Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emree yok mu emre bu cocuk bjk fenere kime giderse gitsin sakatlık olmasın alışssın takıma o takımı 2 lwl atlatır. 5 senedir izlerim. cok sukur istediğimiz oyuncu bulundu. bu hafta muhakkak 1 oyuncu gidecek kimbakalım
  • lido kullanıcısına yanıt
    Bir zamanlar Benfica istiyor diye haberler vardı . Keşke gitseydi , tabi teklif gerçekse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Çok sevindim Emre'nin alınmasına. N'Diaye'de gelirse Belhanda yedeğe çekilir artık. Hocanın da ısrarla Emre'yi neden istediğini daha iyi anlamış olduk.
  • [Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Ulan tudor !!!@@$ senin yüzünden belhanda'ya katlanıyoruz.

• Bu arada Sinan'ın sözleşmesi seneye bitiyor. Umarım 1.500.000 € garanti ücret üzerinden sözleşme uzatmaya kalkmazlar. İnşallah gönderilir.
  • Çok uzun zaman sonra sahaya baktığımda iyi şeyler hissediyorum ndiayede gelirse harika işler yapacağımız düşüncesindeyim kadro güzel genişlik güzel maicon Ahmet iyiydi bugün onyekuru fernandoyu çok beğendim mariano nagatamo iyiydi emre güzel sinyaller verdi gomis ise bence istekli gol bulunca açılacaktır hele arenada bulursa tadından yenmez belhanda ise sahadaki yerini bulmalı bana göre mükemmel işler çıkabilir

• Gomis bitmiş.Koşamıyor bile.Sprinter santrafor lazım.

• Rodriguez-Gomis ikilisinden başka hücum planımız olmadığından leş gibiydi maç.

İç sahada bu kadar silik top oynanmaz.
  • Belhanda da tarihe -12meyro olarak geçer. Yav bu paraları harcayıp bunları alacağımıza al 2-3e 4 tane yetenekli genç birinden biri oynar illaki.

• feguli hazırlık maçında da kupa maçında da daha iyidi belhanda'dan neden oynatmıyor hoca 10 numarada feguli oynamalı emre sağ kanat oynamalı henry de sol da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Belhanda, bize geldigin gune lanet olsun.

Keske 5 kurusa araplara satilsaydin
    tam iteklenecek zamandı.. giuluino gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Emree yok mu emre bu cocuk bjk fenere kime giderse gitsin sakatlık olmasın alışssın takıma o takımı 2 lwl atlatır. 5 senedir izlerim. cok sukur istediğimiz oyuncu bulundu. bu hafta muhakkak 1 oyuncu gidecek kimbakalım
    Gomis
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Daha Numarasını Bulamadık ki Hocam Bunlar Ne ki

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Ulan tudor !!!@@$ senin yüzünden belhanda'ya katlanıyoruz.
    Hak etmediği şekilde yollandı, takımın her sezon asist yükünü çeken adamdı bir de (Burak, Eren gibi forvetlere rağmen.) Bizim çapsız da Alex'i yemişti böyle.

• Şu sinan ve ereni izlerken ettiğim küfürler yüzünden hanımla kavga ettim. Olacak şey değil umarım sezon sonu yasin gibi def ederler. İkisinide .

• Emre muhteşem gerçekten. Acaba feg gidecekmi kadroda yoktu sanırım?

• emre çok fazla umut verdi.

sakatlık olmazsa 10 gol civarında atacaktır.

gomis ve belhanda.

hadi belhandayı geçtim de, gomis'in formsuzluğu çok can sıkıcı. gol atamazsın, önemli değil ama adam geçen sezonkinin 5'te 1'i koşmuyor. bu çok büyük bir sorun.

geçen sezon şampiyon olmamızı sağlayan iç sahadaki 16/17'lik canavar performanstı. bu sene için henüz o ışığı vermedi maç. ancak maicon-ahmet ikilisinin hata yapmaması, gerektiği şekilde pozisyon alışları iyiydi. geçen sene arenada çok gol yiyorduk, gerekli gereksiz bir sürü hata vs. bu sene onu azaltırsak 15/17 16/17 gibi bir performans yine gelebilir.

deplasmanlarda ise 2017'deki kozumuz bruma idi. geçen sene ise garry. yani hızlı, her an pozisyon koklayan adamlar bize deplasmanda maç kazandırır. gomis, belhanda, feghouli vs. ile deplasmanda maç kazanmak zor. bu açıdan 1 olan deplase kozumuz 3 oldu: garry, onye, emre.

15/17'lik bir iç saha performansı, deplasmanlarda da geçen seneye oranla 6-7 puan fazlası bizi şampiyon yapacaktır.

gomis form kazanırsa, feghouli bir şekilde skora katkı vermeye başlarsa, ndiaye de gelirse bence şampiyonluğu alırız. ndiaye özellikle böyle maçlarda +2 +3 etkili kontra atak ve +1 gol demek.

fernando-ndiaye-emre orta sahası muazzam olur. önlerinde onye ve garry. en ileride formda bir gomis. yedeklerden girip skor yapabilecek feg ve sinan. belhanda için bir yorumum yok. futbolculuğunu geçtim. berbat bir karakter bu adam.

• Tudor'la sona dayanan güç butonu, Terim'le birlikte rolantiye alındı.
    Tudor'dan kalan takımla, Terim'in kendi hazırladığı aynı takım maç yapsa, mevcut takım madara olur.

Garry'nin yokluğundan, Emre Akbaba'nın ise varlığından bu takım için bulunmaz nimetler oldukları/olacakları anlaşılıyor. Sinan ilk 11'de olmuyor. Bunu teknik ekip dışında herkes anladı. Belhanda'dan azda olsa ümidim vardı. Ancak bende artık beklentimi sıfırladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Belhanda da tarihe -12meyro olarak geçer. Yav bu paraları harcayıp bunları alacağımıza al 2-3e 4 tane yetenekli genç birinden biri oynar illaki.
    Maaşları yüksek dostum. Feghouli Belhanda ve Gomis.

Bu oyuncuları kulübede fazla oturtamazsın. Gençlerimiz var ama şans bulamıyorlar.

Umarım yüksek maaşlılardan 1 i bu hafta gider. En çok gitmesini istediğim Gomis.
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.