Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Takımda yerli yok diye bu Ademin takım için iyi olacagını göstermiyor ki şuan 1. Ligte bile elimizdeki yerlilerden iyi oyuncular var. Bir sürü gurbetci var alt ligler de dahil tarama yap. Yabanci konusu yeni degil alternatifi güclendireceksen hem kisilik hem futbolculuk olarak takim icin daha elverisli Ömer Ali ve Efecan gibi isimler de vardı.
    Herkes alt yapıdan çıkmasını ister haklısın Hocam da altyapıdan oyuncu cıkarmak icin bir programımız sistemimiz mi var? A takımda mecburiyetten oynatıp iyi işler yaparlarsa cocuklar anca cıkıyor. Mariano var Linnes var Şener gelecek deniyor Emirhanın kendini gösterme ihtimali nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Umarım bip spor siftah yapar da bu kez yanılır. Adem Büyük her Galatasaray maçında yerlere yatıyordu.

• Resmen "öğrenilmiş çaresizlik" durumundayız. İlla 2 eylülde gelecek transferler herhal

Düzeltiyorum ; adam gibi transferler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasey -- 20 Haziran 2019; 22:42:18 >
  • archdark kullanıcısına yanıt
    İlla Adem olacak demiyorum tabi ama yerli sonradan oyuna girip iş yapacak oyunculara en az Ever Banega transferi kadar önemi var. 2. Ligten veya altyapıdan fark etmez.

Hocam Emirhan A takım için yeterli olsaydı emin ol Şener alınmazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adem de yusuf da sinan gümüşten, muğdattan iyi futbolcu. en azından biri alınmalı.
  • Yasin Dallı: “Adem Büyük Galatasaray ile anlaştı haberlerine menajerinden yalanlama geldi. Tecrübeli futbolcunun Menajeri Erdem Karagöl, ‘Adem'in Galatasaray ile anlaştığı haberleri gerçeği yansıtmıyor. Galatasaray ile herhangi bir görü?memiz olmadı.’ dedi.” (TRT Spor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 20 Haziran 2019; 23:1:37 >
  • Beyler aramızdan birini seçelim, parayla marayla bi kulüpten lisans çıkartalım. 3-5 skils videosu çekeriz, bizim kulübe kakalarız ne diyorsunuz? Kulübe öneririz, transfermartk futbolcu değeri 10 TL ama biz sizden 10 milyon euro istiyoruz deriz, zaten seviyor bizim yönetim anlamsız futbolcuların anlamsız fiyatlarına rağmen peşinden koşmayı. Pazarlıkla 3,5 milyon euro'ya transferi yaparız. 2,5'u lisansı çıkaran kulübe bırakır, futbolcu maaşını ve bonservisin kalanını da aramızda bölüşürüz mis. Boş kağıda imza atar abe, doğuştan aslan abe, gs evladı abe yabacı sınırı bum bum diye acıtasyon yapar sanki asgari ücrete tav olmuşuz gibi gösteririz herkeste bağrına basar bizi. 500 bin euro + 2 yıl kontratı kopardık mı sessiz sedasız gideriz, kimse takmaz bizi zaten.

Her sene mutlaka 2-3 tane çöp, kadroya bile giremeyen adama milyonlarca tl bayılıyor zaten kulüp. Bi tutturursak köşeyi döneriz. Düşünenler PM!

• Adem Büyük ve Yusuf Erdoğan bitmek üzere
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Ya Adem Büyük, Yusuf Erdoğan bu ligde ne yapmış da bizim takım için düşünülüyor? Bu adamları izleyip kahrolacağımıza gençleri oynatın bari geleceğe yatırım diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Ya Adem Büyük, Yusuf Erdoğan bu ligde ne yapmış da bizim takım için düşünülüyor? Bu adamları izleyip kahrolacağımıza gençleri oynatın bari geleceğe yatırım diyelim.
    Olur da gelirseler ben izleyeceğimizi düşünmüyorum zaten

• A Albayrak transferden sorumlu olduğu müddetçe Adem Büyük gibilerini daha çok göreceğiz gibi
  • Aga Adem Buyuk falan alinirsa yonetime eksi yazar net
    Bunun yerine altyapidan cikarin birini oynatin kim ne diyecek ki ya?

• adem büyük ve yusuf erdoğan ikisi de çöp bunların alınması tuhaf olur
  • hayaller banega gerçekler adem.
  • Dedikodular : Banega - Chicharito

Gerçekler : Adem Büyük - Yusuf Erdoğan

• Yukarıda bir arkadaş trtspor'da Adem Büyük 'ün menajerinin yalanlama haberini paylaşmış olmasına rağmen, hala Medyanın algısına kapılıp saçma sapan eleştiri yapanlar var. Her haberi doğru kabul edip burada kulübü ve teknik ekibi karalamak, bu eleştirileri yapanları kişisel anlamda nasıl tatmin ediyor anlamıyorum.

Yönetimin geçen yıldan ve diagne transferinden (diagne son tercihti sanırım, alan-pato-tetteh gelmeyince mecburen alındı) ders alındığını düşünüyorum. Zaman gösterecek bakalım, umarım medyada adı çıkmayan Marcao, luyindama gibi verim alınabilecek transferler yapılır.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.