Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.180
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Hoca Inter'le olan iyi ilişkilerini kullansa, 1,5 yıllık kiralasak keşke. İmza parası yok,bonservis yok.

Uygun bir ücretle kiralanabilir ama sonrasında yine forvet arayacağız.

Bence Belhanda yı iyi bir ücrete satabilirsek hem ofansif orta saha hem de iyi bir santrafor alabiliriz.

Bunların gerçekleşebilmesi için zamanımız çok az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 11 Ocak 2019; 2:57:37 >

• Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Bu Tetteh denilen eleman bana pek güven vermedi. Larin'e benziyor.
    Larin aslında iyi bir oyuncu ama Şenol Güneş çok fırsat vermiyor.

Beşiktaş ın oyun kurgusu orta kafa gol olarak devam ettiği müddetçe birçok santrafordan yararlanamazlar.

Orta kafa golde Talisca yı iyi kullandılar onu da ellerinden kaçırdılar.

Larin in tarzına uygun bir oyun oynanmıyor. Negredo yu da bu yüzden yediler.

Benjamin Tetteh 21 yaşında 1.93 boy potansiyelli iyi bir oyuncuya benziyor. 8-10 m euro dan aşağı bırakmazlar. Bize transferi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 11 Ocak 2019; 3:4:26 >
    |
    |

Ne dersin Fatih hoca verim alır mı sence ? Bence ışık var.

|
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

Ne dersin Fatih hoca verim alır mı sence ? Bence ışık var.

G Barbosa kiralanabilir. Hocanın bağlantıları güçlü

Bence santraforu bonservisiyle almak daha iyi. Çünkü sonrasında yine santrafor arayacağız. Yine zor durumda kalacağız.

Belhanda satılırsa ofansif orta saha da lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 11 Ocak 2019; 3:8:44 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Belhandayı satarsak Oos neden alalım ? 4-4-2ye dönmemiz mümkün
    Sneijder gelince fatih hocanın sistemi bozuldu yönünde çok iddia dolanmıştı o sene hatırlarsanız
    Tabi bu durumda 3 forvet almak gibi bizim yönetimimizin beceremeyeceği bir gereksinim ortaya çıkar 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Devre arasında, yapılacak tüm transferlerin genç oyunculardan seçilmesi doğru olmaz bana kalırsa. Araya bir iki tecrübeli isim koymakta fayda var.
    Kritik bir pozisyondayız. Gelecek gençler, zaten hazırlık kampı geçirmeyecekler. Direkt monte edildiklerinde, olası başarısız sonuçta büyük eleştri alacaklar. Sonuçta gelip direkt olarak bir Elmander, Drogba katkısı vermesi çok düşük ihtimal. Üst üste 2 maç kaybettiğinizde fatura bu gençlere de yıkılır. Yazık olur. Bunu düşünüp, bazı mevkilere daha garanti,tecrübeli transferler yapmak lazım.

Farz-ı muhal; Maicon'u gönderip yerine Juan Jesus,Mangala,Kjaer gibi tecrübeli birinin opsiyonlu olarak kiralanması.

Mesela forvete Ba ismi geçiyor. Bana o da çok mantıklı gelmiyor. Sakatlanmazsa katkı sağlar ama sakatlanma olasılığı yüksek adamın. Biliyorsunuz bizim takımda en sağlam adam bile gidiyor. Gelip 3 maç oynayıp sezonu kapatsa, biz de sezonu kaparız.

Hoca çift santrafor oynayacaksa 2 tane yüksek profilli isim alınabilir/kiralanabilir. Tek santrafor oynayacaksa 1 tecrübeli oyuncu + 1 genç,potansiyelli oyuncu alınır.

Mesela forvte Inter'den Gabriel Barbosa (1,5 yıllık kiralık) + Oumar Niasse/Ighalo/Facundo Ferreyra gibi isimlerden biri alınsa şahane olur.

1 tane de kanat ya da orta saha alınır genç olarak, bonservisiyle. Tabi bizim yönetim bunları yapamaz yüksek ihtimalle o ayrı.

Hocam merhabalar konuyla alakasız olacak ama vpn'den dolayı pm atamıyorum 1-2 hafta önce imzanızda paylaştığınız şarkının ismi neydi?
    |
    |

• Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Belhandayı satarsak Oos neden alalım ? 4-4-2ye dönmemiz mümkün
    Sneijder gelince fatih hocanın sistemi bozuldu yönünde çok iddia dolanmıştı o sene hatırlarsanız
    Tabi bu durumda 3 forvet almak gibi bizim yönetimimizin beceremeyeceği bir gereksinim ortaya çıkar 😂
    Alan ve gelecek forvete bağlı. Belhanda satılırsa hoca bence Emre'yi de satar 4-4-2'ye döneriz. Alan tam bir 4-4-2 forveti

En başarılı olduğu zaman Mane-Alan-Soriano-Kampl 4-4-2 oynuyordu. Bu 4'lünün hepsinin yıldızı parladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

biri cıgulı belhandayı gonderır.

biri muslerayı.

