Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
87.568
Cevap
119
Favori
2.166.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23
Giriş
    7327 Mesaj

Dün akşam yazdım; sen adamı git diye kamuoyunun önüne atıp değersizleştirirsen o da alacaklarına karşılık bonservisini ister diye.

Transfer döneminin bitmesini büyük bir merakla bekliyorum. Ne transfer yaparlarsa yapsınlar çok kötü bir yönetim sergiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rai-gy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rai-gy

SON DAKİKA- Serdar Aziz'in Menajeri Haluk Canatar: "Serdar'ın alacağı olan 1.8 M€’yu Fenerbahçe karşılamaya hazır. Fenerbahçe, FFP kapsamında bonservisle oyuncu alma sorunu yaşıyor. Bunun için Galatasaray'la bizim anlaşmamızı istediler." (Skorer)

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar: "Serdar’ın zaten alacağı var. Kontratı devam ediyor ve her geçen gün alacağı artacak. Böyle bir durumda Galatasaray da zarar edecek. Bu yüzden karşılıklı bir anlaşmanın olacağını düşünüyorum."

Millet bizi salak yerine koymaya çalışıyor, bulmuşlar saf yönetimi. Ya yerseler diye her yol deneniyor, üstüne para bile isteyebilirler şaşırmam.
    İnanılır gibi değil. Nasıl bir yönetim bu ?

Her işleri başarısız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esteban C -- 5 Ocak 2019; 22:52:18 >
    Euro olsaydı çok iyiydi.

Fikirler Ölmez....
  • Yarbay
    7327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar: "Serdar'ın Galatasaray'dan alacağı olan 1.8 milyon euro'yu Fenerbahçe karşılamaya hazır. Fenerbahçe, FFP kapsamında bonservisle oyuncu alma sorunu yaşıyor. Bunun için Galatasaray'la bizim anlaşmamızı istediler." (Sözcü)

Oturtururum gene vermem Hele hele fenere hiç verilmemesi lazım bu şekilde.
    Adam alacakları için şikayet ederse hem parasını öderiz hem de bonservisini eline veririz.

Her koşulda şu anda futbolcu avantajlı. Atar gider yaparken herhalde bunu kimse düşünmedi. Ya da futbolcunun iyi niyetine bel bağladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

SON DAKİKA! Garry Rodrigues, 10 milyon 250 bin Dolar bonservis bedeli ile Al İttihad takımına transfer oldu!
    Euro olsaydı çok iyiydi.
    Oh be oradan da kazığı yemişler. Çok gözüksün diye bence TL olarak anlaşsalarmış

|
    |

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

İnanılır gibi değil. Nasıl bir yönetim bu ?

Her işleri başarısız

Alıntıları Göster
    Niye şaşırıyorsun ki? Daha başkanlığını görmeden şişirildi de şişirildi.

Sabri mariano dan iyi diyen, modern futboldan bi haber birine futbol emanet edildi.

Özbek gitsinde kim gelirse gelsin olayının sonucu ne yazık ki.

Orijinalden alıntı: auto_man

Adam alacakları için şikayet ederse hem parasını öderiz hem de bonservisini eline veririz.

Her koşulda şu anda futbolcu avantajlı. Atar gider yaparken herhalde bunu kimse düşünmedi. Ya da futbolcunun iyi niyetine bel bağladılar.

Alıntıları Göster
    Verirsin alacaklarını seve seve bonservis talep edersin

|
    |
    3686 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SixSixSix

Sadık ve Serdar en beğendiğim iki yerli stoper. Fenerbahçe iyi işler yaptı stoper bölgesi için.

Serdar'ın sakatlık problemleri var mı? Evet. Maldivler olayı kötü mü oldu? Evet. Yine de gönderilmesini doğru bulmuyorum. Para cezası ver, bir süre oynatma ama takımda tut. Kafa olarak Maldivler'de olan bir sürü futbolcu(!) var takımda. Onlar sırf Fatih Terim'e biat ediyorlar diye öylece takılıyorlar.

