Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverlate

Su anda felaket bir kadro planlamasi var. Muslera, Mariano, Nagatomo, Maicon, Serdar, Fernando, Ndiaye, Gomis'in yeri garanti. Geriye sadece 3 adet pozisyon kaliyor.

Belhanda
    Feghouli
    Emre Akbaba
    Rodriguez
    Onyekuru

Hangi taktigi oynarsan oyna bu 5 üst düzey oyuncudan en az 2'si yedek bekleyecek. En az diyorum cünkü daha Sinan, Mugdat, Yunus (hatta sisteme göre) Eren de var. Kusura bakmayin ama ben bunu kabullenemiyorum. Son maclarindan sonra Onyekuru'yu, Emre'yi, Rodriguez'i kessen yazik. Belhanda'yi Feghouli'yi kessen verdigin paralara yazik. Bu adamlardan hicbirini müzmin yedek yapacak bir lüksümüz yok.

Belhanda, Feghouli, Rodriguez 3'lüsünden en az 1 hatta mümkünse 2 tanesi mutlaka satilmali.
    Bu takım bu sezon minimum 50 maç oynayacak. Kulübeden Emre - Henry gelmesi çok daha mantıklı, felaket kadro planlaması da değl. Sinan, Muğdat maç çevirebilecek oyuncular değil, rotasyon oyuncuları. Hocanın elinde bol alternatifli bir kadro oldu sonunda ne güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Kendi yorumunu zaten biliyordur. Forumda herkes usta futbol yorumcusu

siz de Nagatomo alinirken adami yerin dibine gomup gomup cikardiniz. valla evet herkes futbol profesoru forumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Kjaer ve Gomez tarzı bir forvet gelse bu kadro varya adamı azdırır.

Evet gruptan çıkma şansımız artar öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Cl de geçmiş oynamıyor
    Evet ama tecrübe oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Su anda felaket bir kadro planlamasi var. Muslera, Mariano, Nagatomo, Maicon, Serdar, Fernando, Ndiaye, Gomis'in yeri garanti. Geriye sadece 3 adet pozisyon kaliyor.

Belhanda
    Feghouli
    Emre Akbaba
    Rodriguez
    Onyekuru

Hangi taktigi oynarsan oyna bu 5 üst düzey oyuncudan en az 2'si yedek bekleyecek. En az diyorum cünkü daha Sinan, Mugdat, Yunus (hatta sisteme göre) Eren de var. Kusura bakmayin ama ben bunu kabullenemiyorum. Son maclarindan sonra Onyekuru'yu, Emre'yi, Rodriguez'i kessen yazik. Belhanda'yi Feghouli'yi kessen verdigin paralara yazik. Bu adamlardan hicbirini müzmin yedek yapacak bir lüksümüz yok.

Belhanda, Feghouli, Rodriguez 3'lüsünden en az 1 hatta mümkünse 2 tanesi mutlaka satilmali.
    Belhanda ve feguili yi bu maaş ile dünyada alabilecek takım şu anda Yok

Maaş veriyoruz diye de takıma katkı sağlamayan adamları ilk 11 e yazmak ne kadar mantıklı ?

Rodri neredeyse feguili ve belhandanın 4 te 1 i kadar maaş alıyor

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Niye sen 11 diyince ne anliyosun?? 11 drogbada giydi hasan şaşta podolskide.. cogunlukla kanat oyuncularinin ve forvet arkasi oyuncularinin giydigi bi numaradir?? Senin dusuncen neyin nesiymis soylede bilelim?

• Geliyor karaoğlan ligi parçalayacağız

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
  • Yalnız takım geçen sezondan çok daha güçlü bir hale geldi. Alternatifler çoğaldı hocanın eli güçlendi. Dursun Özbek yönetiminin Sneijder, Podolski, Chedjou gibi son zamanlarını yaşayan ve artık takıma bir şey vermeyen futbolcuların gönderilmesi komple omurganın değiştirilmesi hamlesi tam yerinde oldu. Sneijder yerine Belhanda'nın alınması aslında Belhanda tipik 10 numara olmamasındandır. Takım neredeyse sadece Sneijder'e bağlıydı Sneijder'de kötü bir performans gösteriyordu. Sadece Sneijder değil diğer iyi denilen futbolcularda kötüydü ama takımda en çok güvenilen futbolcu Sneijder'di o da takım savunmasına katkısı yoktu arada maçlarda asiat yapıp günü kurtarmya başlamıştı sadece. Bir sene dördüncü bir sene altıncı olmamızdan sonra gerçekten değişim gelmeliydi ve onu da çok iyi yaptılar. Belhanda, Feghouli, Gomis tam isabwt sağladı, orta saha Fernando, Ndiaye çağ atlattı resmen, Maicon, Mariano ve Linnes'in de yükselen performansı da şampiyonluğu getirdi zaten. Bu sene yapılan Muğdat transferi bence yerinde bir transfer ve Emre Akbaba'da tipik bir on numara futbolcusu değil zaten, kanatlarda da oynayabilir hem de sol ayaklı olması bize ekstra da bir avantaj. Fatih Terim planlamayı iyi yapıyor, şu an tek ihtiyacımız futbolcuların form tutmasıdır. Şampiyonlar liginde gerçekten rakipler zor ise onlara yapacak bir şey olmaz ama bizim ayarımızda takımlar gelirse bir şeyler yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Cobani

Bu mesaj silindi.
    Oooo hoş geldin Ken Adams.

