Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.938
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    845 Mesaj

Bidon Melo ve Eli ufak Muslera geldi italyadan. Başka hangi oyuncular geldi ki Terim döneminde

Edit: Wesley de varmış, alttaki yorumda arkadaş belirtmiş. Sağolsun.

Ben pek kötü transfer ve oyuncu göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 11 Ocak 2019; 14:36:40 >
    |
    |
    Guns N Ac-Dc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    588 Mesaj

Sneijder'e bak bakalım nereden gelmiş.
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN : ozdenizali
    God Of War 4 - The Last Of Us - Uncharted -Call Of Duty WW2 - Fifa 18 - Red Dead Redemption 2 - Horizon Zero Dawn - Days Gone - Steep
  • Yüzbaşı
    644 Mesaj
    konuya girdikçe daralma geliyor bi forvet alın lan artık vicdanınızdamı yok altyapıdan birini koyacaz falan deyin bari nedir bu ya . erenden kurtulduğumuza şükür mü edelim üzülelim mi bilemiyorum artık
    |
    |
    Bou'penga

Yarınki maçta bu adama dikkat etmek lazım. Oldukça seri bir oyuncu ve aynı zamanda teknik, geçtiğimiz senelerde bayern münih maçında oyuncuya sert dalarak kırmızı kart ile oyun dışı kalmıştı. Almanya-Türkiye maçında da son dk kritik bir penaltı kaçırsa da gelecek vadediyor.

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralYD -- 11 Ocak 2019; 14:41:40 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: deatless22

Bidon Melo ve Eli ufak Muslera geldi italyadan. Başka hangi oyuncular geldi ki Terim döneminde

Edit: Wesley de varmış, alttaki yorumda arkadaş belirtmiş. Sağolsun.

Ben pek kötü transfer ve oyuncu göremiyorum
    Ben burada Fatih Hocamı eleştirmiyorum, gereksiz yere kendince anlamlar yükleyen taraftara sözüm. Bu işler ikili ilişki hatır gönüle bakmaz. Sarr geldi İtalyadan bir de Melo ve Muslera. Melo'nun durumu belli Juventus gibi büyük takımda tutmamış istenilmeyen adam sende kiraladın ücretli olarak , Musleraya da 7 milyon verdik sanırım. Bunlar için ikili ilişki iyi olmasına gerek yok.
    İkili ilişkiler ile bu işler çözülecek olsa Ali Lukunkular, Cristanlar, Petreler, Bratular, Yiğitlere para bağlamaz risk almazdı heralde Hocam. Hatta forvetsiz kalmazdık Milan Fiorentina filan forvet kaynıyorken.
    Başkanımızın da Chealsea ve Arsenal ile ikili ilişkileri iyiymiş
    |
    |

Direk fbli yöneticidsn aktardım bilemicem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Msi Z170 a Pro 2800 Mhz - Intel Skylake corei5 6500 3.2 ghz - Msi R9 390 Gaming 8G - Kingston hyperx furry 16gb ddr 2400 mhz - Dark N10 - Aerocool kcas 750w bronze 80 - seagate baraccuda 2 tb 7200 rpm - cooler master hper tx3 evo - Asus Mx239h 5 ms LED-Ips - Samsung s2233b - Kingstonsv300s 120 gb ssd - james donkey 240 gb ssd - logitech c310 720p webcam -
  • Binbaşı
    1457 Mesaj
    Al İttihat Belhanda'yla ciddi şekilde ilgileniyor,teklif 8,5 milyon euroymuş 10-11'e bu iş biter.Belhanda'yı sattık diyelim şu dönemde 10 numara pozisyonuna hangi oyuncular alınabilir? fikirlerinizi bekliyorum.

Orijinalden alıntı: deatless22

Galatasaray cephesinden bakalım. Bu oyuncuyu nerden bulmuş olabilir bu yönetim? Bu yonetim bu oyuncuyu ve kulübünü transfere nasıl ikna etmiş? Bu yönetim bir oyuncu nasil transfer edilir onu biliyormuymuş geldiğinde? Abdurrahim Albayrak ile mi gerceklestirmis bu transferi?

