Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
120
Favori
2.165.975
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

O zaman devre arasına bırakmayacaktın. Elindeki stoperini kovmayacaktın. Bu parasızlıkta kumar oynama hakkın yok
    Hoca sol ayaklı stoper istemişti.

Devre arasında sol ayaklı stoper bulmak kolay mı ?

Söyle bakalım sol ayaklı iyi bir stoper ne kadardır sence ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 9 Ocak 2019; 21:25:56 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben GS scout ekibinde değilim dostum o iş benim değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: japon karınca

Bonservis bedeli ve maaşı neden açıklanmadı acaba
    3.2 m euro diye söyleniyor.

Net rakam henüz belli değil.
    |
    |

Ben GS scout ekibinde değilim dostum o iş benim değil.
    Demek istediğim Maicon 7.5 m euro bonservisle alındı. Karşılığını alabildik mi ? Hayır.

Eleştireceksek bunları eleştirelim.

Marcao yu daha izlemeden herkes gömme peşinde. Bir izleyelim oyuncuyu pozitif bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 9 Ocak 2019; 21:29:59 >

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Demek istediğim Maicon 7.5 m euro bonservisle alındı. Karşılığını alabildik mi ? Hayır.

Eleştireceksek bunları eleştirelim.

Marcao yu daha izlemeden herkes gömme peşinde. Bir izleyelim oyuncuyu pozitif bakalım.

Alıntıları Göster
    Maicon zaten zamanında gereğinden fazla eleştirildi, geçmişle kıyaslama yapmak doğru değil.

Oyuncudan ziyade çoğu kişinin tepkisi verilen bonservis bedeline yönelik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Maicon zaten zamanında gereğinden fazla eleştirildi, geçmişle kıyaslama yapmak doğru değil.

Oyuncudan ziyade çoğu kişinin tepkisi verilen bonservis bedeline yönelik.

Alıntıları Göster
    Sol ayaklı iyi bir stoper devre arasında kolay bulunur mu ?
    Bizim 3-4 milyon euroluk genç oyuncu kumarı oynama gibi bir lüksümüz yok. Oyuncu alacağız diye, oyuncu satıyoruz. Bu da transferlerin ''ya tutarsa'' mantığıyla değil ''nokta atışı'' mantığıyla olması zorunluluğunu getiriyor.

Yani alınacak stoperin, elimizdeki stoper rotasyonunun tecrübesizliğine de bakınca, kendini ıspatlama konusunda en azından Nagatomo'nun stoper şubesi olması gerekiyordu. Demek ki koskoca Dünya'da böyle bir stoper kalmamış, gitmişiz adını kimsenin bilmediği bir çocuğu getirmişiz.

Dursun'un sebep olduğu mali kısıtlamalardan ötürü, yönetime bazı konularda hak veriyordum. Ama eldeki 3 kuruşluk bütçeyi böyle harcamanın hiçbir izahı yok. Yazın da aynı halt yendi, birçok eksiğe rağmen eldeki para Emre ile çarçur edildi.

Ne diyeyim, umarım başarılı olur.
    |
    |

Sol ayaklı iyi bir stoper devre arasında kolay bulunur mu ?

Alıntıları Göster
    Tamam kardeşim herşeyiyle yapılması gereken bir transfer,hiçbir sorun,soru işareti yok.

Oyuncu artık alındı, çıkıp tribünde çocuğu ıslıklıcak değiliz, biz de oturup burda kafamızdaki soruları soruyoruz. Ayrıca iyi olup olmadığını zamanla görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı panda -- 9 Ocak 2019; 21:39:33 >
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    Bizim başkanda çok etkisiz konuşuyor ya. İbrahimoviçi alabilirdim ama alamadım ne demek? Alabilirmiydik alamaz mıydık anlayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 9 Ocak 2019; 21:43:58 >
    |
    |
    quote:

Tamam kardeşim herşeyiyle yapılması gereken bir transfer,hiçbir sorun,soru işareti yok.

Oyuncu artık alındı, çıkıp tribünde çocuğu ıslıklıcak değiliz, biz de oturup burda kafamızdaki soruları soruyoruz. Ayrıca iyi olup olmadığını zamanla görürüz.

Alıntıları Göster
    Bende onu diyorum zaten. Ne bu eleştiri ?

Oyuncuyu izlemeden gömüyor çoğu kişi. Olumlu bakalım önemli olan takımın iyi olması.

Fatih hoca bu oyuncuyu istediyse vardır bir bildiği.

Bende onu diyorum zaten. Ne bu eleştiri ?

Oyuncuyu izlemeden gömüyor çoğu kişi. Olumlu bakalım önemli olan takımın iyi olması.

Fatih hoca bu oyuncuyu istediyse vardır bir bildiği.

