Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    5 Mesaj

Futboldan anlamak sizin ve Muslerayı beğenenlerin elinde... son senelerde kac mac kurtarmış kaç maç verdirmiş bir bak. Muslera gitmesin diyenleri anlıyorum da bu gereksiz büyültmeler şaka heralde..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Serdar ve Eren in gitmesi hiç sıkıntı değil emin ol.

Biri ligde sadece 10 maçta oynamış. Diğeri de küçük bir darbe de kendini yere bırakan bir santrafor.

Alıntıları Göster
    Kadro derinligi icin dedim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Futboldan anlamak sizin ve Muslerayı beğenenlerin elinde... son senelerde kac mac kurtarmış kaç maç verdirmiş bir bak. Muslera gitmesin diyenleri anlıyorum da bu gereksiz büyültmeler şaka heralde..
    Muslera yı ilahlaştıranlar başka ligleri takip etmiyor herhalde
    |
    |
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ama o Musleraaaaaa. Onun kredisi sonsuzzzzzzzzzz. Satılamaz....... Satılması teklif dahi edilemez........

Kulübü üstüne yapalım................

Dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri bizdeeeeeee...

Auuuuuuuuuuuu.

Musleraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Muslera beeeeeeeeeeee. Musleraaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
    Demek ki çok iyi defansımız varmış, Muslera'ya iş bırakmamış.

Demek ki çok iyi ofansımız varmış, kalecisiz bile bu dönemde 2 kere şampiyon olmuşuz.

Demek ki başarılı olmak için kaleciye gerek yokmuş futbolda, o halde şimdi durduk yere Muslera'ya laf etmenin anlamı yokmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHasan -- 11 Ocak 2019; 21:22:18 >

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Kadro derinligi icin dedim hocam

Alıntıları Göster
    O konuda haklısın.

Ama birilerini mutlaka satmalıyız. Hem yıllık maaş bütçesi için hem de hocanın kafasındaki takım planı için.

Ayrıca FFP yi de düşünmemiz gerekiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Kaç tane Galatasaray maçını canli izledin? Sıfır mı, tabi tv ye bakınca kaleci gözükmüyor dimi! Süper ligde hangi kaleci Musleradan iyi. Cevap ver bakalım, Harun mu, Karius mu, Onur mu?

Adam Uruguay milli kalecisi. Avrupadaki en iyi kaleciler dışında gayet kalbur üstü bir kaleci.Çok üst düzey mi hayır ama Türkiye ligi için gayet yeterli. Ben senelerce ne kovalar izledim kalede. Sen canın istemeyince kanalı değiştirdin, bende gözlerimi mi kapatsaydım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Ben mevcut takımın Benficaya elenecegi düşünüyorum . CL de kimseyi yenemeyen, Benficayi da yenemez.

Hee 2 forvet gelir üst seviye ozaman durum değişir.

Alıntıları Göster
    İyi bir forvet çok şeyi degiştiridi grupta. Ben o kadar umutsuz degilim. Galatasarayın oldugu yerde umutsuzluk olmaz Hocam (( :

|
    |
  • Yarbay
    4138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Neuer performansı kimse beklemiyor. Biz ilahlaştıranlara kızıyoruz.

Fabri Muslera dan çok daha iyi kurtarış yüzdesine sahip. Eminim ki Güney Amerika da Muslera dan daha iyi kurtarış yüzdesine sahip birçok kaleci var.

Alıntıları Göster
    Kurtarış yüzdesi.
  • Binbaşı
    1391 Mesaj
    6 yildan fazla suredir uyeyim şu foruma. Artik dayanamayıp ilk kez blogu bastim (Muslera dusmani) birine, ilk kez

|
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Kurtarış yüzdesi.

Alıntıları Göster
    Komik olan ne ?

Siz Muslera yı ilahlaştırmaya devam edin. Çıkarın göklere çıkarın. Gidin başka ligleri izleyin. ,

Bir kaleciyi nasıl ve neye göre değerlendirirsin ? Önce bunu açıkla sonra gülersin
    |
    |

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    1- Kalene kaç şut çekilmiş ? Kaçını kurtarmışsın ?

