Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    568 Mesaj

Hocam emre tranferiyle eksiye girmiştik hatırlarsanız. Birilerini sarmak zorundalardı fair play durumundan dolayı
    Para eden sadece gomisi satabildiler
    Açıklamaları vs. Zaten rezalet yönetimin berbat olduğu konusunda tartışılacak bir durum yok ama paraların emreye basılmasının sebebi ultraslandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Artık transfer haberlerine bakmıyorum yönetim eskisinin hatalarını temizleyecem derken vasıfsız transfer yapamayan sadece borç çevirme yönetimi oldu. Serdarın bilmem kaç milyon erenin bilmem kaç milyon alacağı varmış vs vs vs rodriges den gelen para bunları bile kurtaramayacak sanırım. Ayrıca şu Terim sevdanız da bu takıma zarar veriyor. bakın Canaydın döneminde yapılan bir sürü gereksiz transfer ve takımın bugünlere kadar yansıyan borçları ve yerine gelen başkanların özellikle Aysal ın yaptığı hala temizlenemeyen boş ve gereksiz maaş yükü (t.çamdal ve hiç alakası yokken selçukla Burağa astronomik zam).
    |
    |
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj

Hocam ben o eksideyiz söylemlerine inanmıyorum. Forvet alamayan yönetimin arkasına sığındığı bir bahane oldu. Millette buna inandı.

2 oyuncu yolladin carole ve cavanda 3.150 M€ aldın. Emreyle 4 M€ verdin, Nagatomaya 2.5M€ kalan 3 M€ için satılacak adam Gomis miydi Geçsin yönetim o işleri. Gomisi sattıktan sonrada en az 2 forvet alacağız dedi. Gomisi satıp kalan 2.5M€ ile 2 oyuncuyu nereden alacakmış.

Örneğin Selcugu gönderip bir takima, siz bize 3M€ bonservis çıkışı gösterin, bizde oyuncunun 3M€ olan maaşını ödeyelim size paranızı da geri verelim deselerdi iş halledilirdi. Karşıdaki takımdan 1 kuruş çıkmadan Selcugu oynatirlardi. Bizde bir sorun yaşamazdık. (Selçuk farzı misal, tarık olur ahmet olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 9 Ocak 2019; 14:4:14 >
    |
    |
    _Raistlin_Majere_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    fatih terim yine berbat bir stoper almış izlediğim kadarıyla.Gerçekten bu adama 4 milyon verip oyuncu da kötü çıkarsa fatih terim , mustafa cengiz , abdürrahim albayrak hepsi bavulunu toplar gider.
    Serdar gibi en iyi yerli stoperi yollama şekilleri fiyasko. Yerini dolduracak iyi bir stoper almadan adamı değersizleştirdin. Serdarı satabileceğin muamma ki 4 milyona ondan daha kötüsünü aldın.
    Serdara kim fazla para verir ki şimdi, adamı sanki ligin en kötü stoperi gibi aşağıladın. Böyle olmaz bu işler satacağın adamı bu kadar değersizleştiremezsin.
    Paranın yarısını iyi olmayan bir stopere bastın , ondan sonra para yok muhabbetine başlayacaksın. Yönetim zaten hem vasıfsız hem de fatih terim yanında çok sönük kalıyorlar. Galatasaray başkanı, teknik direktörü yönetebilmeli . Biz de fatih terim başkanı yönetiyor ama başkan o kadar yeteneksiz ki görevlerini yerine getiremiyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1875 Mesaj
    terime şaklaban diyen mi ararsın terim sevdanız zarar veriyor diyen mi ararsın. şu an fenerbahçe ve beşiktaşın böyle bir efsanesi olsa susmadan 10 saat konusurlar. ersun 1 sene top oynattı diye efsane oldu ft 1 yıldızı kendi taktı oraya. bu saatten sonra yönetime yumuşak bir geçiş yapar hoca eğer lise tayfa arıza çıkartmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 9 Ocak 2019; 14:15:49 >
  • Yarbay
    20696 Mesaj
    Bakalım bugün kimler bizle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    986 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Bakalım bugün kimler bizle
    Haber siteleri , gazeteler bile umut kesmiş olacakki ortaya sallamasyon isim bile atmıyorlar artık :D harika yönetiliyoruz. 2 ay önceden görüşülen oyuncular nerede acaba..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1355 Mesaj
    Marcao için kap geldi.

|
    |
  • Yarbay
    2803 Mesaj
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/730885

|
    |
  • Binbaşı
    1391 Mesaj
    Iyi cikar insallahhh

|
    |
  • Binbaşı
    1355 Mesaj
    KAP - Profesyonel futbolcu Emre Taşdemir'in transferi konusunda oyuncu ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

bonbalar birer birer patlıyor...

• Yüzbaşı
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

terime şaklaban diyen mi ararsın terim sevdanız zarar veriyor diyen mi ararsın. şu an fenerbahçe ve beşiktaşın böyle bir efsanesi olsa susmadan 10 saat konusurlar. ersun 1 sene top oynattı diye efsane oldu ft 1 yıldızı kendi taktı oraya. bu saatten sonra yönetime yumuşak bir geçiş yapar hoca eğer lise tayfa arıza çıkartmazsa.
    Hocam ben Fenerbahçe konusunda da yazıyorum ve çoğu beğeniyor yazdıklarımı. Bir Fenerbahçelinin aynen yazdığını yazıyorum:
    "Eğerki Fatih Terim ve Şenol Güneş Galatasaray ve Beşiktaşta olmasalar onlarda bizim gibi ligin başlarında değil sonlarında olurlardı. Fatih Terim Fenerbahçe efsanesi olsa şuan Galatasaray değil biz ikinciydik."
    7 şampiyonluk kazanmış bir hoca boru değil.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

KAP - Profesyonel futbolcu Emre Taşdemir'in transferi konusunda oyuncu ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

bonbalar birer birer patlıyor...
    Ödenecek paralar açıklansın o zaman bomba kimin elinde patlayacak öğreniriz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Bu mesaj silindi.
    Siz zaten Sadıkla tüm dengeyi değiştirdiniz.(Tff 1.lig yarışı konusunda )
    |
    |
  • Yarbay
    3134 Mesaj
    İnşallah Serdar' ı aramayız.

|
    |
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    Kap bildirimleri gördük, Allah'ım sana şükürler olsun. Kap bildirimi görmeyeli uzun zaman olmuş. Darısı Forvet KAP bildirimine
    |
    |
  • Yarbay
    2395 Mesaj
    4 milyon euro nedir ya?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    ee rodrinin paralar eridi 3.2m kaldı bunla iyi forvet zor alınır

|
    |
  • Yüzbaşı
    568 Mesaj
    3m eurodan azsa riske değer ama 4 - 4buçuk filansa berbat transfer olduğunu iddia ederim

Portekiz liginin sonuncusundan geliyor ya bilmiyorum oyuncuyu tanımadan konuşmak istemiyorum ama çok ümit vadetmedi bana

İnşallah yanılırım

|
    |
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    Fatih Terim'e Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarının sallamasını anlarım çünkü Terim onların en büyük kabusu. Ama imparatora sallayan Galatasaray taraftarlarını hiç mi hiç anlamam. Yahu adam bize en büyük başarıları yaşattı ve yaşatacak. O da insan ve hataları oldu ve olacak. Ama kim ne derse desin Galatasaray ve Fatih Terim yan yana geldiğinde Galatasaraylılar hariç herkesi bir korku alıyor. Bu yüzden aklınızı başınıza alın ve imparatora sahip çıkın.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.