Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkan haberlere bak Allahım rezalet fiyasko skandal ne bilim bu ne yaaa

Yok Albayrak açıklama yapmasına kızan ft serdarın biletini kesmiş

Serdar alacağı 2 m den vazgeçip bonservizsiz fb ye gidecekmiş gitmek istiyor muş

bu haberlerin bırak gerçeğini hepsi sahte olsa büyük facia ki kesin doğruluk payı da vardır Allah bizi kimlerle sınıyor arkadaşlar bu nedir yahu ?

Bir tarafda adamlara bakıyorum Burak güzellemesi yapıyor diğer tarafta adamlar kaçıncı 16. mı umut dolu gözlerle Ersun efsun falan diyorlar bir de bize bak.

Çıldıracağım.
  • hele hele bakar mısın

Evren Göz; "Stoper konusunda net bir isim olmamasıyla beraber Maicon'un durumuna göre yabancı olacak."

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

hele hele bakar mısın

Evren Göz; "Stoper konusunda net bir isim olmamasıyla beraber Maicon'un durumuna göre yabancı olacak."

Yerli kim var ki zaten? Süper ligde göze batan bi sadık vardı o da çok şükür fenerbahçe ye gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün gün dışardaydım aklım burada transfer mesajlarındaydı gel gör ki hiçbir gelişme yok. Ekstra rakipler transferlere başlamış
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    fatih hoca bunu da sallamasyon haber yapanlar arasında saymış mıydı? umarım saymıştır yoksa nisan da anca biter stoper transferi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Kadıköy'deki maçta bize gol atar bu gazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar fener haberleri şaşırtmamalı. Adamlar sırf GS den geldi diye Tolga Ciğerciyi transfer ettiler.. serdarın her halükarda peşinde olurlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Alıntıları Göster
    para getirsin de zaten ipler koptu, çok bir önemi yok, zaten bu kadar rahat bizden bahçeye yada beşike gidiyorsa bu oyuncuyu kaybettik sayılmayız. para neredeyse orada, ozan gitseydi gerçek Galatasaraylı tartışması yapardım ama, demek ki artık her şey proluk olmuş derdim

• Siz rodrugesi niye sattınız adam akıllı transfer yapamazsanız patatese bağlarsınız bizim gibi

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Tabii ki her şey profesyonellik oldu.

Sadık mesela, bizim altyapının oyuncusu. Dün sosyal medya hesabındaki eski paylaşımlarda Galatasaray altyapısındayken çekilen fotoğrafı vardı. Şimdi baktım, silmiş.

Hatta çocuk yaşta bile profesyonellik var. Adam Fenerbahçeli olduğu halde, bizim altyapıda oynamış;

• quote:

Tabii ki her şey profesyonellik oldu.

Sadık mesela, bizim altyapının oyuncusu. Dün sosyal medya hesabındaki eski paylaşımlarda Galatasaray altyapısındayken çekilen fotoğrafı vardı. Şimdi baktım, silmiş.

Hatta çocuk yaşta bile profesyonellik var. Adam Fenerbahçeli olduğu halde, bizim altyapıda oynamış;

Bizim altyapı çocukların hangi takımlı olduğuna bakmıyor ama bakmalı..

• quote:

Alıntıları Göster
    Revirden fırsat bulursa oynamaya atar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Bizim altyapı çocukların hangi takımlı olduğuna bakmıyor ama bakmalı..

Alıntıları Göster
    Çocuk aslında Beşiktaş'ı tutuyordur ama Galatasaray ciddi şekilde ilgilendiği için, o an "Galatasaraylıyım" da diyebilir. Bunu aile isteğiyle de yapabilir. Bu çok tespit edilebilecek bir şey değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Bu mesaj silindi.
    Gomis gönderildiğinde göbek atanlar vardı burada. Ama hesaba katmadıkları bir şey vardı ki, oda; Galatasaray'ın giden hiç bir futbolcusunun yerini kolay kolay dolduramadığı gerçeğidir. Ve eminim ki şimdi de transfer yapamayacağız. Belki göz boyamak adına sıradan bir forvet alınır ama stoper, orta saha vs. alamaz bu beceriksizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 6 Ocak 2019; 1:33:32 >
  • quote:

Revirden fırsat bulursa oynamaya atar.

Alıntıları Göster
    Umarım ellerinde patlar.

Tolga Ciğerci gibi, "Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim" yalanını söylemese bari...

• Kral gelseydi transfer şov yapardı.Ah be kimlere kaldık.

• demek ki bizim alt yapıya ya torpil yada başka takımlı olmak önemli bir kriter, ozan da araya kaynamış

• quote:

Umarım ellerinde patlar.

Tolga Ciğerci gibi, "Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim" yalanını söylemese bari...

Alıntıları Göster
    Hocam bende Fenerli bir baba olsam Gs altyapısına yollarım çocuğu, Fener'den futbolcu mu çıkmış bugüne kadar Allah aşkına. Mustafa'da Fenerliymiş galiba, onun sözleşmeyi iyi kontrol etsinlerde sonradan başa bela olmasın.

• quote:

Hocam bende Fenerli bir baba olsam Gs altyapısına yollarım çocuğu, Fener'den futbolcu mu çıkmış bugüne kadar Allah aşkına. Mustafa'da Fenerliymiş galiba, onun sözleşmeyi iyi kontrol etsinlerde sonradan başa bela olmasın.

Alıntıları Göster
    Evet, 10 yaşındayken böyle bir paylaşım yaptığı söyleniyor;

Bizim yönetimi de araştırmak lazım...(!)

• 
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.