Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ramazan ramazan insanları günaha sokmak istiyor belli. Bu eleman zaten önceden futbol izlemeyi bıraktım falan diyordu takımının durumunu görünce, nasıl bıraktıysa her konuya damlıyor anasını satayım, her şey hakkında bilgisi var. Geçen gördüm zaten bjk konusunda 3 sayfa Gsnin ffp olayını tartışıyorlardı. Men cezası yemememiz bu ve bunun gibilerin öyle bir zoruna gidiyor ki. Oyuncularını sattılar ya. Allah herkesin gönlüne göre veriyor işte, kendi kendilerini yesinler bitirsinler kıskançlıklarından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 21 Mayıs 2018; 18:2:44 >

• Fenerle falan kapistinizda ikincilik üçüncülük için kapistiniz.sezonun başında lider başladık,şampiyonluk adayiydik ve olduk.aradan sıyrılma falan olmadı.hep en öndeydik bu sene.

Büyük takimsan hem ligde oynayacaksanız,hem Avrupa'da oynayacaksanız.bu çok anormal bahane bulunacak birsey degilki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Tüpü yok başımızda bu sezon transfer yanlışları cl birde aziz Aykut sataşması ile aradan güç bela sıyırdınız seneye o dediğin noktaya sen ulaşabilecek misin bakalım bugünün yarını var 2015/16 da durumun belliydi geçen senede öyle talih kuşu konmadi başınıza bu sezon ne olduysa bize az çok yeni sezonda sizin başınıza gelecek

Clde başarılar hatta belki avrupa liginde o eski puanlarını uçtu gitti biraz mesai yapacaksınız seve seve ve bireylerden feragat ederek hemde
    Sonuçta yarinini dusuneceksen seneye yipratacaksin bizde olduğu gibi artık şov yok star transferi zor ffp var oyuncular faiz maaş ve bonservis geliyor.Iyi şanslar. Yoksa puanlar azalacak azalacak diline diline 100ncu sıralara gerileyeceksiniz.
    ulan ne çekemez insanlarsınız siz be

• quote:

Tüpü yok başımızda bu sezon transfer yanlışları cl birde aziz Aykut sataşması ile aradan güç bela sıyırdınız seneye o dediğin noktaya sen ulaşabilecek misin bakalım bugünün yarını var 2015/16 da durumun belliydi geçen senede öyle talih kuşu konmadi başınıza bu sezon ne olduysa bize az çok yeni sezonda sizin başınıza gelecek

Clde başarılar hatta belki avrupa liginde o eski puanlarını uçtu gitti biraz mesai yapacaksınız seve seve ve bireylerden feragat ederek hemde
    Sonuçta yarinini dusuneceksen seneye yipratacaksin bizde olduğu gibi artık şov yok star transferi zor ffp var oyuncular faiz maaş ve bonservis geliyor.Iyi şanslar. Yoksa puanlar azalacak azalacak diline diline 100ncu sıralara gerileyeceksiniz.
    Ne kadar boş adamsın ya. İşin gücün insanları tahrik etmek. Sene başında da aynı böyle konuşuyordunuz, şampiyon olduk yediniz tokatı hala yüzsüz yüzsüz konuşuyorsunuz. Seneye yine tokatı yiyeceksiniz, sen yine yüzsüz yüzsüz konuşacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Senin işin gücün yok mu ? Yol al kendi forumuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Adnan Öztürk: "Bir yanda kulübün tüm malını mülkünü satmış bir aday var. Diğer yanda da sizlerin desteğiyle sırf diğer başkan seçilmesin diye seçilmiş bir başkan adayı var. Kimin oyu bölünüyormuş?"

Adnan efendi madem öyle sen gelip aday olsaydın herkes sana oy verseydi? Korkak gibi kulağım ağrıyor diyip kaçtın zamanında. Mustafa Cengiz adam gibi kısa sürede aday olup elini taşın altına soktu ve başarılı oldu. Devam edersek düzlüğe bile çıkacağımıza inanıyorum. İnşallah Mustafa Cengiz seçilir, bu boş konuşanlar uğraşmayız.

Aslında mustafa başkanın 3 yıl görev süresi vardı söz verdi Mayıs da seçim yapacağım diye. Keşke yapmasa devam etseydi direk ne güzel olurdu. 3 sene rahat rahat giderdik yine bir seçim karmaşası ne güzel düzeni oturtmustuk. Olan florya'nin düzenine olacak Abdürrahim Albayrak gidecek
    Ozan Korkut seçilirse Abdurrahim Albayrak Sportif AŞ'de görev alır o konuda sıkıntı yok. Şimdi durum tam olarak şu: Mustafa Cengiz'in kendisi güçlü listesi zayıf, Ozan Korkut'un kendisi zayıf listesi güçlü.

• Noktalama işaretleri:

Duygu ve düşünceleri daha açık ifade etmek, cümlenin yapısını ve duraklama noktalarını belirlemek, okumayı ve anlamayı kolaylaştırmak, sözün vurgu ve ton gibi özelliklerini belirtmek üzere noktalama işaretleri kullanılır.

Noktalama işaretlerinden nokta, virgül, noktalı virgül, iki nokta, üç nokta, soru, ünlem, tırnak, ayraç ve kesme işaretleri ait oldukları kelimelere bitişik olarak yazılır ve kesme dışındaki işaretlerden sonra bir harf boşluğu ara verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: vianadesantana

Tam netleştiremedim ama İnter, Serdar Aziz için oldukça istekliymiş deniliyor. Yabancı sınırını düşünürsek kalması gerekiyor fakat 13-14 üzeri ciddi bir teklif gelirse bence düşünülür.

