Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Transferde nasıl yol izleyecegimizle ilgili.altyapidan bir kaç oyuncu kadroya katmayimi dusunurler yoksa gurbetçi oyuncularımızdan bir kaç otuncumu almayı düşünürler ilerleyen zamanlarda gorecegiz.

Elimizde iyi turk oyuncu olmadigini,genç oyuncularin hemen katkı veremeyeceğini de düşünürsek selcukla bir yıllık uygun fiyattan sözleşme de yapilirsa sasirmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uefa ile anlaşmayı bilmediğimden soruyorum

Şampiyonlar ligi katılım payı, lig şampiyonluğu ve yayın gelirinden kazanılan para transfere harcanabiliyormu? Yoksa sadece oyuncu sat, o parayla al kuralımı var?
  • Bunların derdi futbolun icine tükürmek.. kac tane oyuncu cıktı Türk hala adam sınır diyor ya.. zaten ligin kalitesi maddi durumlardan ötürü yerlerde şimdi sınır ile daha da beter edin ligin kalitesini. Bi bitmediniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Uefa ile anlaşmayı bilmediğimden soruyorum

Şampiyonlar ligi katılım payı, lig şampiyonluğu ve yayın gelirinden kazanılan para transfere harcanabiliyormu? Yoksa sadece oyuncu sat, o parayla al kuralımı var?
    Sattıgın kadar alabiliyorsun hocam digerlerini kullanamıyoruz.

• PFDK, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e 3 maç ceza verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Arkadaş hala fernando yazan var. Adam leş diyen yok zaten ama performansı iyice düştü bu görünüyor.

Fernando ~32
    Donk 33
    Selçuk 34
    Ndiaye 28.

Ndiaye gittiğini farz et ortalama 33 olan ortasahamı olur? Nerde dinamik oyun, nerde basan ısıran ortasaha ?

Bu takım son senelerde en iyi olduğu zaman ortasaha yaş ortalaması melo 28 selçuk 27 yedekten giren ceyhun 24, yekta 25 yaşındaydı.
    selçuk u kadroya falan yazmayın gördükçe kondisyonum düşüyor
  • 1 maç süper kupadan gitti kaldı 2 maç çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

1 maç süper kupadan gitti kaldı 2 maç çok iyi
    Sivas maçında da takımın başında değildi. Yani sadece ligin ilk maçını kaçıracak gibi görünüyor.

• Fernando'yu satarsak aynı kalitede, kariyerde ve tecrübede bir futbolcuyu almaya paramız yetmez. Fernando büyük topçu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaans3434 -- 28 Mayıs 2019; 18:13:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Cenk Tosun Gs şampiyonluğu hak etti demiş, küfürler, hakaretler yağdırmışlar adama twitter'da yazık. Ben bu kadar nefret dolu bir topluluk görmedim cidden görmedim. Adamlar işlerine gelmeyen ne varsa nefret kusuyor. Zaten bunun en güzel örneği rahmetli Seba herhalde.
    Fb'den daha acımasız bunlar sırf avrupaya gidemesin diye Ts'yi destekledim olmadı. Ekşisözlük felan fena durumda. Bunların her platformda whatsapp grupları var. Konulara sürü halinde dalıyorlar.

• Her yıl şampiyon oluyoruz, bu artık normal geliyor. Çok fazla sevinemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelyakuza -- 28 Mayıs 2019; 17:34:7 >
  • 3 maç ceza çok az, demek ki TFF seneye şampiyon olmamızı istemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaans3434

Fernando'yu satarsak aynı kalitede, kariyerde ve tecrübede bir futbolcuyu almaya paramız yetmez. Fernando büyük topçu..
    Katılıyorum +1, umarım bi şekilde form tutar. Form tutan feghouli yi hep beraber gördük.
  • Bunlar yine yabancı sınırı getirecekler galiba. Yabancı sınırı tekrar geldiği an yine ligi izlemeyi bırakırım bende çoğu kişi gibi, iyice içine edecekler ligin seyir zevkinin yazık gerçekten

• Kesinlikle.. Form çok ama çok önemli, yeteneksiz bir futbolcu form sayesinde iyi işler yapabilir ama hem yetenekli hem formda futbolcu seni şampiyon yapar, sana büyük maç alır.. Üstüne bir de karakter varsa tamamdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam her yılın transfer dönemi ayrı ayrı hesaplanıyor. Bir kuruş dahi eksiye düşmemek gerekiyor. Artı kapattığınızda da gelecek seneye aktarılamıyor malesef. O sene para tekrar sıfırlanıyor yine satış yapıp aynı miktarda alabiliyorsunuz. Diagne kazığını bundan dolayı yedik diye düşünüyorum.
  • Yabancı sınırı konusu yine hortlamış allahın cezaları ya
  • Yabancı transferini ayrı yerli transferini ayrı değerlendirmek lazım, özellikle yerli kalitesini yukarı çıkartmalıyız. Yerli kalitesini yukarı çıkarmak demek, maçtaki hamle kalitesini yukarı çekmek demek. Yabancı transferi ise tamamen hedeflere ne kadar yaklaşacağımızı belirleyen durum oluyor, ne kadar iyi yabancı o kadar çok kupa demek...

Tabi transfer planlarının en önemli olayı "satmak", satmayı beceremezsek transferde her geçen gün elimiz zayıflar ve geçtiğimiz dönemlerde yaşadığımız sıkıntıları yaşarız. Biz geciktikçe transfer yapacağımız kulüpler bunu çok güzel kullanıyor. Hatırlayın Alan transferi menajerinin çakallıkları yüzünden olmadı, her geçen gün talepleri arttı.

Futbolcu satışından iyi rakamlara ulaşırsak bu sezon rahat bir transfer dönemi geçiririz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.