Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    8018 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

elde tek olunca gözde oldu zannedilebilir.. sanrtafor yokken emre alınmışsa çok gözde birisi olmadığı gayet kolayla anlaşılablir.. 17 maç kaldı.. 7 maçta cezalı olur.. göreceğimiz bir 10 maç var..

Alıntıları Göster
    Elde forvet yok forveti gönderdi. Elde defans yok defansı gönderdi.

Belhanda dan memnun olmasaydı bir şekilde onu da silerdi. (Maliyet yüzünden gönderemiyorlar demeyin büyük ihtimal eren ve serdar elde patlayacak)

Emre geldiğinde aynı mevki için almadık dedi.

Bi dünya sorunumuz varken mevzu yine belhanda ya dönmüş.

Transfersiz kalmak taraftar için ne kadar zormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

elde tek olunca gözde oldu zannedilebilir.. sanrtafor yokken emre alınmışsa çok gözde birisi olmadığı gayet kolayla anlaşılablir.. 17 maç kaldı.. 7 maçta cezalı olur.. göreceğimiz bir 10 maç var..

Alıntıları Göster
    Bazen ciddi böyle mi düşünüyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz anlayamıyorum?
  • Yarbay
    5721 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Al-İttihad kulübü Belhanda'nın kendisine ise 4 M € teklif etti. Belhanda ise bu teklife 'Ben zaten burada 4 M € kazanıyorum. En az 6-7 M € olmalı.' diyerek hayır cevabı verdi. (BIP Spor)

bu herife kiev de 2.5 alırken çin de katar da verilecek rakamı verip alan üstüne çin katar da bile verilmeyecek bonservis rakamı veren dursun yatacak yerin yok
    belhanda geçen sezonda çok top kaybı yaptı zaten bu videodaki gibi paslar atarak, adam ezbere oynuyor biraz.

kötü oyuncu değil ama iyi de değil. 4 m maaş + yüksek bonservis e değmedi belhanda.
    |
    |

• Yarbay
    2617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bazen ciddi böyle mi düşünüyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz anlayamıyorum?

Alıntıları Göster
    Sen git cavanda ve Tarık Çamdalı ı konuş

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Forumun esaslı trolu de geldiğine göre ben kalkayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 12 Ocak 2019; 21:34:24 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Alan transferi de Modeste olayi gibi yılan hikayesine dönmez umarım.Çin ligindeki oyuncuların transferleri sıkıntı oluyor.Transfer son günlere kalırsa yine panik ve yangın havasıyla duvara toslanilabilir.O yüzden bir an önce santrfor transferi halledilmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj
    Biz bu Marcao'yu aldıysak adamın Pazar günü oynamasına hangi üstün akıl izin vermiş acaba. Sakatlansa ne olacak. Bu kadar basiretsizlik görmedim ben. Öbür türlüsü de transfer daha bitmemiştir ki o da ayrı bir olay. Neresinden tutsan elinde kalıyor.
  • Yarbay
    2617 Mesaj
    Bakın gol attık forvete ihtiyacımız yok . Fatih hozamda sürprizler bitmez

Aldulrahim Albayrak

Bu adamdan böyle bir açıklama gelebilir hazırlıklı olalım

Rize spor bile forvet alıyor . Koskoca Galatasaray da 1 tane forvet yok

|
    |
  • Yarbay
    2617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Venerable

Biz bu Marcao'yu aldıysak adamın Pazar günü oynamasına hangi üstün akıl izin vermiş acaba. Sakatlansa ne olacak. Bu kadar basiretsizlik görmedim ben. Öbür türlüsü de transfer daha bitmemiştir ki o da ayrı bir olay. Neresinden tutsan elinde kalıyor.
    Sakatlanması halinde sözleşme yeniden düzenlenecekmiş yani iptal edilecek

Takımın bu hafta düşma potasında kritik maçı var . 3-4 günde yeni stoper bulamayız diyerek Galatasaray’dan rica da bulunmuşlar

Ya bizim bu yönetime ne diyeyim ki ben .