Serdar'ın gitmek isteyeceğini düşünmüyorum ama İnterin tavrı, isteği önemli.
    Serdar'a o kadar parayı vermezler.Ayrıca ben kalması taraftarıyım,biraz tedirgin ediyordu ama son maçlarında beğendim.Efendi,işinde gücünde biri.Denayer'la olan uyumunu da beğeniyorum.
  • quote:

Ben bir şey demeyeceğim, herkes alıntı yapınca ben de yapayım dedim

• quote:

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 21 Mayıs 2018; 20:1:7 >

• Joseph Paintsil

Scout ekibinin takibindeymiş.

Bu sezon, bu tarz, yüksek maliyetli olmayacak 1-2 transfer yapmamız gerek.

• Yenı sezona gomisten daha iyi forvet lazım, gomis şlde çok iş yapmaz ama ligde ve yedekte iyi iş yapar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Garry’nin yerini doldurmak için bir o kadar harcamamıza gerek yok. Kasımpaşadan trezegeut’i alırsak 1 sezon oynatıp Garry’den daha yüksek fiyata satarız. Üstelik Garry’den daha fazla katkı verir. Kim alırsa iyi iş yapmış olur. Umarım rakiplerimize kaptırmayız.
    Aman allah korusun;bundan sonra anadolu kulübü olarak sıfatlandırdığımız 3 büyük kulüp dışında ki takımlardan değil futbolcu,top toplayıcı bile almayalım mümkünse!Sırf şu kullandığınız ifade olan rakiplere kaptırmayalım düşüncesiyle ne çöpün önde gidenlerine milyonlar akıtıldı! Biraz önyargılı davranıyorum gibi olucak ama ismi geçen futbolcunun da seneye 3 büyüklerden birine gittiğinde çöp kategorisine gireceğini düşünüyorum.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Bilip bilmeden konuşma 2015-16 da bu takım sahadaki herkes tarafından takdir edilen güzel oyunu ile stadsiz şampiyon oldu rakibide o sezona iddialı giren ve bu senle 70 Milyon harcayan Fenerbahçe'de sezonun son maçına kadar gitti şampiyonluk zor kazanılmış bir sampiyonluktur aynı zamanda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jorji kullanıcısına yanıt
    Vodafone Park'ta görüşürüz kim kimi tokatliyor her takım tabiki sahasında güçlüdür bu sezon bizim için sizde 2017-18 gibi tek amaç lig olacak.Kulvar azalınca faydası büyük oluyor.Ligle birlikte Cl şampiyonluğu zor çünkü bunun için çok eleman almanız ve hepsinin oturması lazım. İyi şanslar bakalım. Ama takımınız yıpranmış şekilde dönecek.

Başlığın 2 sinde şampiyon yazmışsınız saçma olmuş sonuçta 21 lig şampiyonluğu kazanmış takımsınız.Eski başlığa şampiyon yazmak normal ama yeni başlığa yeni sezona şampiyon yazmak abes olmuş anlamlı olan sezonun başlangıcı ile gelecek olan CL dedim başlığa.Sampiyonlar ligine geri döndük yazmak daha mantikli olur yazdım. Konu nereden nereye geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emin misin tartışmanın neden şampiyon yazdınız sorusundan çıktığına?

• quote:

Vodafone Park'ta görüşürüz kim kimi tokatliyor her takım tabiki sahasında güçlüdür bu sezon bizim için sizde 2017-18 gibi tek amaç lig olacak.Kulvar azalınca faydası büyük oluyor.Ligle birlikte Cl şampiyonluğu zor çünkü bunun için çok eleman almanız ve hepsinin oturması lazım. İyi şanslar bakalım. Ama takımınız yıpranmış şekilde dönecek.

Başlığın 2 sinde şampiyon yazmışsınız saçma olmuş sonuçta 21 lig şampiyonluğu kazanmış takımsınız.Eski başlığa şampiyon yazmak normal ama yeni başlığa yeni sezona şampiyon yazmak abes olmuş anlamlı olan sezonun başlangıcı ile gelecek olan CL dedim başlığa.Sampiyonlar ligine geri döndük yazmak daha mantikli olur yazdım. Konu nereden nereye geldi.
    Valla biz şampiyonlar liginde olduğumuz sene de şampiyon olduk, bizim için yeni bir şey değil sen çok yorma o kafanı git kendi takımını konuş.

• Burada ki Besiktaslilar hala sampiyonlugun samp. Liginden dolayi gittigini zannediyorlar. Medyanin gazi ile super kadrolari olduklarina inandirildilar.

Adamlar huzur evi gibi kadroyu iyice yaslilari doldurdu hala samp. Ligi oynadik ondan ligi kaybettik gibi bir argumana siginiyorlar.

Bu sebepte bi bizim ulkede var zaten dunyada tonla takim 3 kulvar goturuyor bizimkiler 2 olunca pert moduna giriyorlar.

• Hakiketen bazı Beşiktaş'lı arkadaşlar foruma girmiyorlar. Bütün sezon bizim konularda gezip bizle çok tartıştılar ama şimdi piyasada yoklar.
  • selçuk 2,900
    eren 2,150
    tolga 2
    hakan 1,250
    yasin 1,150
    cavanda 875

toplam 10,250,000 milyon euro maaş boşluğu oluşuyor gittikleri zaman. tolga,eren,cavanda'dan toplam 6 milyon euro bonservis kazanırsak o da transfer bütçesine eklenir. şu 10 milyon'a yıllık 3 milyon'a 3 tane elit oyuncu alsak muazzam olur. yapmaları lazım artık bunu. özellikle selçuğun aldığı maaş felaket.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.