Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1956. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaliteli video olmuş, sosyal medya ekibi son zamanlarda fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 11 Eylül 2019; 23:51:24 >
  • Cem Dizdar: "Ülkemize yabancı futbolcular geldi diye sevinen, parasını pulunu konuşmayan arkadaşlar acaba Milli Takıma yabancı futbolcular gelse ne düşünürler. Ne derler?"

Adam bildiğin Galatasaray'ı ve taraftarını eleştiriyor ama isim veremiyor tepki çekmemek için. Fenerbahçe yabancı sınırı ilk kalktığında bi dünya adama tonla para döküp getirdi buraya, Beşiktaş da öyle bi kadro kurdu ŞL'de ilk 11 full yabancı maça çıktı bütün bunlar neden şimdi gündem oluyor ? Milli takım da tarihi grup performanslarından birisini sergilerken hem de neden bizim konumuz hala yabancı kuralı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eski Açık Sarı Desene -- 12 Eylül 2019; 0:35:7 >
  • Yav diğer takımların da kadrosunda 14 yabancı var bizde de. Sadece 11 de oynamıyorlar, ne farkeder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı sınırı yok deniliyor ama yabancı sınırı nedeniyle Linnes kadro dışı kaldı.
    6+2+2+2+2.... DEN 12+1+1+1+1.... YE !
    İsteyen 30 yabancıyla isteyen 30 yerli ile oynasın.
    Ufak tefek kısıtlamalar getirilsin , altyapıdan oyuncu alımı vb.

Sırf milli takım başarılı olsun diye onca sınır getiriyorlar.
    İşin komik tarafı ligde tüm takımlar 11 yerli oyuncu ile oynasada fark etmez.
    Milli takımdan bir cacık olmaz , yeni abiler gelir prim konusu yeniden gündem olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Cem Dizdar: "Ülkemize yabancı futbolcular geldi diye sevinen, parasını pulunu konuşmayan arkadaşlar acaba Milli Takıma yabancı futbolcular gelse ne düşünürler. Ne derler?"

Adam bildiğin Galatasaray'ı ve taraftarını eleştiriyor ama isim veremiyor tepki çekmemek için. Fenerbahçe yabancı sınırı ilk kalktığında bi dünya adama tonla para döküp getirdi buraya, Beşiktaş da öyle bi kadro kurdu ŞL'de ilk 11 full yabancı maça çıktı bütün bunlar neden şimdi gündem oluyor ? Milli takım da tarihi grup performanslarından birisini sergilerken hem de neden bizim konumuz hala yabancı kuralı ?
    Cem Dizdar hala utanmadan programa çıkıyor mu
  • Evet Falcao geldi, çok sevindik dünya yıldızı evet. Ama şu bir futbolcuyu övücem diye rakip takımın futbolcusunu, hele ki iyi bir futbolcusunu yermeye çalışmak nedir anlamıyorum. Vedat, Fenerbahçe ile anlaştığında çok üzülmüştüm, bize gelse hem çok iş yapar hem şampiyonlar ligi faktörüyle çok ciddi rakamlara satılır diyordum. Ben Fenerbahçe'nin maçlarını takip ederim, fırsatım oldu; Vedat'ın milli maçlarını da izledim. Çok fark yaratacak, çok özel bir oyuncu, kendisini Avrupa'da göstermeden çok ciddi rakamlara satılabilecek potansiyeli var. Diğer yandan Falcao ile öyle bir 2 li forvet olurmuş ki akıllara ziyan, düşündükçe moralim bozuluyor. Velhasıl Vedat'a atıp tutanlar, kısa bir zaman sonra pişman olacaklar.
  • Çok sert ve garip bir kongreydi. Rap şarkısı gibi disslerin ardı arkası kesilmedi. Laf koymadıkları insanoğlu kalmadı. Bir ara Trump’a da değinecekler zannettim. Müthiş şekilde yargı dağıtıldı. Garry ile alakalı olan laf sokuşu nükleer bomba gibiydi.

Keşke Avrupa ülkeleri gibi medeni olsak da “Sen benim kim olduğumu biliyor musun?” tarzı son derece itici davranış ve sözlere ihtiyaç kalmasa; ama ne yazık ki burası Türkiye olduğu için “BİZ GALATASARAY’IZ ULAN” diye kükremek zorundayız. Aynen dün olduğu gibi.

