Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23982399240024012402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca Ozan’a 11m € teklif doğruysa bu rakama satılması taraftarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resE

Ayrıca Ozan’a 11m € teklif doğruysa bu rakama satılması taraftarıyım.
    Ozan da giderse stoperde açık oluşacak. Serdar zaten Fenerbahçe ye gidiyor.
  • Fatih hoca yokluktan altyapıya sarıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Belhanda nın yerine M Fernandes diyorlar ama az önce Futbol Arena nın haberini paylaştım Fatih hoca veto etmiş M Fernandes i.

Alıntıları Göster
    Fernandesi önceden çok beğenirdim, oyunu çok iyi çeviren bir oyuncuydu ama artık miyadı doldu gibi sanki. Madem Belhanda satılacak üstüne fernando ile ilgili de haberler var, satarısn ikisini 15m€ civarına, oraya bomba gibi Melo etkisi yaratacak oyuncu alırsın.

Ben F.T.'e güveniyorumda bu yönetimde transferi yapabilecek kalibre de adam yok malesef.

• Bence transferin son günleri bizim için hareketli geçer. Marcao ile birlikte toplam 4-5 transfer olur gibi.

Biraz daha beklememiz gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 14 Ocak 2019; 21:39:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Fernandesi önceden çok beğenirdim, oyunu çok iyi çeviren bir oyuncuydu ama artık miyadı doldu gibi sanki. Madem Belhanda satılacak üstüne fernando ile ilgili de haberler var, satarısn ikisini 15m€ civarına, oraya bomba gibi Melo etkisi yaratacak oyuncu alırsın.

Ben F.T.'e güveniyorumda bu yönetimde transferi yapabilecek kalibre de adam yok malesef.

Alıntıları Göster
    Son gün 31 Ocak. Biraz daha bekleyeceğiz bakalım ne yapacaklar ? Hiç oyuncu almazlarsa acil seçime gidilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Kaç maça çıktığı ile alakası nedir? Maç başına ortalama alınmış. Geçen sene de benzerdi zaten.

Alıntıları Göster
    Buyur arkadaşım link aşağıda, bu sezon tek Belhanda değil genel olarak takımsal sıkıntımız var, deplasmanlarda yokuz zaten top falan oynayamıyoruz. Belhanda'ya bu kadar eleştiri yapan insanlara dikkatle bakın sadece futbol alakalı eleştiri yapmıyorlar, Sneijder'in gittiği günden beri aynılar, her yorumda bir olumsuzluk bir negatiflik var.

https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2017/11/28/super-ligin-en-iyisi-belhanda

• Alan var alamayan var.
    Alan talisca ile Türkçe konuşmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yönetime gösterilen tepki sizce haklı mı ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
  • Yönetim o kadar vasıfsız ki 5 gün sonra sözleşmesi bitecek adama bir ton bonservis dökerler.

• lotharbey21 L kullanıcısına yanıt
    Ortada bir tepki falan göremiyorum ben. Küme düşmeyi bekleyen Fener taraftarı gibi sakin bir şekilde izliyoruz olanları. İnanılır gibi değil!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotharbey21

Arkadaşlar yönetime gösterilen tepki sizce haklı mı ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
    Haklı tabi yaz transfer döneminden beri forvet yok. Üstüne Rodrigues Belhanda ve Serdar Aziz i kaybettik.

Takımın gücü en az %50 zayıfladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 14 Ocak 2019; 21:54:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Yönetim o kadar vasıfsız ki 5 gün sonra sözleşmesi bitecek adama bir ton bonservis dökerler.

Çin kulübüyle Dubai kampına katılması kafaları karıştırdı.

Ama uçakta Talisca ile türkçe konuşmuş Alan.

Bu bir işaret mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 14 Ocak 2019; 21:57:51 >

• Arjantin Boca Juniors tan B. Dortmund a bir transfer.

Stoper 19 yaşında

Leonardo Balerdi

Piyasa değeri 2.5 m euro - Ödenen bonservis 15 m euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 14 Ocak 2019; 22:7:29 >
  • Sayın A. Albayrak amacın nedir ?

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    4-4-2 oynamamız için kanat adamlarının birçok aksiyonu yapabilmesi lazım.

Diyelim sağ kanadı sofiane ile kapattık. Sol tarafı ne yapacağız? Ne onyekuru ne de sinan kanat oyuncusu değil. Ikiside savunma arasında kayboluyor zaten. Bu oyuncu grubuyla 4-4-2 çok zor.

• Terimin elinde eski bir futbolcuyu 5 yaş gençleştirip sahaya çıkartma imkanı olda sanırım elmanderi çıkartırdı

• Kuzey ülkelerinde keşfedilmemiş uygun ücretle alınabilecek ne oyuncular var.

Ama hep iş bilmez beceriksiz yönetimler bizim başımızda. M Cengiz kulüp başkanlığını basit bir yöneticilik sanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 14 Ocak 2019; 22:29:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Bu mesaj silindi.
    Allahtan korkmamak böyle bir şey olsa gerek.. Aysal tarafından allem edilip gönderildiğinde bıraktığı kadroyu şu an kurmayı hayal bile edemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Çin kulübüyle Dubai kampına katılması kafaları karıştırdı.

Ama uçakta Talisca ile türkçe konuşmuş Alan.

Bu bir işaret mi acaba ?

Alıntıları Göster
    bi ara kafasınıda kaşımış....
  • 
Sayfa: önceki 23982399240024012402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.