Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    2803 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adv11

siz nerde yaşıyorsunuz Portekizli gazeteci Mario Cagica, “Çok beğendiğim bir oyuncu olduğunu söyleyemem. Takımı Chaves’in bu sezonki kötü formu da ortada. Çok ağır ve teknik açıdan eksikleri olan bir stoper. Ama fiziksel açıdan güçlü ve hava toplarında iyi. Ama Portekiz’de o kadar iyi savunmacı varken, neden onu aldılar anlamadım” yorumunu yaptı.

adamı almışsınız hayırlı olsun fakat yok şu yalancı yok bu sallıyor gibi söylemler sizin zarariniza zamanında 3 büyüklere iyi kitlediler menejerler bu da onlardan biri değil mi sizce

Serdar Aziz gibi milli stoperin parasını vermeyerek kadro dışı bırakıp, en iyi oyuncusunu para için satan, karşılığında aldıkları 8M€’nun yarısını Portekiz Ligi 15.’sinin stoperi Marcao’ya verenler transfer sihirbazıdırlar! Takdir etmemek elde değil! dememiz lazım degil mi
    ''Serdar Aziz gibi milli stoperin parasını vermeyerek kadro dışı bırakıp, en iyi oyuncusunu para için satan, karşılığında aldıkları 8M€’nun yarısını Portekiz Ligi 15.’sinin stoperi Marcao’ya verenler transfer sihirbazıdırlar! Takdir etmemek elde değil!''

Benden sana tavsiye Bülent Uslu'yu çok takip etme. Kendisi Twitter aleminin en boş insanıdır.

• Yüzbaşı
    486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Tamam şimdi o kadar eksik dururken birkaç milyon euro bayılıp onu getirelim
    Bilgisayarda fazla FM oynamanın zararları işte. Yapalım, edelim, getirelim, daha fazlasını yapar, daha fazlasını eder.

Adam geldiğinden beri 7 sezonda 4 kez şampiyon olunmuş, bu 4 şampiyonlukta da gayet büyük emekleri var. Önünde de yıllardır tek bir sezon bile doğru düzgün bir defans hattı oynamadı ama Neuer performansı bekliyorlar.
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Bilgisayarda fazla FM oynamanın zararları işte. Yapalım, edelim, getirelim, daha fazlasını yapar, daha fazlasını eder.

Adam geldiğinden beri 7 sezonda 4 kez şampiyon olunmuş, bu 4 şampiyonlukta da gayet büyük emekleri var. Önünde de yıllardır tek bir sezon bile doğru düzgün bir defans hattı oynamadı ama Neuer performansı bekliyorlar.

Alıntıları Göster
    Neuer performansı kimse beklemiyor. Biz ilahlaştıranlara kızıyoruz.

Fabri Muslera dan çok daha iyi kurtarış yüzdesine sahip. Eminim ki Güney Amerika da Muslera dan daha iyi kurtarış yüzdesine sahip birçok kaleci var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 11 Ocak 2019; 19:44:20 >

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Her şey tamamlandıktan sonra olabilir şuan tartışmak lüzumsuz
    Ancak yaz transfer döneminde değerlendirilmeli. Muslera ya duygusal bakılmamalı. Takımın başarısı önemli olan.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Birçok kişi Muslera yı göklere çıkarıyor. Muslera ya transfer dönemlerinde çok ciddi teklifler de gelmiyor.

Nasıl iyi kaleci oluyor ? Anlamak güç.

Taffarel gelmese Muslera tamamen dibi görürdü.

Alıntıları Göster
    block. muslera bu sene iyi degil. performansini elestirmek baskadir, muslerayi degersizlestirmek, yaptiklarini unutmak baskadir. 11, 12, 14 sampiyonluklarinda tek basina aldigi maclari dun gibi hatirliyorum. fikirlerin cok kalitesiz ve bilgiden yoksun bir de arka arkaya 3 4 mesaj yaziyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Neuer performansı kimse beklemiyor. Biz ilahlaştıranlara kızıyoruz.

Fabri Muslera dan çok daha iyi kurtarış yüzdesine sahip. Eminim ki Güney Amerika da Muslera dan daha iyi kurtarış yüzdesine sahip birçok kaleci var.

Alıntıları Göster
    Kardeş kurtarış yüzdesi nedir yahu? Boş boş şeylerle uğraşmayın Allahınızı severseniz. Adamın koyduğu kurtarış yüzdesi istatistiğinde Tolga Zengin 2. çıkmış, daha bunun üzerine konuşmaya gerek var mı?

Güney Amerika'da boş futbolcu çok, şimdilik 3.sınıf stoper Marcao ile yetinin, başkan 1-2 yıl sonra kaleci şubesini de getirir.

• Yarbay
    2619 Mesaj
    Bu yeni stoperi iyi çaktılar bize başka açıklaması olamaz

Ocak bitti bitiyor hâla forvet gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2803 Mesaj
    Benjamin Tetteh için kulübü Sparta Prag ile görüşmeler sürerken, Galatasaray'a gelmeyi isteyen Tetteh de, kulübü Sparta Prag'a baskı yapmaya başladı. (BIP Spor)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    1 forvet alinip transfer tamamlanacak serdar ve erende olmayacak ben ne anladim bu isten

Takimin icine ettiler resmen cok buyuk sikinti bu isler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Galatasaraydaki kaleci değişimleri genelde başarısızlığa neden olmuştu. Muslera'da giderse bu yönetimle en az 3 sene düzgün kaleci izleyemeyiz. Taffarel sonrası, Mondragon sonrası dönemleri bir hatırlayın derim. Aykutlar, Orkunlar, Volkan Kilimciler, Leo Franco, De Sanctis daha vardır bu şüreçlerde aklıma bu kadarı geldi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    keşke gerçek olsa bu rezil top oynayan takım dağıtılmalı a dan z ye

• Binbaşı
    1875 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

hocam herhalde davala hasan şaş futbola dönecek terim de kendini defansa monte edecek bu transferlerden sonra.
    |
    |
  • Yarbay
    2803 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Dağıtılmalı ama şimdi değil sene sonunda.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Mercan @mercanex

@GalatasaraySK Şöyle yaparsınız.

