Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.384
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    3572 Mesaj
    umarım yalandır soldado 2 m den fazla edecek sevıyede degıl suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Fakat şu an Bafetimbi Gomis'de oluşan hava burda da oluşmuş durumda. Yok satılsın, yok kurtuluruz, yok iyi para. Arkadaşlar transfer yapmadan oyuncu gönderilmez, gittiği zaman yerine adam bulmak zor, bulduk mu birde tutması lazım, kampı kaçıracak ve devre arası transferler zordur. Belhanda her türlü kalmalı..

Sezon sonu gönderilir, 10 numara pozisyonuna hem feghouli geçer hem de emre akbaba. Feghouli'de arap piyasasına satılabilir, böylesi oyuncularından her zaman satma şansımız var rahat olun. Şu an bize gereken acil 2 forvet ve olursa kiralik veya fırsat transferi kanat oyuncusu. Emre akbaba erken dönseydi kanat transferide sezon sonuna kalabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Binbaşı
    1010 Mesaj
    Eren noolcak beyler serbest mi birakiyoruz yoksa teklif mi bekliyoruz. Eger teklif gelmezse paf takimda mi takilcak yoksa yedeklerde mi durcak hamle oyuncusu olarak? Aklımda deli sorular.....

Orijinalden alıntı: Zeen

umarım yalandır soldado 2 m den fazla edecek sevıyede degıl suan
    Yav zaten herkes arap ülkelerine dandik oyuncuların fazla para ile satıyor, bizim kaliteli oyunculara hep 5m teklif geliyor ilginç.

Kara para akliyorlar, ya da bonservis ücretini fazla göstertiyorlar ffp için başka açıklaması olamaz.

|
    |

• Yüzbaşı
    626 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Eren noolcak beyler serbest mi birakiyoruz yoksa teklif mi bekliyoruz. Eger teklif gelmezse paf takimda mi takilcak yoksa yedeklerde mi durcak hamle oyuncusu olarak? Aklımda deli sorular.....
    Valla Eren'i bilmem ama Serdar Aziz bence kulüp bulamayacak ve affedilecek gibime geliyor

• Yüzbaşı
    301 Mesaj

Geçen sezon devre arasında Inter'den Nagatomo kiralanırken İtalya bağlantılarını kullanmış hoca. Yoksa Abdürrahim Albayrak'tan bekleyemessin İtalya'ya gidip oyuncu kiralamasını. Ligden Latovlevici ayarında biri alınırdı o paralara.

Flamengo'nun yeniden kiraladığını bilmiyordum bu arada, sağol.
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.instagram.com/stories/alioubadji97/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 11 Ocak 2019; 12:20:50 >
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #55 Yuto Nagatomo #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Yüzbaşı
    845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Milanlı adamın nasıl bir ilişkisi olabilir ki Inter ile? Gabigol'ü Flamengo kiraladı çok büyük ihtimalle. Açıklarlar yakında.
    https://veja.abril.com.br/placar/em-video-na-internet-gabriel-confirma-que-vai-defender-o-flamengo-em-2019/

Alıntıları Göster
    Fatih Terimin italya bağlantıları iyidir. Nagatomoyu kendi getirdi ara dönemde. Sadece inter olarak bakma, italya bağlantıları iyi.

• Yüzbaşı
    845 Mesaj

O zaman Galatasaraya hayırlı olsun.

Fenerbahçenin 3 forveti, Besiktasin 5 forveti var. Bizim sıfır

|
    |
    Pozitron~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: deatless22

O zaman Galatasaraya hayırlı olsun.

Fenerbahçenin 3 forveti, Besiktasin 5 forveti var. Bizim sıfır
    Nerde görülmüş böyle transferlerin 3büyüklerce yapıldığı. Anadoludan bir klüptür tahminen.
    845 Mesaj

Yine mi gol değil.

Ereni ayakkabı boyası ile siyaha boyayıp bunu transfer ettik deseler yine sevinicem. Koskoca kulüp bir forvet alamadı gitti 7 aydır .

|
    |
    J.McNulty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Ne şansız adamlarız ne bahtsız adamlarız biz ya.
    |
    |

PSN : ozdenizali
    God Of War 4 - The Last Of Us - Uncharted -Call Of Duty WW2 - Fifa 18 - Red Dead Redemption 2 - Horizon Zero Dawn - Days Gone - Steep
  • Yarbay
    7325 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Fatih Terimin italya bağlantıları iyidir. Nagatomoyu kendi getirdi ara dönemde. Sadece inter olarak bakma, italya bağlantıları iyi.

