Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
87.447
Cevap
103
Favori
2.218.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2158
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1221
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 708
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-FAA9DFD80 (4305 mesaj) maicole (2841 mesaj) K E N (2077 mesaj) Rai-gy (2039 mesaj) PayneKillers (1939 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45981 mesaj) Mobil (33999 mesaj) Tablet (1526 mesaj) Mini (10386 mesaj) Uygulama (1690 mesaj)
  • @
48 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    498 Mesaj

• Yarbay
    4415 Mesaj

MaasAllah tek Türk Muslera :d
    |
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Muslera bu sezon 4m€ maaş alıp en az 10 puan kaybına sebep oldu (CL maçlarını saymıyorum) ama soran olursa Belhanda dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven Phoenix -- 9 Ocak 2019; 8:20:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    3829 Mesaj
    Çarşamba 9 Ocak ama hala transfer Yok en az 2 forvet alınması gerekiyor ama çapsız mustafa ve Abdurrahim ile mümkün değil. Sabır taşı olsa çatlardı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3829 Mesaj
    Bazıları panik yapmayın diyor bu yönetimle bu mümkün değil. insanların panik yapması kadar doğal birşey yok allahaşkına sakin olun falan demeyin. koca sezonun yarısını forvetsiz geçiren takımın yöneticilerinin beceriksizliği bu kadar aşikar iken panik te yaparsın endişe de duyarsın. bu yönetim bu ara transfer dönemini bunca şeye rağmen boş geçirebilir diye düşündürüyorsa bu bile yeterince sıkıntıdır.

• Binbaşı
    1402 Mesaj

Haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ne diyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Fatih Terim2in aldırdığı hiç bir stopere güvenmem.. Bu parasızlıkta tam bir muammaya 3.5 milyon vermek de büyük hata bence.. inş yanılırız..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bir stoper daha alınması şart. Şuan çok kritik bir konumdayız. Liderin 6 puan gerisindeyiz ve Avrupa ligi maçları da oynayacağız.
    Serdar gönderildi. Maicon zaten ilk tercih olmadı hiçbir zaman. Geriye Ozan kalıyor. Ozan zaten henüz çok tecrübesizken yanına hiçbir Avrupa maçı tecrübesi olmayan, henüz 22 yaşında bir stoper koymak bile bile lades demek olacaktır.

Alternatif olarak alındıysa ve 2.500.000 €'dan fazla verilmediyse mantıklı sayılabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    3829 Mesaj
    forvet transferi yapacaklarını ifade eden albayrak, "forvet alacağız. belki de 2 forvet alacağız. transfer bitmedi. fatih terim hocamızın sürprizleri bitmez. ne zaman ne olacağı da belli olmaz. biraz daha sabırlı olun" değerlendirmesini yaptı. albayrak, "forvetlerden biri yerli mi olacak?" şeklindeki soru üzerine, hayir dedi

sonuç: bırak iki forvet almayı, eldekini gönderdik. tarihimizde düştüğümüz en dengeli şampiyonlar ligi grubunda sadece 4 puan toplayarak şampiyonlar liginden rezilce elendik. bu erken elenme bize 15-20 milyon euro'ya mal oldu. kötü sonuçlar aldığımız için oyuncularımızı istediğimiz seviyede parlatamadık. schalke, porto ve lokomotif moskova gibi 3 takımla yapılan 6 maçın 4'ünde galatasaray gol bile atamadı. bu rezilliktir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bunun ismini kim ortaya attı bilmiyorum ama paylaşılmış. 192 boyunda.İki ayağını da kullanabiliyor. Hakan Şükür'ü hatırlattı bazı golleri bana. 1 sene içinde Türk vatandaşlığı da alırız.

|
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    Devre arasında tutup da ilk 11 için aklı yerinde olan hiçbir takım 22 yaşında Brezilya dan stoper almaz. Bu tip transferler sezon başında yapılır ya tutarsa diye. Genç oyuncu alınmasına her zaman sıcak bakarım ama devre arasında takıma hemen monte edebileceğin tecrübeli adamlara ihtiyacın var. Bu nedenle zaten en iyi çözüm kiralık oyuncudur. Şimdi Rodri den paranın yarısı ne olacağı belli olmayan bir stopere gitti bile. Forvete 2 oyuncu gerek. Daha kanat gerek hatta ortasaha gerek. Şaka gibiler.
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Walid isimli Tunus'lu köşe yazarının iddaası.

|
    |
  • Binbaşı
    1857 Mesaj
    Maicon ilk geldigi zamanlar cok iyidi. Kac tane mac kurtardi. Eski haline geri dönmesi lazim.

• Yüzbaşı
    618 Mesaj

Beyler bazen varya öyle bir konuşuyorsunuz ki gerçekten aklım mantığım almıyor.

Fatih Terim'in listesinde olan bir isim alındı. Fatih Terim muhtemeldir ki senin yaşın kadar ve benim yaşım kadar futbol tecrübesine sahip.
    Yanında bulundurduğu scout transfer ekipleri radar gibi oyuncu arıyorlar. Gidip ülkelerine soruyorlar. Analiz yapıyorlar.

Ama sen gelmiş burada ''ne olacağı belli olmayan bir oyuncu'' diyorsun. Kusura bakmayın da öyle değil bu işler.
    Bak bu mesaj burada dursun Fatih Terim öyle bu tür yerlerden kolay kolay oyuncu almaz. 4 milyon euro bana da çok geldi bana vardır bir bildikleri.

