Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.060
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    1698 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Hocam belhandayı önceden izlemesem yutturacaklar bize . Bu adam klasik Alman oyuncuları gibi . Mevkisi belli değil . Ama oynadığı takıların hepsinde forvet arkası oynadı . Bundan net eminim .

Şut çekemeyen bir ofansif oyuncu ilk defa görüyorum ya valla

Fransa'da daha ofansif oynuyordu kabul ancak buraya geldi geleli 6 numara görüntüsü çiziyor.Koşuyor mücadele ediyor eyvallah ama ofansif anlamda takıma katkısı çok az..8 numarayım diyor.8 numara oynayıp da kaleye şut cekmiyorsan gol atamiyorsan iyi bir 8 numara bile değilsin demektir.Bir de 10 numarayi vermisler buna.Geçmişte Hagiler,Sneijderler bu takımda bu numarayı taşımıştı ama hocada da suç var.Sezon başında alacaktı 10 numarayı bundan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Belhanda ve Ndiayenin aynı anda 8 numara oynadıklarını görmeyen net kördür. İkisi de 4-3-3ün sağ ve sol iç orta sahasını oluşturuyor. Hatta Belhanda yokken Fernando oynadı sağ içte. O da donk varken tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: bloodletting.

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Hocam belhandayı önceden izlemesem yutturacaklar bize . Bu adam klasik Alman oyuncuları gibi . Mevkisi belli değil . Ama oynadığı takıların hepsinde forvet arkası oynadı . Bundan net eminim .

Şut çekemeyen bir ofansif oyuncu ilk defa görüyorum ya valla

Fransa'da daha ofansif oynuyordu kabul ancak buraya geldi geleli 6 numara görüntüsü çiziyor.Koşuyor mücadele ediyor eyvallah ama ofansif anlamda takıma katkısı çok az..8 numarayım diyor.8 numara oynayıp da kaleye şut cekmiyorsan gol atamiyorsan iyi bir 8 numara bile değilsin demektir.Bir de 10 numarayi vermisler buna.Geçmişte Hagiler,Sneijderler bu takımda bu numarayı taşımıştı ama hocada da suç var.Sezon başında alacaktı 10 numarayı bundan.

Alıntıları Göster
    6 numaranı yani önliberonun belirtisi koşup mücadele etmek mi?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: IronHasan

Demek ki çok iyi defansımız varmış, Muslera'ya iş bırakmamış.

Demek ki çok iyi ofansımız varmış, kalecisiz bile bu dönemde 2 kere şampiyon olmuşuz.

Demek ki başarılı olmak için kaleciye gerek yokmuş futbolda, o halde şimdi durduk yere Muslera'ya laf etmenin anlamı yokmuş..

Alıntıları Göster
    O istatistiklere gore olsaydi bu is tolga zenginle devam etmemiz gerekecekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hank Rearden

O istatistiklere gore olsaydi bu is tolga zenginle devam etmemiz gerekecekti.

Alıntıları Göster
    Ben de tam onu söylemek istemiştim zaten...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Olivier17

hayır hocam. bu tayfayı biliyorum ben. takıma kimin yararı varsa gitsin istiyorlar. zamanında hamza hamzaoğlu,umut bulut,selçuk inan savunuyordu bu tayfa.

Alıntıları Göster
    Selçuk u Umut Bulut u kim savunsun ? Birilerine sallıyorsan herkesi içine katma bari

Kim bu tayfa ?

Şahsen ben ne Selçuk u ne de Umut Bulut u savundum.

Ama Muslera benim gözümde iyi kaleci falan değil. Uruguay milli takımında iyi performans gösteriyor. Bizde de ilk geldiği yıllar iyiydi şimdi değil.
    |
    |

• Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Revengee35

Belhanda ve Ndiayenin aynı anda 8 numara oynadıklarını görmeyen net kördür. İkisi de 4-3-3ün sağ ve sol iç orta sahasını oluşturuyor. Hatta Belhanda yokken Fernando oynadı sağ içte. O da donk varken tabi.
    o zaman biz 10 numara alalım.. devşirme tiplerle uğraşmayalım
    Beyler yanlış anlamayın sizin neden sağlam duyumcunuz yok? Her büyük takımın transfer için duyumcusu var diyebiliriz Galatasaray yazarlarının nerdeyse hepsi kuru sıkı misali kolpa yalan haber paylaşıyor alan transferide bu örneklerden biri beşiktaşın haber1903, şafak malatya diyebiliriz bizimde yağızsabuncu veya 7reporter, onur tuğrul bunun gibi bir çok duyumcu var ve dediklerinin çoğu tutuyor Galatasarayın nedense bir tane sağlam duyumcusu yok önüne gelen sallıyor neden böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 12 Ocak 2019; 15:55:52 >

Orijinalden alıntı: uA-kktc

Balotelli haberleri dolaşıyor. Ligin dengesi değişir. 35 yaşındaki Adebayor'un , 35 yaşında Robinho , 33 yaşındaki Rodallega'nın domine ettiği ligde 28 yaşında Balotelli kral olur.

Disiplin konusunda şüpheleri olan arkadaşlara katılıyorum ama bence aynı zamanda Galatasaray taraftarıyla çok özel bir bağ kurabilecek duygusal bir oyuncu.

Bu adam tam potansiyelini kullanabilse zaten Avrupa'nın en elit takımlarında oynayacak yeteneği var.

Özel hayatında sıkıntılarına rağmen alt kategoriler dahil kariyerinde çıktığı 123 maçta 148 gol atmış , 40 kere İtalya A milli olmuş 19 gol atmış. Manchester City , İnter , Liverpool , Milan da oynamış.

Fatih Hoca ve taraftarın gücünü arkasına alırsa bu potansiyelini göstermemesi için bir sebep yok.

