Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Biz yıllardır hem şl de hemde ligde mücadele ediyoruz . Winner karakter olmak bunu gerektirir

Sizde olmayan birşey işte bu

Alıntıları Göster
    Yok konuyla alakasız ama şunu merak ettim bu winnerlık ne zaman işliyor.Yani geçen sene neden dördüncüydü bu takım o zaman winner değil miydi yada önceki sezon 6ncı iken yada 2010/11 de 8nci olurken o zaman farklı bir şekle mi büründü yada takımın adı sanı mı değişiyor.Bu winnerlığı anlayamıyorum.Winner dediğin takım bulunduğu konumda ya her zaman birincidir.Yada en kötü ikinci olur 4-5 6 7 veya daha aşağısı olmaz kardeşim.Senin dediğin başka birşey.Senin dediğin durumu iyiyse son düzlüğede sapa sağlam çıkarsa ipi göğüsler demek olmalı.Winnerlık değil o.şartlar nezdinde takımının mücadele edebilir yeterlilikte ne normlarda olması lazım.Winner dediğin en kötü halinde bile şampiyon olur birinci olur veya belki ucundan ikinci olur ama asla daha aşağı bir seviyeye düşmez kardeşim hadi iyi akşamlar.Kastettiğin şey farklı senin.

• Nagatomo gidiyo heralde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Nagatomo gidiyo heralde?
    İş Inter'de bitiyor. Bizlik pek bir şey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mancesteri eleyip şampiyonlar ligine gidiyorsan winnersin.

Kadıköy'e gidip maça çıkıp kupa kaldırmaya çıktığın zaman ışıkları kapatıp kaciyorlarsa winnersin.

Hiç yenilmeden UEFA kupasını kazanabiliyorsan winnersin.

Bu yüzyılda sadece Real Madrid finalde bize kaybediyorsa winnersin.

• Bu arada Levent Şahin Habertürk ile röportaj gerçekleştirmiş. Şöyle bir cümlesi var;

"Gelecek sezonun planlamasına 1.5 ay önceden başladık. Antrenman programlarımız Şampiyonlar ligi'ne göre olacak. Hangi mevkilere transfer yapılacak, kimler gidecek belli"

Çalışmalara erkenden başlanılması çok iyi olmuş, şu kadro ile zorunlu 4-3-3 oynuyoruz, birkaç takviye ile devam edeceğimizi düşünmeyin. Hoca kendi oynatmak istediği oyunu oynatacaksa kadroda ciddi değişimler olur. Düzgün bir transfer dönemi geçirilirse gelecek transfer dönemlerinde de elimiz güçlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vianadesantana -- 22 Mayıs 2018; 0:17:13 >

• Aga beee

• quote:

Orijinalden alıntı: vianadesantana

Bu arada Levent Şahin Habertürk ile röportaj gerçekleştirmiş. Şöyle bir cümlesi var;

"Gelecek sezonun planlamasına 1.5 ay önceden başladık. Antrenman programlarımız Şampiyonlar ligi'ne göre olacak. Hangi mevkilere transfer yapılacak, kimler gidecek belli"

Çalışmalara erkenden başlanılması çok iyi olmuş, şu kadro ile zorunlu 4-3-3 oynuyoruz, birkaç takviye ile devam edeceğimizi düşünmeyin. Hoca kendi oynatmak istediği oyunu oynatacaksa kadroda ciddi değişimler olur. Düzgün bir transfer dönemi geçirilirse gelecek transfer dönemlerinde de elimiz güçlenir.
    FFP geleceği için baya yüksek fiyata oyuncu satışı yapmamız gerekecek. İnşallah kadromuzu güçlendirmeyi başarırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Aga beee
    Galiba o sezonun ilk maçı İBB maçıydı. 2-0 yenilmiştik ve ilk golde Muslera hata yapmıştı. 2 hafta sonra da kırmızı kart görmüştü ve kafalarda soru işaretleri baya artmıştı ama ondan sonra performansı tavan yaptı

