş olmasına rağmen.
    skorlar önemli değil.
    eğer umut verici oynayarak kaybetsek neyse.
    utanç verici şekilde kaybediyoruz maçları, puanları.
    anlayın şunu artık hoca formsuz.
    tekrar eski haline gelmesi ancak ve ancak kulübün (yönetim değil) kanaat önderlerinin vereceği destekle sağlanabilir.
    eğer bu olmazsa dediğim gibi hocayla ya yollar ayrılacak ya da hoca yeniden formunu bulmaya başlayacak.

o yüzden ben sürpriz bir istifa ya da kovulmaya hazırım şimdiden.

• tam dedik seri form tuttu, hoop bi dahaki maç kadro dışı
    -tam dedik ömer bayram form tuttu, hoop bi dahaki maç yedek
    -tam dedik şener fena oynamadı, hoop bi dahaki maçlarda adı bile anılmadı
    -çenesi kırık kafa topuna çıkamayan formsuz belhanda'da ısrar etti, sonra da belhanda kötü oldu.
    -şimdi de ocak ayını beklicekmişiz. kafa yapısını değiştirmediği sürece 10 sene de beklesek bir gelişme olmaz.

selçuk olayına girmedim bile.

sahi bir yeniden yapilanma, gençleştirme olacaktı ne oldu o iş?

• quote:

tam dedik seri form tuttu, hoop bi dahaki maç kadro dışı
    -tam dedik ömer bayram form tuttu, hoop bi dahaki maç yedek
    -tam dedik şener fena oynamadı, hoop bi dahaki maçlarda adı bile anılmadı
    -çenesi kırık kafa topuna çıkamayan formsuz belhanda'da ısrar etti, sonra da belhanda kötü oldu.
    -şimdi de ocak ayını beklicekmişiz. kafa yapısını değiştirmediği sürece 10 sene de beklesek bir gelişme olmaz.

selçuk olayına girmedim bile.

sahi bir yeniden yapilanma, gençleştirme olacaktı ne oldu o iş?
    fatih terimin istifa edeceğini bekliyorsanız daha çok beklersiniz.
    yazmışsınız babel,falcao vs vs diye
    birde man city kadrosunu yazın.man city nasıl kendi evinde wolverhamton takımına 2-0 mağlup oldu bir de onu açıklayın lütfen.

• Gidin kulubu mü satıyorsunuz milletten para mı topluyorsunuz ne yaparsanız yapın yüklü parayı basın şu allegrinin aklını çelin

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Bande ismi geçiyor bide nette ne kadar doğru tartışılırda Ajax yeni transfer etmiş bu adamı sakatlığından dolayı oynayamamış Ocak a yetişir diye söyleniyomuş riske girmeye gerek Onyekuru forma şansı bulamıyor direk kiralasak çok mantıklı olur.

Devre arası transfer sezonunda kesinlikle kanat oyuncusu gelecek hatta Linnes takıma dönüp Nagatomo ile Mariona uygun fiyata satılcaktır zaten sezon sonu gidiyorlar yazından 1 tane sol bek bulurlar tamamdır Asamoah gene gündeme oturur.

Fatih hoca Mustafa başkan arasında gerginlik yazıyor medya var mı doğruluk payı derbide Arenada ağırladılar ya Ali Koçu o muhabbete ??

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Gidin kulubu mü satıyorsunuz milletten para mı topluyorsunuz ne yaparsanız yapın yüklü parayı basın şu allegrinin aklını çelin
    Bence de kendini kanıtlamış yabancı bir hoca seçilmeli. İlk tercih muhtemelen Mourinho'dur.

• "Hocamızın değerini biliyoruz, onun değerinin futbolcular tarafından da tamamen kavranması sonucu sahada ölümüne mücadele eden bir Galatasaray olmasını diliyoruz."

Ben bu cümleden futbolcuların hocayı takmadığı anlamını çıkardım, sahadaki oyun da bunu gösteriyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

"Hocamızın değerini biliyoruz, onun değerinin futbolcular tarafından da tamamen kavranması sonucu sahada ölümüne mücadele eden bir Galatasaray olmasını diliyoruz."

