Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24552456245724582459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Innovative

Böyle berabere kalacağıma, dünkü gibi yenilmeyi yeğlerim

Alıntıları Göster
    Bu mesajı alıp alnından öpüyoruz

Sonra ... neyse 01KıroTeam cilere selamlar

İnat ettim. Bölüm uzaklaştırması almayacağım

• Bu nasıl top oynama? Bu kadar kötü Galatasaray olamaz. Falcao değil kralı gelsin bu top çevirmeyle gol filan atamaz. Takım resmen kendi arasında pas yapıyor. Gol atma derdinde değil kimse. Konyaspor bile Galatasaray'dan daha zevkli top oynuyor. Bu arada son dakikada hakem eyyamın kralını yaptı. Türkiye süper ligini boşuna izlediğimizi tekrardan hatırlattı. Bu saatten sonra kim şampiyon olursa olsun, zerre umrumda değil.
  • Şunu bir kez daha anladım ki Galatasaray'ın lobisi çok güçlü! Maç 5dk uzatılmış dakika 90+6 top rakip sahada g. birliği taç kullanıyor kaptırılan top uydurma bir faul! ceza alanına orta, karambol de gol olsa yazık değilmi?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

O zaman çıkarsın Babel soso belhandayi nagatomo marianoyu selcuku.koysun altayi emreyi seneri kadroda olmasa da linnesi. Kendi çıkardığı kadro bu.takim ileri gidemiyor.emreyi 85 e kadar kenarda oturtuyor.

Alıntıları Göster
    Tamam bende diyorum zaten çıksınlar diye, bende diyorum Terim kötü oynatıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

01KıroTeam ciler nerdesiniz?

Efsaneniz elden gidiyeah
    Ortalığı tokat meraklılarına bıraktık ki hepsi bi dökülsün , ortaya çıksın.Sezon sonu tek tek ve toplu olarak tokatlanacksınız yine.
  • Linnes Terim'in yuzune tükurse hakkidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Bakalım Galatasaray taraftarı yine fanatik gibi Fatim Terim'i savunacak mı?
    Hocam belli bir taraftar grubumuz var 16 yaş altı ve 30 yaş üstü bir kesim var kesinlikle laf kondurmuyor terime arada kalanlar ise 10 kişiden 4 ü eleştiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Bakalım Galatasaray taraftarı yine fanatik gibi Fatim Terim'i savunacak mı?
    Tüm ilk 11'e hata bulunur.
    Maç oynanırken stad yakınından geçen uçağın pilotuna bile hata bulunur ama Fatih'e bulunmaz.
    Fatihim yapmaz.
    Fatih Terim hatasız kuldur.

• Özel italyan kondisyoner getirmişlerdi mutlu son kondisyoneri galiba.

• Psg maçı aldattı galiba o maçta Gs iyi mücadele etti ama o maç top daha çok psg kaldı gol arayan psg idi. Ama lig maçlarında favori sensin üretken olacak takım olman gerek yani parise oynadığı gibi ligde oynayamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

işte o yüzden yıllardır piyasada yoksunuz :)))

Alıntıları Göster
    Hocam neyi savunuyorsun şu an bana? Takımın güzel oynadı da ben mi karalamaya çalışıyorum?

• Bu takım bu sene şampiyon olursa türkiye ligi bitmiş demektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih Terim'in maça böyle bir kadroyla ve taktikle başlaması da fiyaskonun tillahıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Ya bırakın Allah aşkına 10. dakikada 10 kişi kalmamiz gerekirken bu rezil futbola penaltı mi diyorsunuz bir de?

80'e kadar saydım sovdum. Sonra kesinlikle mağlubiyeti istedim. Teknik adamından futbolcusuna kadar herkes simarmis bu takımda. Ne mücadele var ne tempo. Hocanın açıklamalarını bekliyorum bakalım yine ne sacmalayacak

Alıntıları Göster
    yukarda yazdım zaten ilk yorumum. REZİLSİNİZ diye. Bu maçı nasıl kazanamıyorsunuz diye.

REZİL ÖTESİ oyun vardı
  • "Yenemiyorsan yenilmeyeceksin"

Deplasman da 1 puan iyidir. Rakibimizin sahasında kaybettiği 3 puandan sonra 1 puan alarak haftayı karlı kapattık..

Bahane arayanlara bol bol bahane bulunur.
  • fatih terim istifa hastagi gündem olmuş durumda
  • En iyisi bu arkadaşlar yapacak bir şey yok. En büyük futbol kulübümüz Galatasaray. Bu takım şampiyon oluyor mu sonunda? Evet oluyor.

Maalesef deplasmanlarda kötü oynuyoruz. Her maçta belli bir seviyede oyun kurgusu, kalitesi bulmak pek mümkün gözükmüyor. O vizyon, sistem, yönetim ligimizde kimsede yok.

3 büyükler hep istikrarsız ve taraftar şişirmesiyle bir yere gelen balondan ibaret. Yine sonunda şampiyon olacağız merak etmeyin GS camiası, taraftarıyla bütünleşip winner ruhuyla diğerlerini her türlü geçer ama Manchester City, Liverpool futbolu bekleyen PL izlesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: huso

Dun hem burada hem Fb bolumunde cirit atanlar vardı.Zerre top oynadıgınız yok.Gol pozisyonu yok.Berbat bir hakem yonetimi var.Son 20 dk Genclerbirliginde yagmur gibi cıkan sarı kartlar ama Belhanda'ya verilemeyen KK, arkadan adamı bicen Nagatomo ya verilemeyen Sarı Kart , Futbol cok adaletsiz su GS ile Fb arasında sadece 1 puan fark var.

Simdi penaltı falan diyen cıkacak.Penaltı olabilir ama bize 31.dk da verilmedi.Zaten verilse Antalya dayanamazdı.Penaltıyı vermiyorsan sideetle itirazını surduren Belhanda yı atacaksın.Atamıyorsan o dudugu calmayacaksın.Futbolun F sini oynayamayan takım bugun hasbelkader yense ustumuzde olacaktı.Futbol gercekten adaletsiz...
    Futbolda adalet olsaydı geçen sene küme düşmüştün huso. Rakipler el ele maç kaybede kaybede kümede tuttu sizi. Buraya gelip şov yapma çok bir top oynuyormuşsunuz gibi. İzlemesek inandıracak.

• Bir takım düşünün 10 numarası ne ara pası atıyor, ne oyun kuruyor, ne atağın yönünü ters topla değiştiriyor, ne dripling yapıyor, ne adam eksiltiyor, ne şut atıyor, ne korner kullanabiliyor üretkenlik sıfır, adamın oyun zekası yok.
    Son saniye top ayağına geliyor milyonluk atın, adam topa vuramıyor kontrol etmeye çalışıyor. Çıkar arap o 10 numara formayı, haketmiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS lı taraftarlar destek oluyorlar tribün de. Fakat ilk 11 yabancı. Anlayan yok. Artık desteğin de İngilizce olması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 24552456245724582459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.