Havalimanın fotoğrafını paylaşıp “Alan’dayız” yazın önce bir tweetle. Sonra gelsin KAP bildirimi

troll duyumcu filan değil bu mesajı atan arkadaş alan bitti demek sonunda

alan a yok sadece salzburg da oynamış çine gitmiş diye burun kıvıran var, o salzburg un efsane hücum hattının forveti bu adamdı tek sıkıntısı 2 kere bağları koparmış olması yok 2 3 m imza parası verilmez filan geçin bunları juve bonservissiz oyuncu topluyor ama 10m imza parası veriyor ve evet yarısı vergi filan değil net rakamlar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Kardeş kurtarış yüzdesi nedir yahu? Boş boş şeylerle uğraşmayın Allahınızı severseniz. Adamın koyduğu kurtarış yüzdesi istatistiğinde Tolga Zengin 2. çıkmış, daha bunun üzerine konuşmaya gerek var mı?

Güney Amerika'da boş futbolcu çok, şimdilik 3.sınıf stoper Marcao ile yetinin, başkan 1-2 yıl sonra kaleci şubesini de getirir.

Alıntıları Göster
    3. sınıf topçular beni ilgilendirmiyor.

Yazdığımı iyi okumadın herhalde. Güney Amerika liglerinde Brezilya ve Arjantin başta olmak üzere en iyi ilk 5 takımındaki kaleciler Muslera dan daha iyi kurtarış yüzdesine sahiptir.

Bu kaleciler ligimizde Muslera dan daha iyi kurtarış yüzdesi yakalar dedim.

Ben Muslera nın performansı beğenmediğim için söylüyorum. Taffarel olmasa tamamen dibi görürdü.

Muslera konusunda duygusal davranılmaması gerekir. Önemli olan takımımızın başarısıdır.

Satışı şu an için tabiki konuşulmamalı. Yaz transfer döneminde satışı düşünülmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 11 Ocak 2019; 21:7:32 >
    |
    |

• Binbaşı
    1887 Mesaj
    Alan var, alamayan var sıkıntı yapmayın.

----

(Ban is coming soon...)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    Muslera yı beğenmeyenler gitsin kumda oynasın. Adamın kurtardığı onca maç var. Fener, Bjk sayfalarına girip Muslera mi sizin kalecilerimiz mi yazın cevabı görün . Muslera futbolu bıraktığında kimler kaleye geçip kova olacak izleriz artık. Musleranın ayağı da iyi, topu oyuna iyi sokuyor.

Rustuyu, Volkanı, sinan bolati, Mert günoku, volkan babacani, Muslerayi, Kariusu, Tolgayı, Fabriyi, Mondragonu, Orkunu, Aykutu, Zapatayı, de sanctis, Leo Francoyu senelerce canlı stadda gözlerimle izledim. Muslera kötü kaleci diyen futboldan anlamıyordur net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 11 Ocak 2019; 21:10:45 >
  • Er
    5 Mesaj
    Rodrigues gitti Eren Serdar kesik yedi yeni solbek ve stoper alındı. 2 forvet deniyor ortasaha deniyor. Hala takımdan o gitsin bu gitsin diyen var da Uefa bize has bu sene istediğimiz kadar oyuncu ekle çıkar kontenjanı açtı heralde. Ara dönemde yapılanma olur mu.. Olsa ne kadar başarılı olur.. bu yönetim ve maddi imkansızlıkları da hesaba katarsak mucize olması gerek (( : Uefadan elendik gözüyle bakılıyor heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Rodrigues gitti Eren Serdar kesik yedi yeni solbek ve stoper alındı. 2 forvet deniyor ortasaha deniyor. Hala takımdan o gitsin bu gitsin diyen var da Uefa bize has bu sene istediğimiz kadar oyuncu ekle çıkar kontenjanı açtı heralde. Ara dönemde yapılanma olur mu.. Olsa ne kadar başarılı olur.. bu yönetim ve maddi imkansızlıkları da hesaba katarsak mucize olması gerek (( : Uefadan elendik gözüyle bakılıyor heralde
    Ben mevcut takımın Benficaya elenecegi düşünüyorum . CL de kimseyi yenemeyen, Benficayi da yenemez.

Hee 2 forvet gelir üst seviye ozaman durum değişir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

1 forvet alinip transfer tamamlanacak serdar ve erende olmayacak ben ne anladim bu isten

Takimin icine ettiler resmen cok buyuk sikinti bu isler
    Serdar ve Eren in gitmesi hiç sıkıntı değil emin ol.

Biri ligde sadece 10 maçta oynamış. Diğeri de küçük bir darbe de kendini yere bırakan bir santrafor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 11 Ocak 2019; 21:13:30 >
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
triple negative breast cancer
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.