Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sola aslında ucuzundan Tyler Boyd düşünülebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Şu sola aslında ucuzundan Tyler Boyd düşünülebilir.
    Buadamı görmemek aptallıktır.

Yarım sezonda 10 gole doğrudan etki etmiş.

Hücum hattı iyi bir takımla 25 30 gole doğrudan etkir.

Hem de bedava.

Muriç bidonuyla uğraşacaklarına niye düşünülmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gulbrandseni 2 3 maç izlemiştim.

Çok ama çok hızlı bir oyuncu. Ligin en hızlısı olur. Ancak çalım, efektif pas opsiyonu gibi özellikleri yoktu. Gözüme de bu yüzden çok çarpmadı.

• Şu 10 milyoncu kulüplere 1 euro kaptırırsak yazıklar olsun. Vedat medat gelmesin gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Gulbrandseni 2 3 maç izlemiştim.

Çok ama çok hızlı bir oyuncu. Ligin en hızlısı olur. Ancak çalım, efektif pas opsiyonu gibi özellikleri yoktu. Gözüme de bu yüzden çok çarpmadı.
    Hocam alternatif olarak iyi olur bence, özellikle pivot santrfor alınacaksa. Tyler Boyd cidden bence dd kaliteli oyuncu, Diagne çöpün neler verildi, 2'ye falan alınır sanırım Boyd.

• Bence önümüzdeki 2 sezonda önceliğimiz şampiyonlar ligi yerine süper lig şampiyonluğu olmalı. Nedenlerine gelirsek;
    - Her ne kadar Fatih hoca hayalim var vs dese de bunun gerçekten bir hayal olduğu ortada. Adamlar bizim takım bütçesi kadar parayı bir stoper yada kaleciye verebiliyor ,biz ise hala birini satsak da başkasını alsak diye bekliyoruz. Üstelik gruptan çıktıktan sonra işler iyice ciddiye biniyor geçen sene city-schalke ye 7 attı mesela.
    - 2 sene daha şampiyon olup direk katılıp,gruplarda 2 galibiyet 1-2 beraberlik ile hem uefa ya gider orda en az 1 2 tur daha devam ederiz hem de giriş parası,galibiyet primleri vs her sene çok sağlam para alırız.
    - Uefa da devam etmemiz daha kolay olduğu için ülke puanına da katkı da bulunuruz.
    - Süper lig de ise özellikle önümüzdeki sene de şampiyon olursak rakipler iyice sıkıntıya girer. Fenerin vizyon başkanına olan güven iyice azalıp ya istifa eder ya da durumu kurtarmak için aziz yıldırım gibi para saçıp kulübü iyice batırır.Bjk de ise avcıya olan güven sorgulanmaya başlanıp zaten olmayan para ile iyice küçülmeye giderler.
    - Önümüzdeki sezonun bir diğer önemli noktası ise stad isim sponsorluğu bitiyor. Şampiyon olup pazarlık masasına oturmakla 2. Veya 3. Olup masaya oturmak arasında baya fark olur.
    - [ ] Her sene şampiyonlar ligi arenasında boy gösterirsek ,çok güvendiğimiz 2000 jenerasyonunu iyi rakamlara satabiliriz ki bunun için illa gruplardan çıkmamıza da gerek yok ( ozan örneğinde olduğu gibi) Veya genç futbolcuları olmasa bile her sene 1 scout transferini o arena da parlatıp satsak bile iyi para gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve İdari Menajeri Şükrü Hanedar, İstanbul'da Chicharito’nun menajeriyle görüştü. Chicharito, Galatasaray'ın teklifine sıcak bakıyor. (Futbol Arena)
  • Meksika kökenli danışman şirketleri burda var.
    https://www.transfermarkt.com.tr/berater/beraterfirmenuebersicht/berater?landId=110

tek tek bakıp inceleyince bonservisi elinde olan bir tek Héctor Herrera var.

ihtimal bence yok denecek kadar az ama neden olmasın.

belki istanbulu sevmiştir şampiyonlar ligi grup maçında geldi gördü, belki taraftarı sevmiştir.

onun dışında sözleşmesiz alınabilecek aham şaham bir oyuncu yok.

not: inşallah diego reyes'le ilgilenmiyoruzdur.
  • Şu bezelye de ikinci Alan Pato vakasi olmasin da umarim akillanmislardir

• bu gs taraftarı ne zaman akıllanacak bilmiyorum. daha hiçbir bilgi yokken ,sırf meksikalı dendiği için yapılan yalan haberlere kesin gözüyle bakmak nasıl bir hayal ürünüdür?
  • Görünen tabloda yabancı transferi ve diğer konuşulan isimlerin kap bildirimi yapılmamasının iki sebebi var;

1-amerika ve afrika kupası maçlarının devam etmesi ve oyuncu performanslarına göre tekliflerin netleşmesi,
    2-uefa'nın bu ay sonu takımlar konusunda söyleyeceği ffp sonuçları.