Umarım yönetim kedi olalaı bir fare tutar ve bu transferi bitirir. FFP var , devre arası ve önünüze altın tepside böyle bir fırsat sunuluyor Galatasaray kulübü bu fırsatı kaçırmamalı.
    Dediklerin çok doğru katılıyorum.

Ama Balotelli nin menajeri Raiola çok büyük sorun. Adam para delisi. 5 m euro imza parası + kendisi için de komisyon ister Raiola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 12 Ocak 2019; 15:57:16 >
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 4 saat kadarı kaldı.
    5 Not
    Beyler yanlış anlamayın sizin neden sağlam duyumcunuz yok? Her büyük takımın transfer için duyumcusu var diyebiliriz Galatasaray yazarlarının nerdeyse hepsi kuru sıkı misali kolpa yalan haber paylaşıyor alan transferide bu örneklerden biri beşiktaşın haber1903, şafak malatya gibi sağlam yazarları diyebiliriz bizimde yağızsabuncu veya 7reporter, onur tuğrul bunun gibi bir çok duyumcu var ve dediklerinin çoğu tutuyor Galatasarayın nedense bir tane sağlam duyumcusu yok önüne gelen sallıyor neden böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 12 Ocak 2019; 15:57:15 >

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Beyler yanlış anlamayın sizin neden sağlam duyumcunuz yok? Her büyük takımın transfer için duyumcusu var diyebiliriz Galatasaray yazarlarının nerdeyse hepsi kuru sıkı misali kolpa yalan haber paylaşıyor alan transferide bu örneklerden biri beşiktaşın haber1903, şafak malatya diyebiliriz bizimde yağızsabuncu veya 7reporter, onur tuğrul bunun gibi bir çok duyumcu var ve dediklerinin çoğu tutuyor Galatasarayın nedense bir tane sağlam duyumcusu yok önüne gelen sallıyor neden böyle?
    transfer girişimi yok ki duyum olsun..
    |
    |

Bir quakerboy vardi saglam yada öyle saniliyordu en azindan oda gecen yaz sezonu patladi iste

|
    |

Beyler yanlış anlamayın sizin neden sağlam duyumcunuz yok? Her büyük takımın transfer için duyumcusu var diyebiliriz Galatasaray yazarlarının nerdeyse hepsi kuru sıkı misali kolpa yalan haber paylaşıyor alan transferide bu örneklerden biri beşiktaşın haber1903, şafak malatya gibi sağlam yazarları diyebiliriz bizimde yağızsabuncu veya 7reporter, onur tuğrul bunun gibi bir çok duyumcu var ve dediklerinin çoğu tutuyor Galatasarayın nedense bir tane sağlam duyumcusu yok önüne gelen sallıyor neden böyle?
    Fatih hoca tüm transferleri gizli yürütüyor. En ufak bir bilgi sızmıyor.

Bir tek Onyekuru nun geleceği saate kadar bilen "Falko Götz" var. Onu da ifşa etti Terim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 12 Ocak 2019; 16:0:18 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    500 Mesaj
    Bunu yeni keşfettim. Her takım için haber topluyor. Diğerleri gibi kolpa ya benzemiyor

@duyumculuk - Twitter

Bir de BIP Spor güvenilir. Ne dedilerse %90 çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 12 Ocak 2019; 16:5:30 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: deatless22

https://www.telegraph.co.uk/football/2016/01/29/the-top-20-best-goalkeepers-in-the-world/fernando-muslera-denies-wayne-rooney-during-the-world-cup1/

http://whatculture.com/sport/10-best-goalkeepers-going-to-world-cup-2018?page=4
    Muslera ilk geldiği yıllar iyiydi. Şu an iyi değil. Taffarel gelmese tamamen dibi görürdü.

Ayrıca Uruguay milli takımında çok daha etkili performans gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 12 Ocak 2019; 16:10:4 >
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 26 gün cezanın, 25 gün 3 saat 27 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    https://youtu.be/y4f_Vx-UNSg

Orijinalden alıntı: belo3

https://youtu.be/y4f_Vx-UNSg
    Bunlar da yediği hatalı goller

https://youtu.be/FhIsjdkinzY
    https://dai.ly/x5x27hx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 12 Ocak 2019; 16:36:45 >
    |
    |
    İlk devreden daha kötü bir kadroyla mücadele edeceğiz. Bu vakitten sonra forvet alsan dahi işimize yarar mı şüpheli. Ankaragücü maçında taraftarının önünde yeni forvetinle oynayamıyorsan niye alıyorsun o forveti bundan sonra, belli ki ligi vermişsin başkalarına, çoktan mücadeleden vazgeçmişsin. Ben bunu anlarım. ligde en vasat takımların bile forveti olupta ülkenin en büyük kulübü forvet bulamıyorsa istifasını versinler. Bunların bu zekayla forvet almayarak yapacağı maddi birikimde heba olur bir süre sonra.

Mustafa Cengiz'in interneti iyi takip ettiğini biliyorum , bu vakitten sonra yapılacak transferin hayrı olmaz,açık söyleyeyim Drogba'yı mı getireceksin, Sneijder'i mi getireceksin sanki gene hiç kimsenin tanımadığı Alan'ın peşinden koştun kaç aydır, onu bile getirdin mi getirmedin mi şüpheli. Gelse bile ligin ilk maçında oynayamayacak yahu. Bırak Alan'ı bu takımın iki golcüye ihtiyacı var. 2 tane.

Forvet forvet dedik bu takımın devasa bir orta saha sorunu var. Kimse forvetten oraya bakmıyor. İnşallah devre arası çalışmalarda o kısımda bir düzelme yaşanırda lig yarışına tutunuruz.
    |
    |

• Yarbay
    3186 Mesaj

Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.