Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: efe.77

Balotelli gelmez FAtih terim almaz öyle bir oyuncuyu takıma

maliyet olarak çok ucuz evet ama adam disiplinsiz
    Adam eder Bence Balotelliyi melo cok farkliydi sanki bide yilin bidonu secilmisti üstüne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    452 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wesker0005

Adam eder Bence Balotelliyi melo cok farkliydi sanki bide yilin bidonu secilmisti üstüne

Alıntıları Göster
    umarım ben yanılıyor olurum
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

umarım ben yanılıyor olurum

Alıntıları Göster
    Insallah hocam 😬 gelmesse de alan ,ba ikilisi de olur bence

|
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Balotelli o kadar imkansız bir transfer değil.Gözden çıkarılmış takımında oynatılmıyor.Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.Yarım sezon kiralanabilir.Çok maliyetli yada altından kalkılmaz bir maliyeti olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 12 Ocak 2019; 11:26:5 >
  • Yarbay
    2619 Mesaj
    Abdülrahim Albayrak da barotelli ti getirecek cesaret var mı . Herkes cebe para atma derdinde . İlk transferimizin forvet olması gerekirken saçma sapan kişileri aldılar gene para bitti alamadık diyecekler görün bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Balotelli o kadar imkansız bir transfer değil.Gözden çıkarılmış takımında oynatılmıyor.Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.Yarım sezon kiralanabilir.Çok maliyetli yada altından kalkılmaz bir maliyeti olacağını düşünmüyorum.
    Kiralamak mantıklı olabilir ama satın almak çok riskli.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    Standart Liege'in 25 yaşındaki stoperi Luyindama bizi takip etmeye başlamış, umarım Serdar ve Maicon'u satıp böyle bir hamle yapabiliriz, tabi önce forvet almamız lazım 😁

• Çavuş
    87 Mesaj
    Marcao denen normalde 1.5M euroya rahatlıkla alınabilecek adamı 3.5M euro ya alan ( alabilen değil alan ) yönetimden hala umudunu kesmeyen taraftara üzülüyorum sadece.

|
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Geçen sezonki kadro korunup 2 transfer yapılsaydı banko şampiyon olurduk. Beşiktaş ve Fenerbahçe güç kaybetti bizimkilerde kendi ayağına sıktı. Ben transferlerin verimli yapılacağına inanmıyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    3863 Mesaj
    quote:

Balotelli gelmez FAtih terim almaz öyle bir oyuncuyu takıma

maliyet olarak çok ucuz evet ama adam disiplinsiz
    eren yerıne balotelli düşünüyorum.

balotelli direk sahaya koysan ne yaparsan yap kafana göre diye daha yararlı olurdu heralde
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Belhanda 10 a satıp yerine fernnandez’e ne dersiniz?

Fernandez daha faydalı olur sanki?

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

eren yerıne balotelli düşünüyorum.

balotelli direk sahaya koysan ne yaparsan yap kafana göre diye daha yararlı olurdu heralde

Alıntıları Göster
    :)

Bence de.

|
    |
  • Yarbay
    20696 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihterimingazi

Standart Liege'in 25 yaşındaki stoperi Luyindama bizi takip etmeye başlamış, umarım Serdar ve Maicon'u satıp böyle bir hamle yapabiliriz, tabi önce forvet almamız lazım 😁
    bu dediklerin ne zaman olacak hocam, maçlar başlıyor, gelseler 1-2 ay ısınıyoruz derler, yani bu sezon her türlü gg oldu, ki bn bu yönetimden transfer beklemem artık aldıkları defans ve maliyeti ortada

|
    |
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj

Belhanda'yi satmadan Fernandes'i alırsak ilk önce neden olmasın? Peşine hemen satılabilir.

Fakat benim isteğim, belhandanin Arap piyasadinda her zaman pazarı olacak, bize şampiyonluk için lazım. Bence kalmalı..

|
    |
    lotus_dh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Belhanda'yi satmadan Fernandes'i alırsak ilk önce neden olmasın? Peşine hemen satılabilir.

Fakat benim isteğim, belhandanin Arap piyasadinda her zaman pazarı olacak, bize şampiyonluk için lazım. Bence kalmalı..
    Alındığı günden beri belhanda ya itaraz eden birisiyim. ve bize pek bir katkı da yapmadı.. yalnız şu koşullarda feghouli ve belhandanın sene sonu satılmasına taraftarı olabilirim. takkımdan fazla oyuncu satmak ve fazla yenilik yapmak devre arasında iyi olmaz. eğer satılabilirse fernando ve marianonun satışı iyi olur.. yaşları ilerledi ve iki oyuncunun devamlılığı hiç yok.. 2 maç varlar 3 maç yoklar..
    |
    |
  • Teğmen
    242 Mesaj
    belhanda'yı belki de en çok eleştiren kişiyimdir bu konuda. belhanda kalmalı şuan. ha sezon sonunda teklif varsa direk satılmalı o ayrı. 10 maç oynamayıp 1 maç oynayan adamın bu kulüpte işi yok. aynı şekilde fanboyları da bıktırdı artık sosyal medyada. herife xavi muamelesi yapıyorlar,o olmadan oynayamıyoruz falan diye. belhanda'dan daha iyi bir oyuncumuz var zaten,hem de yerli. emre akbaba.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu genci daha önce izleyen var mı ? Bu sezon oynadığı birkaç maçın özetine baktım, pek etkilemedi beni.

(Ajax)
    https://youtu.be/yzIRVmQqJpU

(Sevilla)
    https://youtu.be/uaMwXrcQYuE

(Akhisar)
    https://youtu.be/5yzWXBNUOgo

5-6 maç takip etmiş olan varsa yorumlarını okumak isterim.
    |
    |
    slymndgn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    293 Mesaj

|
    |
  • Binbaşı
    1242 Mesaj
    Balotelli hoca ile uyum sağladığında canavara dönüşüyor. Lucian Favre ile iki sene Fransa ligini delik deşik etti adam. Fatih Terim ile Türkiye ligini ne yapar siz düşünün

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,517
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.