Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
87.485
Cevap
114
Favori
2.182.721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    240 Mesaj
    [05 Temmuz 2020 15:33:22 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    belhanda+selçuk+sofiane 10 milyona yakın para alıyorlar. yazık. 3 tane şl seviyesinde oyuncu alınır bu maaş bütçesine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Bende izledim Bursa maçı ve bir maç daha çok kritik bizi ipten aldı ama kalanlarında etkisiz eleman Belhanda ile birlikte. Belhanda yine pas felan yapıyor ama Feghouli bekleneni veremedi. O kadar süre aldı 2 buçuk dakika her futbolcu için yapılır. O İspanya'daki performansından çok uzak.

Geçen sezon kampa katılmadan geldi. Kimse birşey söylemedi. Ama bu yıl bahanesi olamaz. Böyle devam ederse zaten Fatih hoca fişini çekti. Onyekuru ve Muğdat'ta geldi. Keyfi bilir böyle devam ederse kariyerini bitirir. Bir umursamamazlık ve vurdumduymazlık var adamda.

Alıntıları Göster
    Geçen sene dedik o kadar asıl top oynamayan Feghouli diye ilk yarının ortalarından beri. Herkes Belhanda’yı gömüp Feghouli’yi övüyorlardı, neyse artık en azından Feghouli’yi savunan kalmadı pek.

• Uzaklaştırılmış 38 gün cezanın, 37 gün 16 saat kadarı kaldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Geçen sene dedik o kadar asıl top oynamayan Feghouli diye ilk yarının ortalarından beri. Herkes Belhanda’yı gömüp Feghouli’yi övüyorlardı, neyse artık en azından Feghouli’yi savunan kalmadı pek.

Alıntıları Göster
    Ben ikisini de gömüyordum. Belhanda'nın maaşı düşürülüp 8 numaraya çekilmesi gerek artık. indirim olmazsa da Selçuk'u gönderelim. Satamıyoruz zaten.

• Yarbay
    6546 Mesaj
    quote:

Ben ikisini de gömüyordum. Belhanda'nın maaşı düşürülüp 8 numaraya çekilmesi gerek artık. indirim olmazsa da Selçuk'u gönderelim. Satamıyoruz zaten.

Alıntıları Göster
    En azından istikrarını koruduğun için şahsen tebriklerimi sunarım.

|
    |

• Türkiye'nin ekonomisi nagatomoyu niye sarssın sonuçta asgari ücretle geçinmiyor.

N'Diaye gelirse çıkabilecek en iyi kadro bu.

Orijinalden alıntı: tlhGS

Bu kadro sampıyon olur ama şl için savunma ve forvet hattında yetersiz kalırız. Yine de şükür buna

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Türkiye'nin ekonomisi nagatomoyu niye sarssın sonuçta asgari ücretle geçinmiyor.
    Zaten parasını Euro kurundan aldığını ve sorun yaşamadığını belirtmiş. İnsanlar için endişeleniyor.
  • Gs berbat oynuyor dünde baya gol atıp yatma gibi durum oluştu ben açıkçası beğenmedim Göztepede dirençli ama üretken değildi ne oynadığını anlamadım.Geçen seneki göztepeden fersah fersah gerideler belki antrenör değişimininde etkisi vardır ama jahoviçin eksikliği var takımlarında dembaba da yok.

Alanya Gs nin önündeki rakibi mesut bakkal genellikle düşme potasından alıp takımları çok iyi bir noktaya taşıyor ve ligde kalmasını sağlıyor ama lige belli bir takımla başladığında o takım dibi görüyor örneği çok alanyada buna benzer birşey yaşar muhtemelen kovulur 5-6 haftaya sonra gider başka takımı alır.Yani demem oki Gs Alanya'yı rahat yener.

Düşme adaylarım.Göztepe-Alanya-Erzurum bakalım şaşırtan olacak mı.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Bu kadro sampıyon olur ama şl için savunma ve forvet hattında yetersiz kalırız. Yine de şükür buna

Alıntıları Göster
    Kjaer ve Gomez tarzı bir forvet gelse bu kadro varya adamı azdırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhxyz

Zaten parasını Euro kurundan aldığını ve sorun yaşamadığını belirtmiş. İnsanlar için endişeleniyor.