Alıntıları Göster
    Başka mevki olsa aynısı demek gerekir ama Fatih Terim in stoper transferleri tamamiyle fiyaskodur..Bir de bu parasızlıkta bir muammaya 3.5 milyon bonservis bedeli verilmesi de sorun..
    |
    |
    Jhonny lucas ile fb ilgileniyormuş, ucuza biz kapatsak keşke geleceğe iyi yatırım olurdu. FM'de scout önerisiyle alıp takıma hemen monte etmiştim, özellikleri yaşına göre çok iyi. Tabi her şey oyundaki gibi olmuyor orası da ayrı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuz Roman -- 9 Ocak 2019; 21:47:19 >
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Yillar sonra ilk kez sol ayakli bir stoperimiz oldu. Bence fena olmadi. Bir stoper daha alacagimizi dusunursek bence cok yerinde bir transfer. Emre Tasdemir ise tam anlamiyla kronik sakat. Cam adam. Cok cabuk sakatlaniyor. Eger garanti bir sozlesme yapilmamis ve sozlesmesine sakatlik durumunda tek tarafli fesih maddesi konmus ise iyi transfer olur. Diger turlu olasi bir sakatlik durumunda kulube yukten baska birsey olmaz. Bence FT, Emre transferini tamamen kumar niyetine yaptirdi. Tutadabilir, tutmayadabilir. Ancak tutmadigi zaman gonderme kolayligimiz olmasi lazim.
    |
    |

O zaman devre arasına bırakmayacaktın. Elindeki stoperini kovmayacaktın. Bu parasızlıkta kumar oynama hakkın yok
    ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider mıçmaya misali.. durduk yere maliyet yüklendik üzerimize..
    |
    |
    1 stoper daha gelicekse Maicon gider.Şuanda takımda Marcao,Ozan,Donk,Maicon,Ahmet Çalık var.5 stoperımız var şuan.Bi stoper daha gelirse 6 olur.Maicon,Ahmet Çalık satılsa çok güzel olur.Gökay Güney oynatılmayacaksa kiralanmalı.Ben Ozan Kabaktan daha çok begenıyorum bu cocugu.Sadece özgüvene ihtiyacı var,bu sebeple oynamalı.
    |
    |

|
    |

"Galatasaray Başkanlığının bir ağırlığı vardır. Galatasaray Başkanı'nın birçok huyundan ve alışkanlığından vazgeçmesi lazım. Birçok işi yapmaktan vazgeçmesi gerek. Galatasaray Başkanı'nın bir görevi de ceza almamaktır. Bir Galatasaray Başkanı hak mahrumiyeti cezası almaz. Konuşurken söyleyeceklerini 9 kere tartmak zorundadır. Eğer söyleyeceklerini tartamıyorsa konuşmasın. Sözcü tayin edin, o konuşsun. Galatasaray Başkanı çok konuşmaz, iş yapar ve Galatasaraylıların menfaatini korur. Tribünlere göre hareket etmez."

Anlamı: seni o koltukta oturtmayız, federasyonla bile işbirliği yapar her türlü zahmeti verdiririz.. Liseci taife
    Stoper kötüsde sol ayaklı veya sağ ayaklı olsun kötü stopedir.. hatta iki ayağını da kullanıyor olsa kötü stoperdir. bir ligin sonuncusu takımın stoperi o ligde kimse tarafından istenmiyor ve sen atlıyorsan bunda hataların en büyüğü vardır.. umarım yanılırız ama gözüküne köy misali.. göremeyen körler de hayal kurmaya devam etsinler..
    |
    |

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Duygun Yarsuvat:

"Galatasaray Başkanlığının bir ağırlığı vardır. Galatasaray Başkanı'nın birçok huyundan ve alışkanlığından vazgeçmesi lazım. Birçok işi yapmaktan vazgeçmesi gerek. Galatasaray Başkanı'nın bir görevi de ceza almamaktır. Bir Galatasaray Başkanı hak mahrumiyeti cezası almaz. Konuşurken söyleyeceklerini 9 kere tartmak zorundadır. Eğer söyleyeceklerini tartamıyorsa konuşmasın. Sözcü tayin edin, o konuşsun. Galatasaray Başkanı çok konuşmaz, iş yapar ve Galatasaraylıların menfaatini korur. Tribünlere göre hareket etmez."

Anlamı: seni o koltukta oturtmayız, federasyonla bile işbirliği yapar her türlü zahmeti verdiririz.. Liseci taife
    Dursun Özbek'e eleştiri getirmeyip Cengiz'i sert dille eleştirmelerinden belli zaten art niyetli oldukları. Bunlar yüzünden Galatasaray bir türlü hak ettiği başkanı bulamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.