Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheDC

Geçen sezon bütün maçları kaçırmadan izledim. Çok yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Umarım satılmaz ve Fatih hoca hırsı basar.

Alıntıları Göster
    Bende izledim Bursa maçı ve bir maç daha çok kritik bizi ipten aldı ama kalanlarında etkisiz eleman Belhanda ile birlikte. Belhanda yine pas felan yapıyor ama Feghouli bekleneni veremedi. O kadar süre aldı 2 buçuk dakika her futbolcu için yapılır. O İspanya'daki performansından çok uzak.

Geçen sezon kampa katılmadan geldi. Kimse birşey söylemedi. Ama bu yıl bahanesi olamaz. Böyle devam ederse zaten Fatih hoca fişini çekti. Onyekuru ve Muğdat'ta geldi. Keyfi bilir böyle devam ederse kariyerini bitirir. Bir umursamamazlık ve vurdumduymazlık var adamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

sen beni hani engellemiştin.

Alıntıları Göster
    Alıntılayınca bakıyorum, sonra tekrar engelliyorum.

Alıntılayınca cevap veririz o kadar nezaketsiz değiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 20 Ağustos 2018; 16:17:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gohardergohome.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Selçuk yedek oturuyorda bedava mı oturuyor?

2 milyon 950 bin euro garanti+maç başı 25 bin euro

Nasıl olsa yedek eleştirmeye gerek yok

Alıntıları Göster
    belhanda daha az mı alıyor onu eleştirmeyelim hayalet gibi geziyor selçuğu eleştirebilirsiniz benim bahsettiğim yaşı ve oyunu tabikide onuda şutlamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Badou N’Diaye: Transferim kısa sürede açıklanır. O ortamı özledim. Alanya maçının hangi gün olduğunu sordum.

Artık gelene kadar herkese konuşur Ndiaye.
    Ligin en iyi orta sahası tartışmasız.

Keşkehiç satmasaydık.
  • belhanda+selçuk+sofiane 10 milyona yakın para alıyorlar. yazık. 3 tane şl seviyesinde oyuncu alınır bu maaş bütçesine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Bende izledim Bursa maçı ve bir maç daha çok kritik bizi ipten aldı ama kalanlarında etkisiz eleman Belhanda ile birlikte. Belhanda yine pas felan yapıyor ama Feghouli bekleneni veremedi. O kadar süre aldı 2 buçuk dakika her futbolcu için yapılır. O İspanya'daki performansından çok uzak.

Geçen sezon kampa katılmadan geldi. Kimse birşey söylemedi. Ama bu yıl bahanesi olamaz. Böyle devam ederse zaten Fatih hoca fişini çekti. Onyekuru ve Muğdat'ta geldi. Keyfi bilir böyle devam ederse kariyerini bitirir. Bir umursamamazlık ve vurdumduymazlık var adamda.

Alıntıları Göster
    Geçen sene dedik o kadar asıl top oynamayan Feghouli diye ilk yarının ortalarından beri. Herkes Belhanda’yı gömüp Feghouli’yi övüyorlardı, neyse artık en azından Feghouli’yi savunan kalmadı pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Geçen sene dedik o kadar asıl top oynamayan Feghouli diye ilk yarının ortalarından beri. Herkes Belhanda’yı gömüp Feghouli’yi övüyorlardı, neyse artık en azından Feghouli’yi savunan kalmadı pek.

Alıntıları Göster
    Ben ikisini de gömüyordum. Belhanda'nın maaşı düşürülüp 8 numaraya çekilmesi gerek artık. indirim olmazsa da Selçuk'u gönderelim. Satamıyoruz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Ben ikisini de gömüyordum. Belhanda'nın maaşı düşürülüp 8 numaraya çekilmesi gerek artık. indirim olmazsa da Selçuk'u gönderelim. Satamıyoruz zaten.

Alıntıları Göster
    En azından istikrarını koruduğun için şahsen tebriklerimi sunarım.

