Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sprungheader Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.404
Cevap
157
Favori
237.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kombine sahiplerinin çogu ticaret yapmak icin aliyorlar ve bu yuzden her mac stad bos kaliyor
    Her mac 40 bin kisiyle oynuyoruz malesef
    Yonetimin el atmasi lazim bu aksam buyuk bosluklar olacak yine bakin gorursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerarici1110

Kombine sahiplerinin çogu ticaret yapmak icin aliyorlar ve bu yuzden her mac stad bos kaliyor
    Demistim
    Yine ticaretci kombine sahibi ne idugu belli olmayan herifler fahis fiyata devredememis stad bos

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim, saat 20:30 da baktım kale arkasında bilet var Passo ligde, 2 saat öncesinde yok , çok saçma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kombine sahiplerinin çogu ticaret yapmak icin aliyorlar ve bu yuzden her mac stad bos kaliyor
    Yönetim geçen sene ki gibi devir hakkıni 7 den sınırsıza çekerse stad dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinarac

Aynen kardeşim, saat 20:30 da baktım kale arkasında bilet var Passo ligde, 2 saat öncesinde yok , çok saçma
    Cunku satamayanlar son anda klube devretmislerdir

• Dünkü maça işimden dolayı gidemedim. Malum bu sene kombine devir hakkı sınırlı. Gidemediğim maçları kulübe devretme işini nereden yapıyoruz ? Pasolig uygulamasından bulamadım da :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

Dünkü maça işimden dolayı gidemedim. Malum bu sene kombine devir hakkı sınırlı. Gidemediğim maçları kulübe devretme işini nereden yapıyoruz ? Pasolig uygulamasından bulamadım da :(
    Mobilde yapamazsin, web sitesinden yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Okitov

Yönetim geçen sene ki gibi devir hakkıni 7 den sınırsıza çekerse stad dolar.

Alıntıları Göster
    Ben anlatamadim heralde
    Kombineyi alanlarin %80inin devretmeyle veya stadin dolmasiyla zerre ilgi alakalari yok

Amaçlari ticaret yapmak 3-5K Fahis fiyata satmaya calisiyolar alan olmayinca da boş kaliyor

• Galatasaray- Fenerbahçe macını devretmek istiyorum . İlgilenenler pm. Bu arada evet satamayanlar klübe devretmeli en azından son gün . Son saat değil .

• quote:

Ben anlatamadim heralde
    Kombineyi alanlarin %80inin devretmeyle veya stadin dolmasiyla zerre ilgi alakalari yok

Amaçlari ticaret yapmak 3-5K Fahis fiyata satmaya calisiyolar alan olmayinca da boş kaliyor

Alıntıları Göster
    Ayni seyden bahsediyoruz hocam. Eğer devir hakki sinirli olmasa, o fahis fiyata verecek kisiler hakkim yanmasin diye o kadar yuksek fiyattan vermeyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okitov

Ayni seyden bahsediyoruz hocam. Eğer devir hakki sinirli olmasa, o fahis fiyata verecek kisiler hakkim yanmasin diye o kadar yuksek fiyattan vermeyecekler.

Alıntıları Göster
    Hocam fahis fiyattan vermelerinin nedeni sinir degil bence cogu kombine ticareti yapan taraftar olmayan kisiler

• Selamlar Fenerbahçe maçına gidemeyeceğim, devrediyorum o yüzden, kuzey üst ilgilenenler pm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Mobilde yapamazsin, web sitesinden yapabilirsin

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Peki kulübe devir ettiğimiz maçlarda 7 maç sınırı geçerlimidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

Teşekkürler hocam. Peki kulübe devir ettiğimiz maçlarda 7 maç sınırı geçerlimidir ?

Alıntıları Göster
    Hayir, 7 devir tamamen ayri bisey,
    Klube istedigin kadar devir yapabilirsin. Koltugun satilirsa bilet fiyatinin yuzde 60 kismi sana puan olarak yansir ve onumuzdeki yil kombine aliminda kullanirsin bu puanlari

• Fenerbahçe ve Real Madrid maçlarını devredeceğim. Doğu Üst 416. bloktan 2 adet bilet devredeceğim. İlgilenenler PM atabilir.
  • Fenerbahçe maçı için Doğu üst bir adet bilet lazımdır. Devredecek olanlar mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreammar -- 16 Eylül 2019; 12:2:4 >
  • Fb ve psg maclarina dogu-bati alt 10 ar adet bilet alınacaktır satan varsa yazabilir

• modmar kullanıcısına yanıt
    Doğu alt 2 adet psg maçı var

• Fenerbahçe Maçı İçin 1 adet Bilet lazım Kuzey Güney tercih sebebidir.

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.