Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1010. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
442.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben ne yazmışım sen ne yazmışsın. ŞL ile alakalı tek kelime varmı benim yazdığımda ?
  • Galatasaray'ın Falcao transferinde elininin rahatlaması için mutlaka satmak istediği Mbaye Diagne'yle ilgili menajerinden açıklama geldi.

Rus basınına konuşan Diagne'nin menajeri, "Pazartesi tüm gün Diagne'yleydim ve hiçbir teklif gelmedi" dedi.
    https://tr.sputniknews.com/spor/201908141039911800-mbaye-diagnenin-menajerinden-transfer-aciklamasi/
  • transfer felan yapılmaz kandıormayın Galatasaraylıları
  • Hani bu duyumcular 6 numara kesin ingiltereden gelecekti, inanın arkadaşlar bomba patlıyor vs diyorlardı ne oldu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Galatasaray'ın Falcao transferinde elininin rahatlaması için mutlaka satmak istediği Mbaye Diagne'yle ilgili menajerinden açıklama geldi.

Rus basınına konuşan Diagne'nin menajeri, "Pazartesi tüm gün Diagne'yleydim ve hiçbir teklif gelmedi" dedi.
    https://tr.sputniknews.com/spor/201908141039911800-mbaye-diagnenin-menajerinden-transfer-aciklamasi/
    falcao yu diagne satmadan da alabiliyoruz galiba.ama cagne gitmedigi için kiralik orta saha almak zorunda kalıyoz
  • Bu günde falcao geldi şükür...

• saviola83 kullanıcısına yanıt
    Marcao oyun kurmada iyi ama şu an istenilen seviyede değil. Şu an form olarak Luyindama biraz daha iyi.

Umarım ikisi de form olarak yükselir. Şampiyonlar ligi + lig var. İkisine de ihtiyacımız var.
  • Meslegi olan biriyim
    Sene basında sirket kuculmesinden kaynaklı işten cıkarıldık
    Sonrasinda calıstıgım gundelik işler oldu
    Ama malesefki borclarım artık cıkılmaz hale geldi
    2 ev kiram faturalar
    Alacaklılar icralar nefes alınmaz cıklmaz bi hal aldı
    İssizlık maası hıc biseyi karsılamıor toptan odeme yapmam gerklı sizlerden destek rica ediyorum
    İki evladım var okul cagında
    Allah kımseyı zor durumları yasatmasın
    Paran kalmayınca yuzune bakan olmuor
    Ne yazıkkı
    Lutfen Allah rızası icin destek olun

• nzonzi bitti gibi.

• Nzonzi'yi Roma'da birkaç maç izledim. Üst düzey maçlarda takımda sırıtanlardan biriydi. Ama bizim lig için 3 gömlek üstün bir oyuncu. Şampiyonlar Ligi'nde de belli bir ortalamada oynar. Sonuç olarak bu FFP sürecinde alınabilecek en iyi 6 numaralardan biridir. Beğenmeme lüksümüz yok.
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: devidemir32

Diagne'de gol makinesi olarak geldi. Çiğ et yiyordu millet geberiyordu şöyle de böyle de diye ne oldu şimdi herkes gitsin diye gözünün içine bakıyor. Bizim ihtiyacımız olan rakibi ısıracak Melo gibi bir adam bu adam da ağır. Zaten Marcao, Lyundama ağır vasıta bir de böyle bir önlibero aman allahım. Şampiyonlar liginde yine averaj takımı oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gusttavo

Şu hale bak takımda resmen İstiklal Marşı'nı okuyup kafirlerle savaşacak nefer yok.

Bu nasıl Türk takımı ?
    Türk takımının orta sahada Mustafa Sarp gibi İstiklal Marşını tek nefenste okuyacak bir cengaveri olur.

Sağ bekte ise İstiklal Marşı'nı okumadan sahaya adım atmayan Sabri Sarıoğlu'su olur.

Forvette ise ''İstiklal Marşı okunmazsa futbol anlamını yitirir.Bu kutlu mücadelelerde müslümanların ve ümmetin refahı için maçlardan önce İstiklal Marşı şarttır, çünkü 11+11 adamın bir topun peşinde koşması bir istiklal mücadelesidir.'' diyen Umut Bulut'u olur.

Ben şahsen İstikla Marşı'nı bile okuyamayacak olan Falcao yerine, hakkıyla tek nefeste okuyan Burak Yılmaz'ı takımımda görmek isterim.Gol atması önemli değil marşı okusun yeterli çünkü futbol topun peşinden koşmaktan öte, bir hayalin bir milli mücadelenin peşinden koşmaktır.Artık savaşlar topla tüfekle değil, topla oluyor.Uyan ey Türk topçusu ülkemizin Milli Marşı'mızın itibarı sana emanet ey Türk topçusu.O marş okunacak bu millet kalkınacak, herkes ayağını denk alacak.

Marşçı Burak Yılmaz > Marşçı Umut Bulut > Marşsız Ronaldo > Marşsız Messi
  • Nzonzi gelirse 2 metrelik boyuyla hava toplarında bizi rahatlatır. Beklerimiz 1.70 civarı. Marcao stoper için kısa sayılır. Seri desen 1.68 mi ne. O bölgeye uzun biri lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A83A38FDA

Meslegi olan biriyim
    Sene basında sirket kuculmesinden kaynaklı işten cıkarıldık
    Sonrasinda calıstıgım gundelik işler oldu
    Ama malesefki borclarım artık cıkılmaz hale geldi
    2 ev kiram faturalar
    Alacaklılar icralar nefes alınmaz cıklmaz bi hal aldı
    İssizlık maası hıc biseyi karsılamıor toptan odeme yapmam gerklı sizlerden destek rica ediyorum
    İki evladım var okul cagında
    Allah kımseyı zor durumları yasatmasın
    Paran kalmayınca yuzune bakan olmuor
    Ne yazıkkı
    Lutfen Allah rızası icin destek olun
    Yuru git birader futbol konusunda dilencilik yapma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav sen boşver Diagne’yi falan da nasıl gidiyor transfer işleri? Kolarov, Mvila, yıldız forvet geldi mi?

• cadavaros kullanıcısına yanıt
    Tamam arkadasım
    Azıcık anlayıslı ol
    Okumak yada cevap vermek zorunda degilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

takım kağıt üzerinde efsane olmadı mı

sneijder drogba melo riera burak selçuk
    neill keita kewell baros elano arda

uefa kadrosundan sonra benim hatırladığım en kaliteli kadrolar bunlar.
    bunları aratmayacak bir kadro kurduk şuan
    Çok da efsane değil 2 temposuz bek ve 2 durağan kanat. Bakalım nasıl olacak.
  • [Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

LAZAMEL FALÇAO ya teşekkür ederim... O iyi bir Galatasaraylı, şimdilik fotoğrafını getirdim işannah seneye bonservisi elinde gelecek...[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Bir fenerli gelmsi bizim forumda diagne haberi paylaşıyor. Anlayana cok sey anlatıyor su durum

• 
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.