• Türkiye'nin ekonomisi nagatomoyu niye sarssın sonuçta asgari ücretle geçinmiyor.
  • [Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

N'Diaye gelirse çıkabilecek en iyi kadro bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu kadro sampıyon olur ama şl için savunma ve forvet hattında yetersiz kalırız. Yine de şükür buna

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Türkiye'nin ekonomisi nagatomoyu niye sarssın sonuçta asgari ücretle geçinmiyor.
    Zaten parasını Euro kurundan aldığını ve sorun yaşamadığını belirtmiş. İnsanlar için endişeleniyor.
  • Gs berbat oynuyor dünde baya gol atıp yatma gibi durum oluştu ben açıkçası beğenmedim Göztepede dirençli ama üretken değildi ne oynadığını anlamadım.Geçen seneki göztepeden fersah fersah gerideler belki antrenör değişimininde etkisi vardır ama jahoviçin eksikliği var takımlarında dembaba da yok.

Alanya Gs nin önündeki rakibi mesut bakkal genellikle düşme potasından alıp takımları çok iyi bir noktaya taşıyor ve ligde kalmasını sağlıyor ama lige belli bir takımla başladığında o takım dibi görüyor örneği çok alanyada buna benzer birşey yaşar muhtemelen kovulur 5-6 haftaya sonra gider başka takımı alır.Yani demem oki Gs Alanya'yı rahat yener.

Düşme adaylarım.Göztepe-Alanya-Erzurum bakalım şaşırtan olacak mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Bu kadro sampıyon olur ama şl için savunma ve forvet hattında yetersiz kalırız. Yine de şükür buna

Alıntıları Göster
    Kjaer ve Gomez tarzı bir forvet gelse bu kadro varya adamı azdırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhxyz

Zaten parasını Euro kurundan aldığını ve sorun yaşamadığını belirtmiş. İnsanlar için endişeleniyor.

Alıntıları Göster
    Valla futbolcular için demesi kolay herkese uzaktan hoş geliyor ben futbolcuları kaale almıyorum ne dediklerini maaşları normal bir bireyin çok çok üstünde zaten.Lafta kalıyor.Çok duyarlılarsa maaşlarında indirim ve mesleğini icra ettiği yere yardımda bulunabilirler.Yada yardım kuruluşlarına düzenli yardım yapabilirler.Herkes duyarlı ama icraate gelince sıfır parasının arkasında kırk takla atar bunu her futbolcu için söylüyorum.Irk,dil,din farketmez.

• Emre Mor için biz ve Fenerbahçe ilgileniyormuşuz.

• Su anda felaket bir kadro planlamasi var. Muslera, Mariano, Nagatomo, Maicon, Serdar, Fernando, Ndiaye, Gomis'in yeri garanti. Geriye sadece 3 adet pozisyon kaliyor.

Belhanda
    Feghouli
    Emre Akbaba
    Rodriguez
    Onyekuru

Hangi taktigi oynarsan oyna bu 5 üst düzey oyuncudan en az 2'si yedek bekleyecek. En az diyorum cünkü daha Sinan, Mugdat, Yunus (hatta sisteme göre) Eren de var. Kusura bakmayin ama ben bunu kabullenemiyorum. Son maclarindan sonra Onyekuru'yu, Emre'yi, Rodriguez'i kessen yazik. Belhanda'yi Feghouli'yi kessen verdigin paralara yazik. Bu adamlardan hicbirini müzmin yedek yapacak bir lüksümüz yok.

Belhanda, Feghouli, Rodriguez 3'lüsünden en az 1 hatta mümkünse 2 tanesi mutlaka satilmali.
  • Cl de geçmiş oynamıyor

• neverlate kullanıcısına yanıt
    3 kulvarda oynuyoruz sakatlık olur cezalı olur alternatif olması iyidir. Ama bence de 1 tanesini satsak fena olmaz. En uygun aday Belhanda.

• 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.