Alıntıları Göster
    Nagatomo dünya kupasında oynamak istiyordu. İnter de kalsaydı oynayamayacaktı.

Demek ki en iyi maaşı ve oynama garantisini biz verdik ki bize geldi.

Böyle bir ihtimal olamaz mı

SON DAKİKA- Belhanda'nın menajeri William D'avila: "Al-İttihad; Rodrigues ve Da Costa'nın ardından Belhanda'yı istiyor. Teklif verdiler. Henüz anlaşma yok. Müzakere etmemiz gereken detaylar var. Bu transferde ısrarcılar."

Böylece Benjamin Tetteh için kaynak belli oldu. Belhanda'yı 9-10 milyona satıp onu almaya çalışacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusions -- 11 Ocak 2019; 14:8:19 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Serdar ve Eren kadro da düşünülmüyor dendiğinde transferler hazırda bekliyor sanmıştım, ne kadar safmışım
    Bizde yönetimler değişse bile asla değişmeyen 2 gelenek var. Birisi transferleri son güne sıkıştırmak, diğeri de oyuncularla iyi ayrılamamak. Ama bu sefer Fatih Terim sayesinde Serdar ile iyi ayrıldık
    |
    |

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Geçen sezon devre arasında Inter'den Nagatomo kiralanırken İtalya bağlantılarını kullanmış hoca. Yoksa Abdürrahim Albayrak'tan bekleyemessin İtalya'ya gidip oyuncu kiralamasını. Ligden Latovlevici ayarında biri alınırdı o paralara.

Flamengo'nun yeniden kiraladığını bilmiyordum bu arada, sağol.
    Nagatomo'ya birçok kez talip olduk hep İtalyadan yana kullandı tercihini. Yedek oyuncu için bağlantı kullanmaya gerek var mıdır? Bağlantıları çok kuvvetliymiş ki İtalya'da İnterde artık yedek bile olmayacak 32 yaşındaki sol bek için 2.5 milyon bonservis verip alabildik. Ben Fatih Hocamın İtalya macerasından sonra İtalya liginden doğru düzgün aldığımız futbolcu hatırlamıyorum Melo dışında onun da bağlantı ile alakası yok. Keşke alabilsek İtalya'dan futbolcu en azından stoper ve bek, kullanılmayan çok oyuncu var biz gidip bilmem neredeki vasat oyuncuya 4 milyon verip alıyoruz.
    Fatih Hocamın elbet ikili ilişkileri vardır ama bu tarz söylemler komik taraftarımızın abartmasından öte değil kimse bu işlerde ikili ilişkinin iyi olmasına bakmaz

• Yüzbaşı
    845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Nagatomo dünya kupasında oynamak istiyordu. İnter de kalsaydı oynayamayacaktı.

Demek ki en iyi maaşı ve oynama garantisini biz verdik ki bize geldi.

Böyle bir ihtimal olamaz mı

Alıntıları Göster
    Galatasaray cephesinden bakalım. Bu oyuncuyu nerden bulmuş olabilir bu yönetim? Bu yonetim bu oyuncuyu ve kulübünü transfere nasıl ikna etmiş? Bu yönetim bir oyuncu nasil transfer edilir onu biliyormuymuş geldiğinde? Abdurrahim Albayrak ile mi gerceklestirmis bu transferi?

Ligde bir tane japon oyuncu yokken niye buraya gelsin ? Interde 1.7M€ alırken, burda 2M€ alacak. Çokta bir fark göremiyorum. Nagatomo oynamayan bir oyuncu da değildi . Bize geldiği sezon ınterde 11 lig maçı 2 kupa maçında oynamış. Bizde 15 superlig 1 kupa macinda oynadi.Yine fark çok az. Japonya milli takımında oynaması içinde sürekli oynayacağı takıma ihtiyacı yok. Zaten başka sol bek yok uluslararası japon.

• Yarbay
    11327 Mesaj

|
    |
SEO
seo paketleri
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
3,282
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.