Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen benim yazdigim sampiyonluk dokunusu yaziya niye cvp vermedin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feghouli icin 13 m € diyor haberler doğru mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    + sen vodafone ile alidurustu bir mi tutuyosun ali durust suan tffyi temsil ediyo gs li olabilir ama etikmi sence yaptigi belki transferle hic alakasi olmayabilir ama etikmi sadece bana buna cvp

• quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

sen benim yazdigim sampiyonluk dokunusu yaziya niye cvp vermedin ?
    sen gecen sezon alanya macinda orta hakemin devam ettirdigi sonrasinda alanyali futbolcunun muslerayi calimlayip musleranin dusurdugu kirmizi kart ve penalti olan pozisyonu nasil olduda geri sarip ofsayt gerekcesi ile kilifina uydurdular onu bi soylesene ? adamda yarim metre geriden cikti he

sampiyonluk dokunusu yapti resmen adamlar ? is besiktas macina kaldi.

he bu arada besiktas macinda belhandanin dkk 10 da vurdugu dirsegin aynisina dun alanya ankara gucu macinda elkebire yapildi kirmizi cikti

10 kişi alıntıladı okumayı bıraktım dün, şu mesajı diyorsan eğer, Talisca'nın kendini yere atıp beleşe aldığı penaltılar ne dokunuşu oluyor? Onlara tek kelime laf ettin mi? Verilmeyen kırmızılarınız falan? Leş gibi oyunla dördüncü olmuşsun hala çamur atma peşindesin. Tarihimizin en anlamlı şampiyonluğunu kazandık, size ve iğrenç medyanıza rağmen.

• quote:

+ sen vodafone ile alidurustu bir mi tutuyosun ali durust suan tffyi temsil ediyo gs li olabilir ama etikmi sence yaptigi belki transferle hic alakasi olmayabilir ama etikmi sadece bana buna cvp
    Ali Dürüst'ün ne yaptığını, hatta pazarlık masasında olduğunu bile biliyor musun, ispatın var mı? Yahu etiklik konularına girersek işin içinden çıkamayız. Şu altta sana attığım tweete git oku bakalım, madem her duyduğuna inanıyorsun.

https://twitter.com/SuleymanRodop/status/1032198896133521408?s=19

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Dünya yıldızı dediğin ronaldo dur messi dir.

Bizim mali tablo da ise Samuel eto dur. Onun maaşı bile çok zor. Keza buralarda o parayı veren olmayınca gitti zaten.

Senin dünya yıldızı kriterin kimler mesela merak ettim?

Alıntıları Göster
    Drogba ayarında birinden bahsediyorum

yasin kac ?

• Modeste yada Welbeck kiralanacak bence
  • quote:

yasin kac ?
    Attığım tweetteki röportajın tamamını okuduysan bayram günü bir şahısa ve camiaya iftira attığını görmüşsündür. Cevap gelemeyince yaş, troll, hakaret üçlemi. Hadi yol al konuna.

• quote:

evet etik, sanki anasını sattığımın federasyonundan para veripte transfer yaptırdılar bize. federasyon başkanı eski bjk başkanı aloooo unuttuysanız hatırlatalım.

birde hiç geniş düşünemiyorsunuz gazeteler ne yemliyorsa onu konuşuyorsunuz, bence apo "abi koş çok kötü durumdayım kalp krizi geçiricem alanya başkanı emreyi fenere satıyor" demiştir de korkup o yüzden yanında olmak için oraya gitmiştir, yoksa sizde iyi biliyorsunuz ki ali dürüst yıllardır bu işlerin içinde olan adam neyin etik neyin etik olmayacağını bilmeyecek kadar gerizekalı değil. tamamen abdurrahimin işgüzarlığı..

önce federasyon başkanı kimdir necidir onu bir düşünün ondan sonra gelin başkalarını boklayın.

• quote:

Ali Dürüst oradayken Alanya başkanı neden transfer görüşmesi yapıyor ? Onun orada olmasından rahatsızsa görüşmeyi kesip gitsin.

Ayrıca Beşiktaşlıların bu konu hakkında yorum yapabilmeye yüzü olması için önce Mercan Çam transfer şikesine açıklık getirmesi gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca bir federasyon başkanının bir süper lig klübünden milyonlarca lira alacağı olması daha etik deme ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Alıntıları Göster
    Şu anda drogba ayarında birini alabilir miyiz? O maaşı verebilir miyiz?

• Ndiaye bedelsiz geliyormuş. Bizden ayrılmadan önceki aldığı yıllık ücrete anlaşmışlar.

2 eksik bölge kaldı stoper ve santrafor. Bakalım kimler gelecek ve aramızdan kim ayrılacak ?

resmi aciklama gelsin

sana insan gibi soru soruyorum bana taliscadan bahsediyosun talisca neyse bizde sizdede yasin vardi derim sana goztepe macinda yasinin dusuruldugu pozisyonlarda gs de olsaydi en bir tane kirmizi cikardi ama yasinde farkina vardiki kendini atmayi birakti

• thanatos13 kullanıcısına yanıt
    evet dogru soyluyosun federasyon baskani besiktasli ama bu ornegi vermen icin yildirim demirorenin besiktasa futbolcu getirmesi lazim ozaman dedigini anlarim

• Emre Akbaba Fenerbahçe ile daha önce ön protokol imzalamış ama Aziz Yıldırım başkanlığı kaybedince iptal olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Alıntıları Göster
    Drogba ayarında derken ?

Modeste yada Welbeck kiralanacak bir terslik olmazsa

• quote:

evet dogru soyluyosun federasyon baskani besiktasli ama bu ornegi vermen icin yildirim demirorenin besiktasa futbolcu getirmesi lazim ozaman dedigini anlarim
    İspatın var mı Ali Dürüst'ün getirdiğine dair? Galatasarayın transfer için Ali Dürüste mi ihtiyacı var? Bir de sponsora çamur atıyorlar para vermez diye, Vodafone olmasa batmıştınız şimdiye.

• quote:

daha ne futbolcu getirecek adam ya? bir sürü borcu var beşiktaşın onlar ödensin bi
  • 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.