Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19551956195719581959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Rodrigues bugün Vedat. Gerçekler tek tek ortaya çıkıyor.

• Çünkü 6 milyon euroya başka takıma gitti😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgur0785 O kullanıcısına yanıt
    şampiyonlar ligi var diyedir belki

• ozgur0785 O kullanıcısına yanıt
    Cuma oynuyoruz çünkü çarşamba günü Avrupa'da deplasmana gidiyoruz, başka türlü olsa yanlış olurdu. Ayrıca derbi haftası Avrupa maçımız yok, 6 gün önce Malatya ile oynamış olacağız, süre fazla bile bence. Asıl sıkıntı derbiden 3 gün sonra Psg maçı var, çok yorgun olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur0785

Milli hafta dönüşü Galatatasay cuma fener pazartesi maç yapicak. Yine Fener Trabzon derbisi Trabzon'un yoğunluğu. Yine Galatasaray fener derbisi Avrupa dönüşü. Bu fixtur ne ayak ? Hayır bilmediğim bişey varsa anlatsin birileri yanlış anlamayalim
    18 Eylül'de Brugge maçı var deplasmanda, Kasımpaşa maçının cuma günü olması normal. Fenerbahçe Avrupa'da yok onların da Pazartesi günü oynaması normal.

Ama Galatasaray'ın fikstürü rezalet her Avrupa dönüşü deplasmana gidiyoruz, ŞL maçlarında takım çok koşuyor çok yoruluyor Avrupa dönüşü içerde oynasak bizim için avantajlı olacaktı ama bütün maçları deplasmana koymuşlar. İyi ki defans hariç bol alternatifli bir kadro kurduk da bu maçlar bizi daha az etkileyecek.

• devidemir32 D kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın da bilmiyorsunuz o zaman. Vedat'ın rolü son vuruş becerisi değil ki, savunma dengesini bozmak öncelikli olarak. Ayrıca yükseltilen her topu indirip kontrol edebilen bir oyuncudan bahsediyoruz, Mehmet Yıldız vardı zamanında Sivasspor'da; uzun top at indirsin taktiğiyle şampiyonluk yarışında kalmıştı o takım. Çok büyük rahatlık yaşatır takıma bu durum, örneklemek gerekirse Şampiyonlar liginde oyun kuramadığımız, baskı yediğimizde yükselt topu indirsin pas dağıtsın vs. gibi. Velhasıl ben Vedat'a dünya yıldızı ya da Agüero gibi bitirici demiyorum. Ama maliyetine bakıldığında hele ki bu oyuncu havuzundan Fenerbahçe'nin ya da bizim dışımızda herhangi bir takımın alabileceği en iyi forvetti. Ayrıca Falcao ile muhteşem 2'li forvet oynardı diyorum, bununla birlikte tek oynarsa da arkasından gelen oyunculara çok alan açar, özellikle kanat oyuncularına çok fazla gol attırır.
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

felipe melo !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 12 Eylül 2019; 13:34:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

Kusura bakmayın da bilmiyorsunuz o zaman. Vedat'ın rolü son vuruş becerisi değil ki, savunma dengesini bozmak öncelikli olarak. Ayrıca yükseltilen her topu indirip kontrol edebilen bir oyuncudan bahsediyoruz, Mehmet Yıldız vardı zamanında Sivasspor'da; uzun top at indirsin taktiğiyle şampiyonluk yarışında kalmıştı o takım. Çok büyük rahatlık yaşatır takıma bu durum, örneklemek gerekirse Şampiyonlar liginde oyun kuramadığımız, baskı yediğimizde yükselt topu indirsin pas dağıtsın vs. gibi. Velhasıl ben Vedat'a dünya yıldızı ya da Agüero gibi bitirici demiyorum. Ama maliyetine bakıldığında hele ki bu oyuncu havuzundan Fenerbahçe'nin ya da bizim dışımızda herhangi bir takımın alabileceği en iyi forvetti. Ayrıca Falcao ile muhteşem 2'li forvet oynardı diyorum, bununla birlikte tek oynarsa da arkasından gelen oyunculara çok alan açar, özellikle kanat oyuncularına çok fazla gol attırır.
    rize başkanı vermedi hocam adamı bize.ffp den dolayı yapabilcegimiz max teklifi yaptık.fener tek takım kaldı ondanda max alacagını aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Rizespor'un başında azılı Galatasaray düşmanı o başkan varken ve bu adamın takımına Fenerbahçe başkanı sponsor olmuşken nasıl ellerinden topçu alacaksın ki?
    Vedat'ın transfer süreci için ortaya atılan çok pis iddialar var.