• Sözleşmesi Biten Oyuncularımız
    Eray Iscan
    Jason Denayer
    Koray Günter
    Hakan Balta
    Iasmin Latovlevici
    Yasin Öztekin
    Cédric Carrasso

.............
    Gitmesi Muhtemel oyuncular
    Eren Derdiyok(Basele gidecek söylentileri var)
    Selcuk inan(Fatih hoca öncelikle maasında indirime gitmesini isteyecektir.Fakat Tamamen de gidebilir Fatih Hocayı kıracagını dusunmuyorum.
    Tolga Ciğerci(1 senelik sözleşmesi var fakat fatih hoca biletini kesmis)
    Ahmet Çalık büyük ihtimal kıralık gidecek.
    Tarık Camdalında sözlesmesinnin tek taraflı fesh edileceğini düşünüyorum. 1sene daha sözleşmesi var 1.4 garantı ücret alıyor kimse talip cıkmayacagına göre 1 sene kalsa da bizde sözlesmesini fesh etsekte alacak tarık bey :D
    Büyük İhtimal Gidecek oyuncular
    Maicon(Çinden 7-8 Arası teklif gelecegini düsünüyorum.Fatih Hoca zaten stoperde agır oyuncu sevmez),
    Belhanda 10m tekllif olduğu söyleniyor.teklifi biraz arttırır umarım talip olan takım şöyle 15 e Falan gitsede transfer bütçesinde ciddi gelir elde etsek.
    Feghouli Fatih hoca kamp döneminde verir muhtemel kararını ben gidecegini düsünüyorum en az 8-10 m euroya.

Geleceğini Düşündüğüm İsimler
    Berke Özer(GK)=>Altınordu 3m euro istiyormus yaşı daha 17 yaşında umarım almayı basarabiliriz.Muslera ve Tafo ile büyük bir gelişim gösterebilir.
    Chiellini=>Juventus ile sözleşmesi bitiyor 33 yaşında sözleşme yenilemiyecekmiş.Şampıyonlar ligi faktörü var alabilirsek büyük is cıkarmıs oluruz
    Nagatomo=> Tellesten gelen para ile alırsak yada tekrar kıralarsak cok iyi olur.
    Asamoah=>İntere gidecegi haberlerini yalanlamış yazın anlasma saglamıstık juve yüzünden kapıdan dönmüştü.Umarım bizimkiler tekrar kontak kurarda hazırda belesken alırız tam Fatih hocanın istediği oyuncu JOKER.
    Merih Demiral=>Sportingde oynuyor Türk asıllı 20 yasında stoper birkaç videosuna baktım youtubeden fizigi saglam güclü hamle oyuncusu yedek kalitesi için kulübeye velinimet kesinlikle almalıyız.500BİN EUR değeri var.
    Deniz Türüc=>Yine aynı sekılde yedek kulubesi için bu tarzda türk oyuncular şart takas yada uygun maliyetle alınırsa süper olur.
    Emre Akbaba=>Fatih hocam kacırmaz inşallah
    Barıs Alıcı=>20 yasında kanat oyuncusu 10Gol 10 asist ile oynuyor 1997 dogumlu Berkede olduğu gibi Altınordu 3M EUR ISTIYOR.Umarım kaçırmayız
    Éver Banega=>Tam aradıgımız ofans orta saha oyuncusu 7-8 M EUR kesinlikle değer hatta 10 Bile verilir Fernando ile ligin tozunu attırırlar
    Shaqiri=>Fatih hocam zamanında çok istemişti alamamıştık malasef kulubü stoke city küme düştü Ş.Ligi Faktörü ile alabileceğimizi düşünüyorum.
    Ahmed Musa=> cSKA Moskovada kiralık oynuyor bonservisi Leicester Cityde premier ligde oynamak istemiyormuş kiralık olarak kadroya katabiliriz insallah
    Umut Bozok=>Fransa 2.Ligde 25 gol3 asist ile oynuyor tam bizim lige göre forvet fizikli kalıplı verirlermi bilmıyorum ama alırsak yedek icin iyi olur :D
    --------
    Özetlecek olursak.
    Éver Banega: MİN 8 MAX 10
    Ahmed Musa:Kiralık(Cskaya Kiralama bedeli ödenmeden gitmis biz 1-2 meur veririz )
    Umut Bozok:bonservis tam bir ?
    Shaqiri:Kiralasak yada 8-10 m eur verip alsak
    Barıs Alıcı:3m EUR
    Emre Akbaba: 4-5M EUR
    Merih Demiral:1-2 M EUR
    Deniz Türüc:2-3 M EUR
    Berke Özer: 3M EUR
    Chiellini:BONSERVİSSİZ
    Nagatomo:Tellesten gelen para ile
    Asamoah:bonservissiz
    Toplam 30-35m EUR Arası yapıyor
    fEGho,Belhanda,Maicondan en az 25-30m eur gelir saglamamız gerekiyor......

