Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (902. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denayer bizde hiçbir zaman mükemmel oynamadı. Alternatif açısından iyi oluyordu sadece. Gitmekle iyi yaptı. Adam bizi mi bekleyecek her sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kjaer geliyor galiba Ndiaye sen nerelerde kaldın, içimde korku var.

• Badou Ndiaye transferinin maliyeti belli oldu. Galatasaray kiralama bedeli olarak Stoke City'e hiçbir ücret ödemeyecek. Galatasaray, 27 yaşındaki orta saha oyuncusuna 3 milyon euro yıllık ücret verecek.

• Bir Fenerbahçe li olarak Kjaer i Galatasaray da görmek istemem. Sevilla'nin 2 Resmi macindada ilk 11 başladı adam. Sanmıyorum geleceğini. Gelirse büyük bir iş başarmış olur Galatasaray ve savunmasında büyük bir iyilik yapmış olur. 2. Bir Ujfalusisi olur.

• Ndiaye işi yatmış
  • Bizim izledigimiz denayer nasil 10 milyon ediyor? Bu adam sirf city den geliyor diye bu paralar veriliyor. Bizim oyuncumuz olsaydi verecekleri en fazla 3-5 milyon euro olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 21 Ağustos 2018; 14:41:10 >
  • Denayer yolun açık olsun aslanım. Sen çok uğraştın Gs için ama para yok ne yapalım. Unutulmayacaksın hiçbir zaman.

Kjaer gelmez bize boşa hayal kurmayın bence. İlk 11 oynamıyor mu herif, neden kiralasınlar anlamadım. Şu Ndiaye işi bitsin bi rahatlayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Badou Ndiaye transferinin maliyeti belli oldu. Galatasaray kiralama bedeli olarak Stoke City'e hiçbir ücret ödemeyecek. Galatasaray, 27 yaşındaki orta saha oyuncusuna 3 milyon euro yıllık ücret verecek.
    sence olurmu bu iş..? akbabaya zor verdik o parayı.. hemde 3 yıllık.. bonservisi ile... eğer bu rakamlar dpğru ise hayal..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denayer lyon a gideli cok oldu klupler gecen hafta anlasti zaten bir kac gun once yazmistim adanlar marcelonun alternatifi olarak aldilar malum adam yaslandi iyi transfer o yastaki adama o para normal gencecik adam iyide oynadi iste kiralik isin kotu tarafi budur sende oynar oynar sonra yallah hayirlisi olsun 2-3 yil sonra belcika milli takimindada vazgecilmez olursa 50 milyona kosar

Bado transferinden sonra baska transfer yok arkadaslar bilginiz olsun topcu satmadan alamiyoruz belhanda feg ve gomis gitmezse son transfer bado stoper falan yok unutun transfer donemi bitiyor zaten bu saate topcu zor

Ligde ahmet idare ederde cl zor bir forvet bir stoper ile fena takim olurduk yanliz

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Denayer 10+3.5 M € ya gitmiş.Bu sene Fransa Liginde CL de biraz piyasa yaparsa Lyon seneye 30-40 a okutur onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Sevdadır Türkiye

Bu mesaj silindi.
    +1

Ama ndiaye dışında transfer olmayacak gibi

Serdar ve gomis e kaldık yani

Bi çabuk stoper bir de çabuk santrafor alsak çok güzel takım olurduk hem şl hem ligde estirirdik resmen

• Bu seneyle ilgili genel düşüncem defansta eksiğimiz var ve bu bakımdan çok canımız yanabilir.

Onyekuru başarılı olacak tahminimce

Gomis ve Rodriguesin gidişatı iyi değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Simon Kjaer geliyormuş beyler, eşi paylaşım yapmış, Tolgay Arslan'ın eşi de GS bayrağı çekip Kjaer'in eşini etiketlemiş. Sağlam transfer olur.

• Denayer'in olmasını istiyordum.Malum bek yedeği sıkıntısı yaşıyoruz. İki bek oyuncusuna bir şey olduğunda Linnes sol, Denayer sağ bek oynayabilirdi.

Sağlık olsun bakalım bu sene beklerden sıkıntı çekersek işimiz zor olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Simon Kjaer geliyormuş beyler, eşi paylaşım yapmış, Tolgay Arslan'ın eşi de GS bayrağı çekip Kjaer'in eşini etiketlemiş. Sağlam transfer olur.
    Muhtemelen kızdırmak için o ,aklı sıra Galatasaray'a transfer çalımı atacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Simon Kjaer geliyormuş beyler, eşi paylaşım yapmış, Tolgay Arslan'ın eşi de GS bayrağı çekip Kjaer'in eşini etiketlemiş. Sağlam transfer olur.
    Şu Kjaer muhabbetini sallayın. Emre transferi içlerine oturdu saçma sapan algı yaptırmaya çalışıyorlar.

• 2 transferle bu takım uçardı.

Muslera

Mariano-Maicon-Zouma-Nagatomo

Ndiaye-Fernando

Rodrigues-Emre Akbaba-Henry

Welbeck

Atletizm takımı gibi oldu resmen.Şu Zoumayı Everton’a kiraladılar adamı oynatmıyorlar bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

sence olurmu bu iş..? akbabaya zor verdik o parayı.. hemde 3 yıllık.. bonservisi ile... eğer bu rakamlar dpğru ise hayal..

Alıntıları Göster
    3 milyon euro medyanın uydurması olabilir. Muğdat transferinde de ilk başta daha yüksek rakamlar uydurdular ama daha düşük maaş verdik. Ndiaye çok oynamak istiyorsa yıllık ücrette indirime gider zaten.

• Ben Denayer'in Galatasaray aşkının ya para için ya da aşk meselesi olduğuna inanıyorum.

Galatasaray'ı bu kadar seven adam seneye sözleşmesi zaten bitecekken apar topar Lyon'a gitmez.

Denayer'in sözde Galatasaray aşkı daha iyi bir kulüpten teklif alıncaya kadarmış.

Benim diğer teorim ise Carole ile gizli bir aşk yaşadıkları.

Bu ikilinin arasındaki ilişki malum. Geçen sene Carole yokken Denayer gelince adamda burukluk vardı. Carole bu sene malum Fransa'ya gitti, Denayer'de hemen arkasından gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ben Denayer'in Galatasaray aşkının ya para için ya da aşk meselesi olduğuna inanıyorum.

Galatasaray'ı bu kadar seven adam seneye sözleşmesi zaten bitecekken apar topar Lyon'a gitmez.

Denayer'in sözde Galatasaray aşkı daha iyi bir kulüpten teklif alıncaya kadarmış.

Benim diğer teorim ise Carole ile gizli bir aşk yaşadıkları.

Bu ikilinin arasındaki ilişki malum. Geçen sene Carole yokken Denayer gelince adamda burukluk vardı. Carole bu sene malum Fransa'ya gitti, Denayer'de hemen arkasından gitti.
    2020'de bitiyordu sözleşmesi.Teorine tüküreyim Yılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.