2- Topu oyuna sokma ve ayaklarının iyi olup olmadığı

3- Yan toplar ve hava toplarındaki başarısı ?

4- Penaltı kurtarışlarındaki başarısı ?

5- Uzaktan şutlardaki başarısı ?

6- Yerden şutlardaki başarısı ?

7- Savunma oyuncuları ile uyumu ?

8- Yakından gelen şutlardaki refleksleri ?

Bir kaleciyi değerlendirirken dikkat ettiğim noktalar. Sağda solda gördüğümüz boş istatistiklere göre kaleci değerlendirmesi yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 11 Ocak 2019; 21:44:40 >
  • Yarbay
    2281 Mesaj
    Arkadaşlar aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? Muslera satılsa kaleci alamıyoruz diye Taffarel'i yedeğe yazar bunlar. Kafanızı vuracak duvar ararsınız...

Yönetimden zerre beklentim kalmadı artık maalesef...

|
    |
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    Ee Alan hani 12sinde geliyordu?

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Ee Alan hani 12sinde geliyordu?
    Alan işi çok uzadı önümüzdeki hafta gelmezse yatar o transfer.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    Flamengo, adı Galatasaray ile de anılan Gabigol'u transfer ettiğini açıkladı.
    |
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Muslera iyi bir kaleci ama öyle abartıldığı gibi top class seviyesi filan değil genede bu durum sizin adama bim ürünü muamelesi yapmanızı gerektirmiyor
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Kaç tane Galatasaray maçını canli izledin? Sıfır mı, tabi tv ye bakınca kaleci gözükmüyor dimi! Süper ligde hangi kaleci Musleradan iyi. Cevap ver bakalım, Harun mu, Karius mu, Onur mu?

Adam Uruguay milli kalecisi. Avrupadaki en iyi kaleciler dışında gayet kalbur üstü bir kaleci.Çok üst düzey mi hayır ama Türkiye ligi için gayet yeterli. Ben senelerce ne kovalar izledim kalede. Sen canın istemeyince kanalı değiştirdin, bende gözlerimi mi kapatsaydım...

Alıntıları Göster
    Hep aynı argümanlar Hocam (( : Kaç kere canlı izledin.. Bir oyuncu hakkında birsey demek icin canlı izlemek mi lazım. Futboldan anlamak icin Musleranın hatalarını görmemek illa ki begenmek mi lazım (( :

Son senelerde kaç maç aldırmış kaç maç verdirmiş diyorum sen bana onur falan filan diyorsun kalburustu diyorsun. Ligimizin vasat kaleci kaynaması Muslerayı begenmek icin neden degil. Ts maçında topu uzaklaştıramadı ne oldugunu anlamadan golu yedik, akhisar maçındaki hataları, fener maçındaki hatası, schalke maçındaki hatası, basaksehirden yedigimiz gol, porto maçındaki cıkmayıp yedigimiz gol bunlar canlı izleyince hata olmuyor heralde..

Elit kaleci ile kalburustu kaleciler arasında bi evre daha var heralde. Muslera kalburüstü ise Lazionun Betisin Alavesin Sevillanın kalecisi ne oluyor..

Lovrene kötü demek için canlı izlemem gerekiyormuş onu da ögrendim..

Neyse anlaşamayacaz ben futboldan anlamıyorum...

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Bizim dışımızdaki takımlar, *adı Galatasaray ile anılan topçuları transfer ediyor.

Albayrak nerelerde acaba :)

|
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Muslera Türkiye ligi seviyesi için abartıldığı kadar iyi kaleci.. bu seneki maçlarda bile çoğu maç iyi oynamasına rağmen birisi pek beğenmedim dedi diye o birisinin itibarsız laflarına itibar edenler yüzünden çamur at izi kalsına da mağruz almış bir kalecidir..
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Bir de sol beke Emre Taşdemire alınması tam da yönetimin yapacağı bir işti. Akıl CEO’ları kim acaba :)

Mesela 6 aylık kiralık elbet yabancı bir defans oyuncusu alınabilirdi.

Hamleleri yine ters yapıyoruz gibi. Sonumuz iyi olsun diyelim...

|
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.