Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam oyuncuyu biraz araştırdım kesinlikle Galatasaray topçusu değil. Umarım gelmez. Gökay güney bunun oynadığı topun kralını oynar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazoz Kapağı

Hocam oyuncuyu biraz araştırdım kesinlikle Galatasaray topçusu değil. Umarım gelmez. Gökay güney bunun oynadığı topun kralını oynar.
    Valla ben izlemedim üstadım, sadece videolarına baktım.Fena durmuyor. Ama sen, ben araştırdım,izledim diyorsan vardır bir bildiğin elbet.

İstatistikleri (top kapma, pas yüzdesi, koşu mesafeleri vs.) çok mu kötü ?
  • Banega gelecek bence

• Diagne 17m euro karlılığında Araplara satıldı kesin bilgi olduğu söyleniyor.
    5m Luyindamaya gideceği için bütçe 12m.
    Kesin ihtiyaçlar:
    2 kanat, 2 orta saha, 2 santrafor
    - Şener, Babel ve (veya) jimmy bedelsiz.
    - Ever banega transferi 6-7 m civarına geleceği konuşuluyor.
    - 3.5 m seviyesine bitebilirse Vedat alınacak.
    * Aşağı yukarı 3m civarı bir rakam kalıyor bu rakama ilk 11e girecek bir santrafor alınamayacağına göre ya bonservisi elinde olan balotelli, sturridge gibi bir santrafor için şartlar zorlanıp kalan parayla bir orta saha daha alınabilir ya da en az 1-2 oyuncu daha satmak gerekiyor.
    - Fernando, nagatomo, mariano son kullanma tarihi yaklaşan oyuncular bunlardan herhangi birine teklif geldiği an üçe beşe bakmadan satılabilir. Şener transferi marianonun gidişi ve linnesin ilk 11e girecek olmasının habercisi olabilir.

• Arkadaş bu ne iş ben anlamadım. Küme düşen Bursaspor'un stoperi için 9.000.000 € gibi rakamlar konuşuluyor. Eljif için bahsedilen rakamlar 15 - 20 arası.
    Kasımpaşa'dan vasat bir oyuncu almak istesen 10 dan kapıyı açıyor. Ve bir şekilde satıyor. Rize Muriqi için 10 istiyor. Trabzonspor başkanı Abdülkadir için 15 - 20.000.000 € arası teklifleri beğenmiyor.

Biz 2 sezondur şampiyon oluyoruz, eldeki isimleri sattığımız rakamlar ortada. Bir N'Diaye iyi rakamlara gitti. Onun için de yaklaşık 8.000.000 € para ödemiştik. Bir de Ozan var ama yaşıtlarına kıyasla o da iyi paralara satıldı sayılmaz. Daha fazla ederi vardı. Onun dışında iyi paralara satılan, kâr bırakan oyuncu yok.

Hem alırken hem de satarken kazıklanıyormuşuz gibi geliyor bana. Hem de ciddi oranda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 16 Haziran 2019; 2:42:20 >

• kartaltib K kullanıcısına yanıt
    Siz de vurayım derken öldürmüşsünüz bence.

Muslera konusunda haklısınız evet ama defans hattında hiç problem yok kulübeye 1 iyi stoper alındıktan sonra, zaten 2. yarıda yediğimiz gol sayısı belli.

Asli problem orta saha, forvet ve sol kanat. Gerçi Babel tamamsa yedeği bulunur kanatlar da çözülmüş olur.
  • Roger Martinez abi sen kimmişsin bizim ligin içinden geçer. Şu America liglerini izleseler ne topçular bulurlar da

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Valla ben izlemedim üstadım, sadece videolarına baktım.Fena durmuyor. Ama sen, ben araştırdım,izledim diyorsan vardır bir bildiğin elbet.

İstatistikleri (top kapma, pas yüzdesi, koşu mesafeleri vs.) çok mu kötü ?

