Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dedim adamlar defans yaptikca biz gidemedik kotu gozuktuk ama kotu degildik sadece acik alan yoktu 2 kere bulduk 1 i gol oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şık pas ve şık gol.

Şöyle tek vuruşları özlemişim.

Orda yasin falan olsa alıp kontrol etmeye falan çalışır
  • Fernando kardeşim sülalecek hastayız sana çok büyük topçu yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 19 Ağustos 2018; 22:29:51 >
  • attık ama cidden rakipte çok berbat. Allahtan bugün bunlarla oynuyomuşuz.
  • Onye kurudan özür diliyorum ama ilk başlarda kötüydü ancak son 10 dakika defansif anlamda iyi işler yaptı bu golde üstüne güzel oldu. Şu golü Eren ve Gomis atamayabilirdi.
  • Çek Bi Kuru... 😀

• Harika bir gol Onyekuruuuuuu
  • Fernando bu takıma yazılacak ilk isimdir.Adama ne görev verirsen yapıyor.6 numara,8 numara,stoper,10 numara hepsinde elinden geleni yapıyor.

• ulan izlediğim yayın tam zamanında dondu . yok mu şöyle güzel bir pm atacak :D
  • Golden kalite akıyor

• Onyekuru çöp diyenleri alalım dışarı.
  • Benzer pozisyonda Garry veya Feghouli olsa atabileceklerini sanmıyorum. İşte Onyekurunun en değerli özelliği bu; gole çok yakın, nereye koşacağını felan çok iyi biliyor. Vuruşta birinci sınıf helal olsun.
  • Güzel gol

• şu yorumcu ne zman güzel kapanıyor falan dese gol atıyoruz :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vianadesantana

Benzer pozisyonda Garry veya Feghouli olsa atabileceklerini sanmıyorum. İşte Onyekurunun en değerli özelliği bu; gole çok yakın, nereye koşacağını felan çok iyi biliyor. Vuruşta birinci sınıf helal olsun.
    Feg o poziyonlar için doğmuş birisi. Tamam kötü oynuyor olabilir ama ligin en kaliteli oyuncusu ve çok klas biri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler hazırlıklı olun yasin bu macta size bi gol atacak. çok hırslı oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bu sefer de Göztepe oynuyor Galatasaray izliyor Beşiktaş maçı gibi olacak herhalde
    Eee daha başka neler olacak birader, anlat dinliyorum..
  • Onyekuru eren veya gomis yerine önde oynayabilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: vianadesantana

Benzer pozisyonda Garry veya Feghouli olsa atabileceklerini sanmıyorum. İşte Onyekurunun en değerli özelliği bu; gole çok yakın, nereye koşacağını felan çok iyi biliyor. Vuruşta birinci sınıf helal olsun.
    Maça kötü başladı ama defansif anlamda iyi işler çıkardı önce sonra golünü attı ancak akan oyun içinde daha etkili olmalı. Sinan da etkili değil.
  • bu arada şu yasin kaleci ve titi ne leş adamlardır ya iyi kötü çirkin gibi buluşmuşlar
  • 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.