Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Keşke alabilseler
    Negredo çok iyi değil ama ona da razıyız.

Fatih hoca Negredo yu nasıl oynatacağını bilir. Umarım girişim olur adam serbest.
  • Yüzbaşı
    568 Mesaj

En azından forvet
    Resmen takımımızda hiç forvet yok
    Ki kumaşı da ortada ben gerçekten alınmasını isterim, çünkü bunlar bu gidişle HİÇ KİMSEYİ alamayacak gibi
    Niasseye filan burun kıvırırdık ibrahimovic gelecek diye
    Hahahaha ne hallere düştük

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6650 Mesaj
    Negredo’yu şahsen isterim Beşiktaş’taki son hali Gomis’in bizdeki son halinden iyidi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

En azından forvet
    Resmen takımımızda hiç forvet yok
    Ki kumaşı da ortada ben gerçekten alınmasını isterim, çünkü bunlar bu gidişle HİÇ KİMSEYİ alamayacak gibi
    Niasseye filan burun kıvırırdık ibrahimovic gelecek diye
    Hahahaha ne hallere düştük
    Aynen.

Alan + Negredo iyi olur. Bizim oyun yapımız Beşiktaş tan farklı bizde iş yapar Negredo.

2 oyuncu da serbest kalıyor bitirsinler artık bir zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 13 Ocak 2019; 21:38:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    2487 Mesaj
    Negredo kaliteli oyuncu şahsen isterim gelmesini. Ayrıca Belhanda son maçlarda iyi olmasına rağmen güzel teklif gelirse,şu aldığı maaşla kesinlikle satılmasından yanayım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Negredo’yu şahsen isterim Beşiktaş’taki son hali Gomis’in bizdeki son halinden iyidi.
    Serbest kalmış.

Bizde iş yapar. Beşiktaş ın oyun yapısından dolayı etkili olamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 13 Ocak 2019; 21:41:32 >
    |
    |
  • Yarbay
    6650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Yav allah aşkına, ben de bu sene özellikle Belhanda'yı seviyorum ve gereksiz eleştirildiğini düşünüyorum ama kendinizi ne sanıyorsunuz da benle tartışacak kapasitede değil falan diyorsunuz?

Ben Belhanda konusunda size hak veriyorum kısmen ama Belhandacıların çoğu futbolu en iyi kendinin bildiğini sanıyor, bu nasıl bir egodur? Neye göre kime göre daha iyi siz biliyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Arkadaşın kastettiği kişi sen değil, ben de sana bir şey demedim, forumda yazdan beri bizle uğraşan kesim kimse biz de onlarla uğraşıyoruz.

|
    |

• Yarbay
    4775 Mesaj
    ben izlemek için galatasaray'a gitsin isterim, çok çok düzgün bir adam, çok iyi bir profesyonel...

klası, futbol bilgisi ve tekniği Türkiye liginin üstünde... hız, güç ve çeviklik anlamında sorunlu olduğu için Beşiktaş genel anlamda verim alamadı. Ayrıca havadan ziyade yerden etkili olduğu için ve beşiktaş da bizim hokkabazla sürekli havadan oynamaya çalıştığı için takıma uymadı. tam uymaya, gol atmaya başlamıştı ki gitti işte...

şenol güneş de bu adama doğru şekilde yaklaşmadı, belki fatih terim yaklaşır.

sizin şu anda hiç forvetiniz olmadığına göre en az 2 forvete ihtiyacınız var. dolayısıyla bu 2 forvetten birisi olarak düşünüldüğünde bu adamdan iyisini almak zor. ben beşiktaş'a da dönsün isterdim ama bizde saçma sapan bir sürü forvet var.

umarım gs'ye gelir, sevdiğim bir futbolcu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Ocak 2019; 22:1:17 >
    |
    |
  • Yarbay
    2280 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Sezon başında bize vermedikleri adam. Ne diyelim, Allah çok büyük.
    Beter olsunlar....

• Yarbay
    2803 Mesaj

|
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    Transfer baronu Dursun bey olsaydı şimdiye çoktan transferleri bitirmiştiniz

|
    |
  • Yarbay
    2924 Mesaj
    Bu marcao zamanında scout transferi diye fransa 2. Liginden aldığımız carole dan da beter çıkacak diye hissediyorum inşallah yanılırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4775 Mesaj

şu anda "beter olan" siz gibisiniz daha ziyade ama neyse...

hıncınızı çıkarmak için vagner'e kadar mı düştünüz arkadaşlar? o kadar mı yani?

biz bunu yarım sezon önce yüklü bonservisle aldık, siz bizden bedavaya almak istediniz doğal olarak vermedik.

şimdi siz serdar aziz'i bedavaya bize verir misiniz? elbette vermezsiniz. çünkü öyle bir dünya yok...

eee o zaman neden kendi kendinize tribe giriyorsunuz anlayamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Ocak 2019; 21:58:54 >
    |
    |
    mcake± kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5569 Mesaj
    Negredo bizde iş yapar. Şu an forvetimiz yok :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lido

Bu marcao zamanında scout transferi diye fransa 2. Liginden aldığımız carole dan da beter çıkacak diye hissediyorum inşallah yanılırım
    İzlemeden gömmek olmaz. Marcao yu isteyen Fatih hoca. Bekleyip göreceğiz.
  • Er
    5 Mesaj
    Negredoyu alabiliyor muyuz ki fesh etmiş de 3 takımla maça cıkmama olayı kalktı mı

• Yüzbaşı
    313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Negredo Al Nasr kulübü ile olan anlaşmasını feshetmiş. Şu an serbest bizimkiler çökebilir
    cabaye de serbst kalmış gelse keşke gerçek 8no nedir ülkeye ders verse
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

İzlemeden gömmek olmaz. Marcao yu isteyen Fatih hoca. Bekleyip göreceğiz.

Alıntıları Göster
    izledim ben berbat ötesi , caroledan daha kötü artı olarak carole 700bine alınmıştı bu adam 4m ye
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Futbol hayatının sonuna gelmiş Vagner Love'la Serdar'ı kiyaslayan olmuş kafaya bak.

• Yarbay
    2782 Mesaj
    Hozammm mmm forvet mi lazım mmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gielenberg -- 14 Ocak 2019; 22:15:47 >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.