Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

O değil de banegayı alcaz diye fernandodan, falcaoyu alcaz diye onyekurudan olduk. Nasıl bi transfer sezonu geçiriyoz böyle eldekilerde gidiyo
    Vallahi ben alıştım böyle transfer dönemlerine. Galatasaray'da her transfer dönemi kaos zaten. Şu ana kadar hiç rahat geçen bir transfer dönemi hatırlamıyorum. Hele hele lige eksiksiz başladığımız bir sezon hiç hatırlamıyorum. Genelde de bu eksik orta sahada oluyor ve maçları izlerken saç baş yoluyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Falcao yarın açıklanacak bence.

• birde falcao gelsin beee.şu taraftarın gülsün yüzü beee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 14 Ağustos 2019; 1:15:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

Nzonzi diyorlar efsane olur.
    Birkaç hafta da Nzonzi ile oyalanıp son gün Mehmet Topal'ı Florya'dan içeri sokarlar.

• Alan Modesteyi açmadım bile ki.. Geçen sene Gomisi son zamanlarda gönderip bitik Erene bize muhtac eden kimdi onca zaman vardı ne gibi bir planlama yapabildiler kiralık bir forvet bile koyamadılar kim cezasını çekti.
    FFP cezan var, beklerin yaşlı ve sıkıntılı sözleşmleri de bitecek , ortasahanda Ndiaye kiralık ve ortasahada sıkıntı yaşadın sene boyunca, kanatta Onyekuru kiralık ara dönemde Ozanı Garryi satıp forvet bulamadın Cagneye bağladın gelen paranın büyük kısmını bunca sıkıntılı bolgeye ragmen bi forvete bağladın bari onda hata yapma şimdi Cagne yüzünden hicbir şey yapamıyorsun. Kostasın Fransaki hali de ortadaydı bilinmeyen birşey degildi 1.5 yillık kiraladın göndermek icin yırtınıyorsun o yıllığı veren çıkmıyor.
    Oyuncu imzalamadan forma giydi diye transferden vazgeciyorsun ikinci başkanin imzalamayan oyuncu ile foto cekip servis ediliyor. Bırakın da Falcaoyu alalım diyor. Önceligimiz Cagneyi satmak diye açıklama yapıyor. Bu mu işbilirlik..

• Roma taraftarları Nzonzi haberlerine seviniyor, geçen yıl bazı maçlarında falan yuhalamışlar. Bu bilgiler benim biraz canımı sıktı. Umarım bizde Sevilla günlerine geri döner.

• Nzonzi iyi transfer olur. Her sene 40-45 maç oynayan kapı gibi bir 6 numara. Umarım lafta kalmaz.

• İçimden bir ses falcao transferinin bittiğini , 6 numara oynayacak oyuncuyla birlikte açıklanacağını söylüyor ya da ben buna inanmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Roma taraftarları Nzonzi haberlerine seviniyor, geçen yıl bazı maçlarında falan yuhalamışlar. Bu bilgiler benim biraz canımı sıktı. Umarım bizde Sevilla günlerine geri döner.
    Eski performansını gösterse zaten bizle adı anılmaz, Roma-Sevilla muadili bir takıma giderdi

• Nzonzimi donk mu deseler bu sezonun performansıyla gözüm kapalı donk derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Nzonzimi donk mu deseler bu sezonun performansıyla gözüm kapalı donk derim
    fiorentina maçını izledinizmi hocam.donk u bende çok severim ama çok hantal kaldı o maçta donk
  • archdark kullanıcısına yanıt
    Bu tartışma bitmez. Şöyle olsaydı böyle olsaydılara kafa yormak yerine karşımıza alıp sebeplerini sormamız lazım neden, niye.. diye.

"Anthony Modeste ve Vagner Love ile ilgili itirafta bulunan Abdurrahim Albayrak “Son gün Modeste’yi bedavaya alıyorduk, Çin Kulübü’ne faks çektik, ‘Alırsanız, sizi yakarız’ dediler. 25 milyon euro ödeseydik nasıl karşınıza çıkacaktım? Vagner Love’ı parasız almak istedik, siz hem bana hem de başkana almamamız için mesaj attınız. Siz dediğiniz için almamazlık yapmadık ama alsaydık yararlı olurdu.” diyerek sözlerini noktaladı."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

fiorentina maçını izledinizmi hocam.donk u bende çok severim ama çok hantal kaldı o maçta donk

Alıntıları Göster
    İzledim kardeşim açıkçası takım geneli italyaya sanki tatile gitmiş havası vardı taraftardan özellikle özür diledi nzonzi hava katmaz donktan fazla bir artısı olmaz sadece bence yani benim fikrime göre.. Geçtiğimiz sezon birçok maçta izleme fırsatı buldum bu sebeple gözlemimi söyledim.

• Ben ne diyorum sen neyden bahsediyorsun... Modeste Alan dedim mi ben..

• archdark kullanıcısına yanıt
    İşte bahsettiğin konunun cevabını bilmiyorsan ben ne yapayım..

• Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    Seri gibi düşüşte olan oyuncu o da. Felaket tellallığı olmasın ama geçen sene fener de benzer bi strateji izledi düşüşteki yıldızları topladı. En son bu taktikten 2008'de ekmek yedik kewella barosla falan, umarım bu da 2008'e benzer.
  • Steven Nzonzi...

Mariano - Luyindama - Marcao - Nago

----- ----- Nzonzi

Fegu - Belhanda - Seri - Babel

------------Falcao

Pek kadro kurmam bu 2 olmuştur belki. Ama abi bu nedir ?

Olabilir mi ?
  • fransa derken scout değil nzonzii kastediliyormuş demek, orta saha kiralık forvet yok, good job

• Transfer döneminiz bana geçen seneki feneri hatırlatıyor ama o kadar kötü olmazsınız önlibero önemli eksiğini çok çektik geçen sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schmeiblak -- 14 Ağustos 2019; 1:51:45 >
  • 
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.