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB2ACA95A -- 22 Mayıs 2018; 0:33:8 >

• bloodletting. kullanıcısına yanıt
    Hocam keyiflerinden yapmıyorlar ki Gs isteyene kadar bir sürü pl ekibi teklif yapmıştır bile tr gerçeği bu

• Gelen her futbolcunun gelecek vaat etmesini istiyorum.Maksimum 2-3 tecrübeli oyuncu alınmalı onlarda savunma bölgesine olmalı.Hücum hattına Bruma gibi genç isimler lazım bize.
  • Çin Ekibi Hebei China Fortune,Younes Belhanda İçin Galatasaray'a 14.5 Milyon Euroluk Resmi Teklifini Sundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmperorMan

Gelen her futbolcunun gelecek vaat etmesini istiyorum.Maksimum 2-3 tecrübeli oyuncu alınmalı onlarda savunma bölgesine olmalı.Hücum hattına Bruma gibi genç isimler lazım bize.
    Merkez orta saha
    Kanat
    Ve Stoper mevkisine 3 tecrübeli oyuncu gerek kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: vartoluu

Merkez orta saha
    Kanat
    Ve Stoper mevkisine 3 tecrübeli oyuncu gerek kesinlikle

Alıntıları Göster
    3 unude tecrubelı alamayız.Gelecege yonelık bırılerı olmak zorunda.Benım tercıhım hucum yonunde olur.Belhanda satılırsa sistem bile değişebilir.
  • Fatih Terim Ünal başkanla şampiyon olduktan sonra santrofora dzeko sağ acigada sakiriyi istemişti.

O zamanlar olmamıştı.simdi Şakirin takımı küme düşünce doğal olarak ismi çıkmaya başladı.serbest kalma maddesi 16 18 milyon euro falan.zaten o paraları verip onu alacak takımlarda vardir öyle sekize falan bize gelsin çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB2ACA95A

Sözleşmesi Biten Oyuncularımız
    Eray Iscan
    Jason Denayer
    Koray Günter
    Hakan Balta
    Iasmin Latovlevici
    Yasin Öztekin
    Cédric Carrasso

.............
    Selcuk inan(Fatih hoca öncelikle maasında indirime gitmesini isteyecektir.Fakat Tamamen de gidebilir Fatih Hocayı kıracagını dusunmuyorum.
    Tarık Camdalında sözlesmesinnin tek taraflı fesh edileceğini düşünüyorum. 1sene daha sözleşmesi var 1.4 garantı ücret alıyor kimse talip cıkmayacagına göre 1 sene kalsa da bizde sözlesmesini fesh etsekte alacak tarık bey :D
    Maicon(Çinden 7-8 Arası teklif gelecegini düsünüyorum.Fatih Hoca zaten stoperde agır oyuncu sevmez),
    Belhanda 10m tekllif olduğu söyleniyor.teklifi biraz arttırır umarım talip olan takım şöyle 15 e Falan gitsede transfer bütçesinde ciddi gelir elde etsek.
    Feghouli Fatih hoca kamp döneminde verir muhtemel kararını ben gidecegini düsünüyorum en az 8-10 m euroya.