Galatasaray kızdırılırsa başlarına gelecek olanları daha önce defalarca deneyimlemiş olmalarına rağmen ısrarla devam ettiklerine göre müptela olmuşlar. Sahada alamadıkları kupaları masa başında almaya kalkışacak kadar yüzsüzleşmiş organize bir kötülükten başka ne beklenebilirdi ki? Allah’tan arkadaşlara biraz olsun şeref nasip etmesini rica ediyorum. Zira bu seviye düşüklüğü ancak Allah giderebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

Evet Falcao geldi, çok sevindik dünya yıldızı evet. Ama şu bir futbolcuyu övücem diye rakip takımın futbolcusunu, hele ki iyi bir futbolcusunu yermeye çalışmak nedir anlamıyorum. Vedat, Fenerbahçe ile anlaştığında çok üzülmüştüm, bize gelse hem çok iş yapar hem şampiyonlar ligi faktörüyle çok ciddi rakamlara satılır diyordum. Ben Fenerbahçe'nin maçlarını takip ederim, fırsatım oldu; Vedat'ın milli maçlarını da izledim. Çok fark yaratacak, çok özel bir oyuncu, kendisini Avrupa'da göstermeden çok ciddi rakamlara satılabilecek potansiyeli var. Diğer yandan Falcao ile öyle bir 2 li forvet olurmuş ki akıllara ziyan, düşündükçe moralim bozuluyor. Velhasıl Vedat'a atıp tutanlar, kısa bir zaman sonra pişman olacaklar.
    Kesinlikle aynı görüşleri paylaşıyorum. Bu sene için tek üzüldüğün transfer Vedat oldu.
  • armutsever A kullanıcısına yanıt
    Vedat iyi bir transfer. Bizim ülkemiz içinde yapıldığı için 3.5m gibi rakamlar bile pahalı gelebiliyor. Baş üstü ligler içinde bu fiyatlara oyuncu satın alma şansı çok düşük, yaşı da çok ilerlememiş.

Saha içinde ise açıkçası bana göre çok daha iyi bir golcü olması şart. Bu tarz bir oyuncunun olmayışının sorununu sezon içinde yaşayacaktır Fenerbahçe. Vedat bence düzenli 30-40 maç Fenerbahçe gibi bir takımda ilk 11 oynayacak düzeyde değil.(Henüz) Zamanla gelişebilir, daha iyi olabilir fakat birkaç maç gol atamadığı zaman saha dışında homurdanmalara yol açabilecek, ağırlığı olmayan bir isim.

Bu yüzden ben yedek/alternatif veya 2. golcü olarak gelmesini isterdim. Falcao ile veya arkasında beklerse bu sezon atabileceği 10 gol yerine bizde atacağı 5-6 gol daha fazla etki yaratabilirdi.

Fakat FFp gibi bir illet içinde iken bu rakamları vermemek iyi oldu yoksa bu transferleri yapamazdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Vedat iyi bir transfer. Bizim ülkemiz içinde yapıldığı için 3.5m gibi rakamlar bile pahalı gelebiliyor. Baş üstü ligler içinde bu fiyatlara oyuncu satın alma şansı çok düşük, yaşı da çok ilerlememiş.

Saha içinde ise açıkçası bana göre çok daha iyi bir golcü olması şart. Bu tarz bir oyuncunun olmayışının sorununu sezon içinde yaşayacaktır Fenerbahçe. Vedat bence düzenli 30-40 maç Fenerbahçe gibi bir takımda ilk 11 oynayacak düzeyde değil.(Henüz) Zamanla gelişebilir, daha iyi olabilir fakat birkaç maç gol atamadığı zaman saha dışında homurdanmalara yol açabilecek, ağırlığı olmayan bir isim.

Bu yüzden ben yedek/alternatif veya 2. golcü olarak gelmesini isterdim. Falcao ile veya arkasında beklerse bu sezon atabileceği 10 gol yerine bizde atacağı 5-6 gol daha fazla etki yaratabilirdi.

Fakat FFp gibi bir illet içinde iken bu rakamları vermemek iyi oldu yoksa bu transferleri yapamazdık.
    Ben de tam aksini düşünüyorum. Vedat bizim ligimiz için 3.5M € gibi bir bonservise göre bedava transfer. Bu sene hem Falcao'dan hem de Burak'tan daha az sakatlık yaşayacaktır. Oynadıkça da form tutacaktır. 500K € gibi bir rakam yüzünden iyi bir oyuncuyu en ezeli rakibinize kaptırıyorsunuz. Ki bu rakamı Linnes'i kadro dışı bırakmak yerine herhangi bir yere kiralayarak çok da kolay çıkarabilirdik. F/P olarak düşünürsek bence muhteşem transfer.
  • Tahkim bugün kacta açıklar ceza onanir mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

