Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    498 Mesaj
    Fifa kuralları gereği bir futbolcu bir dönemde 3 farklı kulübe transfer olamazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 13 Ocak 2019; 22:16:52 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE16794CB

izledim ben berbat ötesi , caroledan daha kötü artı olarak carole 700bine alınmıştı bu adam 4m ye

Alıntıları Göster
    Kimi istersin stopere Van Dijk i alalım mı ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1363 Mesaj
    Al-Ittihad, Younes Belhanda ile her konuda anlaşmaya vardı. Yarın Dubai'ye uçacak olan Belhanda, çarşamba sağlık kontrolünden geçip resmi imzayı atacak. (Al-Ittihad Club Newspaper

Fanboyların gözü yaşlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Negredoyu alabiliyor muyuz ki fesh etmiş de 3 takımla maça cıkmama olayı kalktı mı
    BJK ==> Al nasır 1
    Al nasır ===> başka takım 2

arada başka transfer mi yaptı ?
  • Yarbay
    2619 Mesaj
    Belhandayı yollayıp Hagi nin oğlunu alıcakları büyük ihtimalle .

|
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj
    Chaves'in maçını izliyorum şuan.
    Maicon'un hızlı hali gibi geldi bana. müdahaleleri gayet yerinde, kuvvetli.
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Belhanda'nın olmadığı 4 maçta 3 puan almışız ve 6 aydır 1 forvet almayı bile beceremeyen adamlar tarafından geçen sene Ndiaye'nin gönderildiği gibi gönderilecek :)) Şu takıma 2 tane forvet , 1 tane kanat , 1 tane tecrübeli stoper alınması lazım fakat muhteşem yönetimimiz ne yapıyor? Takımımızın 90 dakika ayakta duran tek futbolcusunuda gönderiyor :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

|
    |
  • Binbaşı
    1363 Mesaj
    Belhanda yerine Tannane düşünülüyormuş. Bıkmadılar kuzey afrikalı gamsızlardan. Para azsa kuzey avrupadan yeni Linnesler bulun karakterli adam lazım mac satan değil. Fener bile neler çekiyor atıf,slimani,benzia..

|
    |
  • Yarbay
    4775 Mesaj

senin anlayacağın şekilde anlatayım o zaman: bizde size bedava verecek futbolcu yok.

şimdi anlamışsındır sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Ocak 2019; 22:31:36 >
    |
    |
    bloodletting. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    El Ittıhad Belhanda nın yıllık 5 m euro maaş isteğini kabul etmiş.

Galatasaray a teklif 7 m euro reddedildi. Galatasaray 9 m euro istiyormuş.

Ortada buluşulur biter bu iş. Belhanda El Ittıhad ta diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 13 Ocak 2019; 22:31:25 >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    3134 Mesaj
    Belhanda tipinde oyuncu yok takımda, en hareketli orta saha oyuncumuz. O satılırsa yerine bu yönetin aynı tipte scout transferi veya yıldız oyuncu getiremeyecek.. Ondan gelen parayla da forvetler sıralanmayacak, sorun para falan değil beceremiyorlar.

• Yarbay
    2520 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ammianus Marcellinus

Chaves'in maçını izliyorum şuan.
    Maicon'un hızlı hali gibi geldi bana. müdahaleleri gayet yerinde, kuvvetli.
    penaltı kaçırmış kötü mü kullandı?
  • Onbaşı
    16 Mesaj

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Yav allah aşkına, ben de bu sene özellikle Belhanda'yı seviyorum ve gereksiz eleştirildiğini düşünüyorum ama kendinizi ne sanıyorsunuz da benle tartışacak kapasitede değil falan diyorsunuz?

Ben Belhanda konusunda size hak veriyorum kısmen ama Belhandacıların çoğu futbolu en iyi kendinin bildiğini sanıyor, bu nasıl bir egodur? Neye göre kime göre daha iyi siz biliyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Aylardır aynı teraneyi yürüten bir çocuğa ne diyebilirim ki? Aylardır beni tahrik ediyor, benim mesajlarımı alıntılıyor, aklınca dalga geçmeye çalışıyor, yazdığım bir tane yoruma cevap vermek yerine benim geçmiş mesajlarımı getiriyor koyuyor, resmen bana karşı provakörlük yapıyor. Bu insanın bir tartışma kapasitesi var mı? Ben bir yorum yazıyorum altına Cavanda, Tarık Çamdal diye yorum atıyor. Şu anlık mesajlarını görmüyorum alıntı yapılınca görüyorum siz söyleyin ne diyeyim arkadaşım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Ocak 2019; 22:38:11 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

cabaye de serbst kalmış gelse keşke gerçek 8no nedir ülkeye ders verse

Alıntıları Göster
    Bizimkiler anlaşamaz. Hala Alan ı bitiremediler.
    |
    |
  • Binbaşı
    1136 Mesaj
    Belhanda Feguli gitsin abi ama yazin gitsin su an gondermek hele ki zaman bu kadar daralmisken lige 5 gun kalmisken buyuk problem en ufak yarar saglamaz hele bu ozurlu yonetim su surede yerlerini dolduramaaaazzzzz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    Hagi göz göre göre oğlunu Galatasaray'a itelemeye çalışmış hala Hagi'nin futbol bilgisiymiş , efsane yıllar sonra gol atıyormuş. Sizin Belhanda nefretiniz Galatasaray sevginizin önüne geçmiş. Bende sevmiyorum ama şuan Belhanda'yı satan şampiyonluğu satar.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
triple negative breast cancer
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,447
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.