Ben bu cümleden futbolcuların hocayı takmadığı anlamını çıkardım, sahadaki oyun da bunu gösteriyor bence.
    Takımda Melo gibi bir adam olacaktı var ya hocayı takmayanların hepsini döverdi
  • Belhandacılar sildirmiş siz sildirdikçe ben tekrar yükleyeceğim.

• Evet arkadaşlar sonunda büyük Galatasaray taraftarı da şunu anlamadım ki Fatih Terim Milan adını doldurmuştur maalesef özellikle 2016'dan beri oyun içi aksiyonlar a verdiği refleksler yetersiz kalmaktadır Bu yüzden acilen kendisi ile vedalaş alıp yerine günümüz taktiklerini hakim olan oyun içi aksiyon Lara verilecek refleksleri üst seviyede bir teknik adamı anlaşılmalı Fatih Terim'e de bir sonraki seçimlerde başkanlık olu açılmalı Fatih terim'den mükemmel bir Başkan olacağı mükemmel bir idareci olacağı aynı zamanda mükemmel de bir transfer tilkisi olacağına hiçbirimizin şüphesi yoktur bundan mütevellit takımımız İnşallah bu sene ilk üçte tamamlayacak fakat önümüzdeki sene Yeni bir yapılanma ile Yeni bir düzen ve yeni bir canlanma ile tekrardan 5 sene üst üste şampiyon olman adımlarını atacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Belhandacılar sildirmiş siz sildirdikçe ben tekrar yükleyeceğim.

twitter hesabını felan şikayet eder kökten kaldırtır bunlar diye video'yu da indirdim Belhandacılar beni siz delirttiniz.

• Bence bu durumda olmamızın bir nedenide taraftar.Terime en iyi 10 hocadan biri diyeni duydum neler neler duydum gördüm inanılmaz dev aynasında görüyor taraftar kendini.
    Sosyal medya ağır bir bataklık olmuş herşeyden bihaber ergenler terim mi ona laf söylemek bize yakışmaz kafasindalar muhtemelen maçtan maça takip ediyorlar takımı.Ergen anlatıyor söyle berbatiz böyle reziliz en son cümlesi terim varsa sorun yok oluyor genelde ulan sanki terim yeni geldi takıma ben yonetiyordum takımı 2 yıldır.
    Allah için biri söylesin niye avrupadan kimse teklif yapmıyor terime niye hepsi lafta kalıyor milan td arıyor adı geçtimi hiç terimin gerçi geçse koşarak gider o çok sevdiği takimi bahane bulup bırakır gider.Anlatilacak çok şey varda neyse

• Ocak ayında bileti kesilecekler,

1 - Belhanda
    2 - Mariano
    3 - Nagatamo
    4 - Marcao
    5 - Donk
    6 - Selçuk
    7 - Andone gönderilir.
    8 - Ahmet çalık gönderilir.
  • quote:

Evet arkadaşlar sonunda büyük Galatasaray taraftarı da şunu anlamadım ki Fatih Terim Milan adını doldurmuştur maalesef özellikle 2016'dan beri oyun içi aksiyonlar a verdiği refleksler yetersiz kalmaktadır Bu yüzden acilen kendisi ile vedalaş alıp yerine günümüz taktiklerini hakim olan oyun içi aksiyon Lara verilecek refleksleri üst seviyede bir teknik adamı anlaşılmalı Fatih Terim'e de bir sonraki seçimlerde başkanlık olu açılmalı Fatih terim'den mükemmel bir Başkan olacağı mükemmel bir idareci olacağı aynı zamanda mükemmel de bir transfer tilkisi olacağına hiçbirimizin şüphesi yoktur bundan mütevellit takımımız İnşallah bu sene ilk üçte tamamlayacak fakat önümüzdeki sene Yeni bir yapılanma ile Yeni bir düzen ve yeni bir canlanma ile tekrardan 5 sene üst üste şampiyon olman adımlarını atacaktır
    Favre'nin koltuğu sallanıyor hemen cokulmeli bence

• Andone ne alaka

• 
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.