Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

suudi kulübü al hilal’in temsilcileri bafetimbi gomis için g.saray’la pazarlık masasında..

al hilal dün 4.5 milyon € önerdi, g.saray 7 milyon istedi..

son görüşme bugün..

anlaşma sağlanamazsa, al hilal’in 2’nci hedefi negredo

7 milyon euro ne lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.youtube.com/watch?v=zgWg4L1IpC8

Erman'ı hiç sevmem düşüncelerimiz aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

sahsen ben oyle bisi demedim ?

gecen senede acik konusayim en az hakem hatasi gs de olmustur alanya macinda yapilan hata gs nin sampiyonlugu icin altin degerdedir besiktas macina esit sartlrda cikilsin diye yapildi musleraya kirmizi ve penalti o yuzden atlanti ki heyecan aon haftaya kadar sursun besiktasin eline gelmedimi sampiyonluk sansi ?

gedi besiktas gs yi yenseydi sampiyondu kendi gobegini kendi kesemedi besiktas. bahaneye siginmaya gerek yok yok muslera atilmaliydi yok kirmizi kart yok belhanda dirsek vurdu

iki takimda esit sartlarda 11 kisi sahaya ciktimi ?

yenemiyosan bile yenilmiyceksin gs yi yensek sampiyonduk berabere kalsak fener alabilirdi gs yendi ipi gogusledi bu kadar basit. bu isler mhk ve tff yide asiyor yayinci kurulus daha cok etki ediyor ve lobisi kuvvetli olanlar var.
    Hakem hatalarinin istatistigini mi tuttun? Kaynagin nedir merak ettim. Tek bir mac üzerine bu tür cikarimlar yapilmaz.

34 macin hepsini baz alirsak GS aleyhine yapilan hatalar lehine yapilanlardan^daha fazlaydi. Ki bu normal bir durum degil. 3 büyükler genelde kollanir bu ligde.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gomis 7m ediyor demek? bu satış tamamen başarısızlık demektir.

artık transferler tamamlansın midemiz bulanmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

SON DAKİKA-BİPSPOR ÖZEL:

suudi kulübü al hilal’in temsilcileri bafetimbi gomis için g.saray’la pazarlık masasında..

al hilal dün 4.5 milyon € önerdi, g.saray 7 milyon istedi..

son görüşme bugün..

anlaşma sağlanamazsa, al hilal’in 2’nci hedefi negredo

7 milyon euro ne lan
    Göteborg gibi 17 gösterelim.

• quote:

benim gs kulubunle isim olmaz herkes gecici kulupler kalicidir ama asla kulup adinida konusmam sahislara fatih terim pislik bir adammidir dibine kadar gecmisine bakarsaniz hakeme yumruk atmadan tu futbolcu dovmeye mekan basmaya her sey mevcuttur ama veli kucukler mehmet agarlar hep onu karakoldan toplamistir gs yapr demiyorum fatih terimden herseyi beklerim zamaninda ibrahim toramana besiktasa gitti diye milli takimi unut diyen adam kulup degil kulubu bozan icindeki pislik insanlar benim sinirim bu insanlarin prim gormesi gs kulubu ustunden fatih terimin bu ulkede korundugu buyuk bir gercek ama kimler koruyo.
    Ya kardeşim laf salatasını bırak lütfen. Geçen sene Aykut Kocaman ve Şenol Güneş'in hareketlerini de gördük, Fatih Terim bile lord gibi kaldı çok değerli hocalarınızın yanında. Fatih Terim korunsa, en basiti Arda konusunda baskı yemez, TFF tarafından kapının önüne konulmaz, bugün hala milli takımı çalıştırıyor olurdu.

Gerçi 100.yıl kasetine bile koyacak başarı bulamayıp, 8-0'lık Galatasaray-Ankaragücü maçını koyan bir kulübün taraftarısın, çok da kızamıyorum iftira ve komplo teorisi üretmene.

• Gomis 2.5 M € bonservis + 2.5 M € imza parası

Feghouli 4.25 M € bonservis

Bu ikisini Al Hilal’e 20 M € ya satarsak iyi iş başarmış oluruz.Hatta Belhanda’yı da bunlara Faslı Zidane diye iteleyelim.30 M € ya üçlü paket yapalım.