Alıntıları Göster
    Bologna Vedat’a 7 milyon euro teklif etti Rize başkanı bizden 10 milyon euro ve Ömer’in bonservisini istedi.

Fenerbahçe bu adamı 4 milyona falan aldı öyle mi?
    14’tür o.

• armutsever A kullanıcısına yanıt
    dedigini kiralık gelen andone yapıyor zaten izlediniz mi hiç bilmiyorum deportivo kariyerinden bildiğim ve oynadığı lig ispanyaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devidemir32 -- 12 Eylül 2019; 14:20:21 >
  • Mustafa Cengiz: "Kulüpler Birliği bizim için yok hükmündedir."

Bravo başkanım.

• Mustafa Cengiz: "Biz Galatasaray'ın oyuncularıyla dünya üçüncüsü olunurken 'Bu başarı bizimdir' demedik. Ben Şenol hocanın yerinde olsam Emre Mor'u, Adem Büyük'ü milli takıma alırdım ama almadı. Saygı duyuyorum."

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Mustafa Cengiz: "Kulüpler Birliği bizim için yok hükmündedir."

Bravo başkanım.
    Artıladım ama yetmez Galatasaray düşmanları birliği adlı bu oluşumdan acilen çekilmemiz lazım.

• Mustafa Cengiz: "Kurulların ve hakemlerin Galatasaray'a rahatça kart çıkarması bizim için rahatsız edici. Hakemlere, 'Galatasaray'ın lehine hata yaparsanız cezalandırılırsınız' deniyor."

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Mustafa Cengiz: "Biz Galatasaray'ın oyuncularıyla dünya üçüncüsü olunurken 'Bu başarı bizimdir' demedik. Ben Şenol hocanın yerinde olsam Emre Mor'u, Adem Büyük'ü milli takıma alırdım ama almadı. Saygı duyuyorum."
    Adem 32 yaşında, milli takım zorunda olmadıkça neden ortalama ve çok fazla genç alternatifi olan bir oyuncuyu milli takıma alsın?

Emre'ye gelirsek, 2 senedir düzgün oynamamış, formsuz bir oyuncu Emre. Yoksa kimse kalitesiz demiyor. GS'de her maç 11 çıksın, sene sonu abartmıyorum bakın, toplam 10 gole katkıda bulunsun, euro 2020 kadrosunda görürüz adını. Ama kendi takımında bile oynayamayan adamı niye alsın? Milli takım form tutturma yeri değildir, formu olan kapar formayı geçer. Bir tek Cenk ve Güven olayında saçmaladı Şenol, ikisi de formsuz olmasına rağmen evlatçılıktan dolayı aldı bence. Güven'i kesti neyse ki, Deniz daha doğru bir seçim oldu. Cenk ise kurtardı kendini eleştirilerden 2 golle...

Sizin basın sözcünüz yok mu? Neden hep başkan ve hocanız konuşuyor. Diğer takımlar gibi çıkartın bir basın sözcüsü ne dencekse desin, sonra niye hocamız, başkanımız ceza alıyor olayı oluyor.

• Kasımpaşa maçında taraftar umarım galeyana gelip tff aleyhine tezahurat bilmem ne yapmaz. Adamların istedikleri bu zaten, anında yapıştırırlar fener maçına seyircisizi. Fener maçına 55bin kişi çıkıp Ali Koça ağzının payını sahada vermeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Kasımpaşa maçında taraftar umarım galeyana gelip tff aleyhine tezahurat bilmem ne yapmaz. Adamların istedikleri bu zaten, anında yapıştırırlar fener maçına seyircisizi. Fener maçına 55bin kişi çıkıp Ali Koça ağzının payını sahada vermeliyiz.
    ultrAslan da tam ona değiniyordu şimdi.

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    Muric i tehtit ettiler ben sölim yani bildiginiz mafya gibi tehtit fb ye gitme sebebi budur.

• 
Sayfa: önceki 19551956195719581959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.