Elbette takımlar her türlü ihtimale karşı garanti oyuncu anlaşmalarını arkaplanda yaptı ancak iş imza attırmaya gelince "sattığın kadar alabilirsin" durumu şuan herkesin elini kolunu bağlıyor.Diagne nin durumu afrika kupası bitmeden belli olmayacak.Aynı şey onyekuru içinde geçerli.Diagne 2 gol atsa bizim için çok iyi olur afrika kupasında,istenilen paraya kupa bitmeden dahi satılabilir.Onyekuru içinse durum farklı zira onyekuru afrika kupasında çıkış yakalarsa bize gelmesi çok daha zorlaşır,mutlaka bir avrupa kulübü onyekuruyu kadrosuna almak isteyecekdir.DOlayısıyla böylesi performans durumları her takımın talip olduğu oyuncuların alınmasını ya kolaylaştıracak ya da zorlaştıracak.

Ancak bence en önemli viraj uafa'nın bu ay sonu vereceği nihayi kararlarda.özellikle fb ve bjk bunu bekliyor bizim gibi.Olası bir trasnfer yasağında işler çok değişecek çünkü.Herşeyin resmiyete kavuşması bekleniyor benim gördüğüm.Bizim ise o noktada sıkıntımız yok ancak "sattığın kadar oyuncu al" kriteri yüzünden de turnuvaların bitmesini bekliyoruz maalesef.Vakit var ancak ben çok düşük ihtimal bu ay transfer açıklanacağını düşünüyorum.Anlaşılan oyuncular illaki var ancak bazı süreçlerin neticelenmesini beklemekten başka çaremizde yok.Bana göre temmuz ayı içinde satılacaklar-alınacaklar durumu netleşecek gibi görünüyor.

• Hasan Kartal: "Vedat'ı 3M€'ya verdikten sonra yerine ne alacağız? Bizi tatmin eden bir teklif geldikten sonra vermeyi düşünüyoruz. Sanki gelecek gibi."

bu adam konuştukça sinir oluyorum. bir delikanlıda çıksa ilgilenmiyoruz dese çenesi kapansa şunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE16794CB

bu gs taraftarı ne zaman akıllanacak bilmiyorum. daha hiçbir bilgi yokken ,sırf meksikalı dendiği için yapılan yalan haberlere kesin gözüyle bakmak nasıl bir hayal ürünüdür?
    Akıllılık ile alakası yok hocam, seviyoruz böyle şeyleri. Yalan da olsa zevk veriyor

• Beyler olaya tersten bakalım bir de. Ya nagatomo falan için gelen bir transfer teklifini görüşüyorlarsa meksikalılarla?
  • DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt
    Mesajımıza aynen katılıyorum, Onyekurudan kötü performans bekliyoruz :)

• O zaman bende ortaya bişeyler atim ya o Meksika'lı Carlos Vela ise beyler. Ritimler anlık değişti demi :D:D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Hasan Kartal: "Vedat'ı 3M€'ya verdikten sonra yerine ne alacağız? Bizi tatmin eden bir teklif geldikten sonra vermeyi düşünüyoruz. Sanki gelecek gibi."

bu adam konuştukça sinir oluyorum. bir delikanlıda çıksa ilgilenmiyoruz dese çenesi kapansa şunun.
    3 milyonu bir kuruş geçmeyeceksin aslında vermiyorlarsa keyifleri bilir seneye bedavaya alırız çok istiyorsak. Fazla verip alan varsa buyursun alsın bizim Diagne'den dilimiz yandı bir kere.
  • Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim ile TFF arasındaki ihtilaf, mahkemelerce incelenmiş ve netice olarak Teknik Direktörümüz haklı bulunarak tazminat alacağına hükmedilmiştir. Bu aşamada söz konusu hukuki ihtilafı tartışmak abesle iştigal olup yargı organlarınca karara bağlanmış kesin yargı kararlarına saygısızlıktır.

Teknik Direktörümüzün mahkeme kararı ile hüküm altına alınan alacağı, sözleşmeden kaynaklanan cezai şart alacağıdır. Bakiye süre ücret alacağı değildir. Bu sebeple de Sayın Fatih Terim ile Kulübümüz arasında akdedilen sözleşme bedelinin, hükmedilecek tazminat tutarına bir etkisi söz konusu değildir. Kaldı ki Mahkemece TBK m. 182/son fıkra uyarınca ceza tutarından tenkisat yapılmak suretiyle hüküm kurulmuştur.

Üstelik bahse konu tazminat tutarının tamamı Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim tarafından Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağışlanmıştır.

Söz konusu açıklamalar, hukuki bilgi ve temelden yoksun olup, kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelik art niyetli açıklamalardır.

Saygılarımızla,
    Galatasaray Spor Kulübü

• Geç bile cevap vermişler. Ali koç kaç aydır laf atıp duruyor. Ağzının payı verilmeliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Geç bile cevap vermişler. Ali koç kaç aydır laf atıp duruyor. Ağzının payı verilmeliydi.
    Aslında takmaya ve zaman kaybetmeye değmez. Kendi başarısızlığını örtmek için GS'ye sallayarak taraftarın gazını alıyor küçük Aziz. Ama bu cevap çok güzel olmuş.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.