• Dusko Tosic 4 ay sonra 34 yaşında ve yaklaşık 5m€ civarı bir paraya satıldı.

Geçen sezon 40 maçta 38 gole direkt olarak katkı vermiş, şampiyon takımın as santraforu en az 10-12 civarı eder bence.
    7m€ çok kötü rakam. Bize gelişi zaten 5m€. Büyük zarar ederiz satarsak.
  • Takım tam çöp bu sene gs şampiyonlar liginde hamçökelek olur inşallah barsenolayı verirler de ecük de küçük messi atar

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Dusko Tosic 4 ay sonra 34 yaşında ve yaklaşık 5m€ civarı bir paraya satıldı.

Geçen sezon 40 maçta 38 gole direkt olarak katkı vermiş, şampiyon takımın as santraforu en az 10-12 civarı eder bence.
    7m€ çok kötü rakam. Bize gelişi zaten 5m€. Büyük zarar ederiz satarsak.
    Hala inanmıyorum temiz olduğuna

• Gomis’in alacağı maaşa bonservissiz Modeste’yi getirip Gomis’i paket yapıp yollasınlar. 2.5 milyona aldığın adamı kaça satmaya bekliyordunuz 15 milyona mı?

• Bence 7 ye satacak kadar kafayi yememistirler.

• 7yw gomis mi satılır yerıne adam alamazsalar küfür yerler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • insaatmüh. İ kullanıcısına yanıt
    Umarım hocam. Totalde 5m€ ödediğimiz,takımın en önemli oyuncularından birini, 2m€ fark için satıp; yerine bu paranın en az 2-3 kat fazlasını harcayıp Okaka,Burak tarzı bir isim almalarından çekinmiyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 22 Ağustos 2018; 15:11:26 >
  • Satın şu gomis'i

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Sevdadır Türkiye

Bu mesaj silindi.
    8 bile azda neyse. Bize gelince milletin cebine akrep kaçıyor.

• quote:

benim gs kulubunle isim olmaz herkes gecici kulupler kalicidir ama asla kulup adinida konusmam sahislara fatih terim pislik bir adammidir dibine kadar gecmisine bakarsaniz hakeme yumruk atmadan tu futbolcu dovmeye mekan basmaya her sey mevcuttur ama veli kucukler mehmet agarlar hep onu karakoldan toplamistir gs yapr demiyorum fatih terimden herseyi beklerim zamaninda ibrahim toramana besiktasa gitti diye milli takimi unut diyen adam kulup degil kulubu bozan icindeki pislik insanlar benim sinirim bu insanlarin prim gormesi gs kulubu ustunden fatih terimin bu ulkede korundugu buyuk bir gercek ama kimler koruyo.
    Arkadasin uydurdugunuz hikayelerle burada dezenformasyon yapmayin. Ne zaman FT Ibrahim Toroman'a BJK'ye gidersen milli takimi unut demis? Kaynagin varsa yaz. Yoksa bos yapma.

Ulan yillar boyunca kimler kesik yedi milli takimdan. Ibrahim Toroman kazmasi alinmis alinmamis kimin umrunda? Ben olsam ben de almazdim, hicbir özelligi olmayan bir oyuncuydu. Stoper mi bek mi belli degil. Ne ayagi düzgün ne fizigi üstün. Fatih Terim'in en sevmedigi "düz" oyuncu tipi. Ayrica o dönemde Ibo yeteneksizi yerine Gökhan Zan oynadi milli takimda. Gökhan Zan kimin oyuncusuydu? Yine BJK'nin. Avrupa 3.sü oldu o kadro ama BJK'liler takim fanatizminden cikamadilar. Cidden hastalikli bir kafa.

• Aylardır Gomis'i kadrosuna katmak isteyen Al Hilal Kulübü, Fransız yıldızı ikna etmeyi büyük ölçüde başardı. Şimdi Galatasaray ile bonservis bedeli için pazarlık masasına oturuyorlar. (Ali Naci Küçük)

• 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.