Berke Özer(GK)=>Altınordu 3m euro istiyormus yaşı daha 17 yaşında umarım almayı basarabiliriz.Muslera ve Tafo ile büyük bir gelişim gösterebilir.
    Chiellini=>Juventus ile sözleşmesi bitiyor 33 yaşında sözleşme yenilemiyecekmiş.Şampıyonlar ligi faktörü var alabilirsek büyük is cıkarmıs oluruz
    Nagatomo=> Tellesten gelen para ile alırsak yada tekrar kıralarsak cok iyi olur.
    Asamoah=>İntere gidecegi haberlerini yalanlamış yazın anlasma saglamıstık juve yüzünden kapıdan dönmüştü.Umarım bizimkiler tekrar kontak kurarda hazırda belesken alırız tam Fatih hocanın istediği oyuncu JOKER.
    Merih Demiral=>Sportingde oynuyor Türk asıllı 20 yasında stoper birkaç videosuna baktım youtubeden fizigi saglam güclü hamle oyuncusu yedek kalitesi için kulübeye velinimet kesinlikle almalıyız.500BİN EUR değeri var.
    Deniz Türüc=>Yine aynı sekılde yedek kulubesi için bu tarzda türk oyuncular şart takas yada uygun maliyetle alınırsa süper olur.
    Barıs Alıcı=>20 yasında kanat oyuncusu 10Gol 10 asist ile oynuyor 1997 dogumlu Berkede olduğu gibi Altınordu 3M EUR ISTIYOR.Umarım kaçırmayız
    Éver Banega=>Tam aradıgımız ofans orta saha oyuncusu 7-8 M EUR kesinlikle değer hatta 10 Bile verilir Fernando ile ligin tozunu attırırlar
    Shaqiri=>Fatih hocam zamanında çok istemişti alamamıştık malasef kulubü stoke city küme düştü Ş.Ligi Faktörü ile alabileceğimizi düşünüyorum.
    Ahmed Musa=> cSKA Moskovada kiralık oynuyor bonservisi Leicester Cityde premier ligde oynamak istemiyormuş kiralık olarak kadroya katabiliriz insallah
    Umut Bozok=>Fransa 2.Ligde 25 gol3 asist ile oynuyor tam bizim lige göre forvet fizikli kalıplı verirlermi bilmıyorum ama alırsak yedek icin iyi olur :D
    --------
    Özetlecek olursak.
    Ahmed Musa:Kiralık(Cskaya Kiralama bedeli ödenmeden gitmis biz 1-2 meur veririz )

İDEAL KADRO 4-4-2
    ************Muslera************
    Mariano--Serdar-Chiellini-Nagatomo

**********Fernando-Banega**********

Shaqiri******************Garry

*****Gomis---Musa Ahmed
    -----------------------
    4-3-3
    ************Muslera************
    Mariano--Serdar-Chiellini-Nagatomo

****Banega--Fernando--Asamoah

Shaqiri*****Gomis*******Garry
    ----------------------------
    Türkiye Kupası ve Ş.Ligi öncesi yada sonrası

************Berke************

Linnes---Merih Demiral-Serdar---Asamoah

-------Deniz ****Donkk--------

***Sinan***Emre*******Barış
    *********Umut*************

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vartoluu -- 22 Mayıs 2018; 0:57:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vartoluu

Çin Ekibi Hebei China Fortune,Younes Belhanda İçin Galatasaray'a 14.5 Milyon Euroluk Resmi Teklifini Sundu.
    Eğer bu gerçekse 1 dakika düşünmesinler. Fiyat güzel.

• tanhu11 T kullanıcısına yanıt
    takım küme düstügü zaman o serbest kalır maddesi islemiyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB2ACA95A

Sözleşmesi Biten Oyuncularımız
    Eray Iscan
    Jason Denayer
    Koray Günter
    Hakan Balta
    Iasmin Latovlevici
    Yasin Öztekin
    Cédric Carrasso

.............

--------
    Özetlecek olursak.

50 Maçın üzerinde oynacagız bu sene kesinlikle derin kadro şart umut bozok harici yazdıgınız isimler on numara

• Tam aradımız oyuncu ya buram buram orta saha kokuyor adam

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.