Alıntıları Göster
    Hocam Estağfirullah. Oyuncuyu çok yakından tanımıyorum ben de sizin gibi isminin bizimle geçtiğini görünce kendi çapımda araştırmalar yaptım. Oyuncu hakkında bilgiye erişmek çok zor ayrıntılı istatistikleri vs çok yok internette. Hatta fiziksel özellikleri bile bana göre yanlış yazılmış, çoğu sitede 1.70 boy 50kg gibi şeyler yazıyor ama imkansız bana göre. Bu oyuncu gördüğüm kadarıyla 1.80 var en azından, ancak biraz zayıf.
    Gördüğüm ve okuduğum kadarıyla oyuncu çok düz bir oyuncu teknik olarak vs pek bir şey vaadetmiyor gibi. İkili mücadelelerde vs fena değil hava toplarında da fena değil ama günümüz futbolunda bunlarla bitmiyor. O bölgede oynayan oyuncunun oyun görüşü çok iyi olmalı, Ayağı çok iyi olmalı bu oyuncuda pek bu özellikler yok gibi. Mehmet topal gibi bir oyuncu sanki, iyi olduğunda yılda bir uzaktan gol atar, günündeyse kafa toplarında ikili mücadelede vs kolay kaybetmez ama çok da fazlası beklenemez. İşte öyle bir oyuncu gibi görüyorum.
    Ama genç ve serbest bir oyuncu. Bizim araştırmalarımız çok amatör kulüp çok daha iyi araştırır ve umarım ben yanılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazoz Kapağı -- 16 Haziran 2019; 3:6:59 >

• Anthony Quinn kullanıcısına yanıt
    Ertuğrul Ersoy Benim de çok beğendiğim bir stoper. Daha 22 yaşında ve buna rağmen çok deneyimli bir oyuncu. Ayağı iyi stoper şu dönemde her türlü para ediyor.
    Bizim Ozan kabağın ayağı biraz daha iyi olsaydı 20m den aşağı gitmezdi kesinlikle.

• Seneye de şampiyon olursak o zaman görün cümbüşü..

hele bi şu transfer sezonu bitsin.
  • armutsever A kullanıcısına yanıt
    Defans Lyundama kesin değil diye dedim orada zaten o varsa sorun yok 1 yedek bile sağlam olsun tamamdır.

• Ulan şu vedati bize iteleyecekler bunlar hala anlamadi anadolu topçusu alinmaz.Oranin sistemi ile bizimki farkli orada rakip sana x tedbir aliyorsa burada 5x tedbir alacak

• Süleyman Rodop: "Galatasaray'da ilk imza Şener Özbayraklı'dan geldi. Sözleşme 2+1 yıllık, senelik garanti para 700 bin EURO + bonuslar."

• Şampiyonlar liginde Şener Özbayraklı ve alırlarsa Vedat Muriqi'yle mi oynayacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Şampiyonlar liginde Şener Özbayraklı ve alırlarsa Vedat Muriqi'yle mi oynayacağız?
    Şener Mariano kadar ruhsuz ve bitik olmaz bence..
  • Arjantinli yıldız Banega sarı-kırmızılı yetkililere menajeri aracılığıyla Galatasaray’a gelmek istediğini söyledi. Galatasaray 30 yaşındaki futbolcunun transferinde sona geldi. (Asist Analiz)
  • https://www.mynet.com/mbaye-diagne-sosyal-medya-hesabindan-galatasaray-i-sildi-203556-myspor

Babalar gününüz kıtlu olsun..Diagne sosyal medya hesaplarından GS yi sildi 16m euro karşılığında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

https://www.mynet.com/mbaye-diagne-sosyal-medya-hesabindan-galatasaray-i-sildi-203556-myspor

Babalar gününüz kıtlu olsun..Diagne sosyal medya hesaplarından GS yi sildi 16m euro karşılığında :)
    Silmiş cidden, 28 yaşındaki 'olgun' adamın hareketi..

Kasımpaşadayken de aslan resmini koyup taraftar takipçisi kastı.

Şu adamı kim pohpohladıysa yazıklar olsun. Sonunda kurtuluyoruz.

• satıp kurtulalım da silmesinin zerre kadar önemi yok
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.