Ligde bir tane japon oyuncu yokken niye buraya gelsin ? Interde 1.7M€ alırken, burda 2M€ alacak. Çokta bir fark göremiyorum. Nagatomo oynamayan bir oyuncu da değildi . Bize geldiği sezon ınterde 11 lig maçı 2 kupa maçında oynamış. Bizde 15 superlig 1 kupa macinda oynadi.Yine fark çok az. Japonya milli takımında oynaması içinde sürekli oynayacağı takıma ihtiyacı yok. Zaten başka sol bek yok uluslararası japon.

Alıntıları Göster
    Inter de son 10 lig maçının 9 unda oynamamış. Birinde ise sadece 15 dakika oynamış. Yani son 10 maçında oynamayan biri herhalde sakatlık, ceza olmadıkça oynayamayacağını anlamıştır.

dünya kupasında oynamak için düzenli forma giyebileceği takıma gelmedi mi?

Japonya futbol federasyonundan teşekkür mektubu gelmedi mi?

Ligde başka japon yoksa o zaman bizim yurt dışına giden Türk oyuncuların vah haline.

İlişkiler madem bu kadar iyi asamoah niye gelmedi o vakit?

İkili ilişkilerle, arkadaşlıkla bu işler olsaydı trezeguet şu anda bizde oynuyor olurdu.

Karşılıkı menfaat olmadıktan sonra geri kalanların pek önemi yok yani. Bilmem anlatabildim mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Karl_Fairburne

Bir yönetim her transfer döneminde aynı hatayı yapar mı? Ama yapıyor işte. Bizim yönetim yine ilk transfer yapması gereken bölgeyi sona bıraktı. Forvetsiz kalabiliriz.
    |
    |

|
    |

Dönemin Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez: "Portekiz Ligi’nden çok sayıda oyuncuyu takip ediyorduk. Çok sıkı bir şekilde transfer incelemesi yapıyorduk. Menajerler çok sayıda oyuncu önermişti. Ancak Marcao'yu hatırlamıyorum.”

Dönemin Rizespor antrenörü Ümit Şahin: "Scout ekibi hocamız İbrahim Üzülmez’in önüne Marcao'yu kesinlikle getirmedi. Portekiz’de oynayan ve bedeli 300 bin Euro olan her oyuncuyu Anadolu’da her kulüp alır."

Spalletti gelmişti, takımda 4 sol bek vardı. Adam yarım dönemde tüm sol bekleri oynatıp bir rota çizmeye bakıyordu. 4 sol bek için de en çok Yuto oynadı. Sanki olağan üstü solbekler vardıda yuto yedek kaldı. Adam herkese şans verdi. Yapılandırma böyle birşey. Bilmemek ayıp değil, aç interneti öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 11 Ocak 2019; 16:14:38 >
    |
    |
    auto_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Al İttihat Belhanda'yla ciddi şekilde ilgileniyor,teklif 8,5 milyon euroymuş 10-11'e bu iş biter.Belhanda'yı sattık diyelim şu dönemde 10 numara pozisyonuna hangi oyuncular alınabilir? fikirlerinizi bekliyorum.
    10m+ üzerine çıkıldığı an satılmalıdır. Belhanda olduğu için değil, bu rakama oyuncuyu satabiliyorsan satman gerektiği için. Avrupanın en üst tabaka klüpleri hariç, büyük klüplerin tamamı bunu yapıyor. Adamın en önemli oyuncusu ama eğer teklif gerçekten iyiyse satıyor. Çünkü biz artık parayı çöpe atabilen klüp değiliz. Ekonomik durumlar ortada. Ki zaten Belhanda satılırsa zannımca hoca 4-4-2 e dönük bir taktikle oynayacak.

Keza Belhandanın oyuna katkısının az olmadığını düşünsemde, Feghouli o işi çok güzel becerebildiğini gösterdi. Emre gelince zaten 1 adam fazla olacak. Şimdiden doğru bi paraya satmak çok mantıklı..

