Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akifs44

Bu banega bu kadar harika bir oyuncuda sevilla niye satıyor ben anlamıyorum. Banegayı çok abartıyorsunuz bence. Şimdi sneijder örnekleri gelirde sneijder real gibi inter gibi büyük klüplerde büyük starlar yanından ikinci üçüncü plana düştü diye alabildik. Ama sevilla gibi bir takım bu kadar işe yarasa bu kadar hayat kurtaran bir oyuncu olsa sattırmazdı diye düşünüyorum. Şahsi düşüncemdir ara transfer döneminde Diagne içinde birşey yapacağını düşünmüyorum demiştim şimdi klüp satmaya çabalıyor. Biraz genç ve hızlı bir oyuncu gelsin 32 lik babel bombası 30 luk şener bombası yeter bence ihtiyar heyetine. Biraz işe yarar satılınca para edecek genç alınsın zahmet olmazsa. Seneye de şeneri nasıl satarız diye düşünürüz. Semih transferi gibi gereksiz bir transfer.
    Böyle bir mantık olabilir mi? Adam iyiyse neden satıyorlar?
    O zaman hazard iyiyse Chelsea neden satıyor değil mi?
    Adamlar değerini bulursa, sistemine uymazsa veya oyuncu gitmek isterse satıyorlar. Bizim ki gibi turşusunu kurup 3 kuruş paraya elinden çıkarmıyorlar.
    Adamlar yeni sözleşme teklif ediyorlar ama banega bu benim belkide son sözleşmem deyip daha yüksek bir maaş istiyor, onlarda bu parayı veremeyiz diyorlar. Son bir senesi kalmış adamdan aklı transferde olur faydalanamayiz diye düşünüp iyi bir paraya satmak istiyorlar. Ligleri kaliteli olduğu için üzerine biraz daha koyup onun yokluğunu dolduracak bir adam rahat buluruz diye düşünüyorlar.
    Bu senaryo uygunmudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Banegayı sevillanın satmak istediği falan nereden uyduruluyor? Adamlar sözlemesini uzatmak için uğraşıyor, eğer oyuncu gitmek isterse son senesi öncesi satmaya mecbur kalıyorlar bu bir.
    İkincisi bu adam 2 yılda 100 küsür maç oynamış istikrar abidesi. Herşeyi yaşa vurmayın allah aşkına ya adam kendine bakıyorsa sorun yok. Açıkça söyleyeyim banega gelirse ortasaha taş gibi olur.
    Keşke empoliden traore alınabilseydi onu da juventus kapmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banega transferi iyi olur duran toplar oyun kurma şut tehditi olarak takıma getirisi olacaktır ama ortasaha degişmeden tek o gelirse katkısı sınırlı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Banega transferi iyi olur duran toplar oyun kurma şut tehditi olarak takıma getirisi olacaktır ama ortasaha degişmeden tek o gelirse katkısı sınırlı olur.
    Fernando'nun yanına gelirse bence de iyi olmaz. Fernando'nun yerine de birini almaları lazım. Yoksa deplasmanda dökülmeye devam ederiz orta sahanın komple değişmesi lazım.

• Eğer olurda banegayi alırsanız muhteşem transfer olur..

• Belhandayı severim ama Belhanda ile ikisi de olmaz olması için cigersiz dalaksız familyasından pas yapabilen iyi bir oyuncu gerekir o tarz oyuncuların maliyeti de hayli yüksek keşfeden sen degilsen. Belhanda koşuyor olsa da Belhanda Banega Fernando Babel Feghouli ortasahası çok kırılgan olur.
    Belhandanın yerine geliyorsa yine iki tane iyi ortasaha alinırsa Baneganin transferi daha anlamlı olur. Ne var şu Okay bizde olsaydı.

• ultrAslan bu işe el attığına göre yönetimin içi rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 14 Haziran 2019; 10:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Fernando'nun yanına gelirse bence de iyi olmaz. Fernando'nun yerine de birini almaları lazım. Yoksa deplasmanda dökülmeye devam ederiz orta sahanın komple değişmesi lazım.

