Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (810. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

En Ffp li sezonumuz bile transferde lider gidiyor , nasıl bir kral takım bu böyle Bir tanede oyuncu satıp tam gaz devam ederiz.
    Lider? Aldığın adamlar datdiridatdat Muğdat, Onyekuru ve bugün Akbaba. Fenerbahçe'nin aldıklarına bakalım istersen. Barış Alıcı, Andre Ayew ve İslam Slimani. Berke Özer(avrupada ciddi şekilde takip ediliyor ve tanınıyor) ve Ferdi Kadıoğlu'nu yazmadım onlar transfer mi deme diye fakat Muğdat'tam iyi oldukları kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

Evet kiralama kısıtlaması yok ancak sene sonu genel gelir-gider tablosu -20m euro + 1 TL bile olursa en az 2 yıl men yeriz.
    Genel tablo dediğiniz gibi o konuda sorun yok. Ancak uygulama bu şekilde ise bu FFP saçmalığının çok açığı var. Geliri olup, oyuncu satamayan klüp kiralama gibi gösterip, istediğini alabilir. Yani satığın kadar al dediğimiz denk transfer bütçesi maddesi bir nevi hikaye.
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle hocam.Avrupada psg çeyrek finali zor görüyor,ligi bizim seviyenin belki bir-iki tık üstü ama adam iki sene içinde 180 milyon euro mbappe,222 milyon euro neymar transferi yapıyor.Sorunca sponsorluk var sponsor kim takımın şovmen patronu. Kurala uygun mu uygun hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Yav he he kendi başına çıkarmış

Alıntıları Göster
    Grupta 6 gol attı, neyin kafasını yaşıyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

Zaten öyle hocam.Avrupada psg çeyrek finali zor görüyor,ligi bizim seviyenin belki bir-iki tık üstü ama adam iki sene içinde 180 milyon euro mbappe,222 milyon euro neymar transferi yapıyor.Sorunca sponsorluk var sponsor kim takımın şovmen patronu. Kurala uygun mu uygun hayırlısı olsun
    Gelir gider tablosu için problem yok da ŞL kaydı için aldığın kadar sat kuralı var. Aynı bedelde oyuncu satmazsan kadroya kaydedemiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Grupta 6 gol attı, neyin kafasını yaşıyorsun ?

Alıntıları Göster
    Neyin kafasını yaşıyo muşum Burak tek başına çıkardı demek diğer oyuncuların emeklerini çöpe atmaktır, sanki burak 6 golü kendi yarattı, kim getirdi o topları ona?

• Keşke Fb Ndiayeye de salça olsa, 24 saatte bitiririz o işi de.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDemirbas14

Emre'yi hiç beklemiyordum valla. Bence Alanya başkanı iş hemen hallolsun diye böyle işler çevirdi. Neyse iyi topçu Emre helal olsun. N'diaye alınırsa lige baya bi önce başlar takım.

--------------Muslera------------

Mariano---Serdar--Maicon---Nagatomo

----------N'diaye--Fernando-----

Feghouli-------Belhanda------Rodrigues

----------------Gomis--------------

Ortalama böyle başlasak yedeklerde Linnes Emre Onyekuru Sinan Donk gibi hem maçı hem de taktiği değiştirecek adamlar var. Bu harika olur takım için. Fernandoya bişey olursa Donk var. Garry'e olursa Onyekuru. Belhanda bozarsa Emre Feghouli oynamazsa Sinan. Kadro mühendisliği birazcık yapıldı bu sene çok şükür. Stoper ve Gomis olayı çok büyük soru işareti hala. Geçen seneki Gomis yine şampiyon yapar bizi ama bu seneki biraz zor. Şöyle adam gibi bi forvet alabilirsek lig cepte gibi bir şey olabilir.
    Tamamen aynı fikirdeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

Orijinalden alıntı: Raul R

Stoperde Donk u düşünüyormuş Fatih hoca.

