Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    2621 Mesaj
    Eğer 4 milyon gibi bir rakama bu adamı alıp da hâla forvet alamıyorlarsa kimse bana para yok tantanası çekmesin . Stoper gerekirse bu sezon idare ederdi ama forvetimiz yok şu an 0 0 0 .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    Çok bilirler çıkmış bu gözler nagatomaya inter de en son asistini m.ö 3000 de yapmis , bu adam topcu mu diyen yorumlar gordu

7 sefer sampiyonluk yasamis birinin tecrubesini sorgulamak icin bi okadar sampiyonluk yasatmaniz lazim.

Bu adamin kurdugu her takim 3 4 yil goturuyor ve saglam takim oluyor.

Yonetim beceriksiz olmasa suan daha farkli olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1719 Mesaj
    bjk haliloviç i transfer etti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj

Bırakın artık şu 33 yaşındaki, 34 yaşındaki muhabbetleri bence artık. Pepe bile 35 yaşında Porto ile 2021e kadar kontrat yaptı. Futbolu bıraktığı zaman 37-38 olacak. Bırakacak mı o da meçhul belki 1-2 yıl başka bir takım da daha oynar. 34 Yaşındaki Miranda bize 2.5 sene katkı sağlar düşüncesindeyim. Biz zaten inanılmaz Dünya Çapında bir lig olduğumuz için ve öyle takımlarımız olduğu için 30 yaşına gelen oyuncu hemen yaşlı diyoruz. Quaresma 35 yaşında ve kanat oyuncusu. O yüzden ben 33 yaşındaki Demba Ba ya da yaşlı demiyorum, 34 yaşındaki Miranda ya da yaşlı demiyorum. Bizim ligimiz, bizim futbolumuz için ideal yaştalar.
    |
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Genç almaları gayet iyi tecrübeli oyuncu elbette takımda olacak ama çoğunluk genç futbolculardan oluşmalıdır. Teixiera'yı tanımıyorum hiçbir maöını izlemedim ama bu kadar yatırım yapıyorlarsa o zaman gelişmeye açık yetenekli bir oyuncudur. Evet belki bir şey de olmaz ama denemeden bilemezsin risk alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj
    noluyo kardeşim ne bu tantana konu popüler konulara çıkmış transfer falan mı yaptık yoksa okullar mı tatil oldu?
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

Bakın Fatih Terim in futbol bilgisini eleştirmiyorum ya da ben daha iyi bilirim falan demiyorum fakat transfer her zaman risklidir en garanti gördüğün adamın dahi tutmama takıma uymama ihtimali vardır. O nedenle diyorum ki devre arası transferleri an az riskli olanlardan yapılmalıdır. Ayrıca Terim zamanında bu takıma inatla Dany yi de aldırdı. Bazı maçlarda yıldızlaştı da ama herkes kabul eder ki saatli bombanın tekiydi. Bu adam da 22 yaşında üstelik Avrupa dan da almıyoruz. Belki tutar ama bu yüksek riskli olduğu gerçeğini değiştirmez.
    Fatih Hocam mı istedi? Hocam istediyse kaçıncı seçimiydi? Fatih Hocam istiyor diye iyi olacak diye kaide var mı? Herşeyden evvel zamanlama yanlış, yapılanma kadro değişimi için bizim ne maddi gücümüz var ne de ara transfer dönemi bunun için uygun. Kısıtlı bir seçim hakkın var mali yapı az harcama diyorken iyi ve nokta atışı yapman neredeyse imkansız. 4 milyon gibi bir rakam konuşuluyor inanmak istemiyorum bu para etmez bu paraya çok daha yararlı işler yapılır.
    |
    |

• Yarbay
    3967 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

bjk haliloviç i transfer etti
    Çok güçsüz. U19 kadrosunda kimseyle omuz omuza kalamaz mesela. Bizim ligde yerler adamı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Ben kanat alınacağını düşünmüyorum. Sol için Onyekuru, Yunus. sağ için Feghouli, Sinan var. Devşirme Linnes te sağ açık oynuyor. Bu kadar kanat yeterli şu dönem için . Yönetim 1 forvet alamadı hala, 2 forvet beklemek bana hayal gelmeye başladı . Ara transferde de kiralık yedek ortasaha bulamaz hicbir takım . Ilk 11 icin ortasahaya ihtiyacimiz yok (Fernando-Badou-Belhanda yeterli)

Fatih Terim revizyon yapacaktı yönetim belli ki bunu yaptırmayacak . Peki Terim niye şimdi revizyon istiyor derseniz, bu takıma güvenmiyorki değişiklik istiyor. 8 lig performansında 7 şampiyonluk yaşamış Teknik direktörden bahsediyoruz. Birşey gördü ki değişiklik istiyor. Senin benim dışardan bakıp anlayacağımız şeyler değil.