Fatih Terim'e Ozan-Ahmet ikilisiyle mutluluklar...

Orijinalden alıntı: auto_man

Niye şaşırıyorsun ki? Daha başkanlığını görmeden şişirildi de şişirildi.

Sabri mariano dan iyi diyen, modern futboldan bi haber birine futbol emanet edildi.

Özbek gitsinde kim gelirse gelsin olayının sonucu ne yazık ki.

Alıntıları Göster
    Bunlar Dursun dan da beter çıktı.

Açık ara Galatasaray tarihinin en kötü yönetimi bu yönetimdir.

Koskoca yaz transfer döneminde :

- Forvet transferi yapılmadı. (Devre arası transferi hala yapılmadı)

- Serdar Aziz ile yolları ayırmak doğru karar ama kimse alacaklarına karşılık bedelsiz gönder demedi.

- Rodrigues in satışı euro üzerinden olması gerekirken dolar üzerinden satışı gerçekleşiyor.

- A Albayrak kumar masasında yakalanır.

Say say bitmiyor
    |
    |
    Fatih Hoca diyorki biz listeyi 2 ay önce verdik buna benzer bir ifadeyi mayıs ayında Levent Şahin hocada kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam transfer için bütün çalışmaları yaptık benzeri bir cümleydi. Şimdiye dönecek olursak Mustafa Cengiz çıkıp diyorki bize isim gelmedi. Bu yönetimin amacını çözen varmı ?

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Dursun bile daha iyiydi bunlardan.İyi kötü şampiyon kadro kurmuştu.Bu yönetim Dursunun aldıklarını satıyor yerine adam almıyor.
    Rodrigues in satışı gerçekleşti hala bedelsiz alacakları Alan transferi bile kesin değil.

Alan 3 Ocakta gelecek dediler.Sonra 4 Ocak oldu 7 Ocak oldu 10 Ocak oldu.Onu da getiremez bu yönetim.

|
    |
    Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen oyuncuyu böyle kapı önüne koyarsan olacağı buydu bedelsiz gitme yolunu tutacaktı. Da Costa 6 ay sonra serbest 4.5 getiriyor, 33lük Tosic 4.5 getiriyor kör denilen Mitrovic 3.5 getiriyor. Biz Serdardan birsey alamazsak yazıklar olsun.

Fenerin Türk oyunculara bu kadar sarması, ziraat bankası olayı pek hayralamet görünmüyor.

|
    |

Bizim yönetim kış uykusunda sanırım
    |
    |

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Alan 3 Ocakta gelecek dediler.Sonra 4 Ocak oldu 7 Ocak oldu 10 Ocak oldu.Onu da getiremez bu yönetim.
    Görünüşe göre Alan transferi de yatacak gibi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ProSharper

Fatih Hoca diyorki biz listeyi 2 ay önce verdik buna benzer bir ifadeyi mayıs ayında Levent Şahin hocada kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam transfer için bütün çalışmaları yaptık benzeri bir cümleydi. Şimdiye dönecek olursak Mustafa Cengiz çıkıp diyorki bize isim gelmedi. Bu yönetimin amacını çözen varmı ?
    Cevabı basit değil mi? Seçilemem diye seçime girdi. Kendi bile beklemezken başkan oldu.

1 senelik dönemde tek bir başarı olmaz mı?

-terim i özbek getirdi.

-şampiyon olan kadroyu özbek kurdu.

-özbek seçimden önce ve sonra ısrarla ceza gelmeyecek dedi. Zaten bu sezon için gelmeyecek olan cezayı önledik diye her yerde konuştular.

-forvet alacağız deyip alamadılar.

-muğdat transferini ballandıra ballandıra anlattılar.

-bedava giden birhan ı para verip aldılar hiç oynamadan bedavaya gönderdiler.

Liste böyle uzar gider.

Özbek ile beraber tarihin en kötü başkanlarından biri ne yazık ki.

|
    |
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.