Şuan Ndiaye ve Santrafor a yoğunlaştılar.

yerinde hamleler, artık sakatlık olmasın dileyeceğiz, rodri gitmiş birkaç hafta sanırım, onyekuru gelmese yada potansiyelsiz olsa şuan dardaydık, mümkün olduğunca sakatlıksız bir yıl olsun.

Alıntıları Göster
    Aynen. Umarım şampiyonlar liginde de puan ve puanlar alıp maddi yönden de biraz olsun rahatlarız.

Bu sezonda şampiyonluğa odaklanmalı. Önümüzdeki sezonda şampiyonlar ligine katılmalıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 18 Ağustos 2018; 4:2:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Ankaragücü de cerci yi almış. Onu kaçırmışsın
    Ankaragücü yeni takım ya haberini alamadık

Cerci de iyi transfer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Keşke Fb Ndiayeye de salça olsa, 24 saatte bitiririz o işi de.

• Az önce lyon başkanın açıklamasını okudum adam Denayer’i aldık dememiş “ Ruben diasla uğraştık onun yerine cityden birini aldık” demiş.Bencele Mangalayı almışlar çünkü Denayer ve Ruben Dias çok zıt tipte oyuncular.

• Maicon ve Gomis ile isimiz cok zor arkadaslar. SL de Maicon'u tokat manyagi yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twinzz -- 18 Ağustos 2018; 5:17:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maicon gidebilir Ama gomise alternatif bir golcü arıyorken bir de gomisi satarsak kısa vadede 2 tane eli ayağı düzgün forvet bulamayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 18 Ağustos 2018; 5:27:19 >
  • Doumbia bursaya gitmiş hem de bonservis elinde şaka gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir çile bu

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Bonservissiz,düşük maaşlı bir Doumbia iyi transfer olurdu bizim için. İsterdim alınmasını

• Acaba Abdürrahim hozamın videoda bahsettiği oyuncu kim ? Beşiktaş'tan biri mi yoksa daha önce Beşiktaş'ta oynamış biri mi ?

Mario Gomez - Demba Ba - Atınç - Ersan Gülüm

Benim aklıma bunlar geldi. Takımda yerli oyuncu eksikliği bariz. Ahmet Çalık gönderilirse Terim o bölgeye yerli stoper isteyebilir.
  • Sabah sabah okuynca şok oldum nasıl kaçtı diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emre akbaba transferine kesinlikle çok mutlu oldum. kasamızdan 3 milyon çıkacak olması da sorun değil benim açımdan, ideal bir para bu. sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalmış filan artık geçersiz işler, adamın kulübü de biliyor 1 sene kaldığını.

emre zaten orta saha ve hücum rotasyonunu muhteşem şekilde genişletecek. en iyisi bu oldu işte. onun için 3 milyon euro'yu sadece bir senede çıkartır diye düşünüyorum zaten.

bir iyi nokta da, geldiği günden beri fair play diye sayıklayan bir koçun, daha sezon yeni başlamışken, galatasaray'a gitmek istediğini cümle alemin bildiği adama teklif götürmesinden sonra bu transferin gerçekleşmesi idi. 1)bazı koçların, aziz yıldırımdan bir farkı olmadığını gördük ki bu sevindirici. böyle devam etsinler. :) 20 senede 11 şampiyonluğu çakarız sonra.
    2)fenerbahçe kendini 700 milyon euro borç batağına sürükleyen aptallıkları yapmayı sürdürecek. ve taraftarı da buna kına hazırlıyor zaten. birçoğu emre için elleri açık bekliyordu. :) lol.

amaa

benim içim önemli nokta denayer. sağ bek, sol bek, stoper ve ön liberoda oynayan, galatasaray'ı benimsemiş, takımımıza alışkın ve genç olan bu adamı asla kaçırmamamız lazım. gerekirse 4-5 milyon bonservis ödenmesine razıyım ben (bu sene değil) ama bu adam kesinlikle alınmalı. bu sene 500 bine kiralanıp seneye bonservisi alınsa hiç fena olmaz bence.
  • 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.