Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.166.072
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    1010 Mesaj
    Bi maç sonrası çıkıp A.A nın dediği sözleri hatırlıyosunuz dimi? Anlaştığımız görüştüğümüz oyuncular var, kampa da katılacaklar çok daha iyi bi sezon geçiricez tarzında bişey demişti. Ne demeli şimdi buna??
    |
    |

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Dün de freiburg forması giyen birinin haberleri yayılmıştı. İki ihtimal var ya komple sallamasyon yada terim 343 formasyonuna dönecek

Alıntıları Göster
    Baktılar Terim stoperleri forvet oynatabiliyor, stoper dolduruyorlar işte, bu da farklı bir yöntem tabi
    |
    |

Alan desen 3 ünde gelecekti 5 i oldu 7 si oldu 10 u oldu 13 ü oldu adam takımıyla Dubai ye kampa gidiyor.O da yalan olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Geçen gün Ertem Şener de "Alan işi bitti" diye tweet atmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 13 Ocak 2019; 16:41:55 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: efe.77

Neoldu Balotelli ?
    Koca bir yalan
    |
    |

Orijinalden alıntı: help21

Gomisi neden sattın arkadaş adama sorarlar lamı cımı yok ffp falan da yok gomisi yolluyorsun oraya kaliteli adam alamıyorsan o zaman defolup gitsinler GS bu kadar kötü yönetilemez. FATİH TERİM şuan ben gidiyorum lanet gelsin bu yönetime dese sence sonuç ne olur??? Ki bence en erken seçimde yönetim gider

Alıntıları Göster
    Adam zaten yüksek maaş alıyordu gol kralı olunca daha da çok istedi. Kimse Gomisi keyfinden yollamadı. Sen bugün Gomise tamam desen, yarın da başkası çıkar ben asist yaptım, bilmem ne kralı oldum der aynısını yapar.

Tamamen profosyonel bi yapıya kavuşmadan rahata kavuşmamız zor. Fatih Terim gelirken en azından transferde oyuncu havuzumuzun geniş olacağını iyi tarama yapılacagını yapılanmanın iyi olacağını umut ediyordum birçok eski oyuncuyu yanına alınca.

Her geçen gün kötüye gidiyoruz. İngilterede tutunamayan Gabbiadiniyi kiralayabilir miyiz diye düşünürken Sampdoria 12 milyon verip alabiliyor. Fransa İtalya gibi liglerde bile ligin büyükleri dışındaki takımlar buluyor alt yapidan cıkarıyor yıldız yapıp satıyor yine potansiyeli olanı alıyor. Biz hep olmus belli oyuncuya para verip alıyoruz sonra geri dönüşü pek olmuyor hep günü kurtarıyoruz. Artık ciddi bonservis verip alacak gücümüz de kalmadı.

Fatih Terimin konuya el atması lazım artık farklı politika izlenmezse Avrupada kalıcı olarak başarı zor. İzledigim takımlarla bizim ligdeki takımlar arasında uçurum var kapanacak gibi de değil. Alt yapıdan oyuncu cıkarıp ve potansiyeli olan genç transferlere bikac tane olmus oyuncu ile kadro kurmalıyız. Bizde tam tersi durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_japan -- 13 Ocak 2019; 17:1:15 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Bu işin sonu yok bugun ust duzey iki fovet bir ortasaha da getirseler anca gün kurtarılır başka birşey değil.

Tamamen profosyonel bi yapıya kavuşmadan rahata kavuşmamız zor. Fatih Terim gelirken en azından transferde oyuncu havuzumuzun geniş olacağını iyi tarama yapılacagını yapılanmanın iyi olacağını umut ediyordum birçok eski oyuncuyu yanına alınca.

Her geçen gün kötüye gidiyoruz. İngilterede tutunamayan Gabbiadiniyi kiralayabilir miyiz diye düşünürken Sampdoria 12 milyon verip alabiliyor. Fransa İtalya gibi liglerde bile ligin büyükleri dışındaki takımlar buluyor alt yapidan cıkarıyor yıldız yapıp satıyor yine potansiyeli olanı alıyor. Biz hep olmus belli oyuncuya para verip alıyoruz sonra geri dönüşü pek olmuyor hep günü kurtarıyoruz. Artık ciddi bonservis verip alacak gücümüz de kalmadı.