Ama umarım 9-10m+ a satıldıktan sonra gidip bu para Tettehe felan yatırılmaz. Tetteh için kiralama + satın alma opsiyon belki olabilir. Ama bu şekilde bir satma işlemi yapılırsa yerine Balotelli gibi direk koy oynasın diyeceğin bir adam lazım.
    |
    |
    845 Mesaj
    Marcao'dan sonra kadrosuna bir stoper takviyesi daha yapmak isteyen Galatasaray, Manchester City'de forma giyen Mangala transferinde son aşamalara geldi. Mangala'nın İngiliz ekibinden yıllık 4 milyon euro aldığı bildirildi. Tecrübeli oyuncunun 6 aylık maaliyetinin menajerlik ücreti, prim ve bonuslarla birlikte yarım sezon için 2.5 milyon euro olduğu iletildi. Inter de bu transfer için devrede.

Brezilya ekibi Flamengo da, Alan transferi için devreye girdi. Flamengo'nun, Guangzhou Evergrande forması giyen Alan’ı transfer etmek istediği iddia edildi. Flamengo'nun, bu transfer için Alan’a teklif götürdüğü de belirtilmişti. Alan'In 12 Ocak'ta İstanbul'a geleceği iddia edilmişti.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mabovski

Galatasaray'ın 3.5 milyon Euro bonservis ödediği Marcao için, “Geçen sezon Rize’ye 300 bin Euro'ya önerildi” iddiası yalan çıktı.

Dönemin Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez: "Portekiz Ligi’nden çok sayıda oyuncuyu takip ediyorduk. Çok sıkı bir şekilde transfer incelemesi yapıyorduk. Menajerler çok sayıda oyuncu önermişti. Ancak Marcao'yu hatırlamıyorum.”

Dönemin Rizespor antrenörü Ümit Şahin: "Scout ekibi hocamız İbrahim Üzülmez’in önüne Marcao'yu kesinlikle getirmedi. Portekiz’de oynayan ve bedeli 300 bin Euro olan her oyuncuyu Anadolu’da her kulüp alır."

Trabzon'a da geçmişte 900bin euroya önerilmiş Marcao ama begenilmemis(!), Levent Tuzemenin yalanina göre. Gulsek mi aglasak mi bilemedim böyle kepaze yalanlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 11 Ocak 2019; 16:16:29 >
  • Yarbay
    3870 Mesaj
    Onu satalım bunu satalım yazıyorsunuz da gerekçeleriniz yetersiz. Avrupalı satıyor falan demişsiniz. Tek amacı şampiyonluk olan takım devre arasında as oyuncusunu satmaz. Belhanda'ya Araplar 10 milyon veriyormuş Fernando'ya Psg 6 milyon veriyormuş. Ee kimi alacaksın oraya? Donk'la Emre mi oynayacak? Bu yönetim 18 aydır santrafor alamıyor. Santrafor dünün meselesi değil. Haziran 2017'nin meselesi biz geçen sene de Gomis'i yedekleyemedik.

Belhanda veya Fernando giderse şampiyonluk gider. Hadi Garry'nin mecburiyet açıklaması var ama başkasının olmaz.
    |
    |

yalan mı daha yeni twitterda gördüm rizenin başkanı söyledi 300 binin biraz üstü rakama önerilmiş

|
    |
    A.J. Pacino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: adv11

yalan mı daha yeni twitterda gördüm rizenin başkanı söyledi 300 binin biraz üstü rakama önerilmiş
    Twitter' da gördüysen %99 doğrudur hocam. Bu hayatta anana babanma inanma,oraya inan.

ne yapalım hocam inanman için baskan bizzat arasın mı seni, Portekiz gazetecilerde aynı fikirde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 11 Ocak 2019; 16:42:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kırmızı panda
  • Binbaşı
    1389 Mesaj
    Ozan'a Stuttgart 11m euro teklif etmis diyorlar

Ulan keske yilsonu 15 + gidecegi garanti olsa

son dakika
SEO
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.