Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24712472247324742475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: auto_man

Dün akşam yazdım ama bazı arkadaşlar işine gelenleri alıntılıyor işine gelmeyenleri okumuyor

Takımda nzonzi ve muslera harici iyi durumda olan oyuncu yok. Kötülere belhanda da dahil. Ama terim in kesmeyeceği üç isimde bana göre belhanda, nzonzi ve muslera. Terim in belhanda ya karşı bir takıntısı var. Belki sürekli oynama isteği olduğu için forma şansı buluyordur. Şu an ki mevcut durumda benim aklıma başka bir açıklama gelmiyor.

Bu arada nzonzi takımın en iyisi ama çok yumuşak kalıyor ve de defansın arasına girmiyor. Geçen sezon ki defansın alameti farikası fernando ymuş. O olmayınca marcao ve luyindama ikilisinin defolarınıda görmüş olduk.

Terim halen ocak ayı falan diyor. Bu kadar transfer yapıp hiçbirşey oynayamıyorsak ocak ta kökten ne değişecek merak ettim açıkçası.

Alıntıları Göster
    Takımın alameti farikası Fernando muydu ? Fernando dediğin adam ya sakat ya cezalı ya da formsuzdu. Donk'un yedeği idi desek yanılmış olmayız sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Şu herife 8 milyon bonservis ve 3.5 milyon euro maaş vererek akıl almaz bir skandala imza atmışız.

Belhanda'ya saydiyoruz kızıyoruz da hirsizin hic mi suçu yok. Hocam ben kötüyüm bu aralar beni oynatma mi diyecek?? Bu adamin kötü olduğunu iki gözü olan,ic dunyasinda cellolara ve araplara karşı sempatisi olmayan her canlı görebilir ve dile getirebilir.

Adam sezon başından beri bu videodaki gibi oynuyor, bir de bu adamı savunanlar var, kendilerini futbol alimi sanan. Buyurun iste Younes Belhanda budur. Kendini futbolcu diye yutturmaya calisan hokkabazin teki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 6 Ekim 2019; 12:37:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Galatasaraya son 20 sene oldugu gibi bu sene de yapilan hakem yardimlarini goz ardi edip besiktas’a bu konuda sallamaya calisman oldukca komik :)
    Demirören TFF başkanı olduğundan beri alenen kollanan ve 2 kere şampiyon olup Demirören gidince küme düşme potasına giren takım Beşiktaş. Beşiktaş kollanmıyor da kim kollanıyor?
    Trabzon Başakşehir maçlarındaki skandallar ortada hakem bile kurtaramıyor.

• quote:

Şu herife 8 milyon bonservis ve 3.5 milyon euro maaş vererek akıl almaz bir skandala imza atmışız.

Yemin ediyorum şaka gibi ya gs ye gelmiş en kötü futbolcu

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Belhanda'ya saydiyoruz kızıyoruz da hirsizin hic mi suçu yok. Hocam ben kötüyüm bu aralar beni oynatma mi diyecek?? Bu adamin kötü olduğunu iki gözü olan,ic dunyasinda cellolara ve araplara karşı sempatisi olmayan her canlı görebilir ve dile getirebilir.

Adam sezon başından beri bu videodaki gibi oynuyor, bir de bu adamı savunanlar var, kendilerini futbol alimi sanan. Buyurun iste Younes Belhanda budur. Kendini futbolcu diye yutturmaya calisan hokkabazin teki.

Alıntıları Göster
    Bu adamın sahada yürüyüşü bile lakayıt, vurdumduymaz, umursamaz, pervasız, disiplinsiz...

Suç onda değil suç onu kafası bile kopsa yine 90 dk oynatan, taraftarı salak yerine koyup, isme güvendik cisim yok bilmem ne diye taraftarı uyutanda. 10 hafta oldu hala aynı terane aynı açıklamalar icraate gelince Belahanda ilk 11 leşçuk ilk 11 he terim he sensin kral.

• Terim bence Belhanda'da kendisini görüyor. Sürekli gergin, kavga çıkarma potansiyeli yüksek, asabi birisi. Tıpkı Terim gibi.

• quote:

yürüyüp yürüyüp top ayagına gelince kaptırınca kahkaha attım yeminle
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Terim bence Belhanda'da kendisini görüyor. Sürekli gergin, kavga çıkarma potansiyeli yüksek, asabi birisi. Tıpkı Terim gibi.
    3. döneminde de bu tanıma uyan Engin Baytar vardı. Ama o hiç böyle değildi.

• engin oyundan hiç düşmüyordu. adamı trabzonda da çok beğenirdim. evet biraz deli karakteri vardı, ki zaten sonunu hazırlayan da çakır'a dalması oldu. ancak oyuncu kalitesi kesinlikle vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Bu adamın sahada yürüyüşü bile lakayıt, vurdumduymaz, umursamaz, pervasız, disiplinsiz...

Suç onda değil suç onu kafası bile kopsa yine 90 dk oynatan, taraftarı salak yerine koyup, isme güvendik cisim yok bilmem ne diye taraftarı uyutanda. 10 hafta oldu hala aynı terane aynı açıklamalar icraate gelince Belahanda ilk 11 leşçuk ilk 11 he terim he sensin kral.