Fatih Terimin konuya el atması lazım artık farklı politika izlenmezse Avrupada kalıcı olarak başarı zor. İzledigim takımlarla bizim ligdeki takımlar arasında uçurum var kapanacak gibi de değil. Alt yapıdan oyuncu cıkarıp ve potansiyeli olan genç transferlere bikac tane olmus oyuncu ile kadro kurmalıyız. Bizde tam tersi durum.
    İlk önce kafalar değişmeli.

Her yıl şampiyon olma zorunluluğumuz var gibi davranmamalıyız.

Futbol dünyasında para önemli bir güç. Genç potansiyelli oyuncuları tarayıp ucuza takımımıza kazandırıp sonra parlatıp satmayı düşünmeliyiz.

Böyle düşünür ve uygularsak kulüp bir süre sonra mali olarak düzlüğe çıkar. Şampiyon olmasak da oyuncu satışlarıyla ciddi gelirler elde edebiliriz.

Bunlar için de dünyadaki birçok kulüple iyi ilişkiler kurmalıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 13 Ocak 2019; 17:5:35 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Koskoca Galatasaray yönetiminin vizyonu Muğdat,Ömer Bayram,Emre Taşdemir.Yakında yine yabancı sınırı getirecekler elimizde doğru düzgün yerli yok.Yönetim en azından yerliyi kaliteli alsın.Tüm bitmiş adamları transfer ettiler.Muğdatı aldık adam Keçiörengücüne bile gol atamıyor.Ömer Bayramı son gün aldılar onun parasına Fransa 2.liginden siyahi forvet kiralasalar şimdi belki CL de elenmemiş olurduk ligde 3-5 puan daha fazla olurduk.
    Yerli kaliteli oyuncu yaz desem 5 tane anca sayarsın, onlar için de kapı en az 5 milyondan açılır. Bir DonanımHaber köşelerinde sizin vizyonunuz var yoksa F.T Yusuf yazıcı, Abdülkadir gibi isimleri takımda görmek istemez değil mi?

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: ProSharper

1 hafta sonra Ankaragücü maçı var ve ağustos ayından beri eksik olduğumuz bölgeye takviye yapılmadı. Keşke Dursun Özbek'i destekleseymişiz en azından Hocaya sahip çıkardı.
    Yönetimi eleştirirken Dursun'u övme huyunuza hastayım. Aynen aynen 2.5 senede 5 kez teknik direktör değiştiren adam Terim'e sahip çıkardı

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1533 Mesaj
    forvet almayacaklarsa linnes forvet oynasin bari. bunlar alacak olsa simdiye kadar alirlardi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: the_japan

Unal aysal batirdi zaten?

Alıntıları Göster
    Hahahhaahahahahhahahahahah

|
    |
    dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
    "
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    uefa yönetimle ffp yi imzalarken özel olarak takımınızda forvet bulunduramazsınız maddesi koydurmuş galiba bizimkilerin yaptığının başka bir açıklaması yok çünkü, yeter artık
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Adam zaten yüksek maaş alıyordu gol kralı olunca daha da çok istedi. Kimse Gomisi keyfinden yollamadı. Sen bugün Gomise tamam desen, yarın da başkası çıkar ben asist yaptım, bilmem ne kralı oldum der aynısını yapar.

Alıntıları Göster
    İkna edebilirsin hocam neymar messi ibrahimoviç bunlarla mücadele kolay mı Hagiyi yönetmek kolay mı? Yönetim bu konuda hatalı kim ne derse desin

|
    |

Uefanın yaptırımlarından haberdarız demi?

Rodrigezi de satmasak ortada o 8 milyon euroluk bütce de olmuycaktı.

Belhanda serdar iksindende bi 10 milyon euro daha gelse iyi bütce olucak. Satılmadan oyuncu alınmıyor malesef

Feghouli baya iyi oynuyor bu aralar zamanla daha da ekleyecektir bu formuna. Belhanda ise önüne düzgün bir forvet alındığı zaman skora da katkı yapmaya başlayacaktır, onun dışında performansından gayet memnunum.
    |
    |
SEO
seo paketleri
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.