Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mahkeme neden duruşmayı erteledi acaba merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Bu transfer mecburi sözleşmeli olacak, yani istesekte istemesekte Luyindama bizim oyuncumuz. Eğer ay sonunda 5m€ veya taksitleri Standart Liege takımına ödemezsek bizi Uefa, Fifa neyse artık şikayet hakkı doğacak.
    İnşallah. Cunku tam bu donemde transfere tedbir gelirse ciddi sikinti yaşarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbaye Diagne’nin menajeri, Galatasaray'a Suudi Arabistan'dan 13 Milyon Euro’luk bir teklif getirdi. Yönetim, 15 Milyon Euro istiyor. (Sabah)

• İlk geldiklerinde Ocak transfer döneminde Ndiaye’yi 16 milyona satıp yerine 1-2 milyona bile bir orta saha koyamayan, geçen sene Gomis’i satıp iki forvet alacakken bir tane bile alamayıp bizi bir dönem Eren’e muhtaç eden, Ocak’ta ise iki tane beş para etmez forvet alan bir yönetim burada bu kadar nasıl savunuluyor anlamak mümkün değil. İki senedir ucu ucuna şampiyon oluyoruz, bu ucu ucuna olan şampiyonluklardan biri kaçsaydı Mustafa Cengiz yönetimine olan eleştirilerin en az yarısı olumsuz olurdu. Ancak işte bizim taraftarların çoğu skor taraftarı olduğu için ona göre yorum yapıyor tabi herkes burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 13 Haziran 2019; 12:0:21 >
  • Sevilla'daki sözleşmesi bir yıl sonra sona erecek olan ve adı bir süredir Galatasaray'ın transfer gündemini meşgul eden Arjantinli futbolcu Ever Banega, hakkında çıkan dedikodularla ilgili olarak ilk kez konuştu. Altyapısından yetiştiği Boca Juniors'un da talip olduğu öne sürülen 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu yaz başka bir kulübe gideceğine yönelik iddialara ülkesinde cevap verdi.

Arjantin'de yayın yapan Canal 3 televizyonuna açıklamalarda bulunan yıldız isim, "Yarın neler olacağını bilmesem de kariyerime kesinlikle Sevilla'da devam edeceğim. Kulüple kontratım devam ediyor ve burada mutluyum." ifadelerini kullandı. Tecrübeli oyuncunun Endülüs ekibiyle yeni sözleşme imzalama konusunda anlaşmazlıklar yaşadığı konuşuluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Mahkeme neden duruşmayı erteledi acaba merak ettim.
    Hakim seçimde görevlendirilmiş 23 haziran seçimlerimden sonra davaya bakacakmış

• Galatasaray İdari Menajeri Şükrü Hanedar ve Ever Banega'nın menajeri, İstanbul'da bir görüşme gerçekleştirdi. Olumlu geçen görüşmede 5 milyon euro gözden çıkarıldı. (TRT Spor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesindeki davaya bakacak olan hâkim, seçim için görevlendirildiğinden dolayı duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

Hadi şimdilik geçmiş olsun bir süre daha transferlere odaklanabiliriz
    HSK'nın sitesinden bakayım dedim, mahkemeyi direk tevziye kapatmışlar. Yaz sonrasına kalır o iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

HSK'nın sitesinden bakayım dedim, mahkemeyi direk tevziye kapatmışlar. Yaz sonrasına kalır o iş.

Alıntıları Göster
    Davanın sonuçlanması ne kadar sürer peki ? Sosyal medyada 1 yılı bulur diyenler var.
  • quote:

Davanın sonuçlanması ne kadar sürer peki ? Sosyal medyada 1 yılı bulur diyenler var.

Alıntıları Göster
    Tekrarlanan İstanbul seçimleri sonrası birinci bölge adli yargı hâkimlerinin yeni müstemir yetkileri (görev yapacakları mahkemeler) açıklanacak. Yani yeni hâkim gelecek davaya atanacak dosyanın önüne konması inceleme aşaması falan çok uzun iş hele bir de İstanbul gibi bir yerin dosya sayısını hesaba katarsak 1 yılı bile aşabilir.

• İsmi geçenlerden bize lazım olan Benaga. Savunma ile hücum arasındaki geçişi kolaylaştıracak, pas kabiliyeti yüksek ve dribbling yapabilen bir orta saha Benaga. Gol ve asist değerleri de tatmin edici, bizim ligde daha skorer olacaktır.
  • maicole kullanıcısına yanıt
    “Resultante importante “

• quote:

Tekrarlanan İstanbul seçimleri sonrası birinci bölge adli yargı hâkimlerinin yeni müstemir yetkileri (görev yapacakları mahkemeler) açıklanacak. Yani yeni hâkim gelecek davaya atanacak dosyanın önüne konması inceleme aşaması falan çok uzun iş hele bir de İstanbul gibi bir yerin dosya sayısını hesaba katarsak 1 yılı bile aşabilir.

Alıntıları Göster
    Yani Mustafa Cengiz en az 2019-2020 sezonunun sonuna kadar başkan kalacak bu durumda. Yeter ki tedbir kararı kalkmasın.
  • Beyler Arda gelecek galiba. Arda şuan en dipte avrupaya gitmek istese gidemez. Türkiye'de devam etse ibb ardayı yollamaya çalışıyor. Bu saatten sonra fb,bjk yaparsa tamamen bitecek.
    Tek seçenek kalıyor. Fatih hoca ile aralarındaki sorunu giderip takıma 1 yıl kiralık katılması. Arda'nın futbol kariyerinin devam etmesi için son şans.Ya küllerinden dolacak yada yok olup gidecek piyasadan

• quote:

İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesindeki davaya bakacak olan hâkim, seçim için görevlendirildiğinden dolayı duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

Hadi şimdilik geçmiş olsun bir süre daha transferlere odaklanabiliriz
    İnşallah Arda falan alınmaz. Son günlerde Arda haberleri bir hayli sıklaştı malum. Bir laf vardır,

"Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır."

Umarım bu sözü hatırlamayız ilerleyen günlerde. Bu arada Fenerbahçe'nin bonservissiz olarak Kolarov ve Konoplianka'yı alacağı söyleniyor. Kolarov'u keşke biz düşünsek Nagatomo yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 13 Haziran 2019; 16:3:13 >

• Arda'dan Fb Bjk geçtim taraftarın çoğunluğu bile nefret ediyor. Öyle sadece Fatih hocayla arasını düzeltmesi yetmez. İki maç kötü oynasın taraftar onu bağrına filan basmaz. Yönetim bu riske girer mi?
  • quote:

Alıntıları Göster
    1 ay sonraya ertelenmiş.

• Arda yedekten giren Selçuk İnan kadar katkı verecek olsa gelsin diyeceğim de, onu verebileceği bile şüpheli.

• quote:

1 ay sonraya ertelenmiş.

Alıntıları Göster
    UYAP patlamış galiba bugün. Darbe davaları falan da dahil tüm davalar görülememiş. Bu mahkeme mevcut yönetimin lehine sonuçlanır bence.

• Arkadaşlar maiconun durumu neydi bilen var mı? Satın alma zorunlu olarak mı kiralamıştık

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.