Evet Falcao geldi, çok sevindik dünya yıldızı evet. Ama şu bir futbolcuyu övücem diye rakip takımın futbolcusunu, hele ki iyi bir futbolcusunu yermeye çalışmak nedir anlamıyorum. Vedat, Fenerbahçe ile anlaştığında çok üzülmüştüm, bize gelse hem çok iş yapar hem şampiyonlar ligi faktörüyle çok ciddi rakamlara satılır diyordum. Ben Fenerbahçe'nin maçlarını takip ederim, fırsatım oldu; Vedat'ın milli maçlarını da izledim. Çok fark yaratacak, çok özel bir oyuncu, kendisini Avrupa'da göstermeden çok ciddi rakamlara satılabilecek potansiyeli var. Diğer yandan Falcao ile öyle bir 2 li forvet olurmuş ki akıllara ziyan, düşündükçe moralim bozuluyor. Velhasıl Vedat'a atıp tutanlar, kısa bir zaman sonra pişman olacaklar.
    Falcao varken yemişim vedatı çok abartılı bu sene fenerde izleyin 2-3 maçta kendini paraladı göze girmek için ve golleri attı ama abartmayın. Çok iyi neden alınmadı VS demem ve aksine iyiki alınmadı dedim Falcao iki sene çok güzel üst düzey futbol oynar sonrası Allah kerim sakatlık belli olmaz orası şans işi kimler geldi sakatlanıp gitti linderoth mesela bizim geçen sene forvet yoktu ikinci yarı diagne kazması alındı bu sene başında diagne yerine Falcao bilemedin gomis burak vb kalitede adamlarımız olsa çok daha farklı olurdu diagne bitirici bir oyuncu değil adam çok net pozisyonları atamıyor ve bu pozisyonları Falcao yakalasın izle o zaman Fener kendi durumuna göre çok iyi transferler yaptı bu sene kötü takım yok bakalım lig güzel geçer diyecem ama yöneticileri çok çirkef duruyor ve tff bu sene futbol konuşmayacaz tff sağolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: termomuk

Ben de tam aksini düşünüyorum. Vedat bizim ligimiz için 3.5M € gibi bir bonservise göre bedava transfer. Bu sene hem Falcao'dan hem de Burak'tan daha az sakatlık yaşayacaktır. Oynadıkça da form tutacaktır. 500K € gibi bir rakam yüzünden iyi bir oyuncuyu en ezeli rakibinize kaptırıyorsunuz. Ki bu rakamı Linnes'i kadro dışı bırakmak yerine herhangi bir yere kiralayarak çok da kolay çıkarabilirdik. F/P olarak düşünürsek bence muhteşem transfer.

Alıntıları Göster
    Rizespor'un başında azılı Galatasaray düşmanı o başkan varken ve bu adamın takımına Fenerbahçe başkanı sponsor olmuşken nasıl ellerinden topçu alacaksın ki?
    Vedat'ın transfer süreci için ortaya atılan çok pis iddialar var.

• Ayrıca Vedat iyi topçu ama ondan çok daha iyi 2 forvet aldık, Falcao ve Andone.

• Sürekli altıpasta gol kaçıran adamın seviciligini yapmaya gerek yok trabzon macında hele o kadar kalecinin üzerine vuran adam iyiyse bilmiyorum bir şey ugurcan kurtardı demeyin çogu üzerine geldi topların.

• Galatasaray ilk 3 haftada ligin en az faul yapan ikinci takımı buna karşılık Gençlerbirliği'yle beraber en çok kart gören takımı konumunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: termomuk

Alıntıları Göster
    Vedata biz fenerden daha yuksek teklif ettik.ama rize baskani vermedi bize.vedat fenerli olmasina ragmen sl faktoru icin bizi istiyordu.

• Mugdat carpraz baglari kopartmis.ilk yariyi kapamis.

• İlk mesaj hiç güncellenmiyoe mu ya. Yapamıyorsa devretsin birisine arkadaşımız..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Milli hafta dönüşü Galatatasay cuma fener pazartesi maç yapicak. Yine Fener Trabzon derbisi Trabzon'un yoğunluğu. Yine Galatasaray fener derbisi Avrupa dönüşü. Bu fixtur ne ayak ? Hayır bilmediğim bişey varsa anlatsin birileri yanlış anlamayalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur0785 -- 12 Eylül 2019; 12:33:5 >
  • 
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.