Orijinal hesabın 2019'a kadar bölüm uzaklaştırması yiyince bu hesabı mı aldın? Yönetimin haberi var mı bundan?
  • yanlış bişey yükledin galiba soruma cevapsa ben bişey anlamadım?? ayrıca birkaç mesaj yukarıda belhanda için yazdıklarıma bak.. sen diyosun ya 11 nedir yaa Allah aşkına.. bende sana diyorum taktığın şeye bak ALLAH AŞKINA..

belhanda 10 numaralık oyuncu değil.. o özeliklere sahip değil.. burdan bunu çıkar yeter sen..
    fazlasını anlamana gerek yok.. sonradan girebilir 10 numaralık oyucunun arkasında, yanında, her tarafında iyi bir destekçi olabilir top taşır korner atar şut.. onun kapasitesi sahadaki 2. oyuncu kuruculuk kapasitesinde.. yetenekli ama bir 10 numarada olması gereken özelliklerin gerisinde.. bu kadarını çıkar yeter 8-11 le zorlama kendini..
  • Beşiktaş Karius u 2 yıl kiralıyormuş. 2 M Euro Liverpool a. Oyuncuya yıllık 1.4 M Euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

quote:

Kendi yorumunu zaten biliyordur. Forumda herkes usta futbol yorumcusu

siz de Nagatomo alinirken adami yerin dibine gomup gomup cikardiniz. valla evet herkes futbol profesoru forumda

Alıntıları Göster
    Nagatomo gelirken italya futbolunu takip eden gazeteciler bile hücum yönü eksik diyordu.

Adam geldi tam tersi oldu. Bunun yorumculukla alakası yok. Sonuçta sadece serie a yı galatasaray gibi takip etmiyoruz.

• quote:

Nagatomo gelirken italya futbolunu takip eden gazeteciler bile hücum yönü eksik diyordu.

Adam geldi tam tersi oldu. Bunun yorumculukla alakası yok. Sonuçta sadece serie a yı galatasaray gibi takip etmiyoruz.

hocam yanlis anlama da sen burada adam kariyeri boyunca 8 asist yapmis diye tutturdun, sana cevap verildi hala devam ettin 8 asist yapti diye. benim soyledigim buydu aslinda

• O paraya kiralarlarsa çok önemli iş yaparlar. ŞL finalinde yedi ceddine kadar küfür etmiştim ama o seviyede olmasa bile beşiktaşın kalesinde 5 tane tolga eder.
  • quote:

Birazdan Ali Lukunku gelir mükemmel Selçuk, Tarık, Tolga ve Feghouli videosu paylaşır ve uzunca yazar aslında o kadar kötü olmadıklarını iyi futbolcu olduklarını ve onlar takımda kalmalı Belhanda gitmeli diye ekler

adam sirf Belhanda'yi savunmak icin fake uyelik acmis

• Görünen o ki akbaba katkı verecek. Ndiayede gelirse. Stoper veya forvet ile ligi rahat götürürüz. Cl de ise her puan para demek. Öyle bakacağız... Ne kadro ama... yıllık ücreti 3.5 milyon euro olan oyuncular rotasyon oyuncusu olacak bu gidişle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenilmez Armada 1905

Bu takım bu sezon minimum 50 maç oynayacak. Kulübeden Emre - Henry gelmesi çok daha mantıklı, felaket kadro planlaması da değl. Sinan, Muğdat maç çevirebilecek oyuncular değil, rotasyon oyuncuları. Hocanın elinde bol alternatifli bir kadro oldu sonunda ne güzel.

Alıntıları Göster
    Sadece hücumdaki 3 poziyon icin bol alternatifli. O yüzden felaket diyorum zaten.

Kaleciyi sadece genc Ismail yedekliyor. Stoperleri sadece Ahmet yedekliyor. Bekleri sadece Linnes yedekliyor. Ön liberolari sadece Donk yedekliyor. Forveti sadece Eren yedekliyor. Hepsi de vasatin alti oyuncular.

Diger tarafta kanatlar icin Rodriguez, Onyekuru, Feghouli, Emre Akbaba, Sinan Gümüs, Yunus hatta Mudgat gibi oyuncular var. Birak yedek beklemeyi 2-3 tanesi mecburen tribünden izleyecek maclari. Düsünsene yilda 5.5 milyon verdigin Feghouli tribünden mac izlerken diger taraftar Ahmet Calik stoper oynayacak falan. Dengesizlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

quote:

Birazdan Ali Lukunku gelir mükemmel Selçuk, Tarık, Tolga ve Feghouli videosu paylaşır ve uzunca yazar aslında o kadar kötü olmadıklarını iyi futbolcu olduklarını ve onlar takımda kalmalı Belhanda gitmeli diye ekler

adam sirf Belhanda'yi savunmak icin fake uyelik acmis

Alıntıları Göster
    Şunu diyecektim, gidiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhxyz

Şunu diyecektim, gidiyorum.

Alıntıları Göster
    Adamın Belhanda savunma hakkı elinden alınınca, Nirvanacı olmuş yine gelmiş

Hey gidi Ken Adams ne hallere düştün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 20 Ağustos 2018; 18:5:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Beşiktaş Karius u 2 yıl kiralıyormuş. 2 M Euro Liverpool a. Oyuncuya yıllık 1.4 M Euro
    Çok kötü bir kaleci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.