Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.403
Cevap
157
Favori
237.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10. Kategoriden yer arıyorum arkadaşlar devredebilecek varsa pm den yazsın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ehlika -- 29 Eylül 2017; 19:2:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 414. blok Doğu üst tribününden gişe fiyatına 3 adet Yanyana bilet mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.

• Kuzey ust tribunden 3 adet biletimiz 60 tlden devredilecektir ilgilenenler mesaj atabilir

• Arkadaşlar ikinci el konusunda bununla ilgili bir başlık açabilirseniz referans olarak size yansıyabilir.İleriki alışverişlerde bu çok önemli.Karşılıklı güven.
  • 7.Kategori 123.bolum 1 adet Galatasaray-Karabuk maci bileti gise fiyatina (130TL) satiliktir. İkinci el bolumunde 40 civari referansim bulunmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

402. Blok (Batı) 2 adet yanyana biletim var.

Gişe fiyatı bilet başı 100 tl. Ben 90'ar tl'den veriyorum.

2 BİLET SON FİYAT 140₺
  • Güney üst 422.Blok 2 adet yanyana mevcuttur,gişe fiyatı tanesi 50 TL den devredebilirim.
  • 402. blok yanyana 2 bilet 100 tl.

gişe 200 tl.

bursadan gelemiyorum maksat bilet yanmasın birileri yararlansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esasiyun -- 30 Eylül 2017; 12:40:28 >
  • Merhaba

416 blok 1 adet biletimiz mevcuttur, maça gidemiyorum. gişe fiyatı 100 lira, ben 90 liraya devrediyorum şu an . ilgilenenler 05309770315 den ulaşabilir

• 11.Kategori Güney Üst 422.Blok kombine biletim mevcuttur. İstanbul dışında olduğumdan dolayı maça gidemeyeceğim ve biletimi gişe fiyatinin altinda 40 TL'ye devrediyorum. İlgilenenlere duyurulur..

• Galatasaray karabük Doğu 415 80tlye devrediyorum gişe fiyatı 100tl 05334754121

• Öğrenciyim ücretsiz devretmek isteyen varsa alabilirim. Karşılığında Lösev'e de ufak bir miktar bağış yapabilirim

• 423. blok 50 tl devredilir.

enpara

• 7.Kategori 123.bolum 1 adet Galatasaray-Karabuk maci bileti gise fiyatinin altina (100TL) satiliktir. İkinci el bolumunde 40 civari referansim bulunmakta

• iki adet batı üst yanyana bilet tane fiyatı 40 lira.

gişede 100.
  • Ücretsiz devredebilecek arkadaş varsa maç saatine kadar gidebilirim

Not: öğrenciyim

• Son dakika 1 arkadaşımız maça gelemiyor,gelmek isteyen varsa ve bu saatten sonra gelirim derse ücretsiz olarak devredebilirim,güney üst maksat stad dolsun destek artsın...
  • Forumdan bir arkadaşımıza devredildi
  • aaronemre kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz fiyatı da yazarsanız yerinde olacaktır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unfortunately -- 2 Ekim 2017; 9:46:18 >
  • Merhaba fenerbahçe maçı için 1 tane bilet arıyorum satmak isteyenler mesaj atabilir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.