Alıntıları Göster
    Belhanda oynadığı son 3 maçta 49 top kaybetti." (TRTSPOR)

Bu istatistigi yakalayıp hala ilk 11de sahaya çıkan bir adam. Sözün bittiği yerdeyiz, Terim hocamiz bu video ve istatistiğe rağmen hala dik durabilecek mi bakalim belhanda evladina karsi?!

• quote:

Takımın alameti farikası Fernando muydu ? Fernando dediğin adam ya sakat ya cezalı ya da formsuzdu. Donk'un yedeği idi desek yanılmış olmayız sanırım.

Alıntıları Göster
    Takımın demedim zaten defansın dedim.

Marcao ve luyindama ikilisi geldikten sonra 10 maç 90 dakika oynamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Bu istatistigi yakalayıp hala ilk 11de sahaya çıkan bir adam. Sözün bittiği yerdeyiz, Terim hocamiz bu video ve istatistiğe rağmen hala dik durabilecek mi bakalim belhanda evladina karsi?!

Alıntıları Göster
    ben babel soso ve belhanda nın sözleşmesinde sürekli oynar maddesi oldugunu düşünmeye başladım

• [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Class

Savunmaya devam edecek kişiler ne yazikki hâla içimizde dolaşıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Demirören TFF başkanı olduğundan beri alenen kollanan ve 2 kere şampiyon olup Demirören gidince küme düşme potasına giren takım Beşiktaş. Beşiktaş kollanmıyor da kim kollanıyor?
    Trabzon Başakşehir maçlarındaki skandallar ortada hakem bile kurtaramıyor.

Alıntıları Göster
    Doğru haklısın beşiktaş kollandı.

2012’nin Şubat ayında göreve başlayan Yıldırım Demirören döneminde kulüplerin kazandığı kupa sayıları:

Galatasaray: 11
    Fenerbahçe: 4
    Beşiktaş: 2
    Konyaspor: 2
    Akhisarspor: 2

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Ya Fener şampiyon falan olamaz, daha sahasında hakemle maç kazanamıyor adamlar. İnşallah Anadoludan çıkar, şu Trabzon dağılmasaydı keşke.

Alıntıları Göster
    Bjk ve Gs hiç olamaz. Fener iyi oynuyor demedim ama şu haliyle saha ona kaldı gözüküyor.
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Ali Ece: Selçuk İnan’ı ilk 11’de görünce kafam karıştı, Sezon ortasında jübile olur mu? Fatih Terim’in, Selçuk’u bu halsizliği ile ilk 11’de başlatma inadını anlayamıyorum. Belhanda’nın tek sorunu çene sakatlığı değil, bütün sorun taktığı maske de değilmiş dün gece gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: rickhunter

Doğru haklısın beşiktaş kollandı.

2012’nin Şubat ayında göreve başlayan Yıldırım Demirören döneminde kulüplerin kazandığı kupa sayıları:

Galatasaray: 11
    Fenerbahçe: 4
    Beşiktaş: 2
    Konyaspor: 2
    Akhisarspor: 2

Alıntıları Göster
    Galatasaray hemen her federasyon başkanının döneminde en çok kupa alan takımdı, Beşiktaş sene sonra üstüste 2 kere şampiyon oldu kim zamanında Demirören zamanında. 2015-16, 2017-18 sezonlarında nasıl kollandığınızı biliyoruz, derbileri bile kollanarak kazandınız yalan mı? Yalansa yalan de.

Fikret Orman : " MHK,Yusuf Namoğlu ve hakemlerden memnunuz, inşallah değişmez."

• quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Bilmiyorum hangi takımı tutuyorsun ama Galatasaray'ın küme düşme potasının oralara düşeceğini düşünüyorsan bi yüzünü yıkayıp gelmeni tavsiye ediyorum

Senelerdir aynı şeyleri yaşıyoruz hala kimse akıllanmadı, klasik Terim Galatasaray'ı. İlk 10 hafta yatar son 10 hafta şampiyonluk modunu açar, aradaki haftalar da ortalama oyun oynar.

Kaldı ki kendi rezil durumunu bırakıp Falcao'nun maaşının üzerinden laf sokmaya çalışan Beşiktaşlılarla nerde olsa dalga geçilir.

Alıntıları Göster
    Bu şekilde bu rezil oyunu hala sallamayip klasik FT takımı ayaklarına bagladikca sezonun ilerleyen kısımlarında büyük bir supriz yaşayacaksın gibime geliyor!Sezonun başından beridir lig ve Cl de çıkılan toplam 9 macin hiçbirinde doğru düzgün tek bir hücum girişimi dahi yok!Saçma sapan karambole,ona buna carptirirak atılan gollerle sağa sola kaleciye paslaşmalar dışında birşey goremedik!Hücum yapmadan,gol atmadan böyle kontraya bile cikamayan leş anadolu takımı gibi oynayarak ligin üst sıralarında kendimize yer bulabilecegimizi düşünüyorsanız şimdiden geçmiş olsun diyorum.

• 
Sayfa: önceki 24712472247324742475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.