Alıntıları Göster
    Valla futbolcular için demesi kolay herkese uzaktan hoş geliyor ben futbolcuları kaale almıyorum ne dediklerini maaşları normal bir bireyin çok çok üstünde zaten.Lafta kalıyor.Çok duyarlılarsa maaşlarında indirim ve mesleğini icra ettiği yere yardımda bulunabilirler.Yada yardım kuruluşlarına düzenli yardım yapabilirler.Herkes duyarlı ama icraate gelince sıfır parasının arkasında kırk takla atar bunu her futbolcu için söylüyorum.Irk,dil,din farketmez.
    |
    |

• Yarbay
    6546 Mesaj
    Emre Mor için biz ve Fenerbahçe ilgileniyormuşuz.

|
    |

Belhanda
    Feghouli
    Emre Akbaba
    Rodriguez
    Onyekuru

Hangi taktigi oynarsan oyna bu 5 üst düzey oyuncudan en az 2'si yedek bekleyecek. En az diyorum cünkü daha Sinan, Mugdat, Yunus (hatta sisteme göre) Eren de var. Kusura bakmayin ama ben bunu kabullenemiyorum. Son maclarindan sonra Onyekuru'yu, Emre'yi, Rodriguez'i kessen yazik. Belhanda'yi Feghouli'yi kessen verdigin paralara yazik. Bu adamlardan hicbirini müzmin yedek yapacak bir lüksümüz yok.

Belhanda, Feghouli, Rodriguez 3'lüsünden en az 1 hatta mümkünse 2 tanesi mutlaka satilmali.

Cl de geçmiş oynamıyor

|
    |
    Mutlak.Sıfır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 kulvarda oynuyoruz sakatlık olur cezalı olur alternatif olması iyidir. Ama bence de 1 tanesini satsak fena olmaz. En uygun aday Belhanda.

|
    |
    neverlate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: neverlate

Su anda felaket bir kadro planlamasi var. Muslera, Mariano, Nagatomo, Maicon, Serdar, Fernando, Ndiaye, Gomis'in yeri garanti. Geriye sadece 3 adet pozisyon kaliyor.

Belhanda
    Feghouli
    Emre Akbaba
    Rodriguez
    Onyekuru

Hangi taktigi oynarsan oyna bu 5 üst düzey oyuncudan en az 2'si yedek bekleyecek. En az diyorum cünkü daha Sinan, Mugdat, Yunus (hatta sisteme göre) Eren de var. Kusura bakmayin ama ben bunu kabullenemiyorum. Son maclarindan sonra Onyekuru'yu, Emre'yi, Rodriguez'i kessen yazik. Belhanda'yi Feghouli'yi kessen verdigin paralara yazik. Bu adamlardan hicbirini müzmin yedek yapacak bir lüksümüz yok.

Belhanda, Feghouli, Rodriguez 3'lüsünden en az 1 hatta mümkünse 2 tanesi mutlaka satilmali.
    Bu takım bu sezon minimum 50 maç oynayacak. Kulübeden Emre - Henry gelmesi çok daha mantıklı, felaket kadro planlaması da değl. Sinan, Muğdat maç çevirebilecek oyuncular değil, rotasyon oyuncuları. Hocanın elinde bol alternatifli bir kadro oldu sonunda ne güzel.

• Yarbay
    11575 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Kendi yorumunu zaten biliyordur. Forumda herkes usta futbol yorumcusu

siz de Nagatomo alinirken adami yerin dibine gomup gomup cikardiniz. valla evet herkes futbol profesoru forumda

Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Yarbay
    3228 Mesaj
    quote:

Kjaer ve Gomez tarzı bir forvet gelse bu kadro varya adamı azdırır.

Evet gruptan çıkma şansımız artar öyle

|
    |

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Cl de geçmiş oynamıyor
    Evet ama tecrübe oynuyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: neverlate

Su anda felaket bir kadro planlamasi var. Muslera, Mariano, Nagatomo, Maicon, Serdar, Fernando, Ndiaye, Gomis'in yeri garanti. Geriye sadece 3 adet pozisyon kaliyor.

Belhanda
    Feghouli
    Emre Akbaba
    Rodriguez
    Onyekuru

Belhanda ve feguili yi bu maaş ile dünyada alabilecek takım şu anda Yok

Maaş veriyoruz diye de takıma katkı sağlamayan adamları ilk 11 e yazmak ne kadar mantıklı ?

Rodri neredeyse feguili ve belhandanın 4 te 1 i kadar maaş alıyor

|
    |

Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
emek server
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.