Benim eleştirdiğim tek nokta var yönetimin bu kadar ağır tavranması. Yani iş beceremememe durumları.
    |
    |
    osonguler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj

Bakın Fatih Terim in futbol bilgisini eleştirmiyorum ya da ben daha iyi bilirim falan demiyorum fakat transfer her zaman risklidir en garanti gördüğün adamın dahi tutmama takıma uymama ihtimali vardır. O nedenle diyorum ki devre arası transferleri an az riskli olanlardan yapılmalıdır. Ayrıca Terim zamanında bu takıma inatla Dany yi de aldırdı. Bazı maçlarda yıldızlaştı da ama herkes kabul eder ki saatli bombanın tekiydi. Bu adam da 22 yaşında üstelik Avrupa dan da almıyoruz. Belki tutar ama bu yüksek riskli olduğu gerçeğini değiştirmez.
    |
    |
    Alisinasyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

Bakın Fatih Terim in futbol bilgisini eleştirmiyorum ya da ben daha iyi bilirim falan demiyorum fakat transfer her zaman risklidir en garanti gördüğün adamın dahi tutmama takıma uymama ihtimali vardır. O nedenle diyorum ki devre arası transferleri an az riskli olanlardan yapılmalıdır. Ayrıca Terim zamanında bu takıma inatla Dany yi de aldırdı. Bazı maçlarda yıldızlaştı da ama herkes kabul eder ki saatli bombanın tekiydi. Bu adam da 22 yaşında üstelik Avrupa dan da almıyoruz. Belki tutar ama bu yüksek riskli olduğu gerçeğini değiştirmez.
    Eleştirine bir şey demeyeceğim hocam bende biraz çekiniyorum ama Portekiz Afrika ülkesi değil, bi nevi Avrupa'dan geliyor diyebiliriz

Bu arada Belhanda'nın gideceği falan konuşuluyor ilk olarak 7 milyon komik bi rakam 2. olarak bu takım Uefa maçına hangi kadroyla çıkacak?

Kadro kayıt kuralları denen bir şey var bunu bilmiyor olamazlar herhalde? stoper, forvet 2 hakkın gitti eee son hakkını Belhanda'nın yerine aldığın oyuncudan yana mı kullanacaksın, konuşulan kanat oyuncusuna mı, yoksa 2.forvete mi? Emre Taşdemir falan deniliyor onu saymıyorum bile.

Bu takıma kaç oyuncu alınacak arkadaş neden revizyonu sezon ortasında yapıyoruz hala anlamadım.Eğer Benfica'yı geçemeyeceğimizi düşünüp böyle bir şey yapıyorlarsa hoş değil...

• Yüzbaşı
    454 Mesaj
    Bazı arkadaşlar Dany'nin Maicon görünümlü olanı demiş adam için. Bana daha çok Melo'nun stoper olanı gibi geldi verilen linklerden izlediğime göre.
    |
    |
  • Yarbay
    7258 Mesaj
    forvet geldi mi arkadaşlar ? zira temmuzdan beri forvetimiz yok da ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Maicon ilk geldigi zamanlar cok iyidi. Kac tane mac kurtardi. Eski haline geri dönmesi lazim.
    İyi miydi?Daha ilk maçtan Avrupa'dan elendik çalık kazmasıyla ikisinin rakip karşısında mevlana gibi dönmesinden ötürü.
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Eleştirine bir şey demeyeceğim hocam bende biraz çekiniyorum ama Portekiz Afrika ülkesi değil, bi nevi Avrupa'dan geliyor diyebiliriz

Bu arada Belhanda'nın gideceği falan konuşuluyor ilk olarak 7 milyon komik bi rakam 2. olarak bu takım Uefa maçına hangi kadroyla çıkacak?

Kadro kayıt kuralları denen bir şey var bunu bilmiyor olamazlar herhalde? stoper, forvet 2 hakkın gitti eee son hakkını Belhanda'nın yerine aldığın oyuncudan yana mı kullanacaksın, konuşulan kanat oyuncusuna mı, yoksa 2.forvete mi? Emre Taşdemir falan deniliyor onu saymıyorum bile.

Bu takıma kaç oyuncu alınacak arkadaş neden revizyonu sezon ortasında yapıyoruz hala anlamadım.Eğer Benfica'yı geçemeyeceğimizi düşünüp böyle bir şey yapıyorlarsa hoş değil...

Alıntıları Göster
    Ben kanat alınacağını düşünmüyorum. Sol için Onyekuru, Yunus. sağ için Feghouli, Sinan var. Devşirme Linnes te sağ açık oynuyor. Bu kadar kanat yeterli şu dönem için . Yönetim 1 forvet alamadı hala, 2 forvet beklemek bana hayal gelmeye başladı . Ara transferde de kiralık yedek ortasaha bulamaz hicbir takım . Ilk 11 icin ortasahaya ihtiyacimiz yok (Fernando-Badou-Belhanda yeterli)

Fatih Terim revizyon yapacaktı yönetim belli ki bunu yaptırmayacak . Peki Terim niye şimdi revizyon istiyor derseniz, bu takıma güvenmiyorki değişiklik istiyor. 8 lig performansında 7 şampiyonluk yaşamış Teknik direktörden bahsediyoruz. Birşey gördü ki değişiklik istiyor. Senin benim dışardan bakıp anlayacağımız şeyler değil.

Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.