Allahtan yönetim beceriksiz bu kibirli insancıkların dedıkleri olmuyor OHHH

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Geçmiş olsun yattı.
    Geçen yaz döneminde Modeste hariç hepsini bilmişti aslında
    |
    |
    allah'a bin şükür alp yalman, faruk süren Ünal Aysal gibi başkanların dönemine yetiştim de şu ahir ömrümde gerçek bir galatasaray başkanı nasıl olur canlı canlı gördüm. özhan başkanı'da çok severdim ama maalesef yöneticiliği insanlığının aksine çok başarısızdı. işte faruk süren gibi adamlardan geldiğimiz nokta budur dursun özbek, mustafa cengiz gibi sokakta görsem suratlarına bakmadan yürüyüp gideceğim kişiler. oysa mustafa cengiz dursun'u devirdiğinde ne sevinmiştim belki bir umut dedik ama mustafa başkan sağolsun yaptığı işlerle dursun'u aratır hale geldi. yazık çok yazık..

|
    |
    hep diyorum seçimi ozan korkut ve ekibi kazanmalıydı, cengiz ve ekibi esasen kendi kazanmadığı şampiyonluk üzerinden taraftarı ve genel kurulu manipüle etti diye. bu yönetim eline hazır şampiyon olacak kadro verilmediğinde çuvalladı işte. ılkokul mezunu olan ve yabancı dili olmayan adamla transfer süreci değil minibüs yönetirsin anca...

|
    |

Hoca Inter'le olan iyi ilişkilerini kullansa, 1,5 yıllık kiralasak keşke. İmza parası yok,bonservis yok.

Milanlı adamın nasıl bir ilişkisi olabilir ki Inter ile? Gabigol'ü Flamengo kiraladı çok büyük ihtimalle. Açıklarlar yakında.
    https://veja.abril.com.br/placar/em-video-na-internet-gabriel-confirma-que-vai-defender-o-flamengo-em-2019/

• Yarbay
    3795 Mesaj
    takım 20 ocakta ikinci devre ilk lig maçına çıkacak ama bizim beceriksiz ve basiretsiz yönetim belli ki yine transfer yapmayı beceremeyecek. yazın galatasaray'ı sezona forvetsiz başlatan ilk yönetim olarak tarihe geçmişlerdi. şimdi de bu rekoru hem forvetsiz hem stopersiz yaparak geliştirmek istiyorlar herhalde. Marcao yetmez. eren ve serdar'ın kadro dışı bırakılması sonucu elde ne forvet var ne stoper. maça nasıl çıkacağız belli değil. transferler yapılacak da bir de takıma uyum süreçleri var. fenerbahçe, beşiktaş ve başakşehir tek tek bütün eksiklerini tamamlayıp kampa yetiştirdi. bizimkilerde hala tık yok. albayrak ve mustafa cengiz gibileri bu kulübün başına musallat eden dursun'u da allah bildiği gibi yapsın giderken bile zarar verdi adam kulübe.

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Alan ve gelecek forvete bağlı. Belhanda satılırsa hoca bence Emre'yi de satar 4-4-2'ye döneriz. Alan tam bir 4-4-2 forveti

En başarılı olduğu zaman Mane-Alan-Soriano-Kampl 4-4-2 oynuyordu. Bu 4'lünün hepsinin yıldızı parladı.

Alıntıları Göster
    4-4-2 oynayan takım kaldı mı aceba günümüzde veya oynayıp oyuna hükmeden var mı? Cruyyf 4-4-2 ile hücum futbolu oynayabilirsiniz ama oyuna hükmedemezsiniz, topun sizde kalmasını sağlayacak oyuna hükmetmenizi sağlayacak üçgen ve pas bağlantılarını 4-4-2 ile kuramazsınız der.
    Mane-Kampl-Berisha-İlsanker-Soriano-Alan zaten buna uygun yapı var takımda. Mane ve Berisha yani kanatlar (hatta bazı maçlarda Berishanın yerine sağ kanatta Kampl oynadı) içe giren oyunculardı ortasahayı destekliyorlardı. Top kendilerindeyken Alan forvet arkası pozisyonuna geçer Sorianoyu beslerdi, top rakipteyken Soriano forvet arkasına geçer alanı beslerdi. Bizim Elmander ve Necatili kadroda buna yakın oyunculardandı mesala. Redbullu az izlemedim o yüzden rahatlıkla söylebilirim bizim takımın iyi bir 4-4-2 oynayabilmesi için 4-5 kişi gönderip 4-5 kişi alması lazım o kadar tezat bir kadromuz var.
    |
    |

• Yüzbaşı
    935 Mesaj
    sözleşmesi kötü olan futbolculardan bir bir kurtuluyoruz çok güzel, belhanda da yolcuymuş..

darısı maicon-feghouli-fernando-mariano ya.. güzel yüzlü eski başkanımız sayın dursun bey kampa yetiştirelim diye dünyanın en güzel sözleşmelerini imzaladı bu arkadaşlarla.. diğerlerinden ayırmak gerekirse fernando ve feghouli yi severiz ama maalesef durumumuz mali açıdan pek iyi değil teklifler gelirse değerlendirilmeli.
    fb soldadoyu 5 mil a araplara sattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Msi Z170 a Pro 2800 Mhz - Intel Skylake corei5 6500 3.2 ghz - Msi R9 390 Gaming 8G - Kingston hyperx furry 16gb ddr 2400 mhz - Dark N10 - Aerocool kcas 750w bronze 80 - seagate baraccuda 2 tb 7200 rpm - cooler master hper tx3 evo - Asus Mx239h 5 ms LED-Ips - Samsung s2233b - Kingstonsv300s 120 gb ssd - james donkey 240 gb ssd - logitech c310 720p webcam -
  • Yarbay
    2640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

sözleşmesi kötü olan futbolculardan bir bir kurtuluyoruz çok güzel, belhanda da yolcuymuş..

darısı maicon-feghouli-fernando-mariano ya.. güzel yüzlü eski başkanımız sayın dursun bey kampa yetiştirelim diye dünyanın en güzel sözleşmelerini imzaladı bu arkadaşlarla.. diğerlerinden ayırmak gerekirse fernando ve feghouli yi severiz ama maalesef durumumuz mali açıdan pek iyi değil teklifler gelirse değerlendirilmeli.
    Belhanda gitmiyor kendi açıklama yaptı

|
    |

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

fb soldadoyu 5 mil a araplara sattı
    Yalan haber.
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.