Alıntıları Göster
    Tek forvet ile yürümüyor gördük hepimiz.Gelen adam benden başka forvet yok deyip salarsa o zaman biteriz.Belhanda giderse mecbur yerine birini almak zorunda kalacağız.Ya Belhanda teklifi reddedilecek yada alınan oyunculardan birisi Uefa listesine yazılmayacak.

Bu sene olası başarısızlıkta ya yönetim gidecek yada Fatih hoca ipleri kopartacak.Bu arada bu takım Fener maçına kadar iyi gidiyordu ne olduysa o cezalar, sakatlıklardan sonra oldu.Takıma bu kadar güvenmemek için kapalı kapılar ardında bir şeyler yaşanmış olması gerekiyor hocam, umarım en yakın zamanda bu işler düzelir.

• Yüzbaşı
    568 Mesaj

Akbaba oynar belhandanın yerinde 5m euroluk topçu oynasın bi zahmet, ultrAslanın muhteşem transferi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Aragramir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1344 Mesaj
    Rodop bugün baya hareketli geçecek yazmış. Sevmem kendisini ama bir şeyler olabilir belki. Kemerleri takın
    |
    |
  • Yarbay
    2621 Mesaj
    Rodri nin parasının yarısına stoper aldılar . Sonra para yok forvet alamadık derlerse bu Abdülrahim bey ve Mustafa bey ş derhal o koltuktan indirmek gerek .

FORVETSİZ HİÇBİRLEY YAPAMIYORUZ !!!!

bunu görmemek delilik resmen

|
    |
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Rodrigues'den gelen para en doğru şekilde kullanılmak zorunda.Sen soru işareti olan stopere gidip 4 milyon verirsen elde kalacak bütçeyle eksik bölgelerine takviye yapamazsın.Yönetim 2 santrfor almak zorunda.Bunlardan biri Alan olacaksa diğeri de Llorente tarzı pivot bir santrfor olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 9 Ocak 2019; 13:15:54 >
  • Binbaşı
    1857 Mesaj

Süper ligte ben begeniyodum :D

|
    |
    vaypcnet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    1162 Mesaj

Llroente uğramaz malesef buralara

|
    |
    bloodletting. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Akbaba oynar belhandanın yerinde 5m euroluk topçu oynasın bi zahmet, ultrAslanın muhteşem transferi
    Emre düşmanlarını da anlamıyorum. Gayet iyi oyuncu Emre Akbaba. Şuan kadroda olsa en az 6 puan fazlamız olurdu.

Lokomotif Moskova maçında ordaydım. 1 asist yaptı (rodrinin attığı golde), penaltı kazandırdı (kaleciyi çalımladı düşürüldü) , Erenin attığı frikiğin kazanılmasını sağladı. Ceza sahasının yayında düşürülerek. Ceza sahasının içinde ve etrafında gayet tehlikeli olan bir oyuncu. Nesini beğenmiyorsunuz acaba?

• Yüzbaşı
    568 Mesaj

Beğenmelik bir durum yok. Forvetimiz yokken ultraslan sağolsun bütün parayı orta sahaya gömmek zorunda kaldı yönetim. Hiçbir konuda yönetimi desteklemiyorum ama bu transferi yapmak zorunda bırakıldılar. Çok gereksizdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2281 Mesaj

Adam "Llorente tarzı pivot santrafor" demiş. Keşke gelse tabii ki ama bizim yönetimin alacak çapı yok. Kimsenin de öyle bir beklentisi olduğunu sanmıyorum... :(
    |
    |
    DinoCrocetti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    1162 Mesaj

Çok sevdiğim için ben direkt llorente olarak almışım orayı , gelse keşke :(

|
    |
    mcake± kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj

Ne alaka hocam, sapla samani ayırın.

Emre 18 Ağustos 2018 de alındı.

Gomis 23 Ağustos 2018 de gönderildi.Gomisin parasının, Transferinin Emreyle bir alakası yok. Gomisi satıp bu para ile 2 santrafor daha alacağız diyen Abdürrahim Albayrak değil mi?

Sizin anlattığınız göre Gomis satılmış, Emre alınmış anladım. Bu yanlış . Emre ve Gomis olayları bağımsız

|
    |
    _Raistlin_Majere_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.