Neresinden tutarsan elinde kalıyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj

• Binbaşı
    1113 Mesaj
    Belhanda fanboylarını bloklayın. Birisi dursuncu birisi muslera gitsin onur gelsin diyen troller.
    |
    |
  • Binbaşı
    1491 Mesaj

üstat yine başlamış sürrealist paslarahasret kalmıştık
    |
    |
    WINTER IS COMING kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Galatasaray 10 numarası bizi çok korkuttu maestro diyememiş mi Hagi'den Sneijder'den nerelere düştük.
    |
    |
  • Binbaşı
    1711 Mesaj
    koskoca GS ara transfer sezonunu emre taşdemir çöpüyle kapatıyor yazık... marcao da ortalıkta yok yazık
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Ben size başka birşey söyliyeyim dün Rizespor Basın Sözcüsü açıklama yaptı dedi ki Marcao bize teklif edildi biz başka futbolcu aldığımız için bu transferden vazgeçtik dedi. Rakam ne kadar diye sordular. 300 bin euro üzerindeydi dedi.
    Bugün aynı basın sözcüsü yaptığı açıklamada "Bizim ilgilendiğimiz Marcao, Galatasaray'ın transfer ettiğ Marcao değil dedi.İsim benzerliğinden karışıklık yaşanmış.Bizimkisi orta saha oyuncusuydu dedi" tam Kemal Sunal filmi gibi bir transfer, kulüpten birileri büyük ihtimalle biraz tenkitte bulundu çünkü adamın olası bir kötü performansında ortalık çok karışırdı.
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj

Frey'i aldığımızda Erzurum'un Başkanı bize 700bin euroya teklif edildi demişti. Bu teklifi yapan sanırım Türkiye temsilcileri oluyor. Kulüp yetki verdiği takdirde gidip o bonservis ücretine transferi bitirmeye çalışıyor. Anadolu kulüplerinin yaptığı açıklamalara bakmamak lazım.
    |
    |
    Donanımsal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2617 Mesaj
    Şu belhandanın verdiği pası Sinan falan vermiş olsa yemediği küfür kalmazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

blokla blokla bitmiyorlar şu belhanda fanboyları alıntılamayın şunları görmeyelim hiç kimse gs den üstün değildir heleki oyun zekası sıfır olan taraftarı aptal yerine koyan bu futbolun saha dışı cambazının takımda hiç yeri yok bilerek gördüğü kırmızı kartları saysak bitmiyor taraftara hakaretleri cabası geldiği günden bu yana koca bir sıfır oldu oda biliyor gs den ayrılırsa diğer takım taraftarları bu kadar gözü kapalı olmaz onu yatarak para kazandırmazlar burada bedavadan aldığı parayı yatarak kazanamaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

blokla blokla bitmiyorlar şu belhanda fanboyları alıntılamayın şunları görmeyelim hiç kimse gs den üstün değildir heleki oyun zekası sıfır olan taraftarı aptal yerine koyan bu futbolun saha dışı cambazının takımda hiç yeri yok bilerek gördüğü kırmızı kartları saysak bitmiyor taraftara hakaretleri cabası geldiği günden bu yana koca bir sıfır oldu oda biliyor gs den ayrılırsa diğer takım taraftarları bu kadar gözü kapalı olmaz onu yatarak para kazandırmazlar burada bedavadan aldığı parayı yatarak kazanamaz
    Adamları blokluyoruz yan hesaplarıyla geliyorlar. Geçen son 3 sayfada Belhanda kelimesi geçmezken trolün biri Belhanda sevmeyenler futbol faşistidir futboldan anlamıyordur diyerek ortalığı kızıştırıyor.

Adamlar artık kasıtlı olarak yapıyor bunu. Siz yazdıkça sürdürmeyi devam ettirecekler.
    |
    |

• Binbaşı
    1518 Mesaj

Geriye ne kalmış ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tunc@y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.