Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (3249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32473248324932503251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

dakika 90 ve 1-0 zenit her ne kadar eski zenit olmasa bile 1-0 tehlikeli ve hiç bir avantajı olmayan bir skor maçta çokta iyi oynamayan zenit e 1 taneden fazla atmaları gerekirdi
    fb umarım eler sanki kupayı alacaklar atlasınlar atlayabildikleri kadar tur, umarım bizde yemeden galibiyet alabiliriz
  • atak futbolu oynayan takımlara karşı çok basit goller yiyoruz umarım perşembe günü yeni defans hattı olumlu sonuç verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Heyecan yok dedik roma 2-0 yaptı
    Bende 1-0 dedim 1 dk sonra 2-0 oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

2-1 oldu 70 76 78 goller yağıyor

Alıntıları Göster
    2. maçta gollü geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

lige asılacakları belli oluyor oyuncu tercihlerinden ancak tabii iş bizde bitiyor, biz olabildiğince az hata ve iyi organize ile oynarsak zaten maç bize kalır lakin bunları yapamazsak ortada kalır o zaman da iki yöne de kayabilir, berabere biterse yine onlara yarar, olay bu
    Benfica 1 gol atsa bile büyük avantaj onlar için. Burada gol yememek çok önemli ve en az 2 atmalıyız.

Ayrıca Portekiz de de dirençli oyun şart.
  • Sizde Diagne formunda olursa Benfica'yı yenersiniz ama şu çocuğun şımarıklığı, karakteri beni düşündürüyor. Trabzon maçında da tribünlerin gereğinden fazla abartarak Diagne tezahüratı yaptığını düşünüyorum daha penaltı olduğunda onu çağırmaları vs... Yani adama Drogba'yla aynı muameleyi hem de bu kadar erkenden yapmak bana mantıklı gelmiyor çünkü karakterini az çok biliyoruz, şımartmayın bence şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Sizde Diagne formunda olursa Benfica'yı yenersiniz ama şu çocuğun şımarıklığı, karakteri beni düşündürüyor. Trabzon maçında da tribünlerin gereğinden fazla abartarak Diagne tezahüratı yaptığını düşünüyorum daha penaltı olduğunda onu çağırmaları vs... Yani adama Drogba'yla aynı muameleyi hem de bu kadar erkenden yapmak bana mantıklı gelmiyor çünkü karakterini az çok biliyoruz, şımartmayın bence şimdiden.
    Terim yola getirir Diagne yi
  • Ben artık UEFA'da ülke puanı ve kasamıza ne kadar para girer onun derdindeyim. Şimdi çeyrek final yaptık diyelim ülke puanında önemli bir artış olur mu? Ek olarak kasamıza ne kadar para girer bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenit bitmiş. Fenerbahçe bu Zenit e ancak 1 gol atabildi. Biz Trabzon maçındaki tempoyla en az 3 atardık bu Zenit e.

• portoya portekizde onca olaya rağmen oynadığımız futbol beni ümitlendirir, burada iyi bir skor alırsak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Benfica 1 gol atsa bile büyük avantaj onlar için. Burada gol yememek çok önemli ve en az 2 atmalıyız.

Ayrıca Portekiz de de dirençli oyun şart.

Alıntıları Göster
    Burdan galip ayrılmamız lazım. 2. maçta kendi evlerinde üstümüze gelip gol arasınlarki bizde istediğimiz boşlukları yakalayıp hızlı hucümla cezalarını keselim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

portoya portekizde onca olaya rağmen oynadığımız futbol beni ümitlendirir, burada iyi bir skor alırsak.
    2-0 ve 3-1 bize turu getirir. Bu skorlarla Portekiz de turu vermeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Burdan galip ayrılmamız lazım. 2. maçta kendi evlerinde üstümüze gelip gol arasınlarki bizde istediğimiz boşlukları yakalayıp hızlı hucümla cezalarını keselim.

Alıntıları Göster
    Aynen.

2 farklı galibiyet çok iyi olur. Burada 1 yersek 3 atmalıyız mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Ben artık UEFA'da ülke puanı ve kasamıza ne kadar para girer onun derdindeyim. Şimdi çeyrek final yaptık diyelim ülke puanında önemli bir artış olur mu? Ek olarak kasamıza ne kadar para girer bilen var mı?
    Kasaya pek girmiyo uefadan ya. Aldık alıcağımızı şampiyonlar ligi ilk gruba katıl yeter elensende olur. Ueadanın tek artısı puan artık para değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Aynen.

2 farklı galibiyet çok iyi olur. Burada 1 yersek 3 atmalıyız mutlaka.

Alıntıları Göster
    2 porto maçında da harika oynayıp sonucu bulamamıştık, bu sefer kısmet benfica'ya. Yine iyi oynayacağız ama bu sefer sonuca gideceğiz merak etmeyin.
  • 10 atmış benficaya karşı lıyindama ve marcao yu çok dikkatli izliyceğim. Ama ben çok umutluyum iksindende

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Kasaya pek girmiyo uefadan ya. Aldık alıcağımızı şampiyonlar ligi ilk gruba katıl yeter elensende olur. Ueadanın tek artısı puan artık para değil.

Alıntıları Göster
    Aynen dediğin gibiymiş. Şampiyonlar Ligi'de dağıtılan paranın onda biri kadar para dağıtılıyormuş.

Gruplara Katılım: 2,9 milyon Euro
    Galibiyet: 570 bin Euro
    Beraberlik: 190 bin Euro
    Gruptan Yükselme: 500 bin Euro
    Son 16: 1,1 milyon Euro
    Çeyrek Final: 1,5 milyon Euro
    Yarı Final: 2,4 milyon Euro
    Final: 4,5 milyon Euro
    Şampiyon: 8,5 milyon Euro

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

2 porto maçında da harika oynayıp sonucu bulamamıştık, bu sefer kısmet benfica'ya. Yine iyi oynayacağız ama bu sefer sonuca gideceğiz merak etmeyin.

Alıntıları Göster
    Umarım öyle olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

10 atmış benficaya karşı lıyindama ve marcao yu çok dikkatli izliyceğim. Ama ben çok umutluyum iksindende
    Hocam Benfica 10 atmış ama iddiasız bitik Nacional e atmışlar.

Portekiz takımları zayıf zaten. Çabuk dağılıyorlar.

Bizim savunma kötü değil. Orta seviye diyelim.

Önceden çok daha kötü savunma oyuncularımız vardı. Her maç kafa golü yiyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Aynen dediğin gibiymiş. Şampiyonlar Ligi'de dağıtılan paranın onda biri kadar para dağıtılıyormuş.

Gruplara Katılım: 2,9 milyon Euro
    Galibiyet: 570 bin Euro
    Beraberlik: 190 bin Euro
    Gruptan Yükselme: 500 bin Euro
    Son 16: 1,1 milyon Euro
    Çeyrek Final: 1,5 milyon Euro
    Yarı Final: 2,4 milyon Euro
    Final: 4,5 milyon Euro
    Şampiyon: 8,5 milyon Euro

Alıntıları Göster
    FA Cup şu kupadan daha prestijli.

• 
Sayfa: önceki 32473248324932503251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.