Alıntıları Göster
    Öncelik fernadonun satılmasında.. hemde para ederken para kazanmış oluruz.. bence mariano ve nagatamo da satılmalı..
  • Feghouli muslera harici herkes satılabilir bence değerini bulursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

Bu banega bu kadar harika bir oyuncuda sevilla niye satıyor ben anlamıyorum. Banegayı çok abartıyorsunuz bence. Şimdi sneijder örnekleri gelirde sneijder real gibi inter gibi büyük klüplerde büyük starlar yanından ikinci üçüncü plana düştü diye alabildik. Ama sevilla gibi bir takım bu kadar işe yarasa bu kadar hayat kurtaran bir oyuncu olsa sattırmazdı diye düşünüyorum. Şahsi düşüncemdir ara transfer döneminde Diagne içinde birşey yapacağını düşünmüyorum demiştim şimdi klüp satmaya çabalıyor. Biraz genç ve hızlı bir oyuncu gelsin 32 lik babel bombası 30 luk şener bombası yeter bence ihtiyar heyetine. Biraz işe yarar satılınca para edecek genç alınsın zahmet olmazsa. Seneye de şeneri nasıl satarız diye düşünürüz. Semih transferi gibi gereksiz bir transfer.
    sevilla gibi bir takım derken ? sevilla bizden çok üst düzeyde bir takım hem maddi hem başarı olarak haddimizi bilelim bir zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

ultrAslan bu işe el attığına göre yönetimin içi rahat olsun

onlar mamalarının derdinde mc için yapılmış hafızasını yitirenler için bir flood

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

sevilla gibi bir takım derken ? sevilla bizden çok üst düzeyde bir takım hem maddi hem başarı olarak haddimizi bilelim bir zahmet

Alıntıları Göster
    Adam 100 den fazla maç oynamış beğenmezler adam arjantin milli takımında banko oyuncu, sevilla ise son yıllarda uefa kupasına ambargo koymuş bir takım..

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

onlar mamalarının derdinde mc için yapılmış hafızasını yitirenler için bir flood

Alıntıları Göster
    İyi o zaman Mustafa Cengiz gitsin, yerine Dursun Özbek gibi bir liseci gelsin, hem Fatih Terim'i kovsun hem de kasayı bir güzel boşaltsın. Bizim sevdamız Mustafa Cengiz'e ve yönetime değil. GS tekrardan liseci zihniyetin eline geçmesin istiyoruz. Mustafa Cengiz o lisecilerin arasında bizden biri yani gerçek taraftar, genel kuruldaki temsilcimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 14 Haziran 2019; 13:53:10 >

• Belhanda-Banega-Fernando olursa yumuşak olur orta saha belhandanın gönderilip yerine iyi bir iki yönlü oyuncu alınmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Belhanda-Banega-Fernando olursa yumuşak olur orta saha belhandanın gönderilip yerine iyi bir iki yönlü oyuncu alınmalı
    Belhanda zaten iki yönlü bir oyuncu, iki yönlü oyuncu lazım diyorsun eldeki iki yönlü oyuncu olan tek adamı gönderme derdindesiniz. Asıl Fernando’nun gönderilmesi lazım.

• Geçen sezon devre arasında 11 milyon Euro karşılığında Galatasaray'dan Stuttgart'a transfer olan 19 yaşındaki Ozan Monaco ile anlaşma sağladı.

Stuttgart'ın küme düşmesi sonrası takımdan ayrılma kararı alan Ozan kısa sürede gösterdiği performasla adından söz ettirdi. Monaco'nun genç yıldızın bonservisi için 13 milyon Euro (yaklaşık 87 milyon TL) ödeyeceği ifade ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 14 Haziran 2019; 14:28:9 >
  • Diagne büyük ihtimalle Al Shabab takımına transfer olacak, umarım 15'de aşağı bırakmazlar. Yerine üst düzey bir forvet veya genç yetenek alınacağını düşünüyorum.
  • Diagne ciddi ciddi gidiyor, al shabab mı ne takım varmış onu takip etmeye başlamış, ordaki takım arkadaşlarını falan followlamış instagram fenomoni çagne.

Hayatımda galatasaraydan bi futbolcunun gitmesini bu kadar istemiştim. Tıpkı fenerdeki guiza gibi tarihe geçebilirdi bizde.
  • Fiyat yukseltmek icin StayWithUsDiagne tt falan mi yapsak?
    Ya da gereksiz risk mi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Geçen sezon devre arasında 11 milyon Euro karşılığında Galatasaray'dan Stuttgart'a transfer olan 19 yaşındaki Ozan Monaco ile anlaşma sağladı.

Stuttgart'ın küme düşmesi sonrası takımdan ayrılma kararı alan Ozan kısa sürede gösterdiği performasla adından söz ettirdi. Monaco'nun genç yıldızın bonservisi için 13 milyon Euro (yaklaşık 87 milyon TL) ödeyeceği ifade ediliyor.
    Ordanda para gelir mi bize
    Yetiştirme parası vs gibi

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.