Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.331
Cevap
152
Favori
234.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fener maçı için 1 adet uygun fiyatlı bilet aramaktayım.
  • Gs-Fb maci icin 4 (dort) adet bilet aramaktayim, makul fiyat tekliflerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gsmobile hattı olup referans kodu verene pidemde pide ismarlarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe ve psg maçı için Kuzey üst 406'dan biletim var.Pm atabilirsiniz.
  • Bilet satışları, 25 Eylül Çarşamba günü saat 11:00’de GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 26 Eylül Perşembe günü saat 11:00’de sadece GS Logolu passolig kartlarına 27 Eylül Cuma saat 20:00’den sonra Fenerbahçe kartı dışında tüm passolig kartlara satış yapılacaktır.

• Fiyatlara bak ya resmen bir rezillik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreammar

Bence dediğim fiyatta çıksa bile 250 ₺ ilk bilete iki katı talep etmek olmaz diye düşünüyorum.

Genellikle kendi kombine mi gişe yatının bir buçuk katına veriyorum.

Çünkü en fazla ederi bu bu fiyattan fazlası insanları kucaklamaya benziyor bence.
    O kadar haklisinki noktasina kadar katiliyorum

• Dogu ust 416, 9.siradan ve ortaya yakindir.
    Fb maci icin satiliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: KRALTRİCKY

Gsmobile hattı olup referans kodu verene pidemde pide ismarlarim.
    Hocam bende gs bonus şifresi var.225 tl attım karta 10.kategori hedefim bilet alabilir miyim ki çıktığı gibi

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    hızlı olur ve biraz da şanslı isen alabilirsin.. ama ben kategori 9 ve sonrasının satışa çıkmayacağını düşünüyorum. oradaki tüm kombineler satışmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: igunduz

hızlı olur ve biraz da şanslı isen alabilirsin.. ama ben kategori 9 ve sonrasının satışa çıkmayacağını düşünüyorum. oradaki tüm kombineler satışmıştır
    8 ve sonrasi full satildi..

• 2 katı talep edenlere neden kizdiniz anlamadım orada yazandan bilet alma şansınız neredeyse sıfır son 3-4 kategori zaten yok satışta.Kombinesi olmayan birinin bilet bulabilme ihtimali Amerika'ya greencard çıkması ile aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Hocam bende gs bonus şifresi var.225 tl attım karta 10.kategori hedefim bilet alabilir miyim ki çıktığı gibi

Alıntıları Göster
    Rahat alırsın kanka sen alırsın Perşembe günü normal passolulara bile kalır

• Galatasaray-fenerbahce macina dogu ust önlerden ve orta blokta 2 adet bilet devrediyorum.

414 blok
    5.sira 98 99 koltuk nolar
    Bilet adeti 600tl
    Yuzyuze teslim

05374551555
    Whatsap lutfen

• psg ve fb maclari icin Bati Ust /429 iki adet bilet satiliktir.

• Ucuz biletler yönetime, ultraslana ve çeşitli eli kolu uzun olan şahıslar tarafından önceden alınır. Bu biletler ise 7-8 den sonra başlar.. ondan dolayıda o biletler hemen tükenir. Ülkenin ekonomik sıkıntılarınıda düşünürsek gayet normal bir durum.. "Abi yeter ki izleyeyim, ucuz olsun halledelim.."

Karaborsacılar da var tabi.. Ondanda ekmek yiyen çok.. tabi çok yanlış bir durum.

Kaldı ki kombinelerin hepsi zaten satılmıştı.. Üstüne birde fenerbahçe maçı.. bilet bulmak imkansıza yakındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XBlades

Ucuz biletler yönetime, ultraslana ve çeşitli eli kolu uzun olan şahıslar tarafından önceden alınır. Bu biletler ise 7-8 den sonra başlar.. ondan dolayıda o biletler hemen tükenir. Ülkenin ekonomik sıkıntılarınıda düşünürsek gayet normal bir durum.. "Abi yeter ki izleyeyim, ucuz olsun halledelim.."

Karaborsacılar da var tabi.. Ondanda ekmek yiyen çok.. tabi çok yanlış bir durum.

Kaldı ki kombinelerin hepsi zaten satılmıştı.. Üstüne birde fenerbahçe maçı.. bilet bulmak imkansıza yakındır.
    Karaborsadakiler ekmek değil Nusret'ten altın kaplamalı et yiyorlar. Karaborsa işinden öyle böyle değil, dudak uçuklatacak cinsten paralar kaldırıyorlar son yıllarda. Passo denen naneyi getirdiler güya her şeyin önüne geçmek için, adamlar şimdi çayını kahvesini içerken karaborsa yapıyor. İki tıkla al, iki tıkla gönder gitsin bileti.
  • 300 er liradan iki bilet lazım

• galatasaray Paris Saint-Germain
    doğu üst 415 18 sıra 155 ve 154 nolu koltuklar devir edilir
    detaylar için ö.m
  • KUZEY 409 blok - 350 tl satılıktır
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.