Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (809. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen elimizdeki değerleri de koruyalım.Linnes hep mutlu olsun istiyorum ya uslu ve çalışkan adam.
  • Emre baya heyecanli. Cumle kurmakta zorlandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

öyle de, formasını giyememiş neredeyse takımın, haliyle galatasaray performansı dikkate alınacak, bu durumda aslan payı bizde, havaalanında sabahladığı günleri unutmadık, city oyuncusunun düştüğü hallere bak diyen görmedim o aralar.
    City rezerv takımda oynasan bile avrupa nın herhangi bir takımına transfer yapabilirsin.

Tabi ki bizde oynamasıda artı bir değerdir. Ama bizde oynamasaydı da mutlaka iyi bir takıma transfer yapacaktı.

Hayırlısı olsun diyelim.

• Emre akbaba havaalanında kısa bir röportaj verdi. Yüzü de kalbi de temiz bir arkadaş eminim bize çok büyük katkı verecek. Gerçekten mutluluğu yüzünden okunuyor yönetim büyük iş yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

ben olsam orta sahayı fernando-belhanda-akbaba denerdim. sonuçta belhanda kaç numara olduğu belli olmayan bir 10 numara yok defansa yardımda bulunan 7.5, çakma 10 ama mücadele edeni prescisi 8.5. deneyin bakalım 8 de nasıl oynayacak
    Nice de 8 numara oynamışlığı var Belhanda nın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

4 M Euro. 2 M Euro kulüp kalanını sponsorumuz Nef karşıladı. 5 M Euro değil.

Alıntıları Göster
    2m sponsorluk parasından dusuluyor diye biliyorum.Yani yalnızca sıcak nakit için verildi nef tarafından.Yanlis biliyorsam duzeltin öyle okudum.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    orası öyle lakin lyon herhangi bir takımdan öte bence, bakalım bizimkiler ne yapacak, muhtemelen donk a güvenecekler, transfer olacak mı hangi bölgeye olacak merakla bekliyorum, her yerde oyuncu var ama her yere de transfer gelse hayır demeyiz gibi bir durum var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

2m sponsorluk parasından dusuluyor diye biliyorum.Yani yalnızca sıcak nakit için verildi nef tarafından.Yanlis biliyorsam duzeltin öyle okudum.

Alıntıları Göster
    Aynen sıcak para ve transferin sonuçlanması için Nef destek oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

orası öyle lakin lyon herhangi bir takımdan öte bence, bakalım bizimkiler ne yapacak, muhtemelen donk a güvenecekler, transfer olacak mı hangi bölgeye olacak merakla bekliyorum, her yerde oyuncu var ama her yere de transfer gelse hayır demeyiz gibi bir durum var.
    Stoperde Donk u düşünüyormuş Fatih hoca.

Şuan Ndiaye ve Santrafor a yoğunlaştılar.
  • Burada kiralama bedellerininde FFP denk transfer bütçesi hesabında dikkate alındığı söyleniyordu. Ancak bugün başkanın açıklamalarına bakarsak, kiralama bedelleri bu hesaplamaya dahil edilmiyor görünüyor.

(Cavanda 2.400.000 + Carole 750.000) - (Nagatomo 2.500.000 + Emre 4.000.000) = -3.350.000 Euro

Onyekuru 800.000 Euro kiralama bedeli hesapta yok.
  • Yılmaz kullanıcısına yanıt
    Machester city kiralık göndermek istemiyor bonservisiyle göndermek istiyor. Galatasarayın denayere 7-8 milyon verecek durumu yok ayrıca denayer ve emre akbabayı kıyaslaman çok saçma. Denayer fenerbahçe beşiktaş gibi bir ezeli rakibimize değil lyona gitti

• Baskanin söyledigine göre borclarin tamami TL'ye cevrilmis, sadece 2 bankaya indirilmis ve %70'i uzun vaadeye yayilmis. Baya bir olumlu gelisme gibi görünüyor.
  • [Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
  • Doumbia nın kariyeri. Bursa şaka maka bedelsiz bitirdi transferi.

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 18 Ağustos 2018; 2:9:6 >
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Evet kiralama kısıtlaması yok ancak sene sonu genel gelir-gider tablosu -20m euro + 1 TL bile olursa en az 2 yıl men yeriz.
  • Ankaragücü de cerci yi almış. Onu kaçırmışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Raul R

Stoperde Donk u düşünüyormuş Fatih hoca.

Şuan Ndiaye ve Santrafor a yoğunlaştılar.

yerinde hamleler, artık sakatlık olmasın dileyeceğiz, rodri gitmiş birkaç hafta sanırım, onyekuru gelmese yada potansiyelsiz olsa şuan dardaydık, mümkün olduğunca sakatlıksız bir yıl olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre'yi hiç beklemiyordum valla. Bence Alanya başkanı iş hemen hallolsun diye böyle işler çevirdi. Neyse iyi topçu Emre helal olsun. N'diaye alınırsa lige baya bi önce başlar takım.

--------------Muslera------------

Mariano---Serdar--Maicon---Nagatomo

----------N'diaye--Fernando-----

Feghouli-------Belhanda------Rodrigues

----------------Gomis--------------

Ortalama böyle başlasak yedeklerde Linnes Emre Onyekuru Sinan Donk gibi hem maçı hem de taktiği değiştirecek adamlar var. Bu harika olur takım için. Fernandoya bişey olursa Donk var. Garry'e olursa Onyekuru. Belhanda bozarsa Emre Feghouli oynamazsa Sinan. Kadro mühendisliği birazcık yapıldı bu sene çok şükür. Stoper ve Gomis olayı çok büyük soru işareti hala. Geçen seneki Gomis yine şampiyon yapar bizi ama bu seneki biraz zor. Şöyle adam gibi bi forvet alabilirsek lig cepte gibi bir şey olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.