Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.394
Cevap
155
Favori
236.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GALATASARAY A.Ş. 2023-2024 KOMBİNE DEVİR ANA KONUSUDUR.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Zamanında e-bilet sistemi gelmeden önce uzun süre karaborsacılık yapmış, okurken maaş alan çoğu insandan çok daha fazla para kazanmış biri olarak ifade etmek isterim ki; saat 8de kalkıp 2 dkda biten kombineye 1400 verip de , derbilerde, cl maçlarında ve şampiyonluk maçlarında kombineye verdiğin paradan daha çoğunu alman karaborsacılıktır. Haklısın yapmanda hiçbir sorun yok ama kabullenmen lazım. Kulübün açıkladığı gişe fiyatlarının 1 tl üzerinde dahi satman senin karaborsacılık, fırsatçılık yaptığın gerçeğini değiştirmez :D Millete atar falan yapmayın, evet karaborsacılık yapıyoruz ama talep bu işine geliyorsa al dersin mis gibi de açıklama olur.
  • Sivas maçı için acil 2 kombine lazım.. devretmek isteyenler pm atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 401 blok 10. sira 52 nolu koltugumu gise fiyati olan 60₺'den devredebilirim isteyene

Edit:Devredildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasonNewsted -- 24 Ağustos 2017; 16:16:9 >
  • Arkadaşlar ben 8.kategoriden 412.blokdan bilet aldım arkadaşım ise 10.kategori 423.blok dan eğer bu bloktan alıp 8.kategori ile yer değiştirmek isteyen varsa devir yapalım biletleri arkadaşlar.ücret farkı almadan
  • 400-401-402-403 den 1 adet bilet devir alınır çok önemli lütfen gidemeyecek biri varsa gişe fiyatından alabilirim.
  • 9. Kategori 219.bloktan 1 tane bilet arıyorum acil.

• 8. Kategori 20. Sırada 2 bilet satıyorum. İlgilenenler iletisime gecerse sevinirim. Maça gifemicegim icin cok üzgünüm son anda işim çıktı . Gideceklere iyi eglenceler.

• Yahu gerekiyorsa konuyu ilgili birine devredeyim ama lütfen her hak için konu açmayın.Şuan forumda 20 tane konu var
  • Biletleri gişe fiyatından sattım.

• arkadaşlar 1 adet bilet lazım banada devredecek veya satacak kişiler pm lütfen
  • Arkadaslar pega alt 100 lira ozelden yazabilirsiniz

Yer onemli degil uA oldugu yerde koltuk numarasina bakmayinz

• 10.Kategori 425 Bloktaki biletim satılıktır. Arkadaşlarımla gitmek için almıştım. Ayak bileğimden sakatlandım. Gidemiyorum. Bu yüzden satıyorum.

Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cigano -- 25 Ağustos 2017; 13:59:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 112 bloktan devrediyorum 120 tlye

• 8.kategori 400B 27.sıra 6.koltuk beyler bilete ihtiyacı olan varsa pm gönderebilir fiyat teklifinizide belirtiniz lütfen.

• 8-9-10. kategorilerden 1 adet bilet arıyorum.
  • 219 dan son dakika biletim var. ilgilnen 532 3265829 arayin
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    219dan biletim var 1 tane bulamadiysan.
  • Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacak. Galatasaray şehrimize ya da civar illere geldiğinde maça girmem için pasolig şart mıdır? Yılda bir iki maç izlemek için bile bunu satın almak mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacak. Galatasaray şehrimize ya da civar illere geldiğinde maça girmem için pasolig şart mıdır? Yılda bir iki maç izlemek için bile bunu satın almak mı gerekiyor?

evet alman gerekiyor
  • Galatasaray-Kasımpaşa Güney üst / BLOK 422 / SIRA:12 Gişe fiyatından devredilecektir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.