Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Galatasaray, 500 bin Euro karşılığında Njie’yi kiraladı. (Onur Yıldız)

deniliyor. Yalan haber olma olasılığı yüksek. Umarım doğrudur.
    Umarım doğrudur. Satın alma opsiyonu varsa o zaman çok iyi iş çıkarmışlar diyebiliriz.
  • Yallah Arabistan'a diye diye adamı gönderdik şimdi de arkasına ağlıyorlar.Yerine adam alındıysa imzaladıysa satılsın gitsin eşşek yükü ile maaş veriyoruz
  • Njie geliyorsa Alan gereksiz olur Alan kanatta oynuyacak dedikleri için diyorum. Njie işi tam bir kumar çıkış arıyor. Sol forvette daha etkili hızı driplingi muzzzam ama mental sorunu var ayrıca psikopat. Gomis ile iyi anlaşıyordu. Bizim ligde çıkış yakalayabilir ama riskli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Umarım doğrudur. Satın alma opsiyonu varsa o zaman çok iyi iş çıkarmışlar diyebiliriz.

Alıntıları Göster
    Ben mevcut yönetimin "mantıklı" transfer yapabileceğine malesef inanmıyorum. Keşke gelse şu adam, kanat problemini de hafifletir. Transferin son gününe kadar bekleyeceğiz anlaşılan anyayı konyayı görmek için. Çünkü etrafta 10 tane isim geziyor.

Ancak umutlu olduğum şey isimlerin neredeyse birçoğu genç isimler.Sadece Fernandes şuan yaşlı olarak adı geçen isim.

• Njie Marsilya dan önce Tottenham formasıyla

• Njie işi yalan bence,az önce Marsilya' da oyuna girdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Yallah Arabistan'a diye diye adamı gönderdik şimdi de arkasına ağlıyorlar.Yerine adam alındıysa imzaladıysa satılsın gitsin eşşek yükü ile maaş veriyoruz
    Belhanda nın yerine anlaşılan oyuncu vardır. Bizim transfer işleri çok gizli yürütülüyor. Hoca böyle istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Njie işi yalan bence,az önce Marsilya' da oyuna girdi.
    Marsilya da fazla şans bulamıyor haberler doğru olabilir.

6.5 - 7 m euro piyasası. Kiralık anlaşılabilir satın alma opsiyonuyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Belhanda nın yerine anlaşılan oyuncu vardır. Bizim transfer işleri çok gizli yürütülüyor. Hoca böyle istiyor.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam, Gomisten sonra gelen forvet transferi okadar gizliydi ki hala bulamıyoruz

• Bu arada neden acaba herkes ft yapıyorsa vardır bildiği tribinde yaptığı transferler şöyle iken açıkcası çok da güvenmiyorum

Cristiano Gomes (Cris)
    Nordin Amrabat 33 maç, 1 gol)
    Sergio Almaguer(4 maç,0 gol)
    Mohamed Sarr(7 maç,1 gol)
    Márcio Mixirica
    Ovidiu Petre(27 maç, 1 gol)
    Ali Lukunku
    Gabriel Tamas
    Florin Bratu
    Fábio Pinto
    Frank de Boer
    Felipe Loureiro
    Christian Corrêa Dionisio
  • Njie dogru olabilir marsilya balotelliyle gorusuyormus ama opsiyon koymazlar. yarim sezon gelse ne olacak aga. 3 ocakta gelicek dedikleri alan evergrandenin kampinda, talisca foto atmis. Kap gelene kadar daha da takip etmicem moralimi bozuyorlar ya. belhanda satilirsa isler degisir. iste o zaman belhandanin yerine kiralik alip forvete parayi gomersin. forvet hersey

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Aynen hocam, Gomisten sonra gelen forvet transferi okadar gizliydi ki hala bulamıyoruz

Alıntıları Göster
    Ha dediğim gibi yerine oyuncu bulunduğuna alındığına düşünüldüğüne falan inanmıyorum yerine adam yokken satılıyorsa kulübü kapatalım zaten

• Geçen yazdım Fernando'yu da Psg'ye satacaklar. Akla kara bok iyice birbirine karıştı. Hoca skorer 10 numara istiyor diyorlar sonra da 8 numaradan devşirme Manuel Fernandes gelecek diyorlar. Bir yandan haftasonu lig maçına Sinan santrafor çıkacak. Bedava şampiyonluğu elimizle itiyoruz yine.
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Marcio iyiydi bee (( : bedelsiz katkı da sağladı sonradan girip attığı gollerdeki sevinci süperdi

• Sayın Abdülrahim bey e burdan bir sorum olacak .

Takımda 6 aydır forvet yok forvet yok diye bas bas kendini belli ederken bu 25 milyon Galatasaray taraftarına bu kasvetli geceleri yaşatmaya hakkınız var mı???

Forvet hariç heryere adam alıyorsunuz maşallah ama forvet e bir Allah’ın kulunu görmedik .

Bir sorum daha var kendisine .

Kameraların karşısına geçip 2 forvet alacaz diyip sonra almayarak , 1 ay önce anlaştığımız konuştuğumuz oyuncuları açıkladığımızda yer yerinden oynayacak , Galatasaray bambaşka olacak diye yalan söylerken yüzünüz hiç kızarmadımı?

Bir sorumda sayın başkana . Madem bu işleri beceremeyeceksiniz neden bu 25 milyon taraftara umut veriyorsunuz ? Sayın başkan her kamera karşısına çıktığınızda 50 tane yalan sayıyorsunuz . Marka değerimizi yükseltmek yerine son 2 yönetim marka değerimizi avrupada yerle bir etti. Bunda sisinde çok büyük etkiniz var . Hiç vicdanınız sızlamıyorum bu kadar Galatasaray’a emek veren bu taraftarın aklıyla ve umutlarıyla oynamak ???

İnşallah forumu takip ediyorsunuzdur ve şu mesajımı okuyorsunuzdur . YETER ARTIK BIKTIK BIKTIK .

Yemin ediyorum gece rüyalarıma giriyor artık forvetsizlik

Ve son olarak sayın başkana şunu sormak istiyorum . Madem alan a 4-5 milyon € maaş verilecek . E o zaman gomis i maaşı çok diye neden gönderdiniz . Sayın başkan bir dediğiniz ötekini tutmuyor bu gidişle dursun Özbek den daha berbat başkan olacaksınız . Taraftar da size sırtını dönecek yapmayın etmeyin

• Bir yonetim bu kadar zihinsel problemli gozukemez. Birileri tehdit mi ediyor aga bu nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Bir yonetim bu kadar zihinsel problemli gozukemez. Birileri tehdit mi ediyor aga bu nedir
    Hocam ben Galatasaray’ın 1 TL sini bile düşünmek zorundayım diyen sayın aldulrahim bey marcao denen ne olduğu belli olmayan ve bellide transfer edilmesi gereken en son yere 4m€ bonservisle adam alıp forvet e adam alamadılarsa ben bu işte art niyet ararım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Alıntıları Göster
    Belhanda özelinde söylüyorum. Hoca onay verdiyse bir bildiği vardır. Yoksa bırakmazdı Belhanda yı.
  • Twitter’daki Alanyoksatanvar tag’ine destek verin küfür falan yazın birşeyler yapın. Akıl almaz şeyler oluyor